Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Robi, nagyon jó iromány.. köszi az elemzést!

Szerintem Csernoviczki/Ungvári sorsolása kifejezetten jó, Joó (bocsi 😀) és Mészárosé viszont egyáltalán nem tetszik... én attól tartok, hogy már Harrisonból végállomás lesz 😕
Csoknyai és Madarasz hát.. tőlük nagy meglepi lenne, Bor Barnától pedig bármi kitelhet sztem is. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lemaitre nem 100azik, inkább a 200-ra koncentrál.
His coach Pierre Carraz told L'Equipe they had put a "definitive cross" against the 100 metres.
"In the results over 100m, Christophe is only ranked 10th among those who have entered," Carraz said. "Over 200m, we can hope for a medal."Bébé
Jobb helyen van itt. 😉

Egyébként szerintem jogos, 200-on a Bolton és Blake-en kívül nincs elérhetetlen ember neki, de 100-on az amerikaiak ellen sem lenne esélye.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lemaitre nem 100azik, inkább a 200-ra koncentrál.
His coach Pierre Carraz told L'Equipe they had put a "definitive cross" against the 100 metres.
"In the results over 100m, Christophe is only ranked 10th among those who have entered," Carraz said. "Over 200m, we can hope for a medal."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szerk: Jut eszembe, az m2-n menő Honvéd meccsről, Gyulai Miklós nem fog közvetíteni atlétikát? DHP helyett azért nagy upgrade lenne.Schleck
Jelenleg a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke, sztem nem fér bele az idejébe.empty taxi
Hát ez lehetséges. Bár most is közvetített és DL-eket is szokott, de az olimpia idején el tudom képzelni, hogy nem fér bele az idejébe.

Ami még nem lett volna rossz, ha a kosárlabdát átadják a sport tv-nek, vagy legalább leigazolják Szaniszlót és Méhest. Knézy hiába játszott, ehhez sem ért szerintem.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
szerk: Jut eszembe, az m2-n menő Honvéd meccsről, Gyulai Miklós nem fog közvetíteni atlétikát? DHP helyett azért nagy upgrade lenne.Schleck
Jelenleg a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke, sztem nem fér bele az idejébe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tényleg, dhp is lesz atlétikán. hát ez így tényleg szar. egyébként anno csak szabó gábor és kovács dusán volt az euron atlétika alatt, szvsz az volt a legjobb - csak 1 valaki szívta el a szót szabó gábor elől, aki leszámítva a beszédhibáját, meg, hogy néha elnézi a futamokat, nem olyan rossz (bár ez így elég vicces). de dhp messze az a szint, aki bárkit jelentősen le tud húzni.
de nekem nem igazán jön be az euros csapat sem szg nélküllucy liu
Én úgy vagyok vele, hogy az szg nélküli atlétika csapat nem túl jó, de az úszócsapat az szerintem bőven elmegy. Az atlétikások közül egyébként én Németh Gergőt bírom a legjobban, Ajkler Zita engem kicsit fáraszt, Dusánban meg a legjobb az, hogy iszonyú pontosan képes látni a dobások és ugrások távolságát, ezenkívül azért annyira sokat nem tesz hozzá.

szerk: Jut eszembe, az m2-n menő Honvéd meccsről, Gyulai Miklós nem fog közvetíteni atlétikát? DHP helyett azért nagy upgrade lenne.

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
tényleg, dhp is lesz atlétikán. hát ez így tényleg szar. egyébként anno csak szabó gábor és kovács dusán volt az euron atlétika alatt, szvsz az volt a legjobb - csak 1 valaki szívta el a szót szabó gábor elől, aki leszámítva a beszédhibáját, meg, hogy néha elnézi a futamokat, nem olyan rossz (bár ez így elég vicces). de dhp messze az a szint, aki bárkit jelentősen le tud húzni.
de nekem nem igazán jön be az euros csapat sem szg nélkül
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Neeee, DHP fog atlétikát is közvetíteni? Jézusom.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
most olvasom, hogy szabó gábort "leigazolta" a magyar tv az olimpia idejére. az atlétikát és teniszt fogja majd közvetíteni. ez igazából 2 dolog miatt érdekes (számomra): nem hallhatjuk az úszó versenyek alatt (tehát alighanem a deák horváth pötyi, illetve a varga ákos, pásztory dóra duóból kell választani - utóbbi messze jobb, mivel előbbi botrányosan szar, de azért szabó gábor nélkül nem ugyanaz), illetve az atlétikán választhatjuk a kovács dusán, németh gergő, ajkler zita triót, illetve a magányos szabó gábort. lucy liu
Ez de rossz...
Az nem lehet, hogy úszásnál marad az ES-os csapatban? Bár az egyszerre van a tenisszel - ami egyébként nem nagyon tud érdekelni az olimpián - így kétlem. :/

Atlétikára valakit biztos odapakolnak mellé, mert nem nagyon szokott ügyességi számokat közvetíteni, de erre kíváncsi leszek, hogy ki lesz. És a maraton is elég vicces lenne, ha egyedül kellene végigbeszélnie. Bár az mtv-n abban sem vagyok biztos, hogy adják egyáltalán a maratonokat... Áh, ez mindenképpen szar így.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nálam nagy eséllyel eurosport-kossuth rádió kombó fog szólni az olimpián.
Esetleg ha a classfm nyom vmit mint hivatalos támogató/rádió.
Ez érdekesnek tűnik:
"Este, Csiszár Jenő műsorábanexkluzív interjúk, beszélgetések egyenesen a londoni magyar szurkolói központból, ahol lazító sportolók, drukkerek beszélnek mérkőzésekről, élményekről."
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
most olvasom, hogy szabó gábort "leigazolta" a magyar tv az olimpia idejére. az atlétikát és teniszt fogja majd közvetíteni. ez igazából 2 dolog miatt érdekes (számomra): nem hallhatjuk az úszó versenyek alatt (tehát alighanem a deák horváth pötyi, illetve a varga ákos, pásztory dóra duóból kell választani - utóbbi messze jobb, mivel előbbi botrányosan szar, de azért szabó gábor nélkül nem ugyanaz), illetve az atlétikán választhatjuk a kovács dusán, németh gergő, ajkler zita triót, illetve a magányos szabó gábort.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A spanyolok csak kikaptak, de van még lehetőség javítani.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ahogy így nézem a női foci összefoglalókat ismét rá kell jönnöm, hogy a nők védeni sose lesznek képesek...Matthew99
Néhány dologgal van ez még így... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez a spanyol védelem nem tud mit csinál (persze 1 emberrel kevesebben vannak). 3 akkora ziccere volt már a japánoknak 5 perc alatt, hogy az ibériaiak csak figyeltek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Feléled Mata és vág kettőt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Bajban a spanyolok. Elég szervezett ez a japán válogatott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Riner a verhetetlen szintet súrolja. A többi ellen sztem Barnának van esélye, sőt esélyesebb. Amúgy minden nap szoktunk találkozni, dumálunk, szeretne meglepetést okozni. szaba
Az "esélyesebb" sztem kicsit erős, de ha ő mondta, akkor rendben van, önbizalom nélkül nem lehet 😊. Riner pedig verhető, mint mindenki, pl Pekingben is kikapott a most dopping miatt eltiltott Tangrievtől (mondjuk azóta talán csak Kamikawától 2010-ben 😊). De ez az olimpia, itt kell virítani. A vízilabdázóink sem nyertek 2004 és 2008 között semmit, aztán tudjuk mi lett a vége 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Riner a verhetetlen szintet súrolja. A többi ellen sztem Barnának van esélye, sőt esélyesebb. Amúgy minden nap szoktunk találkozni, dumálunk, szeretne meglepetést okozni.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kővágó mellett kicsit más téma, ma megvolt a JUDO sorsolás is:  www.judo-world.net/world/olympics/2012_london/tta_menue.php?modus=1024&sprache=english. Nálam a birkó, a vízilabda meg a férfi kézisek előtt ez a kedvenc.
Kicsit hosszú lett, sorry.

Nagy kedvencem, Bor Barna közepes sorsolást kapott. Kiemeltként tuti volt, h csak a 3. meccsen, a negyeddöntőben kaphat a végső győzelemre (persze a topfavorit Riner mellett) esélyes ellenfelet, ezért minél "puhább" első két ellenfélben lehetett bízni.
A nyitómeccs a holland Verbij ellen lesz, igazi darálós holland "izomdzsúdós", nagy eredmények nélkül. Amióta Bor szépen feltornázta magán az izommennyiséget, azóta az ilyen védekező típusú dzsúdósokat a testdobásaival nagy százalékban veri. De nem lesz könnyű.
Utána jön a marokkói Malki és az iráni Rodaki meccs győztese, sztem Rodaki. Az eredményeiket nézve, nem nagy szám egyik sem, de Rodaki biztos erős gyerek, gondolom birkózó múlttal, ő is valószínűleg elég passzív dzsúdós. Fárasztó meccs lesz, de sztem ezt is hoznia kell Barnának.
És akkor remélhetőleg jöhet a negyeddöntő, ahol a világranglista 2. Toelzer ellen már bele kell adni apait-anyait. Toelzer magas, 2 méter, nehéz ellene jól dzsúdózni. Meglátjuk. Az se biztos, h eljut a legjobb 8-ig, mert a nyitókörben lesz egy bitang kemény meccse a grúz Okruashvilivel (hehe, jól belehúzott). Nagy meccs lesz.
Az elődöntő messze van, nem érdemes annyira előre nézni, de ott nagy valószínűséggel a Mihalin-Silva párharc győztese jön, a többiek nem nagyon rúghatnak labdába. Mihalin ismét remek formában van idén, csakúgy mint Silva.
Riner szerencsére a másik ágon van, Brayson, El-Shehaby, Kim és Kamikawa társaságában. A Wojnarowicz elleni nyitómeccsén azért oda kell figyelnie (remélem nem fog 😊).

Madarász Tamás erőnyerő, 16 között van, de utána egyik meccén sem ő lesz a favorit (méghozzá vastagon). Először valszeg Choriev, majd Camilo/Meloni/Gontiuk/Sobirov. Ajajj.
Csoknyai indonéz ellenfele után (kötelező lesz hozni) a pekingi ezüstérmes koreai Kimmel meccsel. Ha nem lenne magyar a súlycsoportban, talán Kimnek szurkolnék 😊 Brutálkirály a koreai ranglistavezető és vb címvédő. Taktikus, brusztolós dzsudóval talán...
Ungvári Mikinek már a 32 közé is meccselnie kell, de remélhetőleg nem fog sokáig tartani az afgán ellenfél ellen. Aztán egy belizei ellenfél után jöhet a szlovén Draksic a 8 közé, majd a brazil Cunha (esetleg az örmény Nazarjan) a négy közé. Mikinél sosem lehet tudni. Ő bárkit meg tud verni, ha a kondija jó (az mindig jó) és elkapja a fonalat és megy a sajátos agresszív/idegesítő/agyonfárasztó dzsudója. Ez nem olyan rossz sorsolás neki.

A nőknél Csernoviczki Évának 4 meccset kell nyernie az aranyhoz. Az elsőn ráadásul a holland Ente ellen ő az esélyes. Utána persze már csak nehéz ellenfelek jöhetnek (KOR/BEL, majd BRA/CHN) a döntőig, de legalább nem a román Dumitru vagy a japán. Ebből sztem érem lesz, ha nem is arany. Szombaton lesz ez a súlycsoport, jól jönne valami pozitív impulzus az egész olimpiai csapatnak.
Karakas nyitómeccsén spanyol jön, verhető, aztán két kőkemény meccs, két magasabban jegyzett versenyző ellen a négy közé. De ez női judo, ki tudja megmondani, h ki az esélyes 😊
Mészáros Anettnek a sérüléséből felépülve nem lesz könnyű dolga a német Thiele majd a nagy rivális egyik favorit, a holland Bosch ellen. Az elődöntőben a japi-kinai ellenfél sem lesz piskóta. A magyar edzőket ismerve a kondijával nem lesz gond. 4 meccs életre-halálra. Neki szurkolok nagyon, nem az az "összecsinálommagamatéttől" típus.
Ahogy Joó Abigél sem, Bor mellett az én másik titkos dzsúdós aranyérem esélyesem. Hosszú karok, lábak, brutál kondi, jó combdobás-nagy belső horog kombináció (mint Kovács Antinál anno 😉). Az első meccse bemelegítés lesz afrikai ellenfél ellen. Aztán 2 nagyon kemény meccs a döntőért. Először az idén szinte verhetetlen amerikai Harrison, majd a világranglista 1. brazil Aguiar. Nekik mondjuk lesz Abigél előtt nehéz meccsük. Harrisonnak orosz dzsúdós jön az első körben, hátha... Aguiarnak pedig kemény német ellenfelet kell majd legyőznie. Nem könnyű Abigélnek (végülis ez az olimpia), de teljesíthető ez a két meccs. Amúgy is az alsó ágra került Tseumeo meg a japán, ez így jobb talán. Ebből szerintem döntő lesz Abigélnek.

Mindent bele!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ahogy így nézem a női foci összefoglalókat ismét rá kell jönnöm, hogy a nők védeni sose lesznek képesek...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Van valahol egy összesített lista, hány ilyen-olyan doppingvétséggel eltiltott sportolót meszeltek el az olimpia előtt? Attól tartok, csak harmadik világbeli és magyar versenyzők lesznek rajta. A sportdiplomáciánk egy medencényi fos, ez újra kiderült.Dzsokijuing
összesített listáról nem tudok, de az iaaf tegnap elmeszelt 6 atlétát a biológiai útlevelük értékei miatt: Abderrahim Goumri (36 - Morocco), Iríni Kokkinaríou (31 – Greece), Meryem Erdogan (22 - Turkey), Svetlana Klyuka (34 -Russia), Nailiya Yulamanova (32 - Russia) and Yevgenina Zinurova (30 - Russia). plusz 3 másik versenyzőt is eltiltott a tegui mintájuk újraellenőrzése után: Inna Eftimova (bul), Natilja Tobias (ukr) és Antonyina Jefremova (ukr).
az oroszokat amúgy mindig előszeretettel bannolják az olimpiák előtt.lucy liu
A fejlett Nyugat és Kína hiányzik a névsorból, legalább ennyi kiderült.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Van valahol egy összesített lista, hány ilyen-olyan doppingvétséggel eltiltott sportolót meszeltek el az olimpia előtt? Attól tartok, csak harmadik világbeli és magyar versenyzők lesznek rajta. A sportdiplomáciánk egy medencényi fos, ez újra kiderült.Dzsokijuing
összesített listáról nem tudok, de az iaaf tegnap elmeszelt 6 atlétát a biológiai útlevelük értékei miatt: Abderrahim Goumri (36 - Morocco), Iríni Kokkinaríou (31 – Greece), Meryem Erdogan (22 - Turkey), Svetlana Klyuka (34 -Russia), Nailiya Yulamanova (32 - Russia) and Yevgenina Zinurova (30 - Russia). plusz 3 másik versenyzőt is eltiltott a tegui mintájuk újraellenőrzése után: Inna Eftimova (bul), Natilja Tobias (ukr) és Antonyina Jefremova (ukr).
az oroszokat amúgy mindig előszeretettel bannolják az olimpiák előtt.
több mint 11 éve
gsn 3 548
Még 1 kérdés Kővágó-ügyben a hozzáértőkhöz: ha tavaly augusztusban nem jelent meg egy doppingvizsgálaton, az idén hogyan indulhatott és lehetett harmadik az EB-n?Dzsokijuing
Az IAAF kezdeményezte a MASZ-nál az eset kivizsgálását, ők viszont nem marasztalták el. Ez nem tetszett nekik, ezért a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz fordultak, akik nagy igyekezetükben eltiltották.Matthew99
én csak azt nem értem, hogy az osztrák ellenőr "vallomása" alapján tiltották el, aki nem találta a megadott helyen, majd állítása szerint beszéltek telefonon, de a megbeszélt helyen sem volt kővágó.
azt hogy beszéltek, kővágó nem ismerte el, és ezt a híváslistákkal akarta bizonyítani, ami viszont nem érdekelte a CAS-t. nonsense.gabtsi
Így- így. Viszont valamiért most lett sürgős az eset...Matthew99
Van valahol egy összesített lista, hány ilyen-olyan doppingvétséggel eltiltott sportolót meszeltek el az olimpia előtt? Attól tartok, csak harmadik világbeli és magyar versenyzők lesznek rajta. A sportdiplomáciánk egy medencényi fos, ez újra kiderült.Dzsokijuing
Nyilván. Épp szó volt tegnap Hope Solóról, az amerikaiak kapusáról, akit figyelmeztettek doppingvétség miatt az olimpia előtt. Lazán ott lehet, minden következmény nélkül...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Pedig most a MOB is mellette állt. Aztán kitörölheti vele...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Még 1 kérdés Kővágó-ügyben a hozzáértőkhöz: ha tavaly augusztusban nem jelent meg egy doppingvizsgálaton, az idén hogyan indulhatott és lehetett harmadik az EB-n?Dzsokijuing
Az IAAF kezdeményezte a MASZ-nál az eset kivizsgálását, ők viszont nem marasztalták el. Ez nem tetszett nekik, ezért a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz fordultak, akik nagy igyekezetükben eltiltották.Matthew99
én csak azt nem értem, hogy az osztrák ellenőr "vallomása" alapján tiltották el, aki nem találta a megadott helyen, majd állítása szerint beszéltek telefonon, de a megbeszélt helyen sem volt kővágó.
azt hogy beszéltek, kővágó nem ismerte el, és ezt a híváslistákkal akarta bizonyítani, ami viszont nem érdekelte a CAS-t. nonsense.gabtsi
Így- így. Viszont valamiért most lett sürgős az eset...Matthew99
Van valahol egy összesített lista, hány ilyen-olyan doppingvétséggel eltiltott sportolót meszeltek el az olimpia előtt? Attól tartok, csak harmadik világbeli és magyar versenyzők lesznek rajta. A sportdiplomáciánk egy medencényi fos, ez újra kiderült.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)