PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
SSD-t kéne vennem, vett mostanában valaki?
legalább 250gb kéne, rendszer és 1-2 játék lenne rajta, meguntam a mikrolaggokat.
Kenny
Én bő fél éve vettem egy Crucialt. Nekem az jött le, hogy az új NVMe típusúak még elég kezdetlegesek, és amire nekem kell (oprendszer + 1-2 játék), arra bőven jók még a SATA3-asok. Az újabbakat könnyebb beszerelni, nem kell hozzá sata kábel, csak a sima PCI-E-re kell rácsavarozni 1db csavarral (a hűtésükkel szokott gond lenni ahogy olvastam, vagyis inkább azt, hogy hajlamosak melegedni ha nincs extra hűtés a környékükön).

Nagyon jól néz ki papíron az új szabvány 2000-3000 MB/s-es sebessége a sima SATA3asok 400-600 MB/s-es sebességéhez képest, csak a kutya ott van elásva, hogy amint raksz rá valamit (pl egy 250 gigásnál elég pár tíz giga, vagy épp az oprendszer), és nem a teljes kapacitás elérhető, akkor rettentően belassulnak, sokszor még a sima SATA3asok írási/olvasási sebessége alá is.

+ nyilván a minőséget meg lehet fizetni, pl az új Samsung modeleknél gondolom nem jelentkezik ilyen erősen a lassulás, de abból 50k mondjuk egy 500 gigás, míg a sima sata3-ból 15-20k.

+ a NAND típusnál minél kisebb, annál jobb/gyorsabb az írás/olvasás (SLC>MLC>TLC>QLC).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
SSD-t kéne vennem, vett mostanában valaki?
legalább 250gb kéne, rendszer és 1-2 játék lenne rajta, meguntam a mikrolaggokat.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
 youtu.be/futiptE6BtY

EA GAMES who?
Kenny
tegnap láttam és meh
Negritis
a viasat 6 adja a rajzfilmet 😀
ZoliMP
tisztába vagyok vele, csak nekem ez nem sport hanem akciójáték a trailer alapján
és a manga-anime is meh
Negritis
hát ez a gameplay trailer se győzött meg

 www.youtube.com/watch?v=VSf2cctOUdY&feature=emb_title
Negritis
sztem kurva jo 😀
na jo csak vicceltem.
szornyu
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ha valaki PS4en felvenne barátnak, és /vagy pl NBA 2K20al játszana ellenem egy jó meccset, ne fogja vissza magát 😎😉
Chargers LT
asszem heelshawnka a tagem ott

mehet a 2k20, de csak myteam 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ha valaki PS4en felvenne barátnak, és /vagy pl NBA 2K20al játszana ellenem egy jó meccset, ne fogja vissza magát 😎😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
 youtu.be/futiptE6BtY

EA GAMES who?
Kenny
tegnap láttam és meh
Negritis
a viasat 6 adja a rajzfilmet 😀
ZoliMP
tisztába vagyok vele, csak nekem ez nem sport hanem akciójáték a trailer alapján
és a manga-anime is meh
Negritis
hát ez a gameplay trailer se győzött meg


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
shawnka
életembe nem láttam még lol meccset,de erre lehet kimegyek 😀
Kenny
hát ennyire fontos esport rendezvény nem volt és nem is igen lesz Magyarországon, szóval erre illene 😀
shawnka
nem vágom milyen szintet képvisel ez mondjuk csgo-ra vetítve, de a V4 is komoly volt.
Kenny
A LoL vb és MSI után a harmadik legrangosabb cím. Regionális szinten (Európa) nincs feljebb. Ha nagyon bután akarnám megfogalmazni, akk kvázi Európa-bajnoki döntőt Budapesten rendezik.
Tito05
Értem. Akkor megyünk.Bár az esportos bakancslistám első helyén még mindig egy Katowice-i event áll.Bár így ,hogy már nincs virtus.pro így már nem az igazi.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
shawnka
Egyrészt YAY!

Másrész a faszom,, hogy Csacsi visszavonult és nincs más magyar a közelben sem 😕

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
shawnka
életembe nem láttam még lol meccset,de erre lehet kimegyek 😀
Kenny
hát ennyire fontos esport rendezvény nem volt és nem is igen lesz Magyarországon, szóval erre illene 😀
shawnka
nem vágom milyen szintet képvisel ez mondjuk csgo-ra vetítve, de a V4 is komoly volt.
Kenny
A LoL vb és MSI után a harmadik legrangosabb cím. Regionális szinten (Európa) nincs feljebb. Ha nagyon bután akarnám megfogalmazni, akk kvázi Európa-bajnoki döntőt Budapesten rendezik.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
shawnka
életembe nem láttam még lol meccset,de erre lehet kimegyek 😀
Kenny
hát ennyire fontos esport rendezvény nem volt és nem is igen lesz Magyarországon, szóval erre illene 😀
shawnka
nem vágom milyen szintet képvisel ez mondjuk csgo-ra vetítve, de a V4 is komoly volt.
Kenny
ez olyan mint egy cologne kb

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
shawnka
életembe nem láttam még lol meccset,de erre lehet kimegyek 😀
Kenny
hát ennyire fontos esport rendezvény nem volt és nem is igen lesz Magyarországon, szóval erre illene 😀
shawnka
nem vágom milyen szintet képvisel ez mondjuk csgo-ra vetítve, de a V4 is komoly volt.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
shawnka
életembe nem láttam még lol meccset,de erre lehet kimegyek 😀
Kenny
hát ennyire fontos esport rendezvény nem volt és nem is igen lesz Magyarországon, szóval erre illene 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
shawnka
életembe nem láttam még lol meccset,de erre lehet kimegyek 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak ma!
 www.emag.hu/sony-playstation-4-pro-1tb-fifa-20-jatekszoftver-ps719982302/pd/DYXWT6BBM/?X-Search-Id=a8e7f5fba7d4b60176b2&X-Product-Id=47931674&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
NB2
Igazabol ertelmet sem latom, hogy PS4et vegyen valaki. Ev vegen jon a PS5, egyreszt akkor mar inkabb rapakolnek arra penzben, es kivarnam, aztan vennem azt, masreszt ha kijon az uj szeria, altalaban az elozo ara esik egy jokorat, igy szerintem a PS4ert sem lesz pofajuk elkerni 100+ezret.

De en nekem egyebkent annyira jo tapasztalataim vannak az osszes PS-sel teherbiras es megbizhatosag szempontjabol, hogy ez az, amibol meg hasznaltat is siman mernek venni, az meg 70-80 korul csomo helyen van hirdetve, sok jatekkal raadasul.
Stez
nálam tervbe van egy PS5, főleg ha tényleg tudok játszani a PS1-2 játékokkal is és nem lesz buzi region lock (xenogears series, vagrant story ...) de én megvárom a "második printet" mert tuti h lesz gyerekbetegsége
szóval majd 21 vége 22 eleje 😀
Negritis
Nem tudom, en mindegyik pst megvettem egybol az elejen, es igazabol egyiknrk sem volt betegsege. Mondjuk teny, az 5 durvabb lesz, ezaltal nagyobb esellyel lehet valami bibije, de remeljuk nem lesz.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088
Tito05
ASJDLKASJDLKQHWLEHDQWLEKNHQKW?E

ezt csak most láttam. JÉÉÉÉZUSOM mennyire hype!!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
Csak ma!
 www.emag.hu/sony-playstation-4-pro-1tb-fifa-20-jatekszoftver-ps719982302/pd/DYXWT6BBM/?X-Search-Id=a8e7f5fba7d4b60176b2&X-Product-Id=47931674&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
NB2
Igazabol ertelmet sem latom, hogy PS4et vegyen valaki. Ev vegen jon a PS5, egyreszt akkor mar inkabb rapakolnek arra penzben, es kivarnam, aztan vennem azt, masreszt ha kijon az uj szeria, altalaban az elozo ara esik egy jokorat, igy szerintem a PS4ert sem lesz pofajuk elkerni 100+ezret.

De en nekem egyebkent annyira jo tapasztalataim vannak az osszes PS-sel teherbiras es megbizhatosag szempontjabol, hogy ez az, amibol meg hasznaltat is siman mernek venni, az meg 70-80 korul csomo helyen van hirdetve, sok jatekkal raadasul.
Stez
nálam tervbe van egy PS5, főleg ha tényleg tudok játszani a PS1-2 játékokkal is és nem lesz buzi region lock (xenogears series, vagrant story ...) de én megvárom a "második printet" mert tuti h lesz gyerekbetegsége
szóval majd 21 vége 22 eleje 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak ma!
 www.emag.hu/sony-playstation-4-pro-1tb-fifa-20-jatekszoftver-ps719982302/pd/DYXWT6BBM/?X-Search-Id=a8e7f5fba7d4b60176b2&X-Product-Id=47931674&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
NB2
Igazabol ertelmet sem latom, hogy PS4et vegyen valaki. Ev vegen jon a PS5, egyreszt akkor mar inkabb rapakolnek arra penzben, es kivarnam, aztan vennem azt, masreszt ha kijon az uj szeria, altalaban az elozo ara esik egy jokorat, igy szerintem a PS4ert sem lesz pofajuk elkerni 100+ezret.

De en nekem egyebkent annyira jo tapasztalataim vannak az osszes PS-sel teherbiras es megbizhatosag szempontjabol, hogy ez az, amibol meg hasznaltat is siman mernek venni, az meg 70-80 korul csomo helyen van hirdetve, sok jatekkal raadasul.

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A tavaszi LoL LEC döntő Budapesten lesz. EZ AZ!
Ott a helyem 😀
 twitter.com/LEC/status/1220723724770521088

Szerkesztette: Tito05
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Csak ma!
 www.emag.hu/sony-playstation-4-pro-1tb-fifa-20-jatekszoftver-ps719982302/pd/DYXWT6BBM/?X-Search-Id=a8e7f5fba7d4b60176b2&X-Product-Id=47931674&X-Search-Page=1&X-Search-Position=2&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
 youtu.be/futiptE6BtY

EA GAMES who?
Kenny
tegnap láttam és meh
Negritis
a viasat 6 adja a rajzfilmet 😀
ZoliMP
tisztába vagyok vele, csak nekem ez nem sport hanem akciójáték a trailer alapján
és a manga-anime is meh
Negritis
nem neked irtam hogy adjak, csak ide kapcsolodott.
engem sem hozott lazba ez a treailer
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
 youtu.be/futiptE6BtY

EA GAMES who?
Kenny
tegnap láttam és meh
Negritis
a viasat 6 adja a rajzfilmet 😀
ZoliMP
tisztába vagyok vele, csak nekem ez nem sport hanem akciójáték a trailer alapján
és a manga-anime is meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
 youtu.be/futiptE6BtY

EA GAMES who?
Kenny
tegnap láttam és meh
Negritis
a viasat 6 adja a rajzfilmet 😀
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Pár évig a lolesports oldalán futott egy NA és EU LCS alapú fantasy játék. Sajnálatos módon a 2019-es szezontól nincs, pontosabban átdolgozás erejéig visszahívta a Riot a projektet, de azóta sincs hír, hogy mi lesz vele. Az utóbbi napokban viszont jópár hírportálon is olvastam, hogy több külsős cég felkarolta a lol fantasy ötletét és leggyakrabban ezt az oldalt ajánlják kipróbálásra:
 esportsone.com/fantasy/

Azon morfondíroztam, h jó lenne egy bowl.hu társaságra épülő fantasy ligát létrehozni, mégha nem is ezen az oldalon vagy nem is a tavaszi szezontól, hanem csak nyártól... A legfontosabb kérdés, h hány embert érdekelne, ergó egyáltalán van-e értelme megszervezni, a másik meg természetesen, h kinek milyen ötlete lenne a megvalósítással kapcsolatosan?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
 youtu.be/futiptE6BtY

EA GAMES who?
Kenny
tegnap láttam és meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!