Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
[davemayer
Pénzfeldobás, minek??? Szerintem az tök gáz, hogy már a meccs elején az egyik csapat hátrányba kerül. Ugyan miért??? Legyen már a saját kezedben a sorsod, tegyél TE a győzelemért.NB2
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőnidavemayer
Az nyerjen, aki jobban tolódik. És akkor nekünk is lesz esélyünk meccset nyerni.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
[davemayer
Pénzfeldobás, minek??? Szerintem az tök gáz, hogy már a meccs elején az egyik csapat hátrányba kerül. Ugyan miért??? Legyen már a saját kezedben a sorsod, tegyél TE a győzelemért.NB2
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
[davemayer
Pénzfeldobás, minek??? Szerintem az tök gáz, hogy már a meccs elején az egyik csapat hátrányba kerül. Ugyan miért??? Legyen már a saját kezedben a sorsod, tegyél TE a győzelemért.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
highlights

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

choose life
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Van olyasvalaki (holland szurkolókat leszámítva) aki panaszkodik amiatt, hogy játszott Costa Rica az első félidőben? Mert szerintem senki, de azért szabadkozz csak kommentátor sportárs. A délutáni meccs 1. félideje szerintem rosszabb volt....iktriad
szerintem meg a mai eddigi 3 félidő mind elég lapos volt. Jól mutatja ezt hogy semmi pörgés, izgalom nincs, semmi meglepőt nem mer csinálni senki. Aztán utána meg csodálkoznak hogy egy megpattanó labda vagy a sirály tarkója dönt. Komolyan eltörölném a 11eseket, döntsön pénzfeldobás, akkor lehet nem ülnének így rá a döntetlenre. Mondom, egy olyan sportág, ahol nem akarsz goalt (célt) elérni hanem csak meg akarod akadályozni a másikat ebben és ezzel nyerhetsz elég elavult.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
CRC nem követte el a hibát, amit a többiek, nem kapott gólt az elején, bár támadhatna többet is😊NB2
Remélem ők azt a hibát sem akarják elkövetni, mint Mexikó, hogy túl hamar szerzik meg a vezetést, CRC akkor nyerheti meg a meccset, ha az utolsó negyedórában lövi a meccs első gólját


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
a negyeddöntők során eddig 7 x 45percet loptak el tőlem a csapatok......

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van olyasvalaki (holland szurkolókat leszámítva) aki panaszkodik amiatt, hogy játszott Costa Rica az első félidőben? Mert szerintem senki, de azért szabadkozz csak kommentátor sportárs. A délutáni meccs 1. félideje szerintem rosszabb volt....
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
CRC nem követte el a hibát, amit a többiek, nem kapott gólt az elején, bár támadhatna többet is😊
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Hát ez a gyerek telibe trafálta az oxigént 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nagyon drukkolok az upsetnek. Tetszik, hogy a Costa Ricaiak ma is focizni jöttek, nem 11esekere játszani.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
szép védés


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Az előző meccsnél azért kicsit jobb. Jó, nincs magasan a léc

Perception is reality.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Izgi a meccs

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gólzáport érzek 😊Jakehomer
én is kérek a cuccból!ulpianus
Mosogattam fél órát, lehet, ez zavarta meg az elmémet 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Gólzáport érzek 😊Jakehomer
én is kérek a cuccból!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gólzáport érzek 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Sabella Higuain kapufája után:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Most rosszul lett, vagy csak simán hátraesett? Ha utóbbi, akkor poén 😀. Ha előbbi, akkor meg nem való neki az edzősködés...😉
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
a foci nem ez, és lehet egy 0-0-on is jól szórakozni ha a pályán lévő 2 csapat futballozni is akar nem csak az eredményjelzőt nézik fél szemmel- ja, a Fifa legújabb újítása az lesz hogy minden játékos hordhat karórát, hogy mindig tudják mennyit kell még kibírni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 278
Én nem értek a focihoz, ezért először azt hittem, hogy az argentin csapat azért játszik borzalmasan unalmasan és nézhetetlenül, mert rosszak. De a mai meccs után, ahol teljesen nyugodtan kezdték el húzni az időt úgy a 15-18 perc környékén, a talált góljuk után, rájöttem, hogy valószínűleg tévedtem. Ez egy labda- és magabiztos csapat, akik dominálnak a középpályán, nagyon jól mozognak együtt és van 1-2 figura, aki képes megvillanni, így a meccseken mindig találni fognak egy gólt, a védelmük meg talán a legjobb (területvédekezésben, nem 1-1-ben, és nem személyekre lebontva) a VB-n.

Persze azt azért el kell mondanom, hogy ekkora szart életemben csak egyszer láttam, 4 napja, a svájc-argentin meccsen. Egészen elképesztően ölik meg a meccset az argentinok, Higuain 2 megmozdulásán kívül nem volt szép pillanat 90 percen keresztül. Nem tudom, hogy lehet szeretni, vagy drukkolni ennek a focinak, de nyerjen bárki más a bent maradt csapatok közül, (mondom ezt teljesen elfogulatlanul a másik 4 csapat irányába)...

Senki nem várna itt nagy kiütéseket, sok gólt, csak annyit akar az ember, hogy ne szenvedjen 90 percen keresztül. Az időhúzás, meg a műesés gyomorforgató, ahogy a sport is, ha tényleg igaz az, amit itt sokan mondanak, hogy ez a foci és ne is reménykedjünk másban. Nem bánom, hogy a 2004-es fantasztikus Arsenal szezon óta váltottam az amerikai focira 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Két jó csapat 1-0-át 2:1-et 1-1-et játszik egymással, két kevésbé jó baromi látványos 4:3 5:4-es meccseket... A lehengerlő foci biztosan nem az utóbbi, egy vb negyeddöntőben meg ne várjunk már 4-0-ás kiütéseket.JayB
Mert miért?
4 éve a németek itt mosták le 4-0ra Argentínát.mustaine
De semmiképp sem elvárás, normális esetben nincs ekkora különbség itt már.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Két jó csapat 1-0-át 2:1-et 1-1-et játszik egymással, két kevésbé jó baromi látványos 4:3 5:4-es meccseket... A lehengerlő foci biztosan nem az utóbbi, egy vb negyeddöntőben meg ne várjunk már 4-0-ás kiütéseket.JayB
Mert miért?
4 éve a németek itt mosták le 4-0ra Argentínát.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Két jó csapat 1-0-át 2:1-et 1-1-et játszik egymással, két kevésbé jó baromi látványos 4:3 5:4-es meccseket... A lehengerlő foci biztosan nem az utóbbi, egy vb negyeddöntőben meg ne várjunk már 4-0-ás kiütéseket.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Magyar soccercsapatoknak csak barátságos és felkészülési meccset szabadna játszaniuk xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
azért szeretném ha olyan csapat nyerne, aki meggyőző focit tol (akár az egész vb alatt, de ne csak egy meccsen). NB2
Akkor akár most azonnal le is lehetne fújni a vb-t, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal