Darts

20 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Sport1-en a frizbi eb eleg retegsport?

Durva, hogy eloben adnak ilyet 😊
ZoliMP
Felvételről nem sok embert érdekelne. 😉

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Sport1-en a frizbi eb eleg retegsport?

Durva, hogy eloben adnak ilyet 😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Rohadt jó és színvonalas volt a záró nap, wright miatt meg a skót w-nek is tudok örülni. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
végre nem holland/angol győztes lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez a muramatsu nő vagy férfi?
peach
Nagyobb valószínűséggel férfi, mert a szebbik nemnek külön versenysorozata van.

Ez egy biológiai és anatómiai elemzést nélkülöző megállapítás volt
Fast Willie
Tavaly vmeik csapat vegyes párosban indult szóval ez nem magyaráz semmit. A google meg csak azt dobta ki, hogy darts játékos 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Ez a muramatsu nő vagy férfi?
peach
Nagyobb valószínűséggel férfi, mert a szebbik nemnek külön versenysorozata van.

Ez egy biológiai és anatómiai elemzést nélkülöző megállapítás volt
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez a muramatsu nő vagy férfi?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
 www.yupptv.com/tvshows/list/world-cup-2019-highlights

Itt lehet nézni kb 45 perces összefoglalókat ingyen.
Ezen felül, ha valaki teljes meccseket akar élőben nézni, ahhoz elő kell fizetni, ha jól tudom 20€ az egész vb. Engem utóbbi nem fenyeget, azért a 3-4 meccsért, amit be fogok próbálni nem éri meg.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.
Igor
politikai dolgokat nem veszem figyelembe, az a része nem is érdekel, egyszerűen csak annyi a story, hogy banglades, india, pakisztán kb. minden sportban szarok, legalább legyen 1 amiben ők a világ urai. 😀
eaglesmcnabb
Visuvanátan Ánand dont like this.
peach
Abhinav Bindra... 😛 (esetleg Bhupathi/Paes ugrik még be)
De persze nagyrészt igaza van Mekinek.
Igor
Persze, csak lehetett kicsit kötöszködni amit ki nem hagytam volna 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.
Igor
politikai dolgokat nem veszem figyelembe, az a része nem is érdekel, egyszerűen csak annyi a story, hogy banglades, india, pakisztán kb. minden sportban szarok, legalább legyen 1 amiben ők a világ urai. 😀
eaglesmcnabb
na és a kabbadi?
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.
Igor
politikai dolgokat nem veszem figyelembe, az a része nem is érdekel, egyszerűen csak annyi a story, hogy banglades, india, pakisztán kb. minden sportban szarok, legalább legyen 1 amiben ők a világ urai. 😀
eaglesmcnabb
Visuvanátan Ánand dont like this.
peach
Abhinav Bindra... 😛 (esetleg Bhupathi/Paes ugrik még be)
De persze nagyrészt igaza van Mekinek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.
Igor
politikai dolgokat nem veszem figyelembe, az a része nem is érdekel, egyszerűen csak annyi a story, hogy banglades, india, pakisztán kb. minden sportban szarok, legalább legyen 1 amiben ők a világ urai. 😀
eaglesmcnabb
Visuvanátan Ánand dont like this.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.
Igor
politikai dolgokat nem veszem figyelembe, az a része nem is érdekel, egyszerűen csak annyi a story, hogy banglades, india, pakisztán kb. minden sportban szarok, legalább legyen 1 amiben ők a világ urai. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.
eaglesmcnabb
Kb ők a Pats megfelelője cricketben.... hogy lehet az elnyomóknak szurkolni, booo... 😛 persze Kohli nagy mágus (Tendulkar óta/mellett a legjobb talán egész történelmükben), de akkor is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Amíg Virat Kohli aktív addig Indiának szurkolok, utána majd meglátjuk 😀 de valszeg maradok az ázsiai vonalon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nekem az 1 napos a kedvencem, a 20/20 az csak slugging... szerintem ez a legjobb formátum.

Követem ezt is, bár nyilván csak eredmények, vagy max guardian oldalán olvasva.. apróbb meglepetések voltak, de még korai lenne elkiabálni valamit.

Angolokat nem szeretem, Ausztália és India elmegy kategória... a többieket bírom, azon belül is Windies, Bangladesh, NZ.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Krikett egynapos vb-t követi valaki?
dawyd728
Én a Twenty20 formátumért voltam oda, főleg mikor még az eurosport a bl-t meg a vb-t is közvetítette. Jelenleg nincs sok időm rá, de az alapszakasz végére, kieséses szakaszra terveztem becsatlakozni. Szóval ha követed az eseményeket és van véleményed, ne fojtsd magadba, legalább én is képben leszek a történésekkel 😊
Tito05
15-ös vb-n voltak 1 órás összefoglalók a SkySportson. Anno azokat néztem. Amúgy a döntőt se tudtam végignézni, pedig akartam.
A T20 sokkal barátságosabb ilyen szempontból. A legutóbbi döntő nálam örök kedvenc. Pont havernál voltam a döntőt nézni. Ő óriási angol fanatikus. Én meg Windiesnek-nek szurkoltam az első pillanattól, ahogy krikettet láttam. Iszonyatos hullámvasút volt a meccs. Első felében magához képest tök jól védekezett a Karib-térség, majd támadásban nagyon belassultak. Az utolsó overben már 6 labdából kellett 19, majd
el is ment a stream, és csak rádióadást tudtunk gyorsan intézni. Brathwaite 4 hatosa zsinórban totál szürreális volt. Nem láttuk, csak az üvöltés jött át, meg az ütések után a morajlás. Zseniális.

 twitter.com/T20WorldCup/status/1113335428885692416

Libabőr és társai. 😊
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Krikett egynapos vb-t követi valaki?
dawyd728
Én a Twenty20 formátumért voltam oda, főleg mikor még az eurosport a bl-t meg a vb-t is közvetítette. Jelenleg nincs sok időm rá, de az alapszakasz végére, kieséses szakaszra terveztem becsatlakozni. Szóval ha követed az eseményeket és van véleményed, ne fojtsd magadba, legalább én is képben leszek a történésekkel 😊
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Krikett egynapos vb-t követi valaki?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Peti 😀 😀
Szegény kommentátor bácsi nem tudta kezelni a helyzetet, nagyon megsértődött.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
fene se gondolta volna, hogy Trumpnak nyolc évre lesz szüksége nemhogy a világbajnoki cím megszerzéséhez, hanem hogy egyáltalán újra bejusson a döntőbe
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk egy ilyen nyilatkozata után Ronnienak (ami azért nem minden alap nélküli volt) törvényszerű volt egy ilyen kiesés. Kár érte.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
Cahill volt már profi, és Hendry rokona.
Ennyit tudott tenni a családért, hogy az 5 ne legyen 7. 😊
Sobri Jóska
mármint volt profi, és volt Hendry rokona
slowmotion
Nem.
Volt már profi, és Hendry rokona. Ahogy írtam.
Sobri Jóska
Hendry volt feleségének az unokaöccse. lehet rugózni, hogy mi számít rokonnak, sokaknak ez nem az.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Azta 😀 Bingham úgy vesztett framet, hogy nem talált pirosat a figyelmeztetés után 😀
Tisztán rálátott a pirosakra, 2 óvatoskodás után sem talált, utána ugye figyelmeztetik, hogy találjon, mert megy a frame...erre megint centizett a marha és nem talált 😀 Épp csak elkezdődött a frame ráadásul...
Soha nem láttam ilyet, pedig elég sokat néztem már.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
b+ Ronnie, már megint sikerült eldobni egy sírból visszahozott meccset
slowmotion
Mondjuk ezt illett volna egy 10-2-vel megoldani kb az (fél)amatőr srác ellen. Neki szurkoltam, de a srác maximálisan megérdemelte (és ronnie is a kiesést). Nem hittem el h nem remeg meg egyszer sem.
Leonidasz007
Cahill volt már profi, és Hendry rokona.
Ennyit tudott tenni a családért, hogy az 5 ne legyen 7. 😊
Sobri Jóska
mármint volt profi, és volt Hendry rokona
slowmotion
Nem.
Volt már profi, és Hendry rokona. Ahogy írtam.