PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 972
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki
Borbinho
En, mint OG vagyis jelenleg is ps2-ot tolo jatekos tovabbra is allitom, h az utolso 2k nfl jatek az egyik legjobb ami valaha volt. Igaz sajna par uj szabalyt nem tudok allitani benne, de a roster az up2date tud lenni ha akarom.

A 2k vs ea parharcban en a 2k-t valasztom. NBA, NHL es NFL jatekokat mindket cegtol kiprobaltam. Egyedul az NHL volt olyan, hogy talan 50-50, de maradtam a 2k-nel, mert a franchise modban lehetett kevesebb , mint 82 alapszakaszt valasztani. Jo persze volt mas indok is.
Igaz en mar nem szamitok relevansnak, de ahogy olvasom, hogy az EA maradt arcade style.... A 2k nfl jatekkal hatha jon ujra vmi elvezetes, mire platformot valtok 20 ev mulva 😀
ZoliMP
Én az Mlb 2k12vel a mai napig játszom, és tokre szeretem.
csebi
Mondjuk szerintem abbol a The show kiraly, szerintem az egy harmadik ceg birtokaban van, de passz.

EAbol egy ideje utalom a jatekokat, egyre inkabb kijott az Ubi feelingem, hogy tele van buggal mind, es csak a lehuzasra mennek, aki fizet, annak lesz jo csapata.

A maddenek meg ot eve ugyanazok, kb alig valtoznak, be is fejeztem a megvetelet, pedig elotte minden evben megvettem a friss reszt. Mondjuk ugyanez van a fifaval is, allandoan ugyanaz. Addig sikerul jutni, hogy bedobnak teremfocit, aztan csa, vedd meg 20 ezerert a semmit.

2kt imadom NBAbol, szerintem zsenialis. Bar az ujban abban is ramentek a fizetesre.
Stez
persze ertheto az, ha egy ceg kitalal egy jo es jovedelmezo dolgot es evente ki akarnak adni egy uj termeket akkor nem nagyon piszkaljak. 2k cuccoknal is ez van. No meg ha mar a kovetkezo generacio a lathataron akkor a jelenlegit jegelik es copy paste alapon dolgoznak.
Akkor, ahogy latom az EA sokaknak felejtos, bar ovek kb a legtobb license.
Anno az espn 2k-t igy nullaztak le. a 2k5 utan vettek meg az nfl kizarolagos jogait.

En fociban is a PES-t tolom mar Pes 3 -ota. Valahogy a hangulata jobban atjott es az elmeny is.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki
Borbinho
En, mint OG vagyis jelenleg is ps2-ot tolo jatekos tovabbra is allitom, h az utolso 2k nfl jatek az egyik legjobb ami valaha volt. Igaz sajna par uj szabalyt nem tudok allitani benne, de a roster az up2date tud lenni ha akarom.

A 2k vs ea parharcban en a 2k-t valasztom. NBA, NHL es NFL jatekokat mindket cegtol kiprobaltam. Egyedul az NHL volt olyan, hogy talan 50-50, de maradtam a 2k-nel, mert a franchise modban lehetett kevesebb , mint 82 alapszakaszt valasztani. Jo persze volt mas indok is.
Igaz en mar nem szamitok relevansnak, de ahogy olvasom, hogy az EA maradt arcade style.... A 2k nfl jatekkal hatha jon ujra vmi elvezetes, mire platformot valtok 20 ev mulva 😀
ZoliMP
Én az Mlb 2k12vel a mai napig játszom, és tokre szeretem.
csebi
Mondjuk szerintem abbol a The show kiraly, szerintem az egy harmadik ceg birtokaban van, de passz.

EAbol egy ideje utalom a jatekokat, egyre inkabb kijott az Ubi feelingem, hogy tele van buggal mind, es csak a lehuzasra mennek, aki fizet, annak lesz jo csapata.

A maddenek meg ot eve ugyanazok, kb alig valtoznak, be is fejeztem a megvetelet, pedig elotte minden evben megvettem a friss reszt. Mondjuk ugyanez van a fifaval is, allandoan ugyanaz. Addig sikerul jutni, hogy bedobnak teremfocit, aztan csa, vedd meg 20 ezerert a semmit.

2kt imadom NBAbol, szerintem zsenialis. Bar az ujban abban is ramentek a fizetesre.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki
Borbinho
En, mint OG vagyis jelenleg is ps2-ot tolo jatekos tovabbra is allitom, h az utolso 2k nfl jatek az egyik legjobb ami valaha volt. Igaz sajna par uj szabalyt nem tudok allitani benne, de a roster az up2date tud lenni ha akarom.

A 2k vs ea parharcban en a 2k-t valasztom. NBA, NHL es NFL jatekokat mindket cegtol kiprobaltam. Egyedul az NHL volt olyan, hogy talan 50-50, de maradtam a 2k-nel, mert a franchise modban lehetett kevesebb , mint 82 alapszakaszt valasztani. Jo persze volt mas indok is.
Igaz en mar nem szamitok relevansnak, de ahogy olvasom, hogy az EA maradt arcade style.... A 2k nfl jatekkal hatha jon ujra vmi elvezetes, mire platformot valtok 20 ev mulva 😀
ZoliMP
Én az Mlb 2k12vel a mai napig játszom, és tokre szeretem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 972
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki
Borbinho
En, mint OG vagyis jelenleg is ps2-ot tolo jatekos tovabbra is allitom, h az utolso 2k nfl jatek az egyik legjobb ami valaha volt. Igaz sajna par uj szabalyt nem tudok allitani benne, de a roster az up2date tud lenni ha akarom.

A 2k vs ea parharcban en a 2k-t valasztom. NBA, NHL es NFL jatekokat mindket cegtol kiprobaltam. Egyedul az NHL volt olyan, hogy talan 50-50, de maradtam a 2k-nel, mert a franchise modban lehetett kevesebb , mint 82 alapszakaszt valasztani. Jo persze volt mas indok is.
Igaz en mar nem szamitok relevansnak, de ahogy olvasom, hogy az EA maradt arcade style.... A 2k nfl jatekkal hatha jon ujra vmi elvezetes, mire platformot valtok 20 ev mulva 😀
ZoliMP
az a baj h ez a 2k már nem az a 2k
az újabb nba 2k-k gameplay-be jók
viszont monetizációban és egyéb dolgokban undorítóak
(nem skippelhető reklám?!)
Negritis
Igaz, 2005 vagy 2006 korul a sega eladta a ceget...
Amugy igen, olvastam h nagy lehuzo az nba2k.
Maradok a ps2-nel🤣😀
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki
Borbinho
Par eve olvastam egy cikket, es ha jol emlekszem az a problema a college foci/kosarlabda jatekokkal hogy az egyetemi jatekosok papiron nem kereshetnek penzt, igy eleg nehez megoldani hogy videojatekban szerepeljenek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki
Borbinho
En, mint OG vagyis jelenleg is ps2-ot tolo jatekos tovabbra is allitom, h az utolso 2k nfl jatek az egyik legjobb ami valaha volt. Igaz sajna par uj szabalyt nem tudok allitani benne, de a roster az up2date tud lenni ha akarom.

A 2k vs ea parharcban en a 2k-t valasztom. NBA, NHL es NFL jatekokat mindket cegtol kiprobaltam. Egyedul az NHL volt olyan, hogy talan 50-50, de maradtam a 2k-nel, mert a franchise modban lehetett kevesebb , mint 82 alapszakaszt valasztani. Jo persze volt mas indok is.
Igaz en mar nem szamitok relevansnak, de ahogy olvasom, hogy az EA maradt arcade style.... A 2k nfl jatekkal hatha jon ujra vmi elvezetes, mire platformot valtok 20 ev mulva 😀
ZoliMP
az a baj h ez a 2k már nem az a 2k
az újabb nba 2k-k gameplay-be jók
viszont monetizációban és egyéb dolgokban undorítóak
(nem skippelhető reklám?!)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 972
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki
Borbinho
En, mint OG vagyis jelenleg is ps2-ot tolo jatekos tovabbra is allitom, h az utolso 2k nfl jatek az egyik legjobb ami valaha volt. Igaz sajna par uj szabalyt nem tudok allitani benne, de a roster az up2date tud lenni ha akarom.

A 2k vs ea parharcban en a 2k-t valasztom. NBA, NHL es NFL jatekokat mindket cegtol kiprobaltam. Egyedul az NHL volt olyan, hogy talan 50-50, de maradtam a 2k-nel, mert a franchise modban lehetett kevesebb , mint 82 alapszakaszt valasztani. Jo persze volt mas indok is.
Igaz en mar nem szamitok relevansnak, de ahogy olvasom, hogy az EA maradt arcade style.... A 2k nfl jatekkal hatha jon ujra vmi elvezetes, mire platformot valtok 20 ev mulva 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ESPN_Esports/status/1237348630765453312?s=19

Na erre kíváncsi leszek. Kár h college focis játékot nem csinál senki

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
hát, én már túl vagyok a BR_en ebből is látszik
és activision, szóval én még a monetizáció miatt is aggódnék
a cod-mobile elég undorítóra sikerült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CallofDuty/status/1237057744135323649?s=07

Eleg baszatosnak nez ki, es ingyenes.

Viszont ennyi helyem nincs, lehet muszaj leszek beszerelni a hdd-t (v esetleg venni egy masik ssd-t)

For Modern Warfare owners who are up-to-date on all of the game's latest patches, Warzone only requires 18-22 GB to install. On the flip side, those who don't own Modern Warfare are looking at a Warzone download size anywhere between 83 and 101 GB.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
ne is mond
MHW Safijiva és új POE liga egyszerre jön kb
valamint act 6.4 az mcoc-ben 😀
Negritis
húhh, kész szerencse, hogy a MHV semennyire nem fogott meg. mondjuk az új Ori már neccesen közel van a POE ligához, szóval: same same but different but still same 😊

ja, igen, beszámoló időszak van... szóval akkor csak annyi változik, hogy a POE streamek be fogják előzni a követéseim között a HS BG meg a MTG streameket

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
RIP LEC döntő.
Kenny
nagyon szomorú vagyok, de érthető.
shawnka
Én is sajnálom, ez lett volna az első találkozásom a lollal 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
hogy a random harcokat lepörgetted 20 sec alatt, míg DOS2-ben minden harc súllyal bír, és simán elhúzódhat. Utóbbi miatt totál másképp vannak felépítve a pályák és a történetvezetés, ami mindenképpen nagy váltás lesz.
andree
Én már a Pillarsban is azt bírtam, hogy komolyan meg kellett fontolni, hogy minek mész neki és minek nem. A BG-ben agyatlanul lehetet harcolni, lényegtelen volt, mert egy idő után úgyis sérthetetlen volt az egész party. Ott ugye azon volt a hangsúly, hogy milyen csapatfelépítést tudsz végigvinni, hogy lesz-e szerelem, összevesznek-e a csapattagok stb. Ha sikerül a kettőt ötvözni, és minden harcnak súlya lesz + karakterek is "élni" fognak, akkor nekem a következő egy-két évre meg van a fő játékom (leszámítva természetesen azt 2-3 hetet minden negyedévben, ami az új POE liga, meg persze nyilván, amíg nem jön a következő Zelda 😀)
Gyurma Pappa
ne is mond
MHW Safijiva és új POE liga egyszerre jön kb
valamint act 6.4 az mcoc-ben 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
hogy a random harcokat lepörgetted 20 sec alatt, míg DOS2-ben minden harc súllyal bír, és simán elhúzódhat. Utóbbi miatt totál másképp vannak felépítve a pályák és a történetvezetés, ami mindenképpen nagy váltás lesz.
andree
Én már a Pillarsban is azt bírtam, hogy komolyan meg kellett fontolni, hogy minek mész neki és minek nem. A BG-ben agyatlanul lehetet harcolni, lényegtelen volt, mert egy idő után úgyis sérthetetlen volt az egész party. Ott ugye azon volt a hangsúly, hogy milyen csapatfelépítést tudsz végigvinni, hogy lesz-e szerelem, összevesznek-e a csapattagok stb. Ha sikerül a kettőt ötvözni, és minden harcnak súlya lesz + karakterek is "élni" fognak, akkor nekem a következő egy-két évre meg van a fő játékom (leszámítva természetesen azt 2-3 hetet minden negyedévben, ami az új POE liga, meg persze nyilván, amíg nem jön a következő Zelda 😀)

több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
Nem akarok fanyalgónak tűnni, továbbra is várom a játékot, ha nagyon nosztalgiázni akarok ott a Pillars esetleg a Tyranny, amiket nem játszottam még végig, de a BG szerintem nagyon sokat jelentett az én korosztályomnak, és kicst keveset kaptam belőle tegnap.
andree
Nekem már a körökre osztott harc adta, de nem ezért vagyok hype-olva: a BG sorozat nagy előnye az volt, hogy király volt a story, jók voltak az NPC-k, és ami még fontosabb, volt személyiségük. Az újabb játékokban egy-egy mellékszereplőt csinálnak meg közepesen, a többieket sehogy. A BG minden "játszható" NPC-t részletesen elénk tett, és nekem az jött le, hogy itt is követik ezt a metódust. A Pillars pont azért jó nosztalgia játék nekem, met ott is éreztem a törődést, de a Pillars2 pl. ebből a szempontból szerintem már gyengébb volt.
Nagyon bizakodó vagyok, és a Divinity motor is kevésbé zavar, mint vártam, bár nem állítom, hogy nem esett volna jobban egy klasszikushoz közelebbi nézet.
Gyurma Pappa
Igen, a Div erősen követte azt a hagyományt, hogy minden felvehető karakternek volt háttere, saját questlineja. Ebben a tekintetben én is bizakodó vagyok. Kíváncsi vagyok építenek-e a jellemekre. A Divinity menetébe nem nagyon fért bele, hogy a good vs evil dolgok bezavarjanak, míg BG-ben és Tormentben fontos volt milyen beállítottságú a csapatod.

Amúgy én a Jagged Alliance óta imádom a körökre osztott harcokat, szóval ez a része engem se zavar. Ilyen tekintetben a Divinity 2 az egyik legjobb játék amivel eddig játszottam. Az infinity játékok "megállítós harca" annyiból volt jó, hogy a random harcokat lepörgetted 20 sec alatt, míg DOS2-ben minden harc súllyal bír, és simán elhúzódhat. Utóbbi miatt totál másképp vannak felépítve a pályák és a történetvezetés, ami mindenképpen nagy váltás lesz.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
RIP LEC döntő.
Kenny
nagyon szomorú vagyok, de érthető.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
RIP LEC döntő.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Ryu Ga Gotoku (=Yakuza) Kenzan / Isshin

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok
Negritis
Neztem oket, de tudtommal egyiksem open world. Nalam meg az lenyeges. Oke, God of war is kiraly, holott fel nyilt, de miutan a Tsushimarol eloszor hallottam, mar tukon ulve varom, hogy vilagban es temaban is olyan lesz, amire mar regota fentem a fogam.
Stez
az a bajom h Watchdogs, Far Cry, ... mind jól hangzik
de lényegében Assasins Creed
Negritis
Es? En ugy tudom, hogy a Sucker Punch csinalja ezt a jatekot, nem az ubi. A sucker Punch az infamous second sonnal nem volt azert rossz a maga idejeben.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok
Negritis
Neztem oket, de tudtommal egyiksem open world. Nalam meg az lenyeges. Oke, God of war is kiraly, holott fel nyilt, de miutan a Tsushimarol eloszor hallottam, mar tukon ulve varom, hogy vilagban es temaban is olyan lesz, amire mar regota fentem a fogam.
Stez
az a bajom h Watchdogs, Far Cry, ... mind jól hangzik
de lényegében Assasins Creed

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok
Negritis
Neztem oket, de tudtommal egyiksem open world. Nalam meg az lenyeges. Oke, God of war is kiraly, holott fel nyilt, de miutan a Tsushimarol eloszor hallottam, mar tukon ulve varom, hogy vilagban es temaban is olyan lesz, amire mar regota fentem a fogam.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem akarok fanyalgónak tűnni, továbbra is várom a játékot, ha nagyon nosztalgiázni akarok ott a Pillars esetleg a Tyranny, amiket nem játszottam még végig, de a BG szerintem nagyon sokat jelentett az én korosztályomnak, és kicst keveset kaptam belőle tegnap.
andree
Nekem már a körökre osztott harc adta, de nem ezért vagyok hype-olva: a BG sorozat nagy előnye az volt, hogy király volt a story, jók voltak az NPC-k, és ami még fontosabb, volt személyiségük. Az újabb játékokban egy-egy mellékszereplőt csinálnak meg közepesen, a többieket sehogy. A BG minden "játszható" NPC-t részletesen elénk tett, és nekem az jött le, hogy itt is követik ezt a metódust. A Pillars pont azért jó nosztalgia játék nekem, met ott is éreztem a törődést, de a Pillars2 pl. ebből a szempontból szerintem már gyengébb volt.
Nagyon bizakodó vagyok, és a Divinity motor is kevésbé zavar, mint vártam, bár nem állítom, hogy nem esett volna jobban egy klasszikushoz közelebbi nézet.