Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
Érdekes én absz nem láttam ezt az álmosságot amit mond.. kibaszott jól védekeztünk kb végig emberhátrányban, nyilván ez nagyon sokat kivesz, ehhez képest így is dobtunk egy csomó klasszis gólt
Szesze
Az első félidőben azért én igen, elöl főleg látszott, hogy abszlút lendület nélkül és ötlettelenül támadunk. De összességében ez tényleg egy jó meccs volt.
Rajna
Ok, az eleje nem volt annyira domináns tényleg így visszagondolva, valójában a 3. negyed volt nagyon durván extra, de szerintem ez egy nagyon jó játék volt.
Nah Marcz is ezt mondja, végre valaki 😀
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Izgi ez az olasz-nigériai kosármeccs, 1-gyel mennek az olaszok 6,5 perccel a vége előtt. Nigéria ha kikap, biztosan kiesik.
empty taxi
Ezt nézem félszemmel trambi mellett, de most Dong Dong odarakott egy elég korrekt gyakorlatot. Negyedik trambulinérme lehet...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Érdekes én absz nem láttam ezt az álmosságot amit mond.. kibaszott jól védekeztünk kb végig emberhátrányban, nyilván ez nagyon sokat kivesz, ehhez képest így is dobtunk egy csomó klasszis gólt
Szesze
Az első félidőben azért én igen, elöl főleg látszott, hogy abszlút lendület nélkül és ötlettelenül támadunk. De összességében ez tényleg egy jó meccs volt.

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 445 — Jó ötletnek tűnt!
Ez az éremfutam vitorlázásban hogy működik? Plusz egy verseny ami beszámít az összesítésbe, vagy egyedül az dönt?

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
Érdekes én absz nem láttam ezt az álmosságot amit mond.. kibaszott jól védekeztünk kb végig emberhátrányban, nyilván ez nagyon sokat kivesz, ehhez képest így is dobtunk egy csomó klasszis gólt
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Izgi ez az olasz-nigériai kosármeccs, 1-gyel mennek az olaszok 6,5 perccel a vége előtt. Nigéria ha kikap, biztosan kiesik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 305 — Jedi Master
Ma játszottak legjobban eddig a fiúk, remélem ez összefügg a formaidőzítéssel...
Viszont támadásban előny kihasználásban még mindig jobb kell
Chargers LT
Nah Madaras is így látja 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Hát ez a két barom aki bírót játszott a meccsen nagyon szorossá akarta tenni, szánalmas...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
nem értek egyet Hajdu B-vel, sztem ez egy közel tökéletes játék volt tőlünk
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 427 — Слава Україні! Героям слава!
Szepen, gollal lezarva, bravo!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 305 — Jedi Master
Ma játszottak legjobban eddig a fiúk, remélem ez összefügg a formaidőzítéssel...
Viszont támadásban előny kihasználásban még mindig jobb kell

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
16 kiállítást kaptak, beszarás!
Szesze
És nincs egy domináns centerük vagy ilyesmi, azért pl. tegnap a japánok ellen Parkes miatt kaphattunk volna jogosan is ennyit, de itt nincs ilyesmiről szó.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
szedd ki bohóc
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
16 kiállítást kaptak, beszarás!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 427 — Слава Україні! Героям слава!
Na ,mekkora gol! Most mar ez megvan, de elkepeszto ma a biraskodas.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Na jó, belenézek trambulinba is, hogy azt is kipipáljam....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 305 — Jedi Master
Manherczet felbaszták a bírók 😅

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
ott van köcsögök!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
na itt a meccsabda
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
mocskos gecik bazzeg
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 427 — Слава Україні! Героям слава!
Azert orulnek ha 6:37el a vege elott nem menne az a szoveg hogy beirom a 2 pontot, megvan mar a.
meccs... Az ilyet nem szeretem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
egy gól kellene még, de röhej ami ezen a meccsen van.. elfogulatlan bíráskodás mellett kb 5-6 góllal vezetnénk.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
az első futam volt ez ma?
Szesze
Ja még elvileg lesz egy

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
az első futam volt ez ma?
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Cardona 13., ez is jól jött, ő is fogható innen