Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Ma súlyos meccshiányos állapot lesz jól is jön az NFL ismétlés 😊
dande
Kezdődik a bl első köre!!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Halálra röhögtem magam rajta, nagyon jó ötlet, csak az a baj, hogy elszámolták. 16-ra jön ki a vége...
JasW
képes voltál végigszámolni? :d

én meg láttam egy túlsúlyost a lelátón! TUTI KAMU!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
JasW New Orleans Saints 53
 www.kepfeltoltes.hu/160628/13532871_1118615264866649_6832614702232218870_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Sobri Jóska
Halálra röhögtem magam rajta, nagyon jó ötlet, csak az a baj, hogy elszámolták. 16-ra jön ki a vége...
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
azért Conte nagyon durva mit művel ezzel a szedettvetett olasz csapattal. egy Éderrel, Giaccherinivel, De Sciglioval, Mottával, Pellével, Paroloval felálló középpálya ás támadósor eddigi lenyűgöző.
Nem vártam sokat a csapattól, de tegnap nagyon simán verték a spanyolokat, Piqué helyzetén kívűl nem tudtak igazán veszélyesek lenni a spanyolok, mig az olaszok a 2 gólon kívűl rughattak volna még ennyit minimum.
Németek ellen már nehezebb lesz, de az se reménytelen ilyen csapatjátékkal, és gyors kreatív támadásokkal.
braxa88
Sosem kaptak ki a németektől tétmeccsen, asszem ez elég jó ajánlólevél. 😀

Szóval készítem magam lelkileg, bár rettenetesen örülnék, ha ez megszakadna.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából már a belgák elleni meccs közben illetve kezdővsípszó előtt be akartam írni, hogy ezek az olaszok EBt nyerhetnek, mert a himnusz alatt annyira sugárzott róluk az elszántság. Conte kapcsán ugye eleve nem voltak kétségeim, hogy jól összerakja a csapatot, ahogy kell. De úgy voltam vele, még korai erre így gondolni. Aztán tessék.
Szerintem a németeket is megfoghatják és az izlandiakat is esetleg (akik persze kiverik a franciákat 😊).
Pedig alapjáratom EBn a spanyoloknak drukkolok de nem érdemeltek semmit. A meghatározó játékosok egyszerűen mindent megnyertek és Bosque már nem tud motíválni. Azzal együtt, hogy sztem továbbra is jó edző csak valóban váltásra frissítésre lenne szükség.

Ma súlyos meccshiányos állapot lesz jól is jön az NFL ismétlés 😊
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Steznek speciálba:

 www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/video-anglia-kiesett-wales-tombolt-mintha-eb-t-nyert-volna-2510023

Britanniában csak egy Csapat van!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
azért Conte nagyon durva mit művel ezzel a szedettvetett olasz csapattal. egy Éderrel, Giaccherinivel, De Sciglioval, Mottával, De Sciglioval, Paroloval felálló középpálya ás támadósor eddigi lenyűgöző.
Nem vártam sokat a csapattól, de tegnap nagyon simán verték a spanyolokat, Piqué helyzetén kívűl nem tudtak igazán veszélyesek lenni a spanyolok, mig az olaszok a 2 gólon kívűl rughattak volna még ennyit minimum.
Németek ellen már nehezebb lesz, de az se reménytelen ilyen csapatjátékkal, és gyors kreatív támadásokkal.
braxa88
két De Sciglioval felállni már alapból csoda 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azért Conte nagyon durva mit művel ezzel a szedettvetett olasz csapattal. egy Éderrel, Giaccherinivel, De Sciglioval, Mottával, Pellével, Paroloval felálló középpálya ás támadósor eddigi lenyűgöző.
Nem vártam sokat a csapattól, de tegnap nagyon simán verték a spanyolokat, Piqué helyzetén kívűl nem tudtak igazán veszélyesek lenni a spanyolok, mig az olaszok a 2 gólon kívűl rughattak volna még ennyit minimum.
Németek ellen már nehezebb lesz, de az se reménytelen ilyen csapatjátékkal, és gyors kreatív támadásokkal.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 www.kepfeltoltes.hu/160628/13532871_1118615264866649_6832614702232218870_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Toni Kroos eddigi sikeres passzai a "támadó harmadban" : 175
Izland eddigi sikeres passzai a "támadó harmadban": 155

#IslandisthenewGreece
#Charisteasstillalive

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 940
Az Izlandi jatekosnak az a nagy elonye, h NYUGATON jatszanak. Kemenyebb bajnoksagokban. Fizikalisan soha nem leszunk olyanok, mint..marmint nagy darab eros emberek mivel , genetikailag nem ilyen a magyar😊

Ha az elmult 4 evet nezzuk nem megeleptes ez, ha az elmult 50-et akkor rohadtul az.

Valahol lattam egy statisztikat, h a leghatekonyabb csapat most jelenleg loves / gol tekinteteben.

RESPEKT.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
én brit diplomatákkal néztem a meccset a brit követségen egy pubban. meccs előtt mikor megkérdeztek, mki röhögött, hogy azt mondtam, hogy hosszabbítás lesz pedig elmagyaráztam, hogy ad1: az izlandiak rohadt jól védekeznek ad2: egy gólt fognak vhogy találni ad 3: nem látom az angolokban azt, hogy 2 gólt rúgnának. mikor a tizit belőtte Wayne, akkor egyből mondták, hogy 4-0 meg ilyenek. aztán már az első gólt is nehezen emésztették meg, a másodiknál meg Hartot hibáztatták (joggal), bár én hozzátettem, hogy ez nem védekezés, hogy ennyi ideje és tere van 2 játékosnak a 16-on belül.

amit senki sem értett, hogy miért Kane kezdett. Roy ott hibázott sztem, hogy még most sem tudta, hogy melyik a legjobb kezdője, ezért kb pénzfeldobással választott embereket. Drinkwater sztem is nagyon hiányzott, én a keretnél megmondtam, hogy őt még siratni fogják. Wilshere-nek egyetlenegy jó labdája volt, abból helyzet is lett. amit még senki sem értett, hogy csordogált a 2. félidő igazán helyzete nem volt Angliának, akkor nem várok a 85. percig Rashforddal, hanem előbb behozom a 75.ben. amúgy nem Rooney helyére. ő legalább a szögleteket, szabadokat jól rúgta. lement és maradt Kane, aki 41 méterről a szabadot úgy meg küldte, hogy mki azt hitte az angolok közül, hogy szöglet, mert vagy 15-tel ment mellé, és szidták a bírót, mikor a visszajátszásból meglátszott, hogy nem.

a legjobb, hogy Izland az angoloknak nem is olyan régen lőttek egy ugyanilyen gólt bedobás után, amit a félidőben a bein brit szakkomentátorai ki is elemeztek. amúgy sztem is jobban feküdt volna nekünk ez az angol csapat, mint a belga, de az izlandi győzelemmel csak elsők vagy harmadikok lehettünk sajnos, szóval ezen kár aggódni, és őszintén szólva a horvát csapat ellenünk vszeg rutinból lehozta volna a meccset, ami nem baj. most nálunk megindult vmi, arra kell támaszkodni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Lemondott az angol hc
Amadeus91
nyugodtan meg si doglhet a mcskso kurva anyjaba a rhatd féreg fassopó ribanc
Stez
Ejha, ez derék volt... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 191
Még mindig jó. 😀

 youtu.be/2IMC6f7gzDw
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Akkor zárjuk le a mai napot egy gyöngyszemmel.
"Rashford done more in 5 minutes than Sterling in his entire England career."

Akkor ha Hodgson lemondott, ezekszerint Egervárinak meg is van a következő munkahelye.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Lemondott az angol hc
Amadeus91
nyugodtan meg si doglhet a mcskso kurva anyjaba a rhatd féreg fassopó ribanc
Stez
Szarból nem lehet várat építeni. 😉

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lemondott az angol hc
Amadeus91
nyugodtan meg si doglhet a mcskso kurva anyjaba a rhatd féreg fassopó ribanc

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
és a negyeddöntőket miért húzzák így el??????
ha a hazaiak bejutnak a döntőbe 7 nap alatt lesz 3 meccsük!
nehéz lett volna szombatra és vasárnapra 2-2 meccset rakni??????

Szerkesztette: NB2
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Lemondott az angol hc
Amadeus91
Várható volt.... Visszamegy Angliába és felnégyelik

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Lemondott az angol hc

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Angolok hülyék, hülyék az angolok - Gyalog Galopp után szabadon

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor innentől hajrá olaszok, bár elnézve az elmúlt napokat, hogy mit értek el, akiknek drukkoltam, inkább bárki, csak az olaszok ne 😊 😛
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Ja és a végére

 coub.com/view/d5ko4
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Teljesen megérdemelt izlandi továbbjutás, jó focival. Anglia meg maradt megint Anglia, mint már évtizedek óta
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Baszki, ezeket tényleg mi is megvertük volna
Jan
Ne szórakozzatok, dehogy vertük volna azért maradjunk a földön
dande
Nem mutattak semmi olyat amit pl az osztrákoktól ne láttunk volna.