Darts

20 feliratkozó

több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Az elődöntő után mit lehetne erre mondani? 😀😀😀
Hullámvasút ehhez képes Hortobágy. A vége meg a '99-es BL döntőt idézte. EL-KÉ-PESZ-TŐ!!!
Carlos Brathwaite, remember the name!
 www.icc-cricket.com/world-t20/videos/media/id/8769/the-final-thrilling-12-balls-of-the-2016-final-including-brathwaites-four-sixes
Ezután mondja azt vki, a krikett unalmas. Kiröhögöm! 😀
A meccs alatt először Badree, majd Buttler és Root tűnt MVP esélyesnek, aztán jött Samuels és a végén Brathwaite, aki ugyan nem lett man of the match, de a hős mindenképp.
több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Én upsetet érzek (legalábbis reménykedem), ha a Windies odacsap valahol, ez lesz az, itt és most.. Gayle-t pihentették a 47 labdás centuryje óta (még Mr. Kohlinak se volt 200 feletti strike rate-je..)
Fletcher és Yuvraj sérültek ha jól olvastam, ez mondjuk inkább Windiesnek hátrány.. hát, nem lesz könnyű 😕

A másik oldalon sima Új-Zéland győzelem, és szerintem ők behúzzák a döntőt is majd, magasan a legmélyebb csapat.
Igor
Sima Új-Zéland 😀 de a Windies - India az viszont nagy meccs volt.
Igor
Fletcher sérülése talán lehető legjobbkor jött, ha lehet ilyet mondani. 😀 Simmons óriásit játszott a helyén. Charles is végre vmi nagyot durrantott. Russell meg Russell. Boom or bust.
Amúgy, ami mázlija volt a Windies-nek, én inkább angolokra tennék.
több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Most jutottam el oda, h végignéztem mindkét elődöntőt. Tombol bennem az adrenalin. 😀
Samuels kiesésénél 10-90-et adtam WI-nek. Onnan visszajönni. Az a két no ball és a Kohli elkapás, ami végül 6-os lett... Nagyon meleg volt. Tényleg, aki nem látta nézze meg, brutális meccs volt. Pár éve IPL döntő volt ehhez fogható.
 www.espncricinfo.com/indian-premier-league-2014/engine/current/match/734049.html

Innentől a döntő örömjáték lesz, legyen bármi a vége. Főleg, mert egyik haveromnál nézem, aki megrögzött angol fan. Részemről hadd örüljön. A rugby vagy fociban úgy sincs sikerélménye.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én upsetet érzek (legalábbis reménykedem), ha a Windies odacsap valahol, ez lesz az, itt és most.. Gayle-t pihentették a 47 labdás centuryje óta (még Mr. Kohlinak se volt 200 feletti strike rate-je..)
Fletcher és Yuvraj sérültek ha jól olvastam, ez mondjuk inkább Windiesnek hátrány.. hát, nem lesz könnyű 😕

A másik oldalon sima Új-Zéland győzelem, és szerintem ők behúzzák a döntőt is majd, magasan a legmélyebb csapat.
Igor
Sima Új-Zéland 😀 de a Windies - India az viszont nagy meccs volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Mi mással is ejthette volna ki Taylor Smitht 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Azért az duurva hogy Anderson 8-ról nem tudott kiszállni 😀

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Köszi, alaposabban utánna kell járnom mert ez nagyon durva😮
De mindenkinek ment a pacsi!
Coolearie
Szerintem kezd el nézni, még ha nem is érted, közben olvasgass utána és egy test match végére kb megvilágosulsz. 😊
Én tavaly Channel Islands-en kezdtem el nézni, akkor volt a The Ashes, és minden kocsmában az ment, szóval nem volt választásom.... De legalább volt hangulat.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én upsetet érzek (legalábbis reménykedem), ha a Windies odacsap valahol, ez lesz az, itt és most.. Gayle-t pihentették a 47 labdás centuryje óta (még Mr. Kohlinak se volt 200 feletti strike rate-je..)
Fletcher és Yuvraj sérültek ha jól olvastam, ez mondjuk inkább Windiesnek hátrány.. hát, nem lesz könnyű 😕

A másik oldalon sima Új-Zéland győzelem, és szerintem ők behúzzák a döntőt is majd, magasan a legmélyebb csapat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Kialakult az elődöntők párosítása:
Új-Zéland - Anglia (szerda 14:30 CET)
Karib-térség - India (csütörtök 14:30 CET)

Tippre Új-Zéland - India döntőn, a hazaiak nyernek majd jövő vasárnap. Fura egy történet lenne, ahogy Bangladesh ellen a kiesés torkából visszatérve, a mai ausztrál verés és a tavalyi egynapos vb siker után, ezt is behúznák.

Ja és Virat Kohli tényleg isteni.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Thornton se normális van 50-e azt megcsinálja T10 D10-zel 2 nyilból 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
Mennyire kell nyomorultnak lenni egy ilyen kinézethez???
Hajrá Phil!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Barney b@szod, kiszálló!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Thornton 2014. május 1-e után nyert ismét PL meccset 😀 igaz, tavaly nem játszott, de most is sikerült majdnem elbasznia 5-2-ről 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Köszi, alaposabban utánna kell járnom mert ez nagyon durva😮
De mindenkinek ment a pacsi!

több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 955
Koszi, belemerulok majd a linkekbe.
Engem is regota erdekel a crickett.Az elmult heten a munkahelyen is feljott, mint tema.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 845 — Cowboys fan
oszi rulez iz beeeekkk!
több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Azt...a...kurva!
India-Bangladesh
Epic!
több mint 8 éve
dawyd728 3 707
A T20-szal az a baj, hogy (relatíve) kevés benne a taktika, majdhogynem olyan mint egy HR derbi.. aki sok nagy ütést (4/6 pontosat) akar látni, azok számára ideális - viszont pont ezért nagyobb esélye van a Windies-nek (West Indies) Gayle miatt, aminek örülök. 😊

Én legjobban az ODI-t (One Day International, 50 over) kedvelem.. a teszt meccsek nekem már hosszak.
Igor
Na akkor már ketten vagyunk, akik a karibiaknak szurkolunk.

Tavalyi Ausztrália-Új-Zéland ODI meccs a vb-n pl. instant classic. Olyan fordulatok nehezen fordulnak elő valóban a T20 alatt.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
T20 a legjobb, ott jön ki leginkább hogy Virat Kohli AZISTEN.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A T20-szal az a baj, hogy (relatíve) kevés benne a taktika, majdhogynem olyan mint egy HR derbi.. aki sok nagy ütést (4/6 pontosat) akar látni, azok számára ideális - viszont pont ezért nagyobb esélye van a Windies-nek (West Indies) Gayle miatt, aminek örülök. 😊

Én legjobban az ODI-t (One Day International, 50 over) kedvelem.. a teszt meccsek nekem már hosszak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
dawyd728
Am mi a krikett lényege, mert ezt a sportot rohadtul nem értem.
Coolearie
Itt olvasgass:  player.hu/sport-3/krikett-bemutatasa/
Esetleg itt:  index.hu/sport/alapvonal/2009/07/07/mi_az_a_krikett_es_mire_jo/

Alapból szerintem élvezetesebb, mint a baseball. Annyi szépséghibája van, h csak két innings van. Gyakorlatilag a meccs első felében csak az egyik támad, míg a másik védekezik, aztán a második felében cserélnek.

A Twenty20 a legrövidebb, egy laikus számára talán a legkönnyebben emészthető formátum. Egy innings 20 over-ből, egy over 6 dobásból áll. Bizonyos esetekben lehet több, ha szabálytalan dobások voltak, de ebbe most nem megyek bele. Lényeg, kb 120-130 dobásból áll 1-1 innings. Egy meccs kb 3-3,5 óra.

Ahogy Sobri Jóska írta, az nyer, aki a több pontot szerzi. Pontot szerezhetsz ütés követő futásból, vagy olyan ütésekből, ami után a pályát elhagyja a labda. Ez történhet pattanás nélkül(6), vagy az ovális pályán lepattanás követően(4). Futással általában 1-2, néha 3 pontot lehet szerezni. Ennek az a lényege, h egy ütés után, minél többször cseréljenek helyet egymással az ütőjátékosok, mielőtt visszaérne a labda vmelyik kapunál(3 pálca{stumps}, amin 2 pöcök{bails}) álló védőjátékoshoz, vagy közvetlenül a labda leverné a pöcköket még akkor, amikor az ütők még nincsenek a "kapu területén",
Így néz ki a pitch:

Ez a központi része a pályának. Itt történik a dobás és az ütés egyaránt. A kapu területének számít a két keresztirányú fehér vonaltól a pálya széle felé eső rész. A két vonal 17,68 m-re van egymástól. Ezek között kell szaladoznia az ütőknek az egyik fajta pontszerzés esetén. Ha 1x cserélnek helyet, akkor 1 pontot kapnak, ha 2x, akkor 2 pontot és így tovább. 3 pontot csak akkor lehet szerezni, ha a védő csapat játékosai vmit elbénáznak.

Kiesési módokat nem részletezem, azok szépen össze vannak foglalva a linkelt oldalakon. Ha vmit nem értesz kérdezz, hátha tudok segíteni.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
dawyd728
Am mi a krikett lényege, mert ezt a sportot rohadtul nem értem.
Coolearie
Több pontot kell szerezni, mint a másik csapat.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
dawyd728
Am mi a krikett lényege, mert ezt a sportot rohadtul nem értem.

több mint 8 éve
dawyd728 3 707
Krikett T20 vb-t nézi vki? Elvileg a teljes meccsek visszanézhetőek itt:  www.starsports.com/cricket/tour/icc-t20-world-cup-2016-350/matchvideos/index.html
Összefoglalókat vmiért tiltják. Élőben egyelőre nem néztem még tőlük meccset, de nem hiszem, h tiltanák.
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Fúú Thornton nagyon gyenge ehhez a PL-hez :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning