PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Aki a koronavírusnak drukkol, annak tudom ajánlani a Plague Inc nevű játékot, könnye stratégiai emberiség-irtás, telón is megy. Jó szórakozást!
gyeek
 www.gamestar.hu/extralife/kronavirus-foldit-jatek-kutatok-275287.html
Negritis
Te az emberiséggel vagy? A Plague Inc-ben van Majmok Bolygója scenario is. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Aki a koronavírusnak drukkol, annak tudom ajánlani a Plague Inc nevű játékot, könnye stratégiai emberiség-irtás, telón is megy. Jó szórakozást!
gyeek
 www.gamestar.hu/extralife/kronavirus-foldit-jatek-kutatok-275287.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
 www.gamestar.hu/esport/shayene-shay-victorio-bunugy-275309.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Aki a koronavírusnak drukkol, annak tudom ajánlani a Plague Inc nevű játékot, könnye stratégiai emberiség-irtás, telón is megy. Jó szórakozást!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
iem katowice sc2 is jó
remélem Serral behúzza
Negritis
és nope, iem-n megint "összeomlott"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
iem katowice sc2 is jó
remélem Serral behúzza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Kár ezért a IEM Katowice eventért (koronavírus miatt zárt kapuk mögött tartják), mert zseniális meccs volt az elmúlt 4 playoff párharc. A lengyelek biztosan megőrültek volna az arénában 😀 .
MarioAna
kicsit sajnáltam Borgot, hogy az üres arénában kellett hypeolnia a meccset 😀
shawnka
flusha eldobta a traint nagyon csúnyán,ha ő megfogja az egeret simán nyer a fnatic, a másik meccsen meg nem volt kérdés melyik a jobb formában lévő csapat. simple és elek kurvaerős.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Kár ezért a IEM Katowice eventért (koronavírus miatt zárt kapuk mögött tartják), mert zseniális meccs volt az elmúlt 4 playoff párharc. A lengyelek biztosan megőrültek volna az arénában 😀 .
MarioAna
kicsit sajnáltam Borgot, hogy az üres arénában kellett hypeolnia a meccset 😀
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Hogy lehet BÁRMIRE felesleges Baldur's Gate címkét aggatni, ha önmagában milliókat ér a húzás?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
Nyilván jó játék lesz ez is mint a DOS2, de azt nem nagyon értem miért kellett ráerőltetni a Baldur's Gate címkét. A marketing okokon kívül persze.
andree
mert a BG adja a világot és a rendszert
Negritis
Igazából a rendszer az adnd. BG2 DnD 2. kiadás ez meg asszem 5. A világ a forgotten realms, azon belül meg a helyszín a sword coast gondolom. Én pont magát a BG világát és néhány jellegzetességét hiányolom.

Nem akarok ostoba, vak nosztalgiába esni. Épp nézegetem vissza a régi BG2 multis videóinkat, és messze nem volt tökéletes játék, egyáltalán nem zavar ha bátran nyúlnak bele a dologba. A körökre osztott rendszerre való átállás se gond, mert egy komolyabb BG 2 csatában is úgy nyomogattad a space-t mint az end turnt. Ami nekem hiányzott az maga a hangulat. Baromira be volt zoomolva néha szinte tps szinten, pedig BG-ben pont a gyönyörű világban való kalandozás volt a lényeg(Főleg az egyben). Minimálisan se volt BG feelingem. Legalább említés szintjén bedobhattak volna valamit, ami az előző két részre utal. Egy szereplő nevét, történeti utalást, bármit. Az hogy ez egyáltalán nem fért bele a prezentációba, nekem intő jel, de persze ez változhat később.

Ez a 10 percig harcolok level 1 trash mobokkal, aztán reload után kitalálom, hogy cheeselem a fightot, halott mindenki, forgasd veszettül a kamerát, hogy ne missclickeld az actiont, stb. totál Divinity feeling. Utóbbi amúgy vákumban nézve egyáltalán nem rossz dolog. Biztos vagyok benne, hogy baromi jó játék lesz, nagyon sok minden tetszik, csak kicsit fölöslegesnek érzem a Baldur's Gate címkét ráaggatni.

Amitől kicsit félek, az az Original sin 2 soft capje, ahol kb lineárisan kell haladni, mert iszonyatosan megnehezedett a csata, ha 2-3 szintel alatta voltál a terepnek. A Bg-ben pont az volt a lényeg, hogy jártad össze-vissza a terepet, rádöntöttek 300 questet, amit össze-vissza csináltál, ahogy sikerült. Persze mivel a rendszer adott, valószínűleg ez se lesz gond.

Nem akarok fanyalgónak tűnni, továbbra is várom a játékot, ha nagyon nosztalgiázni akarok ott a Pillars esetleg a Tyranny, amiket nem játszottam még végig, de a BG szerintem nagyon sokat jelentett az én korosztályomnak, és kicst keveset kaptam belőle tegnap.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Jól láttam, hogy a W3 reforged kint egy hónapja?
kristóf17
jah, de fos
Negritis
Miért? Nem muszáj fél oldalban, de egy kis elemzést esetleg? Vagy már írtak róla értelmes kritikát? (Amíg nem játszottam vele, nem tudom melyik véleményhez állhatok közel, így nem árt ha többet látok, hallok)
kristóf17
 www.vpesports.com/opinion/news/blizzards-non-apology-on-warcraft-3-reforged-and-how-they-never-understood-the-game-at-all
 www.youtube.com/watch?v=yBYogsBDkE8
Negritis
Picsába... De utálok várni a semmire több, mint egy évig...

Szerkesztette: kristóf17
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/baldurs-gate-3-gameplay-preview/

divinity engine nekem már most ül
Negritis
Nyilván jó játék lesz ez is mint a DOS2, de azt nem nagyon értem miért kellett ráerőltetni a Baldur's Gate címkét. A marketing okokon kívül persze.
andree
mert a BG adja a világot és a rendszert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
 www.pcgamer.com/baldurs-gate-3-gameplay-preview/

divinity engine nekem már most ül
Negritis
Nyilván jó játék lesz ez is mint a DOS2, de azt nem nagyon értem miért kellett ráerőltetni a Baldur's Gate címkét. A marketing okokon kívül persze.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/baldurs-gate-3-gameplay-preview/

divinity engine nekem már most ül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Láttam a videót, viszont egyetlen dolog nem tetszett, a felvezető autó. Anno imádtam, hogy ha úgy van jönnek a rendőrök, beáraznak szépen, aztán mehetsz tovább, hogy legyen veszteség is. Mennyire bonyolult határidők, térkép sb.?
Nagyon megtetszett a dolog.
kristóf17
Nem telejesen vilagos mire kerdezel ra? Felvezeto auto akkor van, ha tulmeretes arut szallitasz, ami tobb mint egy sav szeles. Azzal egyszeruen nem fersz el. Szoval ott megy elotted egy auto (es mogotted), a szembejovoket letereli az ut szelere. A fontosabb keresztezodesekben, felhajotokon pedig rendorok is segitenek lezarni az utat.
De egyreszt egyaltalan nem kell ilyen munkat vallalni. Sot, sztem az ennyire tulmeretezett (es/vagy nehez) aru csak egy kiegeszito feltetele utan erheto el.

Igazabol en erre szakosodtam eleve (mindenki kedje a hosszutavu szallitassal a skillpontok kolteset, az embereink is. Aztan mindegy sztem, barmi jo), hogy ertekes aruszallitas. Pont azert, mert ezek leginkabb draga munkagepek. Es en eleve akartam ilyen bazi nehez, bazi nagy dolgokat vinni. Az en bajom, miert. 😀 De kihagyhato. Vagy a Skillek nelkul is viheto. Barmit lehet.
Ez a jatek a stresszmentes tipusba tartozik. Mint a horgasz, vonat, akarmi szimulator. Azt teszel amit akarsz. A cel annyi, hogy elvezd a jatekot. Akinek bejon a vezetes maga, annak jo jatek. Akinek bejon a pecazas, vadaszas, farmon trakotrozas, mittomen mi, annak az jo jatek. Akinek nem, az hiaba megy ra kromozott minden alaktresz csillioert, meg kurva sok loeros a vas kifejlsztesere, nem fogja elvezni. Itt ennyi a lenyeg, vezetgetesz, elvagy mint a befott. Nem sorozatot nezel, nem a falat bamulod, nem olvasol (en szeretek, de nem allandoan), stb. A fejlodes, az uj es uj utvonalak, csak bonusz. Sztem.

Egyebkent van egy halom ingyenes mod a jatekhoz. Amit sztem erdemes feltenni az a forgalom novelese, nekem jobb igy. Nekem is fent van egy Ford kamion, ami eleg jo, bar mar egy emberem hasznalja. Vagy regebbi tipusu autok, kisteheratokon valos cegjelzesek (DHL, G4S, stb). Sok minden van.
Egyszeruen letoltod egy gombnyomassal a workshopban. Elinditod a jatekot, ott felhozza, hogy mik vannak letoltve. Amit zoldre vlatasz, onnantol megy. Akarmennyit. Ha gond van, akkor jelzi, mert pirosra valt. Elegge hulyebiztos.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Jól láttam, hogy a W3 reforged kint egy hónapja?
kristóf17
jah, de fos
Negritis
Miért? Nem muszáj fél oldalban, de egy kis elemzést esetleg? Vagy már írtak róla értelmes kritikát? (Amíg nem játszottam vele, nem tudom melyik véleményhez állhatok közel, így nem árt ha többet látok, hallok)
kristóf17
 www.vpesports.com/opinion/news/blizzards-non-apology-on-warcraft-3-reforged-and-how-they-never-understood-the-game-at-all

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Jól láttam, hogy a W3 reforged kint egy hónapja?
kristóf17
jah, de fos
Negritis
Miért? Nem muszáj fél oldalban, de egy kis elemzést esetleg? Vagy már írtak róla értelmes kritikát? (Amíg nem játszottam vele, nem tudom melyik véleményhez állhatok közel, így nem árt ha többet látok, hallok)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Jól láttam, hogy a W3 reforged kint egy hónapja?
kristóf17
jah, de fos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Anno nagyon sokat toltam a Hard Truckot. Hasonlóra kell gondolni játékmenetben?
kristóf17
A 18 Wheels of steel (Pedal to the metal) German TS, stb. sorozat elso resze volt a Hard Truck. Na, ez ugyanaz a ceg. Szoval a koncepcio is ugyanaz. Vezeted, fejleszted a kamiont, a sofort (bonuszt ad az adott kuldesekre, mondjuk hosszu utra szllitasz, es van X szinted, akkor tobb XPt kapsz, amint leszallitottad (egyben 😀) a cuccot. Aztan vehetsz fel embereket, es ok elvannak magukban, csak kell nekik is kamion. De ok is fejleszthetoek.
ulpianus
Láttam a videót, viszont egyetlen dolog nem tetszett, a felvezető autó. Anno imádtam, hogy ha úgy van jönnek a rendőrök, beáraznak szépen, aztán mehetsz tovább, hogy legyen veszteség is. Mennyire bonyolult határidők, térkép sb.?
Nagyon megtetszett a dolog.

Más:
Jól láttam, hogy a W3 reforged kint egy hónapja?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azert mondom, de a Fallen Order "fo jelenetenel" befostam, behugyoztam, neztem, mint rozi a moziban, nem talaltam a szavakat. Nyilvan aki jatszott vele, tudja, melyikre gondolok, szerintem az is talan, aki nem is ment a jatek kozelebe, mert akkorat szolt.

Allati.
Stez
rogue one?
Negritis
Az is baszott, ez vegkepp.
Stez
mármint hogy arra az áthallásra gondolsz? 😀

amúgy a befejezéshez
| Vader elvileg egy ugyanilyen holocront elpusztított képregényben is
szóval lényegében ugyanaz lett volna a vége ha megkaparintja 😀

youtube.com/watch? v=oStn4eVDDaM

kicsit olyan mint a Raider of the lost Ark hogy mind1 Indiana mit csinál a nácik meghalnak 😀
|
Negritis
Szamomra ez az ending azert utott, mert ennyire | baszos volt Vader. Most eloszor ereztem azt, amit mindig minden filmben emlegettek, hogy mennyire eros volt. Konkretan egy kezzel csinalt mindent, csicskitotta a nepet. 😀 Ezzel szemben a Rouge-ban igazabol lekaszabolt sokakat, de hetkoznapi embereket, nem erohasznalokat. Es maga ez a scene brutalisan jora volt megcsinalva a jatekban. Minden mozdulata es megszolalasa, a zene, a hangulat baszott. |

Es hat most igazabol tukon ulok, hogy lesz e folytatas, mert ezek utan kellene lennie, es ha igen, mi lesz.

Valahol azt olvastam, | nem lehet Vader foboss, es hogy az EA nem is nagyon engedi kozeppontba helyezni, bar nem tudom, ezzel hol talalkoztam, illetve azt sem, hogy igaz. |
Na mindegy. Utott eleg erosen. Nem nagyon vartam, hogy ez lesz a vege.
Stez
Force Unleashed? 😀
Negritis
Nem ismerem. Vagyis igazabol a legutobbi sw jatek meg a Phantom Menace volt regi psen, azota azt aem tudom, mi fan teremnek a reszek. Csak hallottam, higy ez az uj hiaba palyakra van osztva, nagyon baszos lett, es ut a regi jatekokra, ugyhogy kiprobaltam.

Az ilyen tetszik is, bar jobb lenne open worldbe, illetve nekem tul rovid volt, szeretem, ha egy jatekban benne van 30-40 ora minimum. Ez volt 15-18 kb.
Stez
ha teheted szerezd be valahonnan
nah az baszós és Vader is üt benne
ott lehet érezni hogy mire képes egy brutál jedi/sith az erővel

én a jedi academyt is szeretem de nem öregedett ideálisan 😀
Negritis
Gondolkoztam regebbieken, de az a baj, hogy nekem ezek mar nagyon silanyok, azert egy Witcher 3-szintet elvarok legalabb grafikaban. 😀 Azert mondtam azt, mert akkori szemmel az allat volt, de a jatek maga jo negy es fel eves. Nezegettem ezeket a Battlefrontokat es hasonlokat, de ezeknel meg alapbol szamomra zavar, hogy kampanyok vannak, nekem ezek tul zartak, szuksegem van a szabadsag erzetere, ezert imadom a nyilt vilagu jatekokat. De ugye a God Of War meg koztes volt, ott is ugymond reszekre volt osztva az egesz, ugymond felig nyilt vilaga volt. Na az is nagyon hatareset volt, de az meg beszippantott, mondjuk nyilvan ott a tortenet es a kinezet erte ezt el, nem maga a vilag es a palyak kialakitasa. De a lenyeg az, hogy nekem minimum ekkora szabadsag azert kell, aztan amelyik SW nem ilyen, azt egybol skipelem is. A Force Unleashed amugy fasza lett volna, ha annak idejen „nem megyek el mellette”, de mar tul regi, szerintem nagyon zavarna a grafika es hasonlok. Illetve szerintem PS4-re ezeket nem is csinaltak meg.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Végre megjelent a verekedős játék amire már régóta vártam. 😂 😆 😂
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/74385707_236424800722627_7650654832394502144_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=G-eta-qBUAwQ7kNvgE2ascB&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYB041rtUHU-VKPm93EWf9h6A_d9_OYK4-ao3e5sbfuBQg&oe=66460BD9
One Punch Man: A Hero Nobody Knows - Launch Trailer | Less talking, more punching. The 'One Punch Man: A Hero Nobody Knows' launch trailer is here! 👊🏼🔥 | By GAMINGbibleFacebook
Less talking, more punching. The 'One Punch Man: A Hero Nobody Knows' launch trailer is here! 👊🏼🔥


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
faszom
 twitter.com/larianstudios/status/1232761632440356864

nem érek haza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Nem azert mondom, de a Fallen Order "fo jelenetenel" befostam, behugyoztam, neztem, mint rozi a moziban, nem talaltam a szavakat. Nyilvan aki jatszott vele, tudja, melyikre gondolok, szerintem az is talan, aki nem is ment a jatek kozelebe, mert akkorat szolt.

Allati.
Stez
rogue one?
Negritis
Az is baszott, ez vegkepp.
Stez
mármint hogy arra az áthallásra gondolsz? 😀

amúgy a befejezéshez
| Vader elvileg egy ugyanilyen holocront elpusztított képregényben is
szóval lényegében ugyanaz lett volna a vége ha megkaparintja 😀

youtube.com/watch? v=oStn4eVDDaM

kicsit olyan mint a Raider of the lost Ark hogy mind1 Indiana mit csinál a nácik meghalnak 😀
|
Negritis
Szamomra ez az ending azert utott, mert ennyire | baszos volt Vader. Most eloszor ereztem azt, amit mindig minden filmben emlegettek, hogy mennyire eros volt. Konkretan egy kezzel csinalt mindent, csicskitotta a nepet. 😀 Ezzel szemben a Rouge-ban igazabol lekaszabolt sokakat, de hetkoznapi embereket, nem erohasznalokat. Es maga ez a scene brutalisan jora volt megcsinalva a jatekban. Minden mozdulata es megszolalasa, a zene, a hangulat baszott. |

Es hat most igazabol tukon ulok, hogy lesz e folytatas, mert ezek utan kellene lennie, es ha igen, mi lesz.

Valahol azt olvastam, | nem lehet Vader foboss, es hogy az EA nem is nagyon engedi kozeppontba helyezni, bar nem tudom, ezzel hol talalkoztam, illetve azt sem, hogy igaz. |
Na mindegy. Utott eleg erosen. Nem nagyon vartam, hogy ez lesz a vege.
Stez
Force Unleashed? 😀
Negritis
Nem ismerem. Vagyis igazabol a legutobbi sw jatek meg a Phantom Menace volt regi psen, azota azt aem tudom, mi fan teremnek a reszek. Csak hallottam, higy ez az uj hiaba palyakra van osztva, nagyon baszos lett, es ut a regi jatekokra, ugyhogy kiprobaltam.

Az ilyen tetszik is, bar jobb lenne open worldbe, illetve nekem tul rovid volt, szeretem, ha egy jatekban benne van 30-40 ora minimum. Ez volt 15-18 kb.
Stez
ha teheted szerezd be valahonnan
nah az baszós és Vader is üt benne
ott lehet érezni hogy mire képes egy brutál jedi/sith az erővel

én a jedi academyt is szeretem de nem öregedett ideálisan 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azert mondom, de a Fallen Order "fo jelenetenel" befostam, behugyoztam, neztem, mint rozi a moziban, nem talaltam a szavakat. Nyilvan aki jatszott vele, tudja, melyikre gondolok, szerintem az is talan, aki nem is ment a jatek kozelebe, mert akkorat szolt.

Allati.
Stez
rogue one?
Negritis
Az is baszott, ez vegkepp.
Stez
mármint hogy arra az áthallásra gondolsz? 😀

amúgy a befejezéshez
| Vader elvileg egy ugyanilyen holocront elpusztított képregényben is
szóval lényegében ugyanaz lett volna a vége ha megkaparintja 😀

youtube.com/watch? v=oStn4eVDDaM

kicsit olyan mint a Raider of the lost Ark hogy mind1 Indiana mit csinál a nácik meghalnak 😀
|
Negritis
Szamomra ez az ending azert utott, mert ennyire | baszos volt Vader. Most eloszor ereztem azt, amit mindig minden filmben emlegettek, hogy mennyire eros volt. Konkretan egy kezzel csinalt mindent, csicskitotta a nepet. 😀 Ezzel szemben a Rouge-ban igazabol lekaszabolt sokakat, de hetkoznapi embereket, nem erohasznalokat. Es maga ez a scene brutalisan jora volt megcsinalva a jatekban. Minden mozdulata es megszolalasa, a zene, a hangulat baszott. |

Es hat most igazabol tukon ulok, hogy lesz e folytatas, mert ezek utan kellene lennie, es ha igen, mi lesz.

Valahol azt olvastam, | nem lehet Vader foboss, es hogy az EA nem is nagyon engedi kozeppontba helyezni, bar nem tudom, ezzel hol talalkoztam, illetve azt sem, hogy igaz. |
Na mindegy. Utott eleg erosen. Nem nagyon vartam, hogy ez lesz a vege.
Stez
Force Unleashed? 😀
Negritis
Nem ismerem. Vagyis igazabol a legutobbi sw jatek meg a Phantom Menace volt regi psen, azota azt aem tudom, mi fan teremnek a reszek. Csak hallottam, higy ez az uj hiaba palyakra van osztva, nagyon baszos lett, es ut a regi jatekokra, ugyhogy kiprobaltam.

Az ilyen tetszik is, bar jobb lenne open worldbe, illetve nekem tul rovid volt, szeretem, ha egy jatekban benne van 30-40 ora minimum. Ez volt 15-18 kb.