Darts

20 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Fordított esetben arra lennék kívácsi, hogy a krikettben tradíciókkal bíró országokban mennyi vízilabdát közvetítenek például...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk a krikett egy elég nehezen emészthető sport, nehezebb hájpolni.Jakehomer
Ha az amerikaifutballt (legalábbis az nfl-t...) sikerült, akkor a krikettet/baseball-t/rögbit kötve hiszem, hogy ne lehetne ugyanúgy. Az előbbi mondjuk nem annyira "divatos", oké, de hogy nincs MLB közvetítés, az semmi másnak nem tudható be, hogy a magyar sportcsatornák programbeszerzői között egy ember sincs, aki értené, szeretné a játékot.

Na mindegy is, krikett vb-re fel, hajrá Új-Zéland!baggio
Az egy napos krikettet kizárt, hogy bárhogy emészthetővé lehetne tenni a nem tradicionális országokban. A Twenty20 más tészta persze.Schleck
És egy 5 napos tesztmeccs?😊 De egyetértek veled, annyira, de annyira nincs hagyománya ennek a sportnak a nem angolszász vidékeken, hogy szerintem lehetetlenség megkedveltetni az emberek nagy részével. Pedig a twenty20 tényleg élvezhető még nekem is😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Mondjuk a krikett egy elég nehezen emészthető sport, nehezebb hájpolni.Jakehomer
Ha az amerikaifutballt (legalábbis az nfl-t...) sikerült, akkor a krikettet/baseball-t/rögbit kötve hiszem, hogy ne lehetne ugyanúgy. Az előbbi mondjuk nem annyira "divatos", oké, de hogy nincs MLB közvetítés, az semmi másnak nem tudható be, hogy a magyar sportcsatornák programbeszerzői között egy ember sincs, aki értené, szeretné a játékot.

Na mindegy is, krikett vb-re fel, hajrá Új-Zéland!baggio
Az egy napos krikettet kizárt, hogy bárhogy emészthetővé lehetne tenni a nem tradicionális országokban. A Twenty20 más tészta persze.Schleck
Na ebből is látszik, hogy nem vagyok egy nagy krikettfan, sőt, csak ilyenkor mindig rettentően zavar a hazug "azt adjuk, amire igény van" érv. Mondjuk ennél még jobban zavar (nyilván az ncaa mellett), hogy hetes rögbit nem látok sehol. Bár ha rajtam múlna, az amerikai futball népszerűségét csak a gael futball veszélyeztetné, szorosan mögöttük a rögbi-lacrosse-jégkorong trióval 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk a krikett egy elég nehezen emészthető sport, nehezebb hájpolni.Jakehomer
Ha az amerikaifutballt (legalábbis az nfl-t...) sikerült, akkor a krikettet/baseball-t/rögbit kötve hiszem, hogy ne lehetne ugyanúgy. Az előbbi mondjuk nem annyira "divatos", oké, de hogy nincs MLB közvetítés, az semmi másnak nem tudható be, hogy a magyar sportcsatornák programbeszerzői között egy ember sincs, aki értené, szeretné a játékot.

Na mindegy is, krikett vb-re fel, hajrá Új-Zéland!baggio
Az egy napos krikettet kizárt, hogy bárhogy emészthetővé lehetne tenni a nem tradicionális országokban. A Twenty20 más tészta persze.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Mondjuk a krikett egy elég nehezen emészthető sport, nehezebb hájpolni.Jakehomer
Ha az amerikaifutballt (legalábbis az nfl-t...) sikerült, akkor a krikettet/baseball-t/rögbit kötve hiszem, hogy ne lehetne ugyanúgy. Az előbbi mondjuk nem annyira "divatos", oké, de hogy nincs MLB közvetítés, az semmi másnak nem tudható be, hogy a magyar sportcsatornák programbeszerzői között egy ember sincs, aki értené, szeretné a játékot.

Na mindegy is, krikett vb-re fel, hajrá Új-Zéland!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
szombaton kezdődik a krikett vb! 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2015_Cricket_World_Cup

ez a sport és ez a torna a legjobb példa, hogy abból lesz felkapott esemény, amit a média felkap, nem az, ami "alapból érdekli az embereket"baggio
Ezt nem igazán értem...
A brit nemzetközösségben "alapból érdekli az embereket" a krikett, ott fel is van kapva az esemény, máshol nem és - legalábbis tudtommal - nincs felkapva.Jakehomer
Csupán arra gondoltam, hogy ilyen alapon a hírekbe a krikett vb is simán bekerülhetne, mert legalább annyi embert érdekel, mint a Super Bowl 😊 Mielőtt a sport tv elkezdett NFL-t közvetíteni, nem hiszem, hogy többen tudtak volna itthon az amerikaifutballról vagy akár a baseballról, ez a torna ráadásul csak négy évente van, még egyedibb, de sajnos ugyanezt elmondhatom majd valószínűleg a rögbi vb-ről is majd.baggio
Ja oké, a média persze szerintem is tud népszerűséget generálni, sok példa van erről az nfl-en kívül is itthonról (más kérdés, hogy mit is takar - gondolok itt a nézői sms-ekre és a(z önjelölt) szakértőkre színvonalára, ha már az nfl szóba jött), csak nem értettem a példát.

Mondjuk a krikett egy elég nehezen emészthető sport, nehezebb hájpolni.

Perception is reality.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
szombaton kezdődik a krikett vb! 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2015_Cricket_World_Cup

ez a sport és ez a torna a legjobb példa, hogy abból lesz felkapott esemény, amit a média felkap, nem az, ami "alapból érdekli az embereket"baggio
Ezt nem igazán értem...
A brit nemzetközösségben "alapból érdekli az embereket" a krikett, ott fel is van kapva az esemény, máshol nem és - legalábbis tudtommal - nincs felkapva.Jakehomer
Csupán arra gondoltam, hogy ilyen alapon a hírekbe a krikett vb is simán bekerülhetne, mert legalább annyi embert érdekel, mint a Super Bowl 😊 Mielőtt a sport tv elkezdett NFL-t közvetíteni, nem hiszem, hogy többen tudtak volna itthon az amerikaifutballról vagy akár a baseballról, ez a torna ráadásul csak négy évente van, még egyedibb, de sajnos ugyanezt elmondhatom majd valószínűleg a rögbi vb-ről is majd.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
szombaton kezdődik a krikett vb! 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2015_Cricket_World_Cup

ez a sport és ez a torna a legjobb példa, hogy abból lesz felkapott esemény, amit a média felkap, nem az, ami "alapból érdekli az embereket"baggio
Ezt nem igazán értem...
A brit nemzetközösségben "alapból érdekli az embereket" a krikett, ott fel is van kapva az esemény, máshol nem és - legalábbis tudtommal - nincs felkapva.

Perception is reality.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
szombaton kezdődik a krikett vb! 😊
 en.wikipedia.org/wiki/2015_Cricket_World_Cup

ez a sport és ez a torna a legjobb példa, hogy abból lesz felkapott esemény, amit a média felkap, nem az, ami "alapból érdekli az embereket"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
akinek kedve van dartsozni a fórumtagokkal és pesti, jelentkezzen ebben a topikban:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Bowl.hu Darts PL - Közösség | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

a lényeg, hogy amatőr legyél, ne úgy mint Markó 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Egészen elképesztő, hogy mennyien vannak egy ilyen pl fordulón. Nem néztem még soha, de ez durva...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ket nappal a vege elott eldolt: Hakuho (13-0) ellenallhatatlanul birkozott a torna masodik heteben, es Kisenosatot (10-3) legyozve behozhatatlan, harom meccses elonyre tett szert - ezzel megszerezte a rekordot jelento 33. tornagyozelmet!

Nehez leirni es elmagyarazni, hogy mennyire dominans es hihetetlen teljesitmenyt nyujt: talan a legjobb pelda, hogy Hakuho a 2007 szeptembere ota eltelt 44 torna alatt egyetlen alkalommal nem vegzett elso (30) vagy masodik (13) helyen.

A legnagyobb kerdes hogy meddig csinalja meg - allitolag 2 evet mondott, igy a 40 konnyeden meglehet.. de mivel 85 marciusi szuletesu, meg akar 50 yushoig is eljuthatna, ha nem serul meg es tartja ezt a lehengerlo format.

A mar emlitett Kisenosato es a masik ket yokozuna all 10-3-mal, de a masik tapasztalt ozeki, Kotoshogiku se volt rossz (9-4). A harmadik ozeki, Goeido viszont 6-7-tel all, es meg kell nyernie mindket hatralevo meccset, kulonben lefokozzak...

Az alacsonyabb rangu szumobirkozok (rikishik) kozul kiugro teljesitmeny nem volt, talan Terunofuji (M2, 7-6) Tamawashi (M9, 9-4) es Tokitenku (M13, 9-4) emelheto ki.

Aoiyama, Ichinojo esTochinoshin kuzdelmesebb tornat zartak, de a magas maegashira rangban sem volt jo teljesitmeny Terunofujin kivul, igy nagy kerdes a sekiwake/komusubi rangokat ki fogja betolteni.
Ez van amikor a TOP 5/6 (yokozunak+ozekik) hozza a kotelezot..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
31-én az amatőr kupára megy innen valaki? 😊kaszo
@Dexxter Tailor igen, és én is lehet de még nem 100%Farky
Markó tuti nem.
Az a fránya kiírás.. :p

több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
31-én az amatőr kupára megy innen valaki? 😊kaszo
@Dexxter Tailor igen, és én is lehet de még nem 100%

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
31-én az amatőr kupára megy innen valaki? 😊
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Walter Sobchak elég jól nyomja eddig az ES-on. 😀

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
szurkolói kártyát!

 sportgeza.hu/sport/2015/01/10/darts_huliganizmus/

Mindig jövőre
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Közkívánatra. Február 5-től egész tavasszal Premier League Darts a Sport tévében!
 www.sport1tv.hu/Hirek/2015/01/08/dar_premier_league10

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Huybrechts kiraly, Chisnall broaf... helyette jott volna Thornton v Dolan, es siman jo.Igor
Thornton vagy Dolan népszerűbb Chisnallnál?

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huybrechts kiraly, Chisnall broaf... helyette jott volna Thornton v Dolan, es siman jo.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Gondolom úgy kell összerakni a 10-est, hogy általuk a lehető legtöbb szurkolót/nézőt lefedjék.
Nem feltétlenül a 10 legjobb kell nekik, hanem a 10 legnézettebb.

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sikerült értelmes Premier League mezőnyt összerakni, kiváló 😊shawnka
Bunting jó, Huybrechts meh, Wade remélem nem lesz nagyon szarDexxter Tailor
Kik a résztvevők?Sobri Jóska
van Gerwen, Taylor, Lewis, Anderson, Chizzy, Barney, Wade, WrightDexxter Tailor
+ Bunting + Huybrechts

Az világos, hogy a PDC rangsor első 4 helyezettje automatikusan kvalifikálja magát, de a többieket tetszőlegesen választhatja a PDC illetve a Sky Sports? Én akár egy Michael Smith-t is behívtam volna...H_Marko
igen, őket már írtam feljebb 😊 Chizzy újabb szereplését sem értem igazából, Smith tényleg lehet jobb lett volna.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
sikerült értelmes Premier League mezőnyt összerakni, kiváló 😊shawnka
Bunting jó, Huybrechts meh, Wade remélem nem lesz nagyon szarDexxter Tailor
Kik a résztvevők?Sobri Jóska
van Gerwen, Taylor, Lewis, Anderson, Chizzy, Barney, Wade, WrightDexxter Tailor
+ Bunting + Huybrechts

Az világos, hogy a PDC rangsor első 4 helyezettje automatikusan kvalifikálja magát, de a többieket tetszőlegesen választhatja a PDC illetve a Sky Sports? Én akár egy Michael Smith-t is behívtam volna...

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sikerült értelmes Premier League mezőnyt összerakni, kiváló 😊shawnka
Bunting jó, Huybrechts meh, Wade remélem nem lesz nagyon szarDexxter Tailor
Kik a résztvevők?Sobri Jóska
van Gerwen, Taylor, Lewis, Anderson, Chizzy, Barney, Wade, Wright


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
sikerült értelmes Premier League mezőnyt összerakni, kiváló 😊shawnka
Bunting jó, Huybrechts meh, Wade remélem nem lesz nagyon szarDexxter Tailor
Kik a résztvevők?