Darts

20 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jól van Trump nyert.
danyly
Hirtelen az amerikai elnökválasztás ugrott be erről 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van Trump nyert. Remélem a következő kínai könnyebb falat lesz. Bár Ding jóval jobb játékos mint Liang (de hasonló tehetségnek kiálltottá ki mint Dinget).

Az első fordulóban meglepően sok kiemelt játékos esett ki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Trump észhez tért! Behúzva a 11., a 12. és a 13. frame. Jelenleg 7-6 a kínainak, de először egy nehéz majd viszonylag két könnyebb frame az angolé. A kínai lökései ma már nem olyan magabiztosak mint tegnap voltak. A hosszabb lökések és a tempók sem úgy mennek neki mint eddig.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tavalyi gyengébb éve után remélem összeszedi magát Trump (kedvencem). Mondjuk Robertsonnal pikáns kis meccs lenne.
danyly
lesz. persze véletlenek történhetnek, de azért kimagasodnak az águkról.
még ott lett volna elvileg Bingham, de neki idén nem nagyon ment, meg hát Higgins. de szerintem most leginkább Trump van formában ebből a négyesből (azért is rá fogadtam, bocs ha jinxelem, pedig nem ik vagyok)slowmotion
nos, a Trump-Robertson meccs lehetőség hiányában elmarad.
nem tudom eldönteni, hogy tegnap Robertson volt-e indiszponáltabb, vagy Holt fogta ki élete formáját, de az ausztrálnak kb. addig volt esélye, amíg az erős 0-3-as kezdés után visszahozta 3-3-ra. onnantól kézifék, 3-7 után még nyert egy frame-et meg 4-9 után kettőt, de egyáltalán nem úgy játszott, mint egy esélyes.

az este csúcspontja az volt, amikor Holt safety-ből eltette a fehér golyót, a szabad lökésből meg Robertson leutánozta. (mondjuk ez szerintem sporttörténelem lehet).

mindegy, én úgyis Trumpra tettem, remélem nem lesz ebből jinx.
slowmotion
Én kiakadtam Robertson játékán. Tényleg indiszponált volt, és szinte semmi olyan lökése nem jött be ami egyébként simán menne neki. Fejben nem volt ott.
Trump mai teljesítményére kíváncsi leszek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Tavalyi gyengébb éve után remélem összeszedi magát Trump (kedvencem). Mondjuk Robertsonnal pikáns kis meccs lenne.
danyly
lesz. persze véletlenek történhetnek, de azért kimagasodnak az águkról.
még ott lett volna elvileg Bingham, de neki idén nem nagyon ment, meg hát Higgins. de szerintem most leginkább Trump van formában ebből a négyesből (azért is rá fogadtam, bocs ha jinxelem, pedig nem ik vagyok)slowmotion
nos, a Trump-Robertson meccs lehetőség hiányában elmarad.
nem tudom eldönteni, hogy tegnap Robertson volt-e indiszponáltabb, vagy Holt fogta ki élete formáját, de az ausztrálnak kb. addig volt esélye, amíg az erős 0-3-as kezdés után visszahozta 3-3-ra. onnantól kézifék, 3-7 után még nyert egy frame-et meg 4-9 után kettőt, de egyáltalán nem úgy játszott, mint egy esélyes.

az este csúcspontja az volt, amikor Holt safety-ből eltette a fehér golyót, a szabad lökésből meg Robertson leutánozta. (mondjuk ez szerintem sporttörténelem lehet).

mindegy, én úgyis Trumpra tettem, remélem nem lesz ebből jinx.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
hát akkor idén sem lesz címvédés a Crucible-ben
slowmotion
Majdnem kiment a fejemből. Gyorsan kizúgott Bingham. Pedig Carter nem az a nagy nyerő típus. 3 éve semmi komolyabb versenyt nem nyert (bár 2x játszott VB döntőt). A negyeddöntőig elmehet, de ott Higgins kemény dió lesz.
danyly
én mondjuk a felső ágra megtettem Trump győzelmét, nagyon megy most neki.
alul meg a favorit az Ronnie, feltéve, hogy van kedve játszani.
slowmotion
Tavalyi gyengébb éve után remélem összeszedi magát Trump (kedvencem). Mondjuk Robertsonnal pikáns kis meccs lenne.
danyly
lesz. persze véletlenek történhetnek, de azért kimagasodnak az águkról.
még ott lett volna elvileg Bingham, de neki idén nem nagyon ment, meg hát Higgins. de szerintem most leginkább Trump van formában ebből a négyesből (azért is rá fogadtam, bocs ha jinxelem, pedig nem ik vagyok)
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben a 3. kiemelt Murphy is kiesett. Hoppá. És Walden is vesztésre áll. Szép kis VB indul itt!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hát akkor idén sem lesz címvédés a Crucible-ben
slowmotion
Majdnem kiment a fejemből. Gyorsan kizúgott Bingham. Pedig Carter nem az a nagy nyerő típus. 3 éve semmi komolyabb versenyt nem nyert (bár 2x játszott VB döntőt). A negyeddöntőig elmehet, de ott Higgins kemény dió lesz.
danyly
én mondjuk a felső ágra megtettem Trump győzelmét, nagyon megy most neki.
alul meg a favorit az Ronnie, feltéve, hogy van kedve játszani.
slowmotion
Tavalyi gyengébb éve után remélem összeszedi magát Trump (kedvencem). Mondjuk Robertsonnal pikáns kis meccs lenne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
hát akkor idén sem lesz címvédés a Crucible-ben
slowmotion
Majdnem kiment a fejemből. Gyorsan kizúgott Bingham. Pedig Carter nem az a nagy nyerő típus. 3 éve semmi komolyabb versenyt nem nyert (bár 2x játszott VB döntőt). A negyeddöntőig elmehet, de ott Higgins kemény dió lesz.
danyly
én mondjuk a felső ágra megtettem Trump győzelmét, nagyon megy most neki.
alul meg a favorit az Ronnie, feltéve, hogy van kedve játszani.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hát akkor idén sem lesz címvédés a Crucible-ben
slowmotion
Majdnem kiment a fejemből. Gyorsan kizúgott Bingham. Pedig Carter nem az a nagy nyerő típus. 3 éve semmi komolyabb versenyt nem nyert (bár 2x játszott VB döntőt). A negyeddöntőig elmehet, de ott Higgins kemény dió lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
hát akkor idén sem lesz címvédés a Crucible-ben
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Az a 9 nyilas Adrian Lewistől nem semmi volt.
Coolearie
Melyik kilenc nyilas "semmi"?
Sobri Jóska
Ha Markó dobja.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Az a 9 nyilas Adrian Lewistől nem semmi volt.
Coolearie
Melyik kilenc nyilas "semmi"?
Sobri Jóska
lol

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az a 9 nyilas Adrian Lewistől nem semmi volt.
Coolearie
Melyik kilenc nyilas "semmi"?

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Az a 9 nyilas Adrian Lewistől nem semmi volt.
Coolearie
aranyos amúgy ahogy a kommentátorok számolják hogy
úgymond kinek hány 9 nyilasa van közülük!! 😊
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Az a 9 nyilas Adrian Lewistől nem semmi volt.

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Taylor! Lewis!!! Csak Gary hibázott.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
szombaton kezdődik a snooker-vb, most folynak a selejtezők.

a második körben Ebdon, a 2002-es világbajnok, Gerard Greene-nel meccselt. az első két frame-et Ebdon nyerte - aztán a következő nyolcat Greene. onnan 3-8, 3-9, aztán 5-9. na itt mentem el lefeküdni, elkönyvelve, hogy lefőtt a kávé Ebdonnak (meg a szelvényem is elment).

aha. 3-9-ről nyert egymás után hét frame-et, és épphogy becsusszant a harmadik körbe.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Az elődöntő után mit lehetne erre mondani? 😀😀😀
Hullámvasút ehhez képes Hortobágy. A vége meg a '99-es BL döntőt idézte. EL-KÉ-PESZ-TŐ!!!
Carlos Brathwaite, remember the name!
 www.icc-cricket.com/world-t20/videos/media/id/8769/the-final-thrilling-12-balls-of-the-2016-final-including-brathwaites-four-sixes
Ezután mondja azt vki, a krikett unalmas. Kiröhögöm! 😀
A meccs alatt először Badree, majd Buttler és Root tűnt MVP esélyesnek, aztán jött Samuels és a végén Brathwaite, aki ugyan nem lett man of the match, de a hős mindenképp.
dawyd728
Samuels előtt le a kalappal, végigcipelte a válogatottat a hátán, 11-3-ról, wow.. úgy hogy Gayle és Simmons semmit se csinált. Braithwaite, már amit dobott az se volt csúnya (kiszedte Buttlert és Root-ot pl, az utolsó kulcswicket, nagyon jó economy rate-tel), az az utolsó over meg nem normális-kategória, mégha a négyből három elég szar labda is volt.. klasszikus Windies-módra golfozta a hatosokat 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dawyd728 3 651
Az elődöntő után mit lehetne erre mondani? 😀😀😀
Hullámvasút ehhez képes Hortobágy. A vége meg a '99-es BL döntőt idézte. EL-KÉ-PESZ-TŐ!!!
Carlos Brathwaite, remember the name!
 www.icc-cricket.com/world-t20/videos/media/id/8769/the-final-thrilling-12-balls-of-the-2016-final-including-brathwaites-four-sixes
Ezután mondja azt vki, a krikett unalmas. Kiröhögöm! 😀
A meccs alatt először Badree, majd Buttler és Root tűnt MVP esélyesnek, aztán jött Samuels és a végén Brathwaite, aki ugyan nem lett man of the match, de a hős mindenképp.
dawyd728
De végülis ki nyert?
Sobri Jóska
Figyelmetlen voltál. A hsz magában rejti a megfejtést. 😉
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Az elődöntő után mit lehetne erre mondani? 😀😀😀
Hullámvasút ehhez képes Hortobágy. A vége meg a '99-es BL döntőt idézte. EL-KÉ-PESZ-TŐ!!!
Carlos Brathwaite, remember the name!
 www.icc-cricket.com/world-t20/videos/media/id/8769/the-final-thrilling-12-balls-of-the-2016-final-including-brathwaites-four-sixes
Ezután mondja azt vki, a krikett unalmas. Kiröhögöm! 😀
A meccs alatt először Badree, majd Buttler és Root tűnt MVP esélyesnek, aztán jött Samuels és a végén Brathwaite, aki ugyan nem lett man of the match, de a hős mindenképp.
dawyd728
De végülis ki nyert?
Sobri Jóska
soha nem értem miért trollkodsz...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az elődöntő után mit lehetne erre mondani? 😀😀😀
Hullámvasút ehhez képes Hortobágy. A vége meg a '99-es BL döntőt idézte. EL-KÉ-PESZ-TŐ!!!
Carlos Brathwaite, remember the name!
 www.icc-cricket.com/world-t20/videos/media/id/8769/the-final-thrilling-12-balls-of-the-2016-final-including-brathwaites-four-sixes
Ezután mondja azt vki, a krikett unalmas. Kiröhögöm! 😀
A meccs alatt először Badree, majd Buttler és Root tűnt MVP esélyesnek, aztán jött Samuels és a végén Brathwaite, aki ugyan nem lett man of the match, de a hős mindenképp.
dawyd728
De végülis ki nyert?

több mint 7 éve
dawyd728 3 651
Az elődöntő után mit lehetne erre mondani? 😀😀😀
Hullámvasút ehhez képes Hortobágy. A vége meg a '99-es BL döntőt idézte. EL-KÉ-PESZ-TŐ!!!
Carlos Brathwaite, remember the name!
 www.icc-cricket.com/world-t20/videos/media/id/8769/the-final-thrilling-12-balls-of-the-2016-final-including-brathwaites-four-sixes
Ezután mondja azt vki, a krikett unalmas. Kiröhögöm! 😀
A meccs alatt először Badree, majd Buttler és Root tűnt MVP esélyesnek, aztán jött Samuels és a végén Brathwaite, aki ugyan nem lett man of the match, de a hős mindenképp.
több mint 7 éve
dawyd728 3 651
Én upsetet érzek (legalábbis reménykedem), ha a Windies odacsap valahol, ez lesz az, itt és most.. Gayle-t pihentették a 47 labdás centuryje óta (még Mr. Kohlinak se volt 200 feletti strike rate-je..)
Fletcher és Yuvraj sérültek ha jól olvastam, ez mondjuk inkább Windiesnek hátrány.. hát, nem lesz könnyű 😕

A másik oldalon sima Új-Zéland győzelem, és szerintem ők behúzzák a döntőt is majd, magasan a legmélyebb csapat.
Igor
Sima Új-Zéland 😀 de a Windies - India az viszont nagy meccs volt.
Igor
Fletcher sérülése talán lehető legjobbkor jött, ha lehet ilyet mondani. 😀 Simmons óriásit játszott a helyén. Charles is végre vmi nagyot durrantott. Russell meg Russell. Boom or bust.
Amúgy, ami mázlija volt a Windies-nek, én inkább angolokra tennék.
több mint 7 éve
dawyd728 3 651
Most jutottam el oda, h végignéztem mindkét elődöntőt. Tombol bennem az adrenalin. 😀
Samuels kiesésénél 10-90-et adtam WI-nek. Onnan visszajönni. Az a két no ball és a Kohli elkapás, ami végül 6-os lett... Nagyon meleg volt. Tényleg, aki nem látta nézze meg, brutális meccs volt. Pár éve IPL döntő volt ehhez fogható.
 www.espncricinfo.com/indian-premier-league-2014/engine/current/match/734049.html

Innentől a döntő örömjáték lesz, legyen bármi a vége. Főleg, mert egyik haveromnál nézem, aki megrögzött angol fan. Részemről hadd örüljön. A rugby vagy fociban úgy sincs sikerélménye.

Szerkesztette: dawyd728