Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 208
Megraktam 4,40-en rá fél percre visszaesett az odds 3,60-ra. 😀 Ezek szerint valamit elbasztak. 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Belga továbbjutás is elég jó 2.62-ért

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ezt a 4,40-es oddsot a belgákon mi indokolja? Én gyorsan raktam is rá, ennyiért megéri. 😀Jughead
nekem a belgium x2 1.78-ért jobban tetszett, de tettem egy keveset a belgákra én is, de akkor még 3.80 volt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem értem, miért lennének esélyesebbek az argentinok.

Az egyik oldalon van Messi, a másikon meg van védelem és középpálya 😀

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 208
Ezt a 4,40-es oddsot a belgákon mi indokolja? Én gyorsan raktam is rá, ennyiért megéri. 😀
több mint 9 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Tegnap a brazil meccsen 41 percet volt csak játékban a labda. A német francián is csak 10 perccel többet. Nem tudom mi lehet a torna átlaga, de elég jó érv a futóóra eltörlése ellen.DoM
soha az életbe nem fogják eltörölni a futó órát, a fifa gondolkodásmódjához még az is közelebb állna ha gumifalakkal vonnák be a játéktér széleit vagy 1000 labdaszedő srácot állítanának be - "now we see more" ugyebárdavemayer
Tegnap nem a pálya széleinek, hanem a pályának kellett volna gumiból lenni, hogy visszapatanjanak
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Töröljuk le Belgiumot a térképről! 😊

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 999 — nabege2@yahoo.com
Tegnap a brazil meccsen 41 percet volt csak játékban a labda. A német francián is csak 10 perccel többet. Nem tudom mi lehet a torna átlaga, de elég jó érv a futóóra eltörlése ellen.DoM
Sajnos Blatteréknek nem...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Tegnap a brazil meccsen 41 percet volt csak játékban a labda. A német francián is csak 10 perccel többet. Nem tudom mi lehet a torna átlaga, de elég jó érv a futóóra eltörlése ellen.DoM
soha az életbe nem fogják eltörölni a futó órát, a fifa gondolkodásmódjához még az is közelebb állna ha gumifalakkal vonnák be a játéktér széleit vagy 1000 labdaszedő srácot állítanának be - "now we see more" ugyebár

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tegnap a brazil meccsen 41 percet volt csak játékban a labda. A német francián is csak 10 perccel többet. Nem tudom mi lehet a torna átlaga, de elég jó érv a futóóra eltörlése ellen.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
sokkal viccesebb volt Maradonát látni négy éve az argentin padon

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kom op rode duivels!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Itt az idő,hogy az argentinok elinduljanak haza.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF:

Közben sajna Babosék simán buktak de így is gratula Timiéknek!!!!!

On
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Demichelis kezd, be is húztam a belga továbbjutást XDmustaine
Mivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan?????????? komolyan nem értem mit fizet ez az edzőknek, hogy pálya közelében lehet különösen ilyen magas szinten....... attól tartok nem döntöttél rosszul de ne legyen igazam. Fenébe.dande
ugyanezt akartam írni. Komolyan hihetetlen, hogy egy ilyen tehetségtelen játékos ennyi ideig az elitben legyen. Döbbenetes. Ünnepnap volt mikor eladtuk a Malaganak.Amadeus91
Nem tudom mi van a tarsolyában de hogy focitudás nem az biztos...... Ha belgákon túl is verekedjük magunkat valahogy a hollandok tuti szérzúnak hátul ha ők is továbbmennek. S ez az ökör meg bent marad a csapatban.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Demichelis kezd, be is húztam a belga továbbjutást XDmustaine
Mivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan?????????? komolyan nem értem mit fizet ez az edzőknek, hogy pálya közelében lehet különösen ilyen magas szinten....... attól tartok nem döntöttél rosszul de ne legyen igazam. Fenébe.dande
ugyanezt akartam írni. Komolyan hihetetlen, hogy egy ilyen tehetségtelen játékos ennyi ideig az elitben legyen. Döbbenetes. Ünnepnap volt mikor eladtuk a Malaganak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kolumbia messze a legszimpatikusabb dél-amerikai csapat volt ezen a VB-n, sajnálom, hogy nem jutottak tovább, bár még így is meglehetett volna kis szerencsével a 2-2, és a hosszabbítás.

Adott a nagy feladat: braziliában legyőzni a házigazdát. Sok jóra a bírótól ne is számítsunk, ezt a meccset nagy ellenszélben kell behúzni a csapatnak.Vrijbloed
Furcsa lesz, mert eddig nem így volt, mi? 😊csi77
Eddig nem fújtak sem mellettünk, sem ellenünk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Demichelis kezd, be is húztam a belga továbbjutást XDmustaine
Mivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan?????????? komolyan nem értem mit fizet ez az edzőknek, hogy pálya közelében lehet különösen ilyen magas szinten....... attól tartok nem döntöttél rosszul de ne legyen igazam. Fenébe.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 babb.telegraph.co.uk/2014/07/terrifying-giant-insect-actually-stalked-james-rodriguez-all-game-long/
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Demichelis kezd, be is húztam a belga továbbjutást XD

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kolumbia messze a legszimpatikusabb dél-amerikai csapat volt ezen a VB-n, sajnálom, hogy nem jutottak tovább, bár még így is meglehetett volna kis szerencsével a 2-2, és a hosszabbítás.

Adott a nagy feladat: braziliában legyőzni a házigazdát. Sok jóra a bírótól ne is számítsunk, ezt a meccset nagy ellenszélben kell behúzni a csapatnak.Vrijbloed
Furcsa lesz, mert eddig nem így volt, mi? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF:

Azért itt a nagy focinézés közben had hívjam fel a figyelmet arra, hogy nemsokára az utóbbi idők egyik legnagyobb magyar sport sikerében lehet reménykedni és nézni: Babos Timi kezdi páros wimbledoni döntőjét, reméljük sikerül!!! Akit érdekel: Digi1 illetve streamek:

itt:  www.drakulastream.eu/tennis-live-streaming-video.html (halkan jegyzem meg nézzétek a stream címét Suarez még ide is betette a lábát 😛)

s itt:  www.firstrowsports.li/sport/tennis.html

sok sikert s jó szurkolást!

ON
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Adott a nagy feladat: braziliában legyőzni a házigazdát. Sok jóra a bírótól ne is számítsunk, ezt a meccset nagy ellenszélben kell behúzni a csapatnak.Vrijbloed
A játékvezetők nem csalnak. Semmi érdekük nem fűződik hozzá. Sőt, ellenérdekeltek ebben. Megvehető bárki, de nehéz ügy ez ma már. Vagyis aki olyan, nehezen tudja megállni azt a pár évet, míg VBn vezethet majd meccset, és addig nem enged a csábításnak csak majd ott, hogy a brazilokat támogathassa. Ennek azért így nem sok értelme van. Érzelmi alapon pedig kevés tisztességes ember fogja megengedni magának, hogy csaló legyen a világ szeme láttára. Vagy ki olyan elfogult, megint csak nem valószínű hogy kijut.

Tévednek inkább. Tudják, szidni fogják őket ezért. Akkor is ítélnie kell valamit, ha nem látta pontosan. Utólag okosnak lenni (kinagyítva, megismételve ötször, mikor egy kiemelt dologra figyelsz, nem sokra) sokkal könnyebb. Biztos te is bemondtál már valami tuti ítéletet, majd egy perc múlva nem is voltál biztos benne. Ők ezt nem tehetik meg. Néha elég nagyokat hibáznak. Sajnos sokszor a meccset befolyásoló mértékben. Ezen túl viszont én semmit nem mondanék, mert nem lenne igaz.
Nyugodtan lehet bírózni, én is szoktam. Inkább azt mondom, hogy vak volt, vagy ténylegesen rossz szabályt alkalmazott (amiben néha én tévedek egyébként). De csalni: szándékosan, előre eldöntötten egyik csapatnak előnyt biztosítani egész meccsen nem fognak.
A németeket egyébként évtizedekig vádolták azzal, hogy megveszik a bírókat jó erős márkával. Lehet volt ilyen eset, de nyilván roppant kevés, és nem ettől jó a német foci évtizedek óta, hogy mindig mindenkit megvesznek. Én legalábbis ha kiütik a brazilokat, biztos nem a bíró maffiára fogok gyanakodni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Kolumbia messze a legszimpatikusabb dél-amerikai csapat volt ezen a VB-n, sajnálom, hogy nem jutottak tovább, bár még így is meglehetett volna kis szerencsével a 2-2, és a hosszabbítás.

Adott a nagy feladat: braziliában legyőzni a házigazdát. Sok jóra a bírótól ne is számítsunk, ezt a meccset nagy ellenszélben kell behúzni a csapatnak.Vrijbloed
Azért elől és hátul is kiesett a csk. Valami extra kalsszis teljesitmeny kell a Braziloktól hogy akár esélyük legyen.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
Kolumbia messze a legszimpatikusabb dél-amerikai csapat volt ezen a VB-nVrijbloed
hát igen, minden relatív, Zuniga így lehozta a meccset sárga nélkül xD

 gfycat.com/SarcasticDisgustingFlycatcher
 gfycat.com/ScentedJampackedArmyworm

a brazilok meg tegnap 31-szer (!) szabálytalankodtak, és kaptak két sárgát, amiből az egyik jogtalan volt, a másikért meg azonnali piros járt volna 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal