Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megint elment a hangom de kit érdekel.?????????? köszönöm a sportélményt, megint!

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majdnem agyvérzést kaptam, amikor úgy volt, hogy magyar-angol lesz.
Stez
Azért a portugál-angoltól se lettél volna boldogabb, ahogy Izland elen sem lesz egyszerű. szóval az orvosoknak sok dolguk lehet majd még veled 😉
dande
Egy faszt nem, Anglia játékerőben bárkivel felveszi a versenyt, szarom én le, ha mondjuk kiesnek, de hajtanak, és nem lehet rájuk panasz. Csak azért nem akartam, hogy velünk kerüljenek össze, mert magyarként nyilván alap, hogy kinek szurkolok, de egyébként 20 éve megrögzött angol-drukker vagyok.

Ha ez a két csapat kiüti egymást rögtön a 16 között, bebaszott volna.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majdnem agyvérzést kaptam, amikor úgy volt, hogy magyar-angol lesz.
Stez
Azért a portugál-angoltól se lettél volna boldogabb, ahogy Izland elen sem lesz egyszerű. szóval az orvosoknak sok dolguk lehet majd még veled 😉
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majdnem agyvérzést kaptam, amikor úgy volt, hogy magyar-angol lesz.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
 cdn.streamable.com/video/mp4-mobile/5ab5.mp4
dande
azért Titianri többet gyakorolta, és szebben is csinálta, de nekem ez is tetszik.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp ma néztam végig bemelegítésként a 2000-es EB spanyol-jugoszláv meccsét, ahol a 91. percben 2-3-as állásnál Knézy többször is jól kihangsúlyozza, hogy a spanyoloknak már nincs esélyük, kiestek, ez elúszott. Aztán két perc alatt két spanyol gól. Rögtön te jutottál eszembe 😀
Kenny
A 99-es BL döntőhöz képest, ahol eltemette a ManU-t, aztán 2 perc alatt fordítottak és nyertek ez semmi.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az az igazsag, hogy 3-3ra nyertunk ma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elkéstek én hamarabb beraktam ide 😊
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Mai megérzéseim. Kikapunk a portugáloktól 2-1-re, de mivel a sógorok és a Vikings kiegyeznek egy döntetlenben, csoport másodikok leszünk, és Stez darlingjaival játszunk a nyolcaddöntőben.
iktriad
A mai magyar ikszet támogatta jinxtriad.
iktriad
Épp ma néztam végig bemelegítésként a 2000-es EB spanyol-jugoszláv meccsét, ahol a 91. percben 2-3-as állásnál Knézy többször is jól kihangsúlyozza, hogy a spanyoloknak már nincs esélyük, kiestek, ez elúszott. Aztán két perc alatt két spanyol gól. Rögtön te jutottál eszembe 😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
 cdn.streamable.com/video/mp4-mobile/5ab5.mp4
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ez kegyetlen volt 😀😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Dzsuzsák vers Hajdú B-től........... 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HBI verse nagyon komoly. 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai megérzéseim. Kikapunk a portugáloktól 2-1-re, de mivel a sógorok és a Vikings kiegyeznek egy döntetlenben, csoport másodikok leszünk, és Stez darlingjaival játszunk a nyolcaddöntőben.
iktriad
A mai magyar ikszet támogatta jinxtriad.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Semmi sem képes ennyire egyesíteni a népet, mint a futball. Mert ez a nemzet csapata. Ezerszer jobb csapat a belga, ha velük játszunk. De ez a csapat annyira együtt van, annyira látszik az önbizalom. Nem véletlenek ezek a megpattanó gólok.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
tippmix-en lehet még fogadni a végső győztesre majd, tudja esetleg valaki?
Pep71
persze
Kampman
köszönöm
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
tippmix-en lehet még fogadni a végső győztesre majd, tudja esetleg valaki?
Pep71
persze
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
tippmix-en lehet még fogadni a végső győztesre majd, tudja esetleg valaki?
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Koszonom Pinter Attila hogy kikaptal az eszak irektol!
Kenny
 www.youtube.com/watch?v=G9iNKbxUAx0
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
lol, izland szétszopatja angliát
Löfli
jó lenne biztos, de az a helyzet, hogy lassan az angoloknak is befelé fog pattanni a labda
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
Koszonom Pinter Attila hogy kikaptal az eszak irektol!

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen gyühetnek az igazi írek is.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Akkor most kivel kerülhetünk össze?
Coolearie
Belga vagy svéd
dande
Hmm. Ibrahimovic élőben is megtapasztalhatja azt hogy az MB1 mennyivel erősebb a holmi biszem-baszom Ligue Ön-től.
Coolearie
A balgákat jó lenne elkerülni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Akkor most kivel kerülhetünk össze?
Coolearie
Belga vagy svéd
dande
Hmm. Ibrahimovic élőben is megtapasztalhatja azt hogy az MB1 mennyivel erősebb a holmi biszem-baszom Ligue Ön-től.

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 322 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"csucsak"


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!