NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/
H_Marko
Sztem meg ezért szánalmas az eltiltás. Meg azért, mert sztem dobás közben direkt megzavarni a másikat sokkal ganébb dolog, mint egy enyhe lökés a leg végén.
peach
Vagy pedig az a szánalmas, ha valakit lökdösődésért nem tiltanak el.
Én így billenteném helyre az inkonzisztenciát.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/
H_Marko
Sztem meg ezért szánalmas az eltiltás. Meg azért, mert sztem dobás közben direkt megzavarni a másikat sokkal ganébb dolog, mint egy enyhe lökés a leg végén.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/

Szerkesztette: H_Marko

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
Mi a sztori?
Én csak a végén a lökdösődést láttam.
Sobri Jóska
Nincs nagyon story. Emez heccelte jackpot meg kicsit felhergelte magát. Azért az óriási lökésért a végén kapta az eltiltást.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
Mi a sztori?
Én csak a végén a lökdösődést láttam.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
atyavilág, milyen hangulat van a Cross - MVG meccsen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
De örülök smithnek a PL részvételért, nekem kicsit meglepetés, mert már a 2. körben búcsúzott a VB-ről.
Whitlock nálam wtf kategória, van den bergh inkább megérdemelte volna, vagy a fiatal lewis. De azért így is ott lesz egy walesi, ami azért örvendetes.
eaglesmcnabb
Smithnek en is orulok, kicsit alul van ertekelve. Whitlock mellett meg Price is furcsa nekem, de hat fel kellett tolteni a letszamot. Remelhetoleg ok nyernek meccset, nem ugy mint legutobb Huybrechts

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
"BREAKING!
The BetVictor World Matchplay is to be renamed the Phil Taylor trophy.
A 16-time champion of the tournament, it was only right. "

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Whitlock a jelenlegi Order of Merit 9. helyén áll (8. ha kivesszük Taylort), szerintem egyáltalán nem meglepetés a bekerülése, előrébb van, mint Barney, Smith vagy Price. Szép csendben összedobált magának 310 250 fontot az elmúlt két évben... 😊
StormST
Plusz ausztrál.

Nem ez a hivatalos?

Rank Player Country Prize
1 Michael van Gerwen Netherlands £2,730,468
2 Gary Anderson Scotland £1,180,033
3 Peter Wright Scotland £1,120,627
4 Phil Taylor England £978,378
5 Rob Cross England £638,600
6 Adrian Lewis England £601,824
7 Raymond van Barneveld Netherlands £591,966
8 Dave Chisnall England £558,878
9 James Wade England £538,466
10 Mensur Suljovic Austria £531,000
11 Daryl Gurney Northern Ireland £491,250
12 Michael Smith England £374,822
13 Simon Whitlock Australia £367,250
Sobri Jóska
Nem, ez a még a tavalyi, a hivatalos elvileg ez:

1 Gerwen, Michael van £1,799,250
2 Wright, Peter £754,250
3 Cross, Rob £611,250
4 Taylor, Phil £508,000
5 Anderson, Gary £458,250
6 Gurney, Daryl £416,750
7 Suljovic, Mensur £373,500
8 Chisnall, Dave £332,500
9 Whitlock, Simon £310,250
10 Wade, James £276,250
11 Barneveld, Raymond van £273,750
12 Smith, Michael £267,750
13 Price, Gerwyn £264,750
14 Pas, Benito van de £255,000
15 White, Ian £253,250
16 Norris, Alan £244,250
17 Huybrechts, Kim £236,750
18 Klaasen, Jelle £233,000
19 Cullen, Joe £219,250
20 Webster, Darren £209,000
20 Lewis, Adrian £209,000

 www.pdpa.co.uk/pdc-tours/world-series/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Whitlock a jelenlegi Order of Merit 9. helyén áll (8. ha kivesszük Taylort), szerintem egyáltalán nem meglepetés a bekerülése, előrébb van, mint Barney, Smith vagy Price. Szép csendben összedobált magának 310 250 fontot az elmúlt két évben... 😊
StormST
Plusz ausztrál.

Nem ez a hivatalos?

Rank Player Country Prize
1 Michael van Gerwen Netherlands £2,730,468
2 Gary Anderson Scotland £1,180,033
3 Peter Wright Scotland £1,120,627
4 Phil Taylor England £978,378
5 Rob Cross England £638,600
6 Adrian Lewis England £601,824
7 Raymond van Barneveld Netherlands £591,966
8 Dave Chisnall England £558,878
9 James Wade England £538,466
10 Mensur Suljovic Austria £531,000
11 Daryl Gurney Northern Ireland £491,250
12 Michael Smith England £374,822
13 Simon Whitlock Australia £367,250

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Egyáltalán nem bánom, hogy jackpot idén kimarad a buliból. A két évvel ez előtti elvesztett vb döntő óta valami nagyon félre ment nála ami az idei év végén a sérüléses cirkusszal és a csúfos vb fiaskóban csúcsosodott ki. Szedje csak össze magát, pihenjen, járjon pszichológushoz mit bánom én, de rakja újra össze magát. Egy bomba formában lévő lewis egyszerűen kell az elitbe 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Whitlock a jelenlegi Order of Merit 9. helyén áll (8. ha kivesszük Taylort), szerintem egyáltalán nem meglepetés a bekerülése, előrébb van, mint Barney, Smith vagy Price. Szép csendben összedobált magának 310 250 fontot az elmúlt két évben... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
De örülök smithnek a PL részvételért, nekem kicsit meglepetés, mert már a 2. körben búcsúzott a VB-ről.
Whitlock nálam wtf kategória, van den bergh inkább megérdemelte volna, vagy a fiatal lewis. De azért így is ott lesz egy walesi, ami azért örvendetes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
Es ott van, Cross a vilagbajnok!
Danny
Gratula a jó tipphez. 😊
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Azért Denny tippje zseniális volt..
Grat!!
yooker
és az is lehet, hogy ő csak azt írta be, hogy kinek szurkol 😛
Löfli
Alapbol Barney a kedvenc, Cross megerzes volt, de azt hiszem uj kedvenc lesz Barney mellett
Danny
Szintén. Barney fanként ma végképp felvettem a "listára" Crosst. Nem az űrdarts miatt, hanem azért, ahogy viselkedett a meccs után. Le a kalappal.
A VB előtt rá voltam a leginkább kíváncsi, annyi pozitív vélemény jött róla idén. Rászolgált. 😊

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Whitlock nagyon meglepő (legalábbis számomra), a többi kb papírforma. Elég durva vérfrissítés lett belőle 😊

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Lewis hiányozni fog nekem (meg természetesen Taylor), de Whitlock helyett v d Berghet vagy a másik Lewist megnéztem volna

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Premier League mezőny: MvG, Peter Wright, Gary Anderson, Daryl Gurney, Mensur, Rob Cross, Barney, Whitlock, Michael Smith, Gerwyn Price

ja és a World Matchplay kupáját mostantól Phil Taylor-kupának hívják

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jár a gratuláció Crossnak a Vb győzelemért, parádés volt az utolsó 2 meccsén.
Különösen szép, szimpatikus jelenet volt a vége, kölcsönös tisztelet, Legenda távozásával egy korszak lezárult.

Kösz mindent Phil, hiányozni fogsz. 😕



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Ezt a Cross-ot nem verte volna meg senki, talán csak a 10 évvel ezelőtti Taylor, de valszeg még ő se. Nem számoltam, de szerintem volt 12-13 kiszállója egyhuzamban, aminél nem hibázott, azzal nem lehet mit kezdeni, ha még olyan átlagot is dob hozzá, mint most Cross. Azért a 9 nyilasért nagy kár, azzal még szebb lett volna a búcsú, de tényleg az látszott Tayloron, hogy nincs benne rossz érzés, így ki lehet kapni, neki is... 😊

Nekem személy szerint nagyon fog hiányozni az Öreg, főleg a PL estékről, ezért is örülök, hogy eljutott ide a döntőbe... 😊

Cross meg remélem tartja ezt a formát és fejlődést, szimpatikusabb nekem, mint MVG és jót is tehetnek a sportnak az ilyen fiatalok... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Na az asszony ki is jelentette, hogy Cross lett a kedvenc 😊
Nagyon jófej volt Taylorral

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀