Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 index.hu/velemeny/olvir/2017/05/11/megszolal_a_fidesz-torzsszavazo/

"Minket, akik eddig is a fideszre szavaztunk, egyáltalán nem érdekel a korrupció, a lopás, Habony, Ferhófstadt, Sulc, Bayer és a lopás, meg a putyinozás, meg oroszozás és hasonlóak. Ha megszorozzátok ezeket a jelenségeket kettővel, vagy hárommal, az sem érdekel, akkor is a fideszre fogunk szavazni.

Azért, mert mi a nemzeti értékeket felvállaló politikusokra szavazunk. Nem jobbra, balra, vagy liberális köcsögökre, nem Teréz anyákra és a Pápára, hanem azokra, akik Magyarországot nem akarják elveszejteni."


Ez ma a Fidesz hátországa. Nem kérdez, nem gondolkodik. Hívő. Nem érdekli a sok sátánista károgás, hiszen Isten nem lophat, Isten nem lehet bűnös. Aki mást lát, nem jól néz. Vagy megszállta egy démon.
peterk2005
Felőlem aztán lehet ilyen agyhalott valaki, csak az a baj, hogy kurva sokan vannak, és már alig várják, hogy a Fidesz mellé rakhassák az x-üket jövőre. Öntudatos agyhalott.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
 index.hu/velemeny/olvir/2017/05/11/megszolal_a_fidesz-torzsszavazo/

"Minket, akik eddig is a fideszre szavaztunk, egyáltalán nem érdekel a korrupció, a lopás, Habony, Ferhófstadt, Sulc, Bayer és a lopás, meg a putyinozás, meg oroszozás és hasonlóak. Ha megszorozzátok ezeket a jelenségeket kettővel, vagy hárommal, az sem érdekel, akkor is a fideszre fogunk szavazni.

Azért, mert mi a nemzeti értékeket felvállaló politikusokra szavazunk. Nem jobbra, balra, vagy liberális köcsögökre, nem Teréz anyákra és a Pápára, hanem azokra, akik Magyarországot nem akarják elveszejteni."


Ez ma a Fidesz hátországa. Nem kérdez, nem gondolkodik. Hívő. Nem érdekli a sok sátánista károgás, hiszen Isten nem lophat, Isten nem lehet bűnös. Aki mást lát, nem jól néz. Vagy megszállta egy démon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Nagyon sok rocker, youtube sztár zsíros hajjal, igéntelen ruhában képes megszólítani fiatalok százezreit. A probléma nem a ruha, hanem a mondanivaló. Van-e mondanivaló, vagy sincs. Ezeken a szerencsétlen fiatalokon látszik, hogy nincs.

Én még azt is lehetségesnek tartom, hogy ezek a gyerekek nem is meggyőződésből lettek fideszjugendesek, hanem az élet hozta így. Mint ahogy a kádári világban a KISZ működött. Voltak ott is karrieristák, de a többségnek egyszerűen szólt a tanár bácsi, hogy "Ildike, kéne valaki aki képviseli az orsztályt a pártban. Ne félj, nem kell sokat csinálni, csak időnként összejöttök egy "örsi gyűlésre", és néha elmegyünk majd felvonulni. Cserébe pedig kapsz ösztöndíjat és továbbtanulhatsz." Ildike pedig örömmel rábólintott, hiszen továbbtanulni nem könnyű, a többiről meg fogalma sincs.
peterk2005
Szerintem ne mossuk össze a kettőt. A youtubecelebség egy világ, ő szórakoztat, teljesen más kritériumok vonatkoznak rá, mint a politikus-wannabe balfaszokra; külön kell választani, hogy míg az egyik szórakoztat, addig a politikai szereplőnek nem ez a varázsa, hanem vagy az, hogy félszrettegsz és ő majd megvéd, vagy az, hogy benne látod a biztonságot, esetleg a kisugárzása megfog; ebben a picsában egyik sincs meg, viszont amit legalább az összeszedettség, igényesség látszatáért megtehetne, ahhoz is ostoba. Nyilván elfogadom, ha szerinted ugyanazok a követelmények-elvárások vonatkoznak egy youtubecelebre, mint egy ifjúsági szervezet tagjára, de nem gondolom, hogy most igazad lenne.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon sok rocker, youtube sztár zsíros hajjal, igéntelen ruhában képes megszólítani fiatalok százezreit. A probléma nem a ruha, hanem a mondanivaló. Van-e mondanivaló, vagy sincs. Ezeken a szerencsétlen fiatalokon látszik, hogy nincs.

Én még azt is lehetségesnek tartom, hogy ezek a gyerekek nem is meggyőződésből lettek fideszjugendesek, hanem az élet hozta így. Mint ahogy a kádári világban a KISZ működött. Voltak ott is karrieristák, de a többségnek egyszerűen szólt a tanár bácsi, hogy "Ildike, kéne valaki aki képviseli az orsztályt a pártban. Ne félj, nem kell sokat csinálni, csak időnként összejöttök egy "örsi gyűlésre", és néha elmegyünk majd felvonulni. Cserébe pedig kapsz ösztöndíjat és továbbtanulhatsz." Ildike pedig örömmel rábólintott, hiszen továbbtanulni nem könnyű, a többiről meg fogalma sincs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
 24.hu/kozelet/2017/05/11/a-rohejes-fidelitas-video-foszereploje-egyebkent-havi-felmillio-forintos-allami-osztondijat-kapott/
Negritis
A tehetségtelenség ünneplésének rendszere. (ezt kihúztam, mert nem biztos, hogy a szakterületén az, de, hogy a fidelitasos produkciója és szerepvállalása miatt egy szervilis szar marad, az biztos)
Egyébként az fasza, hogy havi félmillából nem futotta sem fodrászra, sem kozmetikusra, sem egy doboz zsírégetőre vagy mondjuk kommunikációs trénerre.
dankodavid
Mondom egy ideje, akit igénytelennek nevelnek az akkor is igénytelen marad, kitömöd pénzzel.
Amadeus91
Nyilván, de ez a mélység azt is mutatja, nem csak igénytelen, hanem még kibaszott hülye is ahhoz, amit csinál; elvileg ha ifjúsági szervezetként komolyan veszem magam, és tényleg fiatalokhoz szeretnék szólni, akkor felfogom, hogy a többségük felszínes, tehát zsíros hajjal, zsíros bőrrel és igénytelen ruhákban nem állok ki nekik beszélni. Persze ez csak akkor áll meg, ha tényleg vannak céljaim, nem pedig, ha pusztán ingyenpénz szerzési lehetőségként tekintek a dologra😊)

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
 24.hu/kozelet/2017/05/11/a-rohejes-fidelitas-video-foszereploje-egyebkent-havi-felmillio-forintos-allami-osztondijat-kapott/
Negritis
A tehetségtelenség ünneplésének rendszere. (ezt kihúztam, mert nem biztos, hogy a szakterületén az, de, hogy a fidelitasos produkciója és szerepvállalása miatt egy szervilis szar marad, az biztos)
Egyébként az fasza, hogy havi félmillából nem futotta sem fodrászra, sem kozmetikusra, sem egy doboz zsírégetőre vagy mondjuk kommunikációs trénerre.
dankodavid
Mondom egy ideje, akit igénytelennek nevelnek az akkor is igénytelen marad, ha kitömöd pénzzel.

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
 24.hu/kozelet/2017/05/11/a-rohejes-fidelitas-video-foszereploje-egyebkent-havi-felmillio-forintos-allami-osztondijat-kapott/
Negritis
A tehetségtelenség ünneplésének rendszere. (ezt kihúztam, mert nem biztos, hogy a szakterületén az, de, hogy a fidelitasos produkciója és szerepvállalása miatt egy szervilis szar marad, az biztos)
Egyébként az fasza, hogy havi félmillából nem futotta sem fodrászra, sem kozmetikusra, sem egy doboz zsírégetőre vagy mondjuk kommunikációs trénerre.
dankodavid
mondjuk a zsírégető az felesleges ide, nem kell ugyanerre a szintre lemenni sztem.
fodrász, kozmetikus engem igazából addig nem érdekel, amíg mondjuk vki nem éri el a HÁT szintet, mert kb onnantól van az, hogy komolyabban is kell kis hazánkat képviselnie, és ebben az esetben már a megjelenésre valamilyen szinten adni kell.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
talán itt volt, hogy a Momentum fiataljait eléggé leszólták, hát sztem hozzájuk képest sehol sincsenek. igazából mind1, hogy fenszik, trendik, vagy szexik hanem egy normális mondatot nem tudnak elmondani. saját gondolatuk nincsen, de még a mantrát sem tudják elmondani ...
csebi
Nekem is rögtön ez az összehasonlítás ugrott be, hiszen fiatalok vs fiatalok. Beszédes a különbség. Az a szomorú, hogy ezek még csak nem is random utcai konzervatív fiatalok, akiknek váratlanul odadugják az orra alá a mikrofont egy CÖF sétán, hanem ezek kézzel kiválogatott, direkt sajtótájékoztatóra küldött káderek.

A tehetségtelenség ünneplésének rendszere. (ezt kihúztam, dankodavid
Felesleges volt kihúzni, ez nem az a hülyeség, ami csak szakmán kívül, mikrofon előtt jelentkezik. Amúgy a legaranyosabb a sor jobb szélén álló két kiscsaj. Úgy álltak ott, mint egy hetvenes-évekbeli úttörő ünnepségen az osztályfőnök által a pulpitusra kiemelt Marcsika és Timike. Azt se tudják hol vannak szegénykéim, csak nézelődnek, egyik lábról a másikra állnak unatkozva. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
 24.hu/kozelet/2017/05/11/a-rohejes-fidelitas-video-foszereploje-egyebkent-havi-felmillio-forintos-allami-osztondijat-kapott/
Negritis
A tehetségtelenség ünneplésének rendszere. (ezt kihúztam, mert nem biztos, hogy a szakterületén az, de, hogy a fidelitasos produkciója és szerepvállalása miatt egy szervilis szar marad, az biztos)
Egyébként az fasza, hogy havi félmillából nem futotta sem fodrászra, sem kozmetikusra, sem egy doboz zsírégetőre vagy mondjuk kommunikációs trénerre.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
 24.hu/kozelet/2017/05/11/a-rohejes-fidelitas-video-foszereploje-egyebkent-havi-felmillio-forintos-allami-osztondijat-kapott/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
A jövő fényes és csillogó...
StormST
Ezek reggel egyedül húzták fel a zoknit?

Borzasztó, teljesen mindegy melyik párt fiataljai lennének a videón, ez egyszerűen kritikán aluli.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
A jövő fényes és csillogó...
StormST
ezt látva. csinálnak egy rendezvényt erre "nem kívánok nyilatkozni". de ha a válaszokat hagyjuk is, de a váll vonogatás, hadarás és még csak a kérdezőbe szemébe sem nézés olyan dolgok, amelyeket egy politikusnak készülő ember nem tehet meg. talán itt volt, hogy a Momentum fiataljait eléggé leszólták, hát sztem hozzájuk képest sehol sincsenek.
igazából mind1, hogy fenszik, trendik, vagy szexik hanem egy normális mondatot nem tudnak elmondani. saját gondolatuk nincsen, de még a mantrát sem tudják elmondani ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2017/05/11/tolgyessy-ez-egy-diadalmenet-a-zsakutcaban

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mohács óta állandóan feljön egy kalandor mentalitású diplomáciai felfogás, hogy majd mi ellavírozunk a két nagy között, megőrizve a teljes szuverenitásunkat, az éppen aktuális keleti hódító pedig majd kikerül minket. Nem fog.

Ha a Juncker-Verhofstadt félékre nézek, elfog az undor, de Putyintól meg a bizánci stílusú oroszimádattól még inkább.
Kampman
Frappáns, kerek, kb. ugyanezt gondolom.

Hozzátéve, hogy hasonló okokból aggódom mind a kétsebességes EU elképzelés, mind az EU esetleges felbomlása miatt is. Egy teljes felbomlás se hozna számunkra nagyobb mozgásteret, csak annyit változna a helyzet, hogy az EU helyére belépne direktben Németország. Akkor a direkt német vagy orosz befolyási övezet között választhatnánk. A két VH között már megtörtént, e kettő közé ragadtunk, és tessék megnézni milyen mozgástérre futotta akkoriban, és milyen kva jól jöttünk ki belőle... A direkt német befolyásnál - még ha Merkelről is van szó és nem Hitlerről - ez a mostani EU is jobb, mert ebben a bürokratikus sokországos rendszerben legalább lehet picit "pávatáncolni". Itt meg lehet lovagolni a francia-német rivalizálást, adott esetben együttműködni akár a mediterrán vagy skandináv országokkal is, stb. EU nélkül egyedül lennénk, mert a V4-ekben egyáltalán nem hiszek. Ahhoz sajnos túl kelet-európaiak vagyunk. Úgy játszanának ki a németek minket egymás ellen, mint annak a rendje.

A kétsebességes EU-val pedig az a bajom, hogy ha kimaradunk az első sebességből, akkor mi fog nekünk maradni? Hát pont az a féligmeddig (se) működő bürokratikus sz*r, ami az EU jelenleg. Se előre, se hátra. Pont abba fogunk beleszorulni, amit a leginkább rühellünk. Csak éppen még a magországok se lesznek benne, hanem csak a hozzánk hasonlóan csórók...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fordítsunk a dolgon: Ha Magyarország ennyire sz.r hely, akkor az EU miért ragaszkodik hozzánk?
NB2
A ragaszkodásnak semmi köze ahhoz, hogy az ország milyen hely. Engem se érdekel, hogy Románia milyen hely, csak annyi érdekel, hogy olcsó-e ott a programozó. Azt lesz*rom, hogy hogy érzi magát, az az ő baja.

Mindezzel együtt az EU nagy ívben tesz arra, hogy mi lesz velünk, fél százalékát se adjuk ki a piacuknak. Lepkefing. A precedenst viszont nem szeretik. Kb. mint a görög szitu. Ott se a görögök voltak a fontosak, hanem az, hogy nehogy az olaszok és/vagy spanyolok is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/801434520012017/?hc_ref=NEWSFEED

Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀
dankodavid
A jövő fényes és csillogó...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/18442933_801436320011837_2521288627594461184_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=NC3wb-3dC0EQ7kNvwH3jVnm&_nc_oc=AdpFm9Lp1om_12CozFv-Homds7dO4aNJat4SW14m98lAfE78tVA6jZZWn59xC9rktus&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=6oD1GkvDwnxd55UOeQ1r3g&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-qV6vba_v-L3P8Yse_kXAsfn10cji5ZwYmmZq5mxy-BQ&oe=6A3C23B2
705.800 Aufrufe · 3.040 Reaktionen | NAPI HUMOR: Nógrád megyében a Fidelitas nincs a helyzet magaslatán. Ma sajtótájékoztatót tartottak, lehet nem kellett volna... (KOMMENTÁR NÉLKÜL) | Nemzeti Televízió
NAPI HUMOR: Nógrád megyében a Fidelitas nincs a helyzet magaslatán. Ma sajtótájékoztatót tartottak, lehet nem kellett volna... (KOMMENTÁR NÉLKÜL)


Fenszi, trendi, szexi arcok egytől egyig. A fiatalokat MOST megszólította a FIDESZ. 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2017/05/10/czibere-allamtitkar-szerint-amit-a-civilek-lattak-a-godi-szocialis-otthonban-az-nincs

Újbeszél.

Vagy:

- Ez citrom!
- Narancs.
- Citrom!
- Nem nyitok vitát.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Az EU-ba nyilván nem a számtalanszor hangoztatott európai egység, európai értékek, európai szolidaritás bullshit miatt vettek fel, hanem mert ezzel a magországok is jól jártak. Ezzel együtt mi is jól jártunk, különösen azt figyelembe véve, hogy ha nem használtuk volna ki a kilencvenes években Oroszország gyengeségét és nem adtuk volna be a csatlakozási kérelmet, ma az oroszok befolyási övezetébe tartoznánk.

Mohács óta állandóan feljön egy kalandor mentalitású diplomáciai felfogás, hogy majd mi ellavírozunk a két nagy között, megőrizve a teljes szuverenitásunkat, az éppen aktuális keleti hódító pedig majd kikerül minket. Nem fog.

Ha a Juncker-Verhofstadt félékre nézek, elfog az undor, de Putyintól meg a bizánci stílusú oroszimádattól még inkább.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
empty 😕

Szovicc akart lenni...

 en.m.wikipedia.org/wiki/Rosatom
Igor
Az leesett 😀
Csak azt hittem h tényleg van vmi technológiai problémád is a Roszatommal 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
empty 😕

Szovicc akart lenni...

 en.m.wikipedia.org/wiki/Rosatom

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Fordítsunk a dolgon: Ha Magyarország ennyire sz.r hely, akkor az EU miért ragaszkodik hozzánk?
NB2
El kell adni vhova a francia/német multik termékeit.
empty taxi
Ja... Hatalmas felvevő piac vagyunk... mikor vettél utoljára pl új német vagy francia autót?
Lecsó
Apám pl. a múlt évben vett egy Fluence-t.
Paks is azért balhé, mert orosz atom és nem francia.
empty taxi
Szerintem ott inkább az a gond, hogy rossz atom, és nem jó....

(elnézést... csakis mert te irtad az elozot)
Igor
Annyira nem értek hozzá, hogy ezt vitassam.

Mindenesetre az felettébb érdekes, hogy pl. útépítéseknél ott vizsgálódik az OLAF, ahol a Közgép/Duna Asztfalt/R-kord stb. volt a közbesz nyertese. Azoknál ahol a Colas vagy a Strabag vagy a Swietelsky nyerte a tendert hasonló árért vhogy nem.

Mindenesetre nyilván jobb dolog EU-tagnak lenni, de azért lássuk azt is, hogy azért éri meg a fejlettebb tagországok adófizetőinek pénzét önteni az elmaradottabbak fejlesztésére, mert így kap piacot (és olcsóbb munkaerőt) az Alstom, a Siemens, a Strabag, az Audi und so weiter.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Fordítsunk a dolgon: Ha Magyarország ennyire sz.r hely, akkor az EU miért ragaszkodik hozzánk?
NB2
képzett, olcsó munkaerő, megfelelő infrastruktúra...etc
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Fordítsunk a dolgon: Ha Magyarország ennyire sz.r hely, akkor az EU miért ragaszkodik hozzánk?
NB2
El kell adni vhova a francia/német multik termékeit.
empty taxi
Ja... Hatalmas felvevő piac vagyunk... mikor vettél utoljára pl új német vagy francia autót?
Lecsó
Apám pl. a múlt évben vett egy Fluence-t.
Paks is azért balhé, mert orosz atom és nem francia.
empty taxi
Szerintem ott inkább az a gond, hogy rossz atom, és nem jó....

(elnézést... csakis mert te irtad az elozot)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Sosem lesz kétsebességes Európa.
Ahhoz a lassabbaknak is támogatniuk kellene, amire elég pici a sansz.
Sobri Jóska
Mikor kellett a gyengébbek, lassabbak támogatása bármihez is? 😊
peterk2005
Szejm+Liberum veto? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)