Darts

20 feliratkozó

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Ez a tegnapi Gurney-Cross az idei Premier League szezon legjobb, leghangulatosabb meccse volt eddig!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez a Wattimena - Anderson meccs nem lassú 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Nagyjából a dobóvonalra mutogatott, ott kifogásolt valamit. De már a bevonulásnál látszott rajta, hogy valami nem oké, ez szerintem csak egy mondvacsinált indok lett a végén. Fura volt, mert Wright-ot nem nagyon láttam még ilyennek.
Bálesz
én is meglepődtem rajta nem jellemző rá , és Cross sem az a fajta aki tiszteletlen vagy szabálytalan lenne...nem volt jó napja Wrightnak az biztos és nincs is valami jó bőrben úgy láttam...
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Én se értettem mit szenved, nem volt méltó hozzá. Nem semmi azért a két hibátlan listavezető.😊
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Nagyjából a dobóvonalra mutogatott, ott kifogásolt valamit. De már a bevonulásnál látszott rajta, hogy valami nem oké, ez szerintem csak egy mondvacsinált indok lett a végén. Fura volt, mert Wright-ot nem nagyon láttam még ilyennek.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
azt tudja esetleg valaki hogy Wrightnak mi a jó ég baja volt tegnap Crossal, azon kívül hogy kikapott?
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
nem használ kosmodisket | fáj a háta, de kurvára |
Löfli
Azt vágom, hogy maródi, de jó lenne tudni mi baj van pontosan. Kevesebb sört kéne innia, vagy illenék foglalkozni vele komolyan 😊 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ne aggódj, majd jön M. Smith
eaglesmcnabb

empty taxi
Steve Martin tesója.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
nem használ kosmodisket | fáj a háta, de kurvára |
Löfli
| kurvára az ember foga szokott fájni, nem a háta 😊 |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ha valaki, akkor a VB-n látott fejjel megáldott Cross képes lesz ezt helyre tenni 😊

(És végre Corey Cadby is kezd életjeleket mutatni idén 😊 )

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
nem használ kosmodisket | fáj a háta, de kurvára |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ne aggódj, majd jön M. Smith
eaglesmcnabb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ne aggódj, majd jön M. Smith

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Cross pedig, amennyire megingathatatlan volt fejben a VB-n, most annyira nem bírja el a nyomást és hogy mindenki tőle várja a nagy teljesítményt. Remélem nem lesz Bunting 2 :/
Bálesz
Azért Buntingot én sose láttam úgy játszani, mint Crosst.
kishaszi
Anno, amikor a PDC-nél feltűnt, kifejezetten jó VB-je volt (és ne feledd, akármennyire is más szint a kettő, a BDO-világbajnoki címet sem a búcsúban lövik két pálcáról). Annyira nyilván nem, mint Crossnak most, ez nem is kérdés.
De nem is ez a lényege a posztomnak. Adott egy jó játékos, aki berobban a mezőnybe, gyakorlatilag teher nélkül játszva (ok, Cross nem véletlenül volt a tavalyi éve után olyan magasan rangsorolva), majd utána mindenki azt várta/várja, hogy az a teljesítmény legyen az alap. Bunting ezt nem bírta el (nem kellett volna neki az a PL egyből), azóta sem találja magát. Cross jelenleg ugyanúgy önmagát keresőnek tűnik, de remélem ő legalább megtalálja.

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cross pedig, amennyire megingathatatlan volt fejben a VB-n, most annyira nem bírja el a nyomást és hogy mindenki tőle várja a nagy teljesítményt. Remélem nem lesz Bunting 2 :/
Bálesz
Azért Buntingot én sose láttam úgy játszani, mint Crosst.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Whitlockot megkérdőjeleztem, azért nem gyengén kezdett, bár nála benne van, hogy innen egye se nyer.
Smith pedig zseni, én mondtam :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Jackpotnak talán jól is jön ez az eltiltás, nagyon úgy néz ki, hogy szüksége lenne egy kis pihenésre, hogy összerázódjon fejben...

Az eltiltás szerintem jogos, még akkor is, ha sokan tudják, hogy könnyű őt kihozni a sodrából és rá is játszanak, (az a vigyorgós rész se kellett volna annyira példáu) ilyen lökdösődés megengedhetetlen a szememben...
StormST
Felfüggesztett eltiltás csak, szóval nem igazán fog pihenni 😊

Cross pedig, amennyire megingathatatlan volt fejben a VB-n, most annyira nem bírja el a nyomást és hogy mindenki tőle várja a nagy teljesítményt. Remélem nem lesz Bunting 2 :/

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amikor mvg 170-ről mentette a kezdését nem hittem, hogy wright behúzhatja. Azt hittem jön a daráló.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Jackpotnak talán jól is jön ez az eltiltás, nagyon úgy néz ki, hogy szüksége lenne egy kis pihenésre, hogy összerázódjon fejben...

Az eltiltás szerintem jogos, még akkor is, ha sokan tudják, hogy könnyű őt kihozni a sodrából és rá is játszanak, (az a vigyorgós rész se kellett volna annyira példáu) ilyen lökdösődés megengedhetetlen a szememben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/
H_Marko
Sztem meg ezért szánalmas az eltiltás. Meg azért, mert sztem dobás közben direkt megzavarni a másikat sokkal ganébb dolog, mint egy enyhe lökés a leg végén.
peach
Vagy pedig az a szánalmas, ha valakit lökdösődésért nem tiltanak el.
Én így billenteném helyre az inkonzisztenciát.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/
H_Marko
Sztem meg ezért szánalmas az eltiltás. Meg azért, mert sztem dobás közben direkt megzavarni a másikat sokkal ganébb dolog, mint egy enyhe lökés a leg végén.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/

Szerkesztette: H_Marko

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.