Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Szerintem egy kicsit túl van fújva ez az egész. Egyáltalán ilyen mindenféle külföldi médium honnan tudja, hogy mi áll a törvényben, mikor még csak most készült el a fordítás angolra? Dub
Na, már el is készült az angol fordítás, valószínűleg hasonló hozzáértéssel, mint Schmitt Pál beszédeinek lektorálása... 😀 Sajnos néhány kevésbé lényeges pont kimaradt. 😀

http://index.hu/kultur/media/2011/01/05/paragrafusok_hianyoznak_a_mediatorveny_modositasabol/somoskovig
Azért egy Die Welt szintű újság (meg a többi nagy nemzetközi lap) nem ad fel senkinek akkora labdát, hogy olvasatlanul bírálja egy másik ország törvényét. Nekik is vannak magyar kapcsolataik, vagy jobb esetben fordítóik, tolmácsaik. Elég régóta elérhető volt a megszavazása előtt is a törvény szövege, volt idejük felkészülni, csak várták, hogy lesz-e változás...

A kormány kommunikációja meg éppen a semmivel egyenlő... 😛StormST
na jó, ma éppen a Guardian bírálta kemény szavakkal a főoldalon Orbánékat, miközben nyílt titok, hogy a lap mögött az angol liberalisták állnak...

ez a lényeg: "ne baszogasd az újságírót mert visszabasz"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem egy kicsit túl van fújva ez az egész. Egyáltalán ilyen mindenféle külföldi médium honnan tudja, hogy mi áll a törvényben, mikor még csak most készült el a fordítás angolra? Dub
Na, már el is készült az angol fordítás, valószínűleg hasonló hozzáértéssel, mint Schmitt Pál beszédeinek lektorálása... 😀 Sajnos néhány kevésbé lényeges pont kimaradt. 😀

http://index.hu/kultur/media/2011/01/05/paragrafusok_hianyoznak_a_mediatorveny_modositasabol/somoskovig
Azért egy Die Welt szintű újság (meg a többi nagy nemzetközi lap) nem ad fel senkinek akkora labdát, hogy olvasatlanul bírálja egy másik ország törvényét. Nekik is vannak magyar kapcsolataik, vagy jobb esetben fordítóik, tolmácsaik. Elég régóta elérhető volt a megszavazása előtt is a törvény szövege, volt idejük felkészülni, csak várták, hogy lesz-e változás...

A kormány kommunikációja meg éppen a semmivel egyenlő... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Szerintem egy kicsit túl van fújva ez az egész. Egyáltalán ilyen mindenféle külföldi médium honnan tudja, hogy mi áll a törvényben, mikor még csak most készült el a fordítás angolra? Dub
Na, már el is készült az angol fordítás, valószínűleg hasonló hozzáértéssel, mint Schmitt Pál beszédeinek lektorálása... 😀 Sajnos néhány kevésbé lényeges pont kimaradt. 😀

http://index.hu/kultur/media/2011/01/05/paragrafusok_hianyoznak_a_mediatorveny_modositasabol/

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Keresztapám (Seattle) szerint Magyarországon több h.lye van, mint az USA-ban. Még nem találkozott olyanokkal odakinn, akik Budapestet keverték volna Bukaresttel, ellenben ha itt megkérdezed hogy hol van Washington állam és mi a fővárosa, 100ból 99nek fingja nincs. toxique
Valószínű ezért is él az USA-ban mert így érzi. Érdekes én akárhányszor az USA-ban voltam bőven találkoztam iyenekkel. Az átlag magyar középiskolát végzettek globalis tudása messze meghaladja az átlag ami highschool graduated levelt. És ha megkérdeznél 100 átlag amit ők sem tudnák saját államaik fővárosát. Ezt speciel pont kipróbáltam, megkérdeztem egy buszos kiránduláson őket egy két államról és fővárosról. Hát nem nagyon ment nekik. De mondjuk Te kapásból tudod Florida fővárosát? Szerintem ha tudod hogy hol van Orlando, Miami, Kennedy űrközpont, Key West stb az átlagműveltséghez elég, és az adminisztratív főváros annyira nem lényeg. Ellentétben az európai hagyományos berendezkedésű főváros struktúrával, annak történelmi hagyományaival (és pl nem mellékesen ahol az ország ötöde él). Szóval Magyarország vonatkozásában Budapest fontosabb főldrajzi ismeret mint mondjuk Florida tekintetében Tallahassee (ugye mindenki kapásból vágta?).
Küldök a keresztapának egy videót. Én megtaláltam az USA egyetlen emberét aki nem tud olyan sokat Európáról
http://www.youtube.com/watch?v=jj6AQCMLUNcdiverdoc
Mondjuk felesleges ezen vitatkozni; M.o.-on is van olyan, aki nem tudná elmondani a megyéket, illetve a megyei jogú városokat, a 7 vezér nevét, vagy a gyökre emelésnél kiakadna a biztosíték. Buktak/buknak meg érettségin is (ha eljutnak addig). Mindenképp továbbítom a videót, szerintem nagyon jó, de ha hülyeségről van szó, ahhoz nem kell M.O.-ról kitenni a lábunkat, vagy ujjal mutogatni más nemzetekre.
Konkrétan pénzt gyűjtöttünk két szappanopera-sztárért is: a felszabadítás, meg a szemműtét. Nem egyszeri eset volt 😂, és ha mi temetjük is magunkban az international shame-ot, azért itt-ott felemlegetik még. De a mi poroltónk akkor is ejtőernyő...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 165 — Saturday Night Lights
Ez is elég szép, csak mi lesz így szegény Hír TV-vel, nincs már rájuk szükség, fizetjük mi...

http://index.hu/kultur/media/2011/01/05/jobbra_tolodott_az_mtv/somoskovig
Mint az aktualizált viccben. Az egyesen Orbán, a kettesen Orbán, a Duna Televízióban meg Pintér: "Kapcsolgatunk? Kapcsolgatunk?"

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Ez is elég szép, csak mi lesz így szegény Hír TV-vel, nincs már rájuk szükség, fizetjük mi...

http://index.hu/kultur/media/2011/01/05/jobbra_tolodott_az_mtv/

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem egy kicsit túl van fújva ez az egész. Egyáltalán ilyen mindenféle külföldi médium honnan tudja, hogy mi áll a törvényben, mikor még csak most készült el a fordítás angolra?
Egyébként meg bárcsak kizárnának az EU nevezetű viccegyletből minket ezért (persze tudom, hogy ez nem fog megtörténni), semmi hasznunk nincs belőle kb. Ja de annyi, hogy így még könnyebben felvásárolnak mindent, meg az élelmiszeripari szemetet is el lehet sózni ide. Félreértés ne essék, nem vagyok oda Orbánékért sem (bár az előző brigádnál minden csak jobb lehet), de én nem feltétlenül a módszereiket ítélem el, hanem egyszerűen nem tudok hinni/bízni bennük. Ők is ugyanúgy Tel-avivból kapják a parancsokat, ugyanolyan gazemberbanda.Dub
már csak egy kurucinfos link hiányzott

ezt meg főleg haromt-nak arra, hogy az ortt nem büntetett külföldi szám miatt:
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/05/mi_a_kozos_2

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
"A Blackout for Hungary ötlete a berlini 27c3 kongresszuson merült fel hackerekben, a kezdeményezés oldalán számos technikai megoldást találhatnak azok, akik csatlakozni szeretnének a kezdeményezéshez. És nem hackerek, sőt talán még a html-kódokat sem értik. A svéd torrentsite-on kívül pár blog, például a Kettős Mérce vagy éppen az Örülünk Vincent csatlakozott az akcióhoz. És persze az szdsz.hu, ami egyben azt is jelzi, hogy valahol, talán az egykori pártszékház alagsorában még van valaki, aki tudja az adminisztrátor jelszavait, és fizeti a domain és a szerver fenntartásának költségeit."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Szerintem egy kicsit túl van fújva ez az egész. Egyáltalán ilyen mindenféle külföldi médium honnan tudja, hogy mi áll a törvényben, mikor még csak most készült el a fordítás angolra?
Egyébként meg bárcsak kizárnának az EU nevezetű viccegyletből minket ezért (persze tudom, hogy ez nem fog megtörténni), semmi hasznunk nincs belőle kb. Ja de annyi, hogy így még könnyebben felvásárolnak mindent, meg az élelmiszeripari szemetet is el lehet sózni ide. Félreértés ne essék, nem vagyok oda Orbánékért sem (bár az előző brigádnál minden csak jobb lehet), de én nem feltétlenül a módszereiket ítélem el, hanem egyszerűen nem tudok hinni/bízni bennük. Ők is ugyanúgy Tel-avivból kapják a parancsokat, ugyanolyan gazemberbanda.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
PirateBay főoldal:



Biztos ezt is Lendvai Ildikó és a komcsik intézték, így manipulálva mindent és mindenkit nyugaton.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Sobri: Ha a mi médiatörvényünk korszerűtlen, akkor ez mi: http://index.hu/tech/jog/2011/01/04/a_youtube-ot_szivatja_az_olasz_mediatorveny/? 😊F.Schleck
Attól, hogy a világon másutt faszkodnak, ez még nem érv arra, hogy mi is ezt tegyük. Nem releváns, mondhatni.
Attól, hogy van korszerűtlenebb a miénknél, a miénk nem lesz használható, értelmes és modern.
Amúgy mit vársz a Berlusconi féle brigádtól?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sobri: Ha a mi médiatörvényünk korszerűtlen, akkor ez mi: http://index.hu/tech/jog/2011/01/04/a_youtube-ot_szivatja_az_olasz_mediatorveny/? 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
gondolkodom azon, hogy veszek egy Philip(s) tévét és azon keresztül nézem az m1-etDiamondsHead44

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
gondolkodom azon, hogy veszek egy Philip(s) tévét és azon keresztül nézem az m1-et

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Keresztapám (Seattle) szerint Magyarországon több h.lye van, mint az USA-ban. Még nem találkozott olyanokkal odakinn, akik Budapestet keverték volna Bukaresttel, ellenben ha itt megkérdezed hogy hol van Washington állam és mi a fővárosa, 100ból 99nek fingja nincs. toxique
Valószínű ezért is él az USA-ban mert így érzi. Érdekes én akárhányszor az USA-ban voltam bőven találkoztam iyenekkel. Az átlag magyar középiskolát végzettek globalis tudása messze meghaladja az átlag ami highschool graduated levelt. És ha megkérdeznél 100 átlag amit ők sem tudnák saját államaik fővárosát. Ezt speciel pont kipróbáltam, megkérdeztem egy buszos kiránduláson őket egy két államról és fővárosról. Hát nem nagyon ment nekik. De mondjuk Te kapásból tudod Florida fővárosát? Szerintem ha tudod hogy hol van Orlando, Miami, Kennedy űrközpont, Key West stb az átlagműveltséghez elég, és az adminisztratív főváros annyira nem lényeg. Ellentétben az európai hagyományos berendezkedésű főváros struktúrával, annak történelmi hagyományaival (és pl nem mellékesen ahol az ország ötöde él). Szóval Magyarország vonatkozásában Budapest fontosabb főldrajzi ismeret mint mondjuk Florida tekintetében Tallahassee (ugye mindenki kapásból vágta?).
Küldök a keresztapának egy videót. Én megtaláltam az USA egyetlen emberét aki nem tud olyan sokat Európáról
http://www.youtube.com/watch?v=jj6AQCMLUNc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ez speciel eleg aljas es kicsit pongyola osszehasonlitas.. sztem sok amerikai sem tudna, plane hogy ez a no comment fovarosok koze tartozik (lasd meg Kentucky, Vermont - ezeket te se tudtad sztem 😉)

Ha azt kerdezed mi Washington allam kozpontja/legnagyobb varosa, kicsit korrektebb.Igor
Ironikus próbáltam én lenni, csak látom, nem nagyon sikerült. 😊F.Schleck
Uhhh.. igazabol nem a tiedre akartam 😀 na mindegy.. ugyis mind egyetertunk am. Illetve 3-bol min 2 ember legalabb 😛Igor
odaát nem biggest city-ről vagy state center-ről beszélnek, de mindegy is.
bezzeg ha a magyar ugrik a poroltóval az demagóg, de ha a Lenin, az vicces 😂 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Ez az abszolút kedvenc hülye érvem minden ilyen okos csávó szájából. Gondolom a magyar háztartások 90%-ában csak RTL Klub, TV2, m1 meg Duna TV van, mert egyébként el nem tudom képzelni, hogy a sok okos, civilizált, kultúrára fogékony magyar állampolgár miért nem kapcsol el azonnal a VV, Barátok Közt és hasonló szemetekről a Spektrumra meg a Deko TV-re...somoskovig
Nem 90%, de valamikor nem oly régen 40%ról hallottam.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
nem mintha nézném ezt a szart de akkor is gáz (végre újra 2 millió házmester országa lehetünk)

"Az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség (IKSZ) szankció alkalmazását kéri a médiahatóságtól az RTL Klub Való Világ című "sorozata" ellen, és arra bátorítja az embereket, hogy élve az új médiatörvény adta lehetőséggel tegyenek bejelentést a "család- és erkölcsromboló" műsorok ellen.

Az IKSZ arra kéri a családi értékeket védelmező magánszemélyeket, civil szervezeteket, hogy a Való Világgal kapcsolatban egyedi bejelentésekkel konkrét esetekre is hívják fel a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) figyelmét, hogy az az ügyek egyesítésével tudjon eljárni. A médiahatóságtól pedig a középmértéket meghaladó, példaértékű büntetés kiszabását kérik.

Stágel Bence, a szervezet elnöke, országgyűlési képviselő elmondta, az IKSZ álláspontja szerint a nézők nem azért "fogyasztanak médiaszemetet", mert erre van igényük, hanem azért, mert ezt teszik eléjük. Stégel szerint a Való Világhoz hasonló reality műsorokban a kihasznált szereplők nemcsak a maguk, hanem - a producerekkel közreműködve - tulajdonképpen a nézők emberi méltóságát is meggyalázzák, hasonlóan azokhoz a beszélgetős műsorokhoz, amelyekben "kiárusítják az emberek sorsát és nyomorúságát"haromt
Ez az abszolút kedvenc hülye érvem minden ilyen okos csávó szájából. Gondolom a magyar háztartások 90%-ában csak RTL Klub, TV2, m1 meg Duna TV van, mert egyébként el nem tudom képzelni, hogy a sok okos, civilizált, kultúrára fogékony magyar állampolgár miért nem kapcsol el azonnal a VV, Barátok Közt és hasonló szemetekről a Spektrumra meg a Deko TV-re...somoskovig
Sokszor előjött téma már, de aki csak egy kicsit is jártas a szociológiában, annak tudnia kell, hogy mivel az ember alapvetően társas lény, ezért hogy a "társadalom befogadja/elfogadja", olyan dolgokat tesz és cselekszik, amit a többség is. Ez gyönyörűen levezethető a "népszerű" műsoroknál. Viszont ahogy szerencsére az amerikaifoci példája is mutatja, nincsenek mindenben berögződések, lehet igenis "újat" mutatni, csak azt kell elérni, hogy elég "menő" vagy éppen elég "ciki" legyen ahhoz, hogy az emberek beszéljenek róla...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
nem mintha nézném ezt a szart de akkor is gáz (végre újra 2 millió házmester országa lehetünk)

"Az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség (IKSZ) szankció alkalmazását kéri a médiahatóságtól az RTL Klub Való Világ című "sorozata" ellen, és arra bátorítja az embereket, hogy élve az új médiatörvény adta lehetőséggel tegyenek bejelentést a "család- és erkölcsromboló" műsorok ellen.

Az IKSZ arra kéri a családi értékeket védelmező magánszemélyeket, civil szervezeteket, hogy a Való Világgal kapcsolatban egyedi bejelentésekkel konkrét esetekre is hívják fel a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) figyelmét, hogy az az ügyek egyesítésével tudjon eljárni. A médiahatóságtól pedig a középmértéket meghaladó, példaértékű büntetés kiszabását kérik.

Stágel Bence, a szervezet elnöke, országgyűlési képviselő elmondta, az IKSZ álláspontja szerint a nézők nem azért "fogyasztanak médiaszemetet", mert erre van igényük, hanem azért, mert ezt teszik eléjük. Stégel szerint a Való Világhoz hasonló reality műsorokban a kihasznált szereplők nemcsak a maguk, hanem - a producerekkel közreműködve - tulajdonképpen a nézők emberi méltóságát is meggyalázzák, hasonlóan azokhoz a beszélgetős műsorokhoz, amelyekben "kiárusítják az emberek sorsát és nyomorúságát"haromt
Ez az abszolút kedvenc hülye érvem minden ilyen okos csávó szájából. Gondolom a magyar háztartások 90%-ában csak RTL Klub, TV2, m1 meg Duna TV van, mert egyébként el nem tudom képzelni, hogy a sok okos, civilizált, kultúrára fogékony magyar állampolgár miért nem kapcsol el azonnal a VV, Barátok Közt és hasonló szemetekről a Spektrumra meg a Deko TV-re...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
normális működés mellett is a pártállami önkény érzetét fogják kelteni.atapapa
Norálisan hogy tudna működni egy szervezet, ami pártállami önkény révén jött létre, és aszerint is működhet/ müködik?Sobri Jóska
:ásít:

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
normális működés mellett is a pártállami önkény érzetét fogják kelteni.atapapa
Norálisan hogy tudna működni egy szervezet, ami pártállami önkény révén jött létre, és aszerint is működhet/ müködik?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
értem én, de ezekre gyakorlatilag a kutya nem szavazott, a támogatottságuk kimutathatatlan, és nagyobb rajnak hiszik magukat mint az szdsz fénykorában.

(btw, nagyon szép ez a tebow sig, csak bevilágítja a nappalimat)gabtsi
A politika már csak ilyen
(És igen biztos nálunk a prófétai beszéd is, a melyre jól teszitek, ha figyelmeztek, mint sötét helyen világító szövétnekre, míg nappal virrad, és hajnalcsillag kél fel szívetekben. 2Pt 1,19 )

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szvsz a Fidesz átvághatná ezt a csomót azzal, hogy a régi ORTT-hez hasonlóan beültetné a többi parlamenti pártot a médiahatóságba.
Eggyel rosszabb eset, hogy hagyják a mostani felállást és megpróbálják bizonyítani, hogy pártatlanul és arányosan alkalmazzák a törvényt. Viszont az ennek bizonyításáig terjedő időszakban továbbra is erodálni fogják őket és az erre érzékenyek mostantól minden egyes, a hatóság elé kerülő döntést nagyítóval fognak cikizni sapkás vicc alapon és a felületes szemlélővel még normális működés mellett is a pártállami önkény érzetét fogják kelteni.

A legrosszabb az a lehetőség, ha erre az érzékeltetésre még szükség se lesz.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mégis ki a faszom az a kdnp/iksz ?? és ők mégis kit képviselnek ?gabtsi
Sobri Jóska
értem én, de ezekre gyakorlatilag a kutya nem szavazott, a támogatottságuk kimutathatatlan, és nagyobb rajnak hiszik magukat mint az szdsz fénykorában.

(btw, nagyon szép ez a tebow sig, csak bevilágítja a nappalimat)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gratulálok, ez igazán szép, demagóg összehasonlítás.F.Schleck
Ez speciel eleg aljas es kicsit pongyola osszehasonlitas.. sztem sok amerikai sem tudna, plane hogy ez a no comment fovarosok koze tartozik (lasd meg Kentucky, Vermont - ezeket te se tudtad sztem 😉)

Ha azt kerdezed mi Washington allam kozpontja/legnagyobb varosa, kicsit korrektebb.Igor
Ironikus próbáltam én lenni, csak látom, nem nagyon sikerült. 😊F.Schleck
Uhhh.. igazabol nem a tiedre akartam 😀 na mindegy.. ugyis mind egyetertunk am. Illetve 3-bol min 2 ember legalabb 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)