Darts

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
dawyd728
Am mi a krikett lényege, mert ezt a sportot rohadtul nem értem.

több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Fúú Thornton nagyon gyenge ehhez a PL-hez :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 904 — Deion Sanders for president!
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
annak biztos nem nevezném

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
Kíváncsi vagyok meddig bírja így tolni, jelenleg úgy tűnik álmából felkeltve is dob 120as átlagot. A 8/7 kiszálló meg abszolút wtf?!
peach
továbbá Wright szemszögéből az az érzés, amikor 110-es átlagot dobsz 100%-os kiszállóval és közöd sincs a meccshez....
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
Kíváncsi vagyok meddig bírja így tolni, jelenleg úgy tűnik álmából felkeltve is dob 120as átlagot. A 8/7 kiszálló meg abszolút wtf?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
van Gerwen már megint nem ember... 😀
Löfli
mikor volt az?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
van Gerwen már megint nem ember... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kár, hogy thornton van még itt egy ilyen nap után várna még vmit az ember, de annyira semmilyen az a csávó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
azért Taylor és Chizzy is elég brutál módban tolja


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Van Gerwen mit csinált, 123.4-es átlag atyaég. 😀 De 6-0-nál 36-ra elrontott 3 nyilat pedig akkor még 133.5-ös átlaga volt.
Jughead
Ha az uccsó két legben nem görcsöl rá a rekordra, meglett volna a 11 nyilas átlag. Egészen beteg volt amit csinált...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Van Gerwen mit csinált, 123.4-es átlag atyaég. 😀 De 6-0-nál 36-ra elrontott 3 nyilat pedig akkor még 133.5-ös átlaga volt.
Jughead
nem hittem el, amit látok 😀 a Wade - Lewis meccs végjátéka is szép volt amúgy 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 286
Van Gerwen mit csinált, 123.4-es átlag atyaég. 😀 De 6-0-nál 36-ra elrontott 3 nyilat pedig akkor még 133.5-ös átlaga volt.

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Hali. Én érdeklődnék a sport 1-es darts premier league reklámról. Fent van valahol az a reklám amit most nyomatnak egyfolytába?

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Öngyilkos lett Dave Mirra... Az ő nevét viselő freestyle bmx játékkal szerintem sokan játszottak anno. Nyugodjék békében.
baggio
R.I.P. Mi lehet az ok? Azért nem volt rossz élete.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Öngyilkos lett Dave Mirra... Az ő nevét viselő freestyle bmx játékkal szerintem sokan játszottak anno. Nyugodjék békében.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Wade, úristen!

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Jézusom Wade mit művelt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Thornton az aki nem bírja végig, nem Anderson 😊

most épp 8-0-ás előnyről kapott ki 10-9-re 😀
Löfli
Anderson se fogja, majd meglátod. 😉
Sobri Jóska
Tényleg nem bírta, kikapott egyből van der voorttól 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Thornton az aki nem bírja végig, nem Anderson 😊

most épp 8-0-ás előnyről kapott ki 10-9-re 😀
Löfli
Anderson se fogja, majd meglátod. 😉

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Thornton az aki nem bírja végig, nem Anderson 😊

most épp 8-0-ás előnyről kapott ki 10-9-re 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez érdekel valakit?

 www.moatsz.hu/index.php/szovetseg/kozlemenyek/kozerdeku/1476-jegyertekesites-a-world-tour-versenyre-2

Kínaiak sajnos nem jönnek, de a női mezőny elég komoly így is, mert az összes JPN, KOR, HKG, SIN eljön (Póta 18. kiemelt) - a Fukuhara, Ishikawa, Ito trió kifejezetten érdekes lehet.

A férfi mezőny sajna nem az igazi.. dehát nem a legnagyobb WT esemény..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
BDO VB: Az még oké, hogy alacsonyabb a színvonal (vége fele már vannak jó meccsek), az is oké, hogy a hangulat a béka segge alatt van, de hogy a kamerát nem tudják normálisan kezelni, az már röhejes. Egyrészt nem tudom miért nem lehet simán a [tábla | játékos] osztott képernyőt nyomni. Néha elkezdenek ide-oda váltogatni (másodpercenként) ami már bántja a szemet, néha valami művészbeállítást választanak. Másrészt jópár esetben nem sikerül eltalálni, hogy hol van/lesz a nyíl...
H_Marko
 www.facebook.com/OfficialFunniestAndCraziestVine/videos/1709890779257297/?fref=nf

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
BDO VB: Az még oké, hogy alacsonyabb a színvonal (vége fele már vannak jó meccsek), az is oké, hogy a hangulat a béka segge alatt van, de hogy a kamerát nem tudják normálisan kezelni, az már röhejes. Egyrészt nem tudom miért nem lehet simán a [tábla | játékos] osztott képernyőt nyomni. Néha elkezdenek ide-oda váltogatni (másodpercenként) ami már bántja a szemet, néha valami művészbeállítást választanak. Másrészt jópár esetben nem sikerül eltalálni, hogy hol van/lesz a nyíl...

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Nálam Wright helyett Norris, Thornton helyett Klaasen.
Dehát ebben nem én döntök.