Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.lucy liu
igen,csak az ott egy teljesen más mentális állapot. Nem arról van szó hogy CSAK a szerencse dönt de ELŐZETESEN 50-50% eséllyel indulnak a csapatok, vagy belövik vagy nem. Vagy ez sem igaz?davemayer
az is 50-50 százalék, hogy holnap meghalok, mert vagy igen, vagy nem?lucy liu
igen, ez a kettő pont ugyanaz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.lucy liu
igen,csak az ott egy teljesen más mentális állapot. Nem arról van szó hogy CSAK a szerencse dönt de ELŐZETESEN 50-50% eséllyel indulnak a csapatok, vagy belövik vagy nem. Vagy ez sem igaz?davemayer
az is 50-50 százalék, hogy holnap meghalok, mert vagy igen, vagy nem?
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.lucy liu
igen,csak az ott egy teljesen más mentális állapot. Nem arról van szó hogy CSAK a szerencse dönt de ELŐZETESEN 50-50% eséllyel indulnak a csapatok, vagy belövik vagy nem. Vagy ez sem igaz?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
jó kis lövés, kezd azért nyomni a hollandus gárda


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uhh, ezt Navas is csak nézte.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Menczer nyíltan a Hollanduknak drukkol
Volt szabálytalanság, de megint Robben rájátszott!
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Mekkora színész köcsög ez a Robben

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Teljesen el vagy tévedve, ha szerinted a 11-eseknél a szerencse dönt.Jakehomer
Pluszegy, nem is értem azt a sok véleményt hogy el kéne törölni mert igazságtalan. Mi lehet annál igazságosabb?
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Teljesen el vagy tévedve, ha szerinted a 11-eseknél a szerencse dönt.

Perception is reality.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
eltelt 15 perc a felugrás óta, eddig rohangált, hirtelen nem tud
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 9 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
vicces, hogy egy méterre az oldalvonaltól be kell hozni a "koporsót"
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azért ha a hollandok kiesnek tizenegyesekkel, mindenki rajtuk fog röhögni,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Térd lesz az, nem boka..
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...

Aztán ha 11essekkel kiesnek akkor is örülnek hogy legalább azt elérték vagy mi? ennél pl mexikó sokkal jobban csinálta mert nem adták fel teljesen a gólszerzés lehetőségét, majdnem sikerült is nekik a meglepetés.davemayer
Azért a tizit ki is lehet hagyni😊
NB2
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? előzetesen mindenkinek 50-50% esélye van a sikerességre, csakúgy mint a pénzfeldobásnál. Ott van 120 perc hogy eldöntsd ki a jobb, ha nem megy ne panaszkodj. Mondom ha a 11esekig kihúzzák de kikapnak elégedettebbek lesznek a végeredménnyel mintha kikapnának mondjuk 2-1re de átlépnék a félpályát legalább 3an 2nél többször egy félidőben? nekem inkább hiányérzetem lenne hogy miért hagytam hogy a szerencse döntsön amikor akár nyerhettem is volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Campbell lehozásának mi értelme van, ha a büntetőpárbajra játszik a csapat?
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Ez a Cilessen egy kalap fosch.. Navas viszont az egyik legjobb kapus a vb-n. Ez is lehet a terv része.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...

Aztán ha 11essekkel kiesnek akkor is örülnek hogy legalább azt elérték vagy mi? ennél pl mexikó sokkal jobban csinálta mert nem adták fel teljesen a gólszerzés lehetőségét, majdnem sikerült is nekik a meglepetés.davemayer
Azért a tizit ki is lehet hagyni😊
Mexikó meg nincs is itt😕
Az jobban idegesített, hogy Campbell inkább a tizire ment mint a labda megjátszására!
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Na majdnem pirított most CRC

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőnidavemayer
akarnak, csak ki sem akarnak nyílni😊
(egyébként egy véleményen vagyunk abban, hogy nem jó egyik meccs sem, illetve lehetne jobb is)NB2
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...davemayer
Hanem hogy? Úgy hogy több esélye legyen a hollandoknak gól rúgni? 😀 Teljesen jól csinálják, és nem is igaz, hogy nem próbálnak kontrázni.
Az meg szerintem elég világos, hogy miért van több esélyük 11-es párbajban, mint egy nyíltsisakos küzdelemben...

Perception is reality.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőnidavemayer
akarnak, csak ki sem akarnak nyílni😊
(egyébként egy véleményen vagyunk abban, hogy nem jó egyik meccs sem, illetve lehetne jobb is)NB2
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...

Aztán ha 11essekkel kiesnek akkor is örülnek hogy legalább azt elérték vagy mi? ennél pl mexikó sokkal jobban csinálta mert nem adták fel teljesen a gólszerzés lehetőségét, majdnem sikerült is nekik a meglepetés.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőnidavemayer
akarnak, csak ki sem akarnak nyílni😊
(egyébként egy véleményen vagyunk abban, hogy nem jó egyik meccs sem, illetve lehetne jobb is)
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
megteheted, hogy csak 120 perc után nézedtamasboldizsar
nem, mert nem mondták meg előre hogy ők nem lőnek gólt. lehet hogy 10 perc múlva váltanak. mindenesetre erről a meccsről is mindent elmond hogy eddig jó ha 10 percet láttam belőle, a többit csak hallgatom és netezek mellette.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
ha kisebbet esik, biztos nem fújja le...
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
megteheted, hogy csak 120 perc után nézed