NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
az öttusázóinktól milyen szereplés várható?jjncaa
Csak egyéni verseny van, pedig ugye mind váltóban mind csapatban dobogóesélyesek lennénk szvsz.
Az egyéni indulóink:
Férfiak:
Kasza Róbert: egyéniben Junior Európabajnok (2007), felnőtt EB-bronzérmes (2008 )
Marosi Ádám: egyéniben junior (2005) és felnőtt (2009) világbajnok
Tóth Adrienn: egyéniben junior világbajnok (2007), felnőtt EB-ezüstérmes (2011)
Kovács Sarolta: egyéniben 2-szeres junior világbajnok (2010, 2011), felnőttként VB-ezüstérmes (2011)

Bennük van a jó eredmény, de ugye öttusában van az a mondás h 1x bárki nyerhet világversenyt, ha vki konzisztensen tagja a legjobbaknak akkor számít klasszisnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
az öttusázóinktól milyen szereplés várható?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A nyílt titok:
 olimpia.origo.hu/london/20120718-szex-bulik-es-szorakozas-az-olimpiai-faluban.html
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
http://szurkoljlondonban.hu/media/Kepek/1_kvalifikaltak_febr_01..jpgempty taxi
Köszönjük, na ha ennyi aranyunk lenne 😛 egyébként pl augusztus 5.-n az utolsó napon amit valószínű látok az olimpiából (utána nem leszek tv közelben 😕) két aranyunk is lehet Pars és Berki személyében. Egy dolog hiányzik hol vannak a női pólósok és a férfi kézisek vagy az nagyjából egybe esik a férfi vízilabdásokkal?deee
Ha a lustaság fájna 😛
hirtelen nem találtam nemekre szétbontott eseménynaptárat (gyanítom párhuzamosan futnak egyazon sportág eseményei mind férfi mind női vonalon), kézilabda a 4. napon kezdődik (28.-a), uccsó nap (12-e) van vége


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deee 290
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
http://szurkoljlondonban.hu/media/Kepek/1_kvalifikaltak_febr_01..jpgempty taxi
Köszönjük, na ha ennyi aranyunk lenne 😛 egyébként pl augusztus 5.-n az utolsó napon amit valószínű látok az olimpiából (utána nem leszek tv közelben 😕) két aranyunk is lehet Pars és Berki személyében. Egy dolog hiányzik hol vannak a női pólósok és a férfi kézisek vagy az nagyjából egybe esik a férfi vízilabdásokkal?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?zolika26
http://szurkoljlondonban.hu/media/Kepek/1_kvalifikaltak_febr_01..jpg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Van valahol olyan program ami mutatja, hogy aznap épp melyik magyar versenyző érdekelt?


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nadal nem indul.vassadi
Fasza. Jó szar hírt közöltél. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nadal nem indul.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 144 — Saturday Night Lights
Nálam Berki a topfavorit. Ha nem csalják el tutieaglesmcnabb
Tornában azért elég könnyű azt kihozni győztesnek akinek a legjobb a lobbyja.
Szerk. olimpiai előrejelzés pénzügyi cégek által: http://atv.hu/cikk/20120719_negy_aranyat_josol_a_magyaroknak_a_goldman_sachs?source=hirkeresoempty taxi
A Goldman Sachs sikerrel dolgozott a globális pénzügyi válság leküzdésében is, szóval higgyünk neki.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csatlakoztam. Meglátjuk mi sül ki belőle. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az ESPN csinál olimpia fantasyt, csináltam is ligát.
Neve: bowl.hu
Jelszó: London

Kérdéseket tesz kül. sportágak végeredményével kapcsolatban, 2 válaszlehetőség van, a szerinted bekövetkezőt kell bejelölni.
Link:  games.espn.go.com/summer-olympics-pickem/en/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nálam Berki a topfavorit. Ha nem csalják el tutieaglesmcnabb
Tornában azért elég könnyű azt kihozni győztesnek akinek a legjobb a lobbyja.
Szerk. olimpiai előrejelzés pénzügyi cégek által: http://atv.hu/cikk/20120719_negy_aranyat_josol_a_magyaroknak_a_goldman_sachs?source=hirkereso


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sztem birkózóknál is lehet meglepetés még. Akárkitől.szaba
Ezt már én is megszellőztettem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nálam Berki a topfavorit. Ha nem csalják el tuti

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem birkózóknál is lehet meglepetés még. Akárkitől.szaba
Deák Bárdos Mihálytól esetleg egy... ezüstérem? 😛 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem birkózóknál is lehet meglepetés még. Akárkitől.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nőre nem tenném fel a házatpeach
Javítva 😊 Mióta olimpiát nézek/emlékszem arra amit néztem ('92) Egér volt az egyetlen hölgy, akire rámertem tenni volna komolyabb összeget, hogy nyerni fog.
Janics/Kovács páros talán ebben a kategóriában volt 2004-ben, de már Pekingre elvesztette ezt a státuszát a szememben (még ha meg is nyerték.. én izgultam ott.)
Vajdát sokkal fixebb aranynak éreztem... ha ő nem nyert volna, akkor 0 arany nélkül megyünk haza.

Még Kovács Ágira/Nagy Tímeára sem, de utóbbinak viszont hatalmas elismerésem.. egyetlen kláccs női sportolónk a 2000-es évek óta.

Hosszútól még az érem is szép lesz... Beisel a topfavorit, szerintem a brit hazai pályán szintén előtte lesz, és igazából attól tartok a kínai is bejön elé (van ahol még Rice-ot is elé teszik az irodák)

Akkor már jóval sanszosabb, hogy cselgáncsban lesz egy aranyunk (Joó, Csernoviczki, Mészáros Anett!, Bor, Ungvári) minthogy úszásban kettő - én talán ha valahol, akkor cselgáncs vonalon vagyok nagyon reménykedő... értsd 1 arany + 1 másik érem.

Remélem ezúttal lesznek ott bíróink/Szántó Öcsi bácsi szinkrontolmácsnak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
nálam a férfi póló, Janics az a tutibiztos kategória, gabtsi
Hááát, olimpián ilyet én nem mernék mondani. 😊(pólóban sem elég a fürdőgatyát a vízbe dobni...)
Igaz, te is a "nálam"-ot használtad.... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szávay teniszaranyával persze senki sem számol, mi?DoM
Babossal párosban szerintem nagyobbak az esélyek. 😊 iktriad
Ők tökéletes párost alkothatnak. Szávay majd magyarázkodik a meccs után, hogy milyen sérülések hátráltatták őket, Babos Timi pedig, hogy mekkora szerencséje volt az ellenfélnek. 😀


Viccet félretéve persze szurkolok mindkettőjüknek. 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szávay teniszaranyával persze senki sem számol, mi?DoM
Babossal párosban szerintem nagyobbak az esélyek. 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szávay teniszaranyával persze senki sem számol, mi?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka

a blanka vlasic home videót hol lehet megtekinteni? 😀peach
elég egy google keresés is...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
janicsra nem tenném fel a házat,lovat magánéleti zűrjei vannak 😕
a blanka vlasic home videót hol lehet megtekinteni? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nálam a férfi póló, Janics az a tutibiztos kategória, Berki is az lenne, ha nem a tornáról (azaz pontozásos, politikai sportágról) lenne szó. N-K2500, Vajda Gyurta200 ami még kinéz, Parsban én nem hiszek.

ha lesz öt aranyunk az már a megaraj kategória, más kérdés h sokan nem örülnének neki, remélem azért ez a széthúzás ami van nem nyomja rá a bélyegét a szereplésre.

ami nem hajlik, az törik!