NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Egyébként jó látni, hogy jönnek az ilyen fiatalok, mint Lewis meg Cross, és ennek mindenki örül, mert őrségváltás stb., de megjegyezném, hogy MvG ugyanannyi idős, mint ők. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Egyébként az szerintetek miért lehet, hogy pl 4-4 / 0-2-nél (tehát Cross előnynél) is Gerwen-re 1.4, Cross-ra 2.7 volt az odds? (Már persze ha lehet hinni a magyar közvetítésnek).
H_Marko
Mert MvG a világ legjobb játékosa.

És milyen igazuk volt a fogadóirodáknak, hiszen ilyen állásról is az ő kezében volt a meccs.
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Egyébként az szerintetek miért lehet, hogy pl 4-4 / 0-2-nél (tehát Cross előnynél) is Gerwen-re 1.4, Cross-ra 2.7 volt az odds? (Már persze ha lehet hinni a magyar közvetítésnek).

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
na akkor januárban megyünk dobálni egyet? 😊
Löfli
Én hivatalosan is megpróbálnám újra életre hívni a Bowl.hu PL-t
Farky
Ha kell egy utolsó helyezett, akkor jelentkeznék 😀
Bálesz
Szintén 😊
StormST
Itt a topikja, akkor uccu neki, kezdjünk szervezni 😊
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Bowl.hu Darts PL - Közösség | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Végre, végre!! Ebben a meccsben minden szépsége benne volt a sportágnak! És végre elkapták a malacfejűt is, de jó volt látni!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
na akkor januárban megyünk dobálni egyet? 😊
Löfli
Én hivatalosan is megpróbálnám újra életre hívni a Bowl.hu PL-t
Farky
Ha kell egy utolsó helyezett, akkor jelentkeznék 😀
Bálesz
Szintén 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bold prediction: ma lesz egy 9 nyilas, és a van gerwen - taylor duóból az egyik nem jut tovább
Löfli
na, egy bold bejött 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
na akkor januárban megyünk dobálni egyet? 😊
Löfli
Én hivatalosan is megpróbálnám újra életre hívni a Bowl.hu PL-t
Farky
Ha kell egy utolsó helyezett, akkor jelentkeznék 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
na akkor januárban megyünk dobálni egyet? 😊
Löfli
Én hivatalosan is megpróbálnám újra életre hívni a Bowl.hu PL-t
Farky
9-14 között nem vok itthon, de egyébként támogatom 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
na akkor januárban megyünk dobálni egyet? 😊
Löfli
Én hivatalosan is megpróbálnám újra életre hívni a Bowl.hu PL-t

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez a cross-taylor döntő álom scenario a pdc-nek. Előbbi győzelmével hivatalos az őrség váltás, utóbbi pedig végérvényesen a mennybe mehet...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na akkor januárban megyünk dobálni egyet? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Szerintem Gerwent 6-7 szettben képtelenség megverni jelenleg. Sajnos, teszem hozzá.
Bálesz
Na jó, mégis meg lehet 😀

Zseniális meccs volt. Az egyik tündérmese biztosan valóra válik hétfőn (bár Crossé már valószínűleg így is)

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
5-4-re vezetett Gerwen és asszem 32-re volt 5 kiszállója, azt hittem az elsőnél megvan, ott break-elt Cross, onnantól a triplák sem jöttek úgy, de a kiszállók azok valami botrányosan gyengére sikeredtek.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon nagy meccs volt, MVG magának köszönheti, hogy kikapott, bár Cross azért megdobta a kiszállót, amikor az ölébe hullott, az se piskóta azért, de ennyi esélyt Taylor mostani kiszállózásával ellene nem engedhet majd meg, mert úgy végzi, mint Lewis...

Ha a döntő ma este lenne, akkor simán Taylort mondanám esélyesnek a nyugodtabb elődöntő és a több pihenés miatt, de így ezek nem fognak annyira számítani. Viszont a döntő-rutin is mellette szól majd mindenképpen, meg a közönség is valszeg mellette áll majd, az ő tündérmeséje túltesz Cross-én. Én olyan 65-35 arányban adnám Taylor javára a döntőt, aztán majd úgyis kiderül... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
mint már mondtam szimpi gyerek ez a cross, de remélem taylor méltóan fejezi be a pályafutását.

Nem értem miért kell ennyire leírni crosst amúgy ,ez az ember mindent túlél, annyira erős fejben...
102,44-es átlaggal szopott ki ellene van gerwen 6 meccsnyílról
103,29-essel pedig smith 2 meccsnyílról..
eaglesmcnabb
Crossnak is volt meccsnyila min. 2, szal ez így nem ér 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Hogy kihatott a tét mindkettejükre, nagyszerű meccs volt!
Padrinaggio
annyira, hogy mind a ketten 100-as átlag felett dobtak..
Gerwennek kicsit nehezebb ága volt, mint Taylor-nak..
Pep71
Nem mondanám h erősebb volt, kb egyforma
Farky
Price, Barney, Cross Gerwennek,
Brown, Anderson, Jamie Lewis Taylornak...Taylor ellen senki nem dobott 100as átlag felett, Anderson meg előtte nap összeszedett valami sérülést is, szerintem Gerwen dolga jóval nehezebb volt.
Pep71
És Taylor tehet róla h szarul dobtak ellene? Ha megkapta volna Wrightot, Andersont meg Lewist és egyik sem dob 100as átlag felett MvG ellenfelei meg életük formájában játszanak akkor is ez lenne a gyengébb sorsolás 😀
Farky
nem ő tehet róla, hanem pont a gyenge ellenfelek, a kivétel Anderson, aki pedig nem 100%-osan játszott és magához képest gyengén..
Barney mindig nagyon jó a VB-ken,Price meg Cross pedig kihozták magukból a maximumot. Attól félek én is, hogy a döntő sima lesz, de ne így legyen!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 573 — Jedi Master
Hát remélem is h az öreg behúzza egy jó kis meccsen, mondjuk a végén egy 9 nyilassal
Farky
Persze, döntő set, döntő leg, hirtelen halálban 9 nyilas 😀
De amúgy nálam is hajrá Öreg, nagy kedvenc

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez komoly cucc volt, nagyon durva, hogy egyik pillanatban még mint a gépek dobják a t20-at, a következőben meg rutin kiszállókat nem tudnak megdobni három nyílból.

Taylor vb címmel fog búcsúzni.
Jakehomer
A Taylor VB cím miért olyan biztos? Cross pont nem tűnt ijedős gyereknek pedig itt aztán volt tét, a játéka meg megvan.
Jughead
Természetesen nem biztos... Megvan Cross játéka, de a tömeget Lewis is jól dobta, azon fog múlni, hogy 200 alatt melyikük hogy teljesít meg persze a duplákon mint mindig. Van Taylor kapcsán az embernek egy ilyen man on a mission érzése, ami ellen nehéz tippelni, pedig én eléggé rühellem az öreget.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Hát remélem is h az öreg behúzza egy jó kis meccsen, mondjuk a végén egy 9 nyilassal

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
mint már mondtam szimpi gyerek ez a cross, de remélem taylor méltóan fejezi be a pályafutását.

Nem értem miért kell ennyire leírni crosst amúgy ,ez az ember mindent túlél, annyira erős fejben...
102,44-es átlaggal szopott ki ellene van gerwen 6 meccsnyílról
103,29-essel pedig smith 2 meccsnyílról..

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Hogy kihatott a tét mindkettejükre, nagyszerű meccs volt!
Padrinaggio
annyira, hogy mind a ketten 100-as átlag felett dobtak..
Gerwennek kicsit nehezebb ága volt, mint Taylor-nak..
Pep71
Nem mondanám h erősebb volt, kb egyforma
Farky
Price, Barney, Cross Gerwennek,
Brown, Anderson, Jamie Lewis Taylornak...Taylor ellen senki nem dobott 100as átlag felett, Anderson meg előtte nap összeszedett valami sérülést is, szerintem Gerwen dolga jóval nehezebb volt.
Pep71
És Taylor tehet róla h szarul dobtak ellene? Ha megkapta volna Wrightot, Andersont meg Lewist és egyik sem dob 100as átlag felett MvG ellenfelei meg életük formájában játszanak akkor is ez lenne a gyengébb sorsolás 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez s meccs megy megy a taylor vs barney 2007 vb döntő és a taylor vs lewis 2013 players championships elődöntő mellé a top 3-ba 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Hogy kihatott a tét mindkettejükre, nagyszerű meccs volt!
Padrinaggio
annyira, hogy mind a ketten 100-as átlag felett dobtak..
Gerwennek kicsit nehezebb ága volt, mint Taylor-nak..
Pep71
Nem mondanám h erősebb volt, kb egyforma
Farky
Price, Barney, Cross Gerwennek,
Brown, Anderson, Jamie Lewis Taylornak...Taylor ellen senki nem dobott 100as átlag felett, Anderson meg előtte nap összeszedett valami sérülést is, szerintem Gerwen dolga jóval nehezebb volt.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Azért mondanám esélyesnek Taylort, mert nem az első VB döntője lesz, félek, hogy Cross megijed a tehertől. De én kívánom, hogy egy méltó VB döntőt lássunk, rossz lenne egy 7-1 vagy 7-2.