Darts

20 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 358 — #NoStress
Szimpátia szavazatom az Rob Cross, gyöztes viszont ha nem MvG re raknék akkor legyen egy vicces Adrian Lewis 😂
Eazzy
Taylor!!!
🤘gaben🤘
Aki esetleg nem látja a nevét a tippelők között, az azért van, mert nem tudom értelmezni a tippjüket.
Ha egyetlen, egyértelmű, beazonosítható név érkezik, már írom is be. 😉

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Rob Cross 😕
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Price



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gerwen.

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Taylor!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Szimpátia szavazatom az Rob Cross, gyöztes viszont ha nem MvG re raknék akkor legyen egy vicces Adrian Lewis 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kapja be a jóllakott napközis a kopasz fejével, go Wright!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
De ha mindenki ennyire türelmetlen csináljuk.
Kérem kitenni fentre kékbe, aztán majd szerkesztgetem:

DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska
Rob Cross:
Gerwyn Price:
Michael Smith:
Gary Anderson:
Daryl Guerney:
Peter Wright:
James Wade:
Sobri Jóska
Úgy látom J. Lewis idén nem játszik!
Akkor Aspinall nevét vésd oda, kérlek, az Én tippemnek
Fattyu
Mindenki játszik, csak egyelőre az első 8 kiemeltet csináltam meg. De bárkire lehet tippelni.
Sobri Jóska
Tudom hogy bővíted a listàt majd a tippek alapjàn, tavaly is úgy volt.
Én a VB indulók között nem làtom Lewist.
Ezért tippeltek Aspinall-ra 😀

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 358 — #NoStress
De ha mindenki ennyire türelmetlen csináljuk.
Kérem kitenni fentre kékbe, aztán majd szerkesztgetem:

DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska
Rob Cross:
Gerwyn Price:
Michael Smith:
Gary Anderson:
Daryl Guerney:
Peter Wright:
James Wade:
Sobri Jóska
Úgy látom J. Lewis idén nem játszik!
Akkor Aspinall nevét vésd oda, kérlek, az Én tippemnek
Fattyu
Mindenki játszik, csak egyelőre az első 8 kiemeltet csináltam meg. De bárkire lehet tippelni.

több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
+1 Gerwen (akit már kevésbé utálok, de jó lenne más végső győztest látni. Sajnos ezen a VB-n nem fogunk.)

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
De ha mindenki ennyire türelmetlen csináljuk.
Kérem kitenni fentre kékbe, aztán majd szerkesztgetem:

DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska
Rob Cross:
Gerwyn Price:
Michael Smith:
Gary Anderson:
Daryl Guerney:
Peter Wright:
James Wade:
Sobri Jóska
Úgy látom J. Lewis idén nem játszik!
Akkor Aspinall nevét vésd oda, kérlek, az Én tippemnek

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kovács Misi mellé mehet a nevem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 358 — #NoStress
DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska, Bálesz, Coolearie, Leonidasz007, Löfli, Fast Willie, yooker, cspeti98, Mikey, zavi27
Rob Cross: kristof, empty taxi, Chargers LT
Gerwyn Price: KoporShow, peach, kishaszi, Heisman Trophy, kaszo, Padrinaggio
Michael Smith: eaglesmcnabb, tenorx
Gary Anderson: jusssipekka
Daryl Gurney: KeyG
Peter Wright: warr_b, Gorcsev, Kampman
Nathan Aspinall: Fattyu, bergerdani, gaben
Adrian Lewis: Bruschi85, Eazzy
Simon Whitlock: Tito05
Glen Durrant: Tony Adams
Raymond van Barneveld: dande


DARTS VB "KI GYŐZZÖN?" 2019:

Michael van Gerwen: zavi27
Michael Smith: eaglesmcnabb
Gary Anderson: cspeti98
Peter Wright: yooker, warr_b, Mikey
James Wade: Sobri Jóska
Nathan Aspinall: Eazzy
Adrian Lewis: peach, Padrinaggio
Simon Whitlock: kaszo, Chargers LT, bergerdani
Stephen Bunting: Fast Willie
Glen Durrant: tenorx, Löfli
Chris Dobey: Heisman Trophy
Raymond van Barneveld: empty taxi, Bálesz, jusssipekka
Paul Lim: kristof
Devon Petersen: Fattyu

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Mikor tippelünk? 😊
peach
A VB elött egy héttel.
Minek elkapkodni?
Sobri Jóska
A Te MVG tippedet azért már most írjuk be szerintem!
Bocs a kapkodásért ! 😊
yooker
Dehát neki drukkolok, ő a legesélyesebb, evidens tipp. 😊
Sobri Jóska
és ő is fogja nyerni..
szóval tippverseny ezzel le is tudva 😊
persze egy ilyen szimpátia szavazás szerű tippelés ami szokott azért mehet

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 358 — #NoStress
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Mikor tippelünk? 😊
peach
A VB elött egy héttel.
Minek elkapkodni?
Sobri Jóska
A Te MVG tippedet azért már most írjuk be szerintem!
Bocs a kapkodásért ! 😊
yooker
Dehát neki drukkolok, ő a legesélyesebb, evidens tipp. 😊

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Mikor tippelünk? 😊
peach
A VB elött egy héttel.
Minek elkapkodni?
Sobri Jóska
A Te MVG tippedet azért már most írjuk be szerintem!
Bocs a kapkodásért ! 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 358 — #NoStress
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Biztos, nem emlékszem. Öreg is, meg nem is lát, a dereka is szar, meg már fejben sem tud szerintem eléggé ott lenni.
kishaszi
na látod én meg fejben eléggé ott vagyok ehhez a sporthoz, csak sajnos dobni meg nem tudok.
eaglesmcnabb
Sose voltál ott fejben se 😛
Toca
De, ott volt. Farky fejében, amikor ellenem dobott.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Biztos, nem emlékszem. Öreg is, meg nem is lát, a dereka is szar, meg már fejben sem tud szerintem eléggé ott lenni.
kishaszi
na látod én meg fejben eléggé ott vagyok ehhez a sporthoz, csak sajnos dobni meg nem tudok.
eaglesmcnabb
Sose voltál ott fejben se 😛
Toca
6-5-ös meccseken 2-0 volt a mérlegem, ide orvosi papír nem kell 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Biztos, nem emlékszem. Öreg is, meg nem is lát, a dereka is szar, meg már fejben sem tud szerintem eléggé ott lenni.
kishaszi
na látod én meg fejben eléggé ott vagyok ehhez a sporthoz, csak sajnos dobni meg nem tudok.
eaglesmcnabb
Sose voltál ott fejben se 😛
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Biztos, nem emlékszem. Öreg is, meg nem is lát, a dereka is szar, meg már fejben sem tud szerintem eléggé ott lenni.
kishaszi
na látod én meg fejben eléggé ott vagyok ehhez a sporthoz, csak sajnos dobni meg nem tudok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Csak követitek a darts-ot, vagy űzitek is? Sör mellé, profin, ilyesmi.
Eazzy
Régen heti 2szer játszottam legalább, február óta kb összesen 10szer. Meg is látszik az átlagomon brutálisan... 😀
peach
Nálam március óta nincs felszerelve otthon a tábla, kb nulla gyakorlás. Viszont nálam nem az átlagon látszik meg, sokkal inkább a kerekítőkön és a kiszállókon. Az legtöbbször katasztrófa.
Bálesz
Oké, de ha azokat szarul dobod az átlagod is csúszik lefele 😊 érdekes amúgy, hogy kiszállóbannmég most is megy kb úgy mint a rendszeresen játszó haveroknak, viszont tömegben szarrá vernek sajnos. Ráadás a fej sincs rendben, legutóbb is begörcsöltem és elkezdtem szórni a 26okat és társait... 😀
peach
Tudom, hogy az is viszi le. 😊 De úgy értettem, hogy addig, amig leérek kiszállóig, nincs érezhető visszaesés a tömegben a korábbihoz képest. Utána kezdődnek a bajok általában. 😀
Bálesz
Nekem meg pont fordítva, amúgy március óta nincs nekem sem táblám otthon 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Csak követitek a darts-ot, vagy űzitek is? Sör mellé, profin, ilyesmi.
Eazzy
Régen heti 2szer játszottam legalább, február óta kb összesen 10szer. Meg is látszik az átlagomon brutálisan... 😀
peach
Nálam március óta nincs felszerelve otthon a tábla, kb nulla gyakorlás. Viszont nálam nem az átlagon látszik meg, sokkal inkább a kerekítőkön és a kiszállókon. Az legtöbbször katasztrófa.
Bálesz
Oké, de ha azokat szarul dobod az átlagod is csúszik lefele 😊 érdekes amúgy, hogy kiszállóbannmég most is megy kb úgy mint a rendszeresen játszó haveroknak, viszont tömegben szarrá vernek sajnos. Ráadás a fej sincs rendben, legutóbb is begörcsöltem és elkezdtem szórni a 26okat és társait... 😀
peach
Tudom, hogy az is viszi le. 😊 De úgy értettem, hogy addig, amig leérek kiszállóig, nincs érezhető visszaesés a tömegben a korábbihoz képest. Utána kezdődnek a bajok általában. 😀

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Biztos, nem emlékszem. Öreg is, meg nem is lát, a dereka is szar, meg már fejben sem tud szerintem eléggé ott lenni.
kishaszi
Mi sem volt jobb példa erre, mint a tavaly Grand slam döntő Price ellen. Noha Price is idomult sokat idén, meg könnyebben is elfogadják, de azért ott Anderson abszolut nem bírta kizárni és koncentrálni, ami azóta nekem mások ellen is visszatérő motívum nála, mondhatnánk rá, hogy kicsit hisztis is már.

Bowl.hu-s bajnokság is volt (az utóbbi években inkább a VB után van nagy belelkesülés, aztán viszonylag hamar elül), de nagynéha azért lejutunk csoportosan dobálni. A közösségi részben találsz róla topicot isBálesz
Köszi, jó tudni róla, és szívesen részt is vennék ilyenen, át fogok nézni, hátha a mostani VB is eredményez ilyet.

Néha havernál dobálunk sörök rozék mellett. Nincs dupla kiszálló, de így is siralomvölgy 😀kishaszi
Régen heti 2szer játszottam legalább, február óta kb összesen 10szer. Meg is látszik az átlagomon brutálisan... 😀peach
Kifejezetten azért kérdeztem, mert én Áprilisban dobtam először életemben steel darts-al, azóta gyakorolgatok, viszont a környezetemben nincs igazán kihez mérni magam, és mondjuk egy 90-100-as átlaghoz viszonylag indokolatlan lenne 😊
Bár elég hamar, de én váltottam a dupla kiszállóra, hogy azzal a gyakorlás szám nőjön, így az átlagom viszont nagyjából úgy alakul, hogy valahol 18-24 nyíl körül tudom letermelni a 301-et, majd onnan általában egy ugyanennyi megdobni a kiszállót is 😕
Around the clock esetén nagyjából a helyes szektor megdobása is 30% körül van, legalábbis a legutóbbi 50 gyakorlásom átlaga a telefonos app alapján.
Gyanítom, hogy nekem nem ez lesz a megélhetésem, persze nem is ez a cél, de jó lenne egy értelmes 20% körül tudni kiszállózni, élvezetesebbé téve a játékot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Csak követitek a darts-ot, vagy űzitek is? Sör mellé, profin, ilyesmi.
Eazzy
Régen heti 2szer játszottam legalább, február óta kb összesen 10szer. Meg is látszik az átlagomon brutálisan... 😀
peach
Nálam március óta nincs felszerelve otthon a tábla, kb nulla gyakorlás. Viszont nálam nem az átlagon látszik meg, sokkal inkább a kerekítőkön és a kiszállókon. Az legtöbbször katasztrófa.
Bálesz
Oké, de ha azokat szarul dobod az átlagod is csúszik lefele 😊 érdekes amúgy, hogy kiszállóbannmég most is megy kb úgy mint a rendszeresen játszó haveroknak, viszont tömegben szarrá vernek sajnos. Ráadás a fej sincs rendben, legutóbb is begörcsöltem és elkezdtem szórni a 26okat és társait... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Csak követitek a darts-ot, vagy űzitek is? Sör mellé, profin, ilyesmi.
Eazzy
Régen heti 2szer játszottam legalább, február óta kb összesen 10szer. Meg is látszik az átlagomon brutálisan... 😀
peach
Nálam március óta nincs felszerelve otthon a tábla, kb nulla gyakorlás. Viszont nálam nem az átlagon látszik meg, sokkal inkább a kerekítőkön és a kiszállókon. Az legtöbbször katasztrófa.