Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jah, és a legnagyobb szopást senki nem említette. Iszonyúan korán kell kelni majd.Schleck
Én említettem. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk nálunk érdekes lenne egy téli olimpia például 😀

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ismét látszik, hogy marha sok értelme volt Denvert visszaléptetni a nyári chicagói pályázat kedvéért, odaadják egy olyan helyszínnek, ami a térképen sincs rajta. Kapja be mind, addig nem nézek egyetlen foslimpiát se, amíg nem nálunk rendezik. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Vajon mennyit fizethettek a rendezési jogért?...Double B
Azért itt most három erős pályázatról beszélünk. Pjongcsang már harmadszor pályázott zsinórban, egy téli sport egyeduralkoójáról és egy nagy piacról beszélünk, kiváló északi sí központtal, 8 év alatt a maradékot (hoki/műkoristadion + alpesi sí) simán összehozzák. Nyilván a téli sportok szerelmeseinek ez nem jó, de 2014 is "Európáé", ez volt a papírforma. Én is nagyon sajnálom, de számoltam ezzel sajna...Rajna
Persze várható volt ez tény(mondjuk még akkor is erősnek érzem, hogy rögtön első körből) Igazából csak a csalódottság a legnagyobb bajom, mert a két olimpia közül a téli foglalkoztat. És Münchenbe legalább ki tudtam volna menni, főleg hogy lehet a környéken fogok élni. 2014 meg számomra, már majdnem Ázsia. Nem sokkal rövidebb az út oda, mint Koreába. Szóval inkább csak személyes okok. Bár azt azért viccesnek tartom, hogy a NOB-nak ugyanaz a főszponzora mint Pjongcsangnak.


Szerk: Ja és kinti ismerősökkel beszélgetve München vsz nem fog többet kandidálni.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a legnagyobb szopást senki nem említette. Iszonyúan korán kell kelni majd.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Remélem tényleg lesz néző és hangulat mert ez nem csak a versenyzőknek de a nézőknek, na meg persze a rendezőnek sem utolsó. Meg látjuk. Nagyon messze van még...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha valamilyen sportesemény kiválasztásában nem volt bunda (lásd a foci vb-k), akkor sztem ez volt az a választás. Teljesen egyértelmű volt, hogy ők fogják megkapni.

Harmadszorra pályáznak, rotációs elv a földrészek közt, khm... és speciel nekik vannak a háromból a legjobb/legújabb létesítményeik, és nem mellesleg ott van a legnagyobb népszerűsége és támogatottsága az eseménynek. Annécy amúgy is hótt esélytelen volt, München meg sztem már 2022-re kandidált Szocsi miatt + a zöldek állandóan hisztiztek/kevertek..

63-at kaptak a a 95 szavazatból.. egyértelmú döntés ez.
És sztem meg fogják tudni tölteni a nézőtereket, ez a VB-n sem volt gond.. összekapják magukat a nagy eseményekre, híresek erről.

PS: a téli olimpia Münchenben sem lett volna olcsóbb (jegyek/szállás pláne), meg lehet Szocsiba is menni (de az sem lesz olcsó, főleg jegyek terén lesz drágább, meg ott eléldegélni..)
Ha valaki kimegy 10-12 napra Pyongyeongba, ott sem a repülőjegy lesz az amin áll v. bukik az út, az a költségek nagyon pici része csak..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én abból a szempontból sajnálom, hogy nem München kapta, hogy azért oda ki is lehetett volna utazni viszonylag normális áron és nincs is messze Mo-hoz. De ki tudja mi döntött már megint, kit fizettek le stb. , de ebbe nem akarok belemenni, mert sosem tiszták ezek a szavazások. Lehet én vagyok ilyen "összeesküvés elmélet" szövő de én már nem találom ezeket a szavazásokat tisztáknak. Persze változik a világ, de általában rossz irányba.
Itt is csak a pénz döntött, de persze az is benne van a pakliban, hogy a koreaiak többször kandidáltak már és "megszánták" őket. Én nem örülök és annak sem, hogy majd hajnalban lesznek a versenyek, amit sokszor nem lehet majd követni majd élőben. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Vajon mennyit fizethettek a rendezési jogért?...Double B
Azért itt most három erős pályázatról beszélünk. Pjongcsang már harmadszor pályázott zsinórban, egy téli sport egyeduralkoójáról és egy nagy piacról beszélünk, kiváló északi sí központtal, 8 év alatt a maradékot (hoki/műkoristadion + alpesi sí) simán összehozzák. Nyilván a téli sportok szerelmeseinek ez nem jó, de 2014 is "Európáé", ez volt a papírforma. Én is nagyon sajnálom, de számoltam ezzel sajna...

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Vajon mennyit fizethettek a rendezési jogért?...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szóval akkor Pjongcsang. Nagy szívás, mert a franciáknál és méginkább a néemteknél nagyon neves pályák vannak, igaz Pjongcsang is abszolút jól áll, csak éppen a gyorskorin kívül nagy nullák. Ha reprodukálják a hangulattalan biatlon Vk-versenyeket, dühös leszek.Rajna
Bassza meg. Münchenbe akkora hangulat lett volna, hogy az beszarás és a Railjet jegy is 58 € oda-vissza.
Pjongcsang meg nagyon szuper lesz, a síugró versenyeken lesznek gondolom ketten, mint a Japán vk versenyeken szoktak, egyedül valóban a gyorskori lesz jó.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szóval akkor Pjongcsang. Nagy szívás, mert a franciáknál és méginkább a néemteknél nagyon neves pályák vannak, igaz Pjongcsang is abszolút jól áll, csak éppen a gyorskorin kívül nagy nullák. Ha reprodukálják a hangulattalan biatlon Vk-versenyeket, dühös leszek.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Máshol is problémák vannak, igaz nem a logóval hanem a kabalafigurákkal:
http://sportgeza.hu/sport/telisport/2011/03/01/medvegyevnek_sem_tetszik_a_szocsi_olimpia_kabalafigurai/
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
ez emberi hülyeség határtalan. főleg ha Saria-val mérgezed magad
http://sportgeza.hu/sport/2011/03/01/egy_olimpiai_logo_is_lehet_rasszista/haromt
Én a Zoknit olvastam ki belőle, büdös.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez emberi hülyeség határtalan. főleg ha Saria-val mérgezed magad
http://sportgeza.hu/sport/2011/03/01/egy_olimpiai_logo_is_lehet_rasszista/
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A repulojegy a legkisebb gond, hidd el.. nincs lenyegi kulonbseg egy becsi British Airways/BMI/Aurstrian Airlines, vagy Budapest fapados/Malev (plane ha beleszamolsz mondjuk 20-30 font plusz koltseget mig beutazol a varosba) - ha mondjuk 3-4 honapra elore foglalsz. A fapados repjegy mostanara mar csak legenda szvsz..
Es allitolag megint visszajott a Ryanair Pozsonyba.. szoval fene tudja.

Szallas+jegyek viszont kegyetlen draga lesz... sorozes szinten nem olcso 😊 ezt viszont most mondom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Én is szeretnék egy kézire és/vagy vízire kimenni, a szállást talán még meg is tudnám oldani. Bár még sok idő van, addig még ki tudja mi lesz. Ez akkor lenne jó főleg (nekem) ha a Ryanair végre eldöntené, hogy akar-e Sármellékről repülni vagy sem.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
http://sportgeza.hu/sport/2011/02/17/ket_nagyon_eros_szerda_lesz_az_olimpian/Dzsokijuing
Baromi draga lesz minden.. en ezt mar most le merem fogadni. 😊 Szallas meg inkabb.. a kajat ugyesen azert meg lehet oldani. Itt van egy "csoroknak" valo guide amugy..

http://www.telegraph.co.uk/sport/othersports/olympics/8323232/London-2012-Olympics-bargain-hunters-ticket-guide.html

En a vizi+kezi+kajak kombot mindenkepp be fogom vallalni, mellette meg probalok majd szemezgetni.. vagy amire kapunk jegyet.
Az nem szimpatikus, hogy Athenhoz kepest harom napra szetbarmoltak a kajakdonteket..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
http://sportgeza.hu/sport/2011/02/17/ket_nagyon_eros_szerda_lesz_az_olimpian/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Pedig ennek a topicnak volt a legjobb a hsz/olvasás aránya. Briaeros bőlére eresztett nyitó hozzászólását több mint 200-an látták. 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na.. legyen mar ebben is hsz. Mar csak 528 nap! 😂

De, kijott a schedule es az arak.. es hatalmas lazban eg ma a BBC egesz nap. Nem occso...
http://www.tickets.london2012.com/olyschedule_p1.html

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
téli, nyári