Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
mondjuk ha ez a trend folytatódik, én klubcsapatként már nem lennék hajlandó elengedni a mészárszékbe a játékosaimatbaggio
Azért ez már a ló túloldala, régebben durvább volt sokkal, nézzetek vissza meccseket mondjuk a 82-es vb-ről, és nemcsak Battiston lehentelésére gondolok, az olasz védelem pl szanaszét terrorizálta az ellenfeleket.Jakehomer
Meg nyilván volt egy santiagói csata is még a lapok bevezetése előtt, de most már abszolút abban látom a sok sérülés okán, hogy ennyire engedik a kemény játékot, persze nem mintha egy semmit nem érő sárga lapos "figyelmeztetés" sokkal többet számítanabaggio
A legjobb játékosoknál nyilván számít, hogy mindig aprítják őket (nekem Van Basten volt a gyerekkori kedvenc játékosom, hát az ő karrierjét is lerövidítették a védők), de úgy általánosságban szerintem próbálnak tenni a durvaságok ellen - még ha pont ezen a vb-n ez nem is igazán nyilvánul meg. Ha a klubfocira gondolok, az angol bajnokság 20 éve szerintem durvább volt, mint most, pláne a 70-es, 80-as években, de arról csak olvastam. A sérülések oka a soha nem látott terhelés és a játék tempójának felgyorsulása ugyanúgy lehet.

Perception is reality.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Mehmet Scholl meccs utáni kifakadására érdemes lesz majd rákeresni, elküldte melegebb éghajlatra a játékvezetőt és a fifát is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
Remélem amúgy azt mindenki látta, hogy akárki rúgta fel a másikat, olyan teátrálisan rájátszott a dologra, hogy az ember nem tudta, hogy most tényleg ennyire vagy rájátszik. Persze 10-ből 9x rájátszott. Nah bíró legyen a talpán ilyenkor. Én mondjuk a visszahúzást, utánrugásért adnék sárgát, egy rosszüteműért biztos nem.

Jah mégvalami: filóztam meccsen, hogy a brazilok mivel járnának jobban. Kiesés most vagy a döntőben egy bukta. Melyik lenne nagyobb lelki sokk?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
A brazilok elérték nálam, hogy utáljam őket... 20 év szeretetét lerombolták...ThundersNFL
Ami azt illeti nekem ez 7. VB amit látok de ezalatt nem igazán sikerült olyan Brazil csapatot összehozni ami úgy brazilosan játszik. Amikor nyertek is a célfoci volt a nyerő, talán 94-ben esetleg... de az is már régen volt.

Érik az újabb Német-Argentin döntő (remélem holnap mi is tovább jutunk) s akkor a sorminta szerint nekünk kéne nyerni 😀 reméljük összejön.dande
Nekem a 1994-es VB volt amit már "értettem" Romário, Bebeto, Dunga, Taffarel és a többiek ott "szerettem" beléjük, de a mostaniak hangyafingok...ThundersNFL
Addigra én már elköteleztem magam az ősi rivális mellett, s nem lett volna szép átpártolni 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Nemtudom miért utáljátok ennyire a brazilokat, sokkal kissebb emberek ők mint amekkora terhet cipelnek most...JayB
Két belső védő lőtte őket tovább ma is, őket most szeretni kb. olyan, mintha a Steelers-nek a látványos támadójátékért drukkolnálbaggio
De hagyjuk már ezt hogy hogy játszanak, szivüket lelküket beleadják ez minden másodpercben látszik. Minden magyar válogatott meccs után elmondjuk 1000x hogy lehet szarul játszani, de lélektelenül nem. Brazilokra ez nem vonatkozik? Nem olyan jó csapat ez mint amennyire a média felhypolta és amekkora elvárásokat támasztottak eléjük de erről ők nem tehetnek, megteszik amit tudnak ami lehet hogy kevés lesz, de ezért meglincselni talán nem kéne őket.JayB
Ez nagy részben köszönhető a reklámoknak meg a hülye berögződéseknek is, mert az emberek joga bonitot meg "brazilos" focit várnak, aztán helyette minden meccsen jön a rácsodálkozás, hogy hát ez a csapat a szervezett védekezésével nyeri a meccseket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
A brazilok elérték nálam, hogy utáljam őket... 20 év szeretetét lerombolták...ThundersNFL
Ami azt illeti nekem ez 7. VB amit látok de ezalatt nem igazán sikerült olyan Brazil csapatot összehozni ami úgy brazilosan játszik. Amikor nyertek is a célfoci volt a nyerő, talán 94-ben esetleg... de az is már régen volt.

Érik az újabb Német-Argentin döntő (remélem holnap mi is tovább jutunk) s akkor a sorminta szerint nekünk kéne nyerni 😀 reméljük összejön.dande
Nekem a 1994-es VB volt amit már "értettem" Romário, Bebeto, Dunga, Taffarel és a többiek ott "szerettem" beléjük, de a mostaniak hangyafingok...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
A brazilok elérték nálam, hogy utáljam őket... 20 év szeretetét lerombolták...ThundersNFL
Ami azt illeti nekem ez 7. VB amit látok de ezalatt nem igazán sikerült olyan Brazil csapatot összehozni ami úgy brazilosan játszik. Amikor nyertek is a célfoci volt a nyerő, talán 94-ben esetleg... de az is már régen volt.

Érik az újabb Német-Argentin döntő (remélem holnap mi is tovább jutunk) s akkor a sorminta szerint nekünk kéne nyerni 😀 reméljük összejön.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 332 — Expect the Best !
Nemtudom miért utáljátok ennyire a brazilokat, sokkal kissebb emberek ők mint amekkora terhet cipelnek most...JayB
Két belső védő lőtte őket tovább ma is, őket most szeretni kb. olyan, mintha a Steelers-nek a látványos támadójátékért drukkolnálbaggio
és Te ezt várnád a braziloktól komolyan?
ez olyan mintha a Pats védelme nyerné a SB-t!yooker
ami késik nem múlik 😀ThundersNFL
persze! hisz minden SB-t a védelem nyer....😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igazából már az aranycsapat VBn is német taktika kulcseleme az egész VBn az új "nyújtott lábbal becsúszás technika" volt. ilyen a foci régóta. Akkor fetrengés nem volt ennyi ,de keménység az volt mindig. Lehet nem szeretni persze, én sem szeretem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
mondjuk ha ez a trend folytatódik, én klubcsapatként már nem lennék hajlandó elengedni a mészárszékbe a játékosaimatbaggio
Azért ez már a ló túloldala, régebben durvább volt sokkal, nézzetek vissza meccseket mondjuk a 82-es vb-ről, és nemcsak Battiston lehentelésére gondolok, az olasz védelem pl szanaszét terrorizálta az ellenfeleket.Jakehomer
Meg nyilván volt egy santiagói csata is még a lapok bevezetése előtt, de most már abszolút abban látom a sok sérülés okán, hogy ennyire engedik a kemény játékot, persze nem mintha egy semmit nem érő sárga lapos "figyelmeztetés" sokkal többet számítana


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Szanyó szerint megadható volt a büntető. Istenem.. Á nem is b@szom fel rajta az agyam, mert nem tudja mit "cselekszik" szegény..James007
Szanyó világéletében balfasz volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Nemtudom miért utáljátok ennyire a brazilokat, sokkal kissebb emberek ők mint amekkora terhet cipelnek most...JayB
Két belső védő lőtte őket tovább ma is, őket most szeretni kb. olyan, mintha a Steelers-nek a látványos támadójátékért drukkolnálbaggio
és Te ezt várnád a braziloktól komolyan?
ez olyan mintha a Pats védelme nyerné a SB-t!yooker
ami késik nem múlik 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Szanyó szerint megadható volt a büntető. Istenem.. Á nem is b@szom fel rajta az agyam, mert nem tudja mit "cselekszik" szegény..
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nemtudom miért utáljátok ennyire a brazilokat, sokkal kissebb emberek ők mint amekkora terhet cipelnek most...JayB
Két belső védő lőtte őket tovább ma is, őket most szeretni kb. olyan, mintha a Steelers-nek a látványos támadójátékért drukkolnálbaggio
De hagyjuk már ezt hogy hogy játszanak, szivüket lelküket beleadják ez minden másodpercben látszik. Minden magyar válogatott meccs után elmondjuk 1000x hogy lehet szarul játszani, de lélektelenül nem. Brazilokra ez nem vonatkozik? Nem olyan jó csapat ez mint amennyire a média felhypolta és amekkora elvárásokat támasztottak eléjük de erről ők nem tehetnek, megteszik amit tudnak ami lehet hogy kevés lesz, de ezért meglincselni talán nem kéne őket.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 332 — Expect the Best !
Nemtudom miért utáljátok ennyire a brazilokat, sokkal kissebb emberek ők mint amekkora terhet cipelnek most...JayB
Két belső védő lőtte őket tovább ma is, őket most szeretni kb. olyan, mintha a Steelers-nek a látványos támadójátékért drukkolnálbaggio
és Te ezt várnád a braziloktól komolyan?
ez olyan mintha a Pats védelme nyerné a SB-t!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Hijebijo!
Rohaggyon meg

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
mondjuk ha ez a trend folytatódik, én klubcsapatként már nem lennék hajlandó elengedni a mészárszékbe a játékosaimatbaggio
Azért ez már a ló túloldala, régebben durvább volt sokkal, nézzetek vissza meccseket mondjuk a 82-es vb-ről, és nemcsak Battiston lehentelésére gondolok, az olasz védelem pl szanaszét terrorizálta az ellenfeleket.Jakehomer
Pontosan.
Labda sehol nem volt, állandóan lábra mentek. Volt ott könyök, térd, minden. Tiszta ketrecharc, csak a zöld gyepen.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az mi? 😀

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
mondjuk ha ez a trend folytatódik, én klubcsapatként már nem lennék hajlandó elengedni a mészárszékbe a játékosaimatbaggio
Azért ez már a ló túloldala, régebben durvább volt sokkal, nézzetek vissza meccseket mondjuk a 82-es vb-ről, és nemcsak Battiston lehentelésére gondolok, az olasz védelem pl szanaszét terrorizálta az ellenfeleket.

Perception is reality.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fene egye meg. :/

Félek, hogy a döntőbe befújják őket. :/

Extra kell a Nationalelftől, 2002-ért meg vissza kell vágni.Vrijbloed
Remélem a kapus és a csatárteljesítmény is jobb lesz, mint 12 éve.
Hát akkor Deutschland ist Weltmeister.. 😊James007
Ha eljinxeled, nem veszlek fel a padawanjaim közé. 😀😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Nemtudom miért utáljátok ennyire a brazilokat, sokkal kissebb emberek ők mint amekkora terhet cipelnek most...JayB
Két belső védő lőtte őket tovább ma is, őket most szeretni kb. olyan, mintha a Steelers-nek a látványos támadójátékért drukkolnál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
A brazilok elérték nálam, hogy utáljam őket... 20 év szeretetét lerombolták...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fene egye meg. :/

Félek, hogy a döntőbe befújják őket. :/

Extra kell a Nationalelftől, 2002-ért meg vissza kell vágni.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 332 — Expect the Best !
brazil-német nem rossz azért
Ha ezt a meccset a bíró kicsit konzervatívabb/szigorúbb felfogásban vezeti, könnyen lehet, hogy mindkét csapat 8-9 emberrel fejezi be a meccset. Hogy a kapust miért nem állította ki, azt most sem értem, de a Neymar elleni szabálytalanság is pirosat ért.Burkus
sajnos ennyit változott a foci manapság...
az NFL-ben egyre puhábban mennek a dolgok azért megy a sírás, itt meg egyre durvábbak azért...
érdekes helyzet mindenesetre!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Ha ezt a meccset a bíró kicsit konzervatívabb/szigorúbb felfogásban vezeti, könnyen lehet, hogy mindkét csapat 8-9 emberrel fejezi be a meccset. Hogy a kapust miért nem állította ki, azt most sem értem, de a Neymar elleni szabálytalanság is pirosat ért.Burkus
Csak azért, mert le kellett cserélni, még nem ért pirosat, vagy ilyen alapon tényleg minimum 4-5 embert ki kellett volna állítania... A kapus sárgája piros helyett volt meccset eldöntő hiba, mondjuk ha ez a trend folytatódik, én klubcsapatként már nem lennék hajlandó elengedni a mészárszékbe a játékosaimat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal