Soccer VB 2022

17 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
szinte minden helyzetből gól a svájc-szerb meccsen
sajnos megint a milkások vezetnek 😕
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
sárga fogadásosok kezdhetnek lassan izgulni 😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha a brazilok nem nyernek, akkor egyetlen 100%-os csapat sem lesz a csoportkör után, ilyen talán még sosem volt VB-n...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Ceglédi Zoltán a szerb kapuban vendégszerepel.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Így a brazil út is sima az elődöntőig
zacknorb
sok van még addig hátra

Emlékszem a francia média hogy számolta a lehetséges elődöntős meg döntős ellenfeleket 2002-ben még a VB előtt, aztán jött Szenegál meg a többiek.
Kampman
Mondjuk a legnagyobb ellenfelek szépen pucolódnak ki az útból - olaszok ki se jutottak, németek/uruk kiestek csoportkörben...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Félidei összefoglaló alapján azért a Kamerun meccs se szar

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
jó ez a Duna World promó a közmédiától, következetesen mindegyik csoportban az érdekesebb meccset tették oda
r.baggio
Name recognition, Brazíliára több ember kíváncsi, mint a másik három csapatra összeadva, megszorozva és négyzetre emelve.
Kampman
tippre szerintem is ez volt a szempont, hogy az a válogatott népszerűbb mint a többi
német, brazil, angol, francia stb
izgalom faktor miatt viszont tényelg szinte az összes a d+-on volt
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Csávónak szerintem ott konkrétan egy fél szívrohama van a kispadon
Hanni
én is azt néztem, hogy valami baja lehet, mert nagyon szaporán vette a levegőt
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
jó ez a Duna World promó a közmédiától, következetesen mindegyik csoportban az érdekesebb meccset tették oda
r.baggio
Name recognition, Brazíliára több ember kíváncsi, mint a másik három csapatra összeadva, megszorozva és négyzetre emelve.
Kampman
értem én, a BL/EL után végképp felfogtam, csak mégis vicces, hogy pont a várakozásoknak megfelelően szinte az összes csoportban a Worldre tett meccs lett az, amit tényleg érdemes nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
jó ez a Duna World promó a közmédiától, következetesen mindegyik csoportban az érdekesebb meccset tették oda
r.baggio
Én nem tudom mi mehetett a háttérben, de régebbi tornákon ugye mindig fordítva volt, ami a 3.kört illeti.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csávónak szerintem ott konkrétan egy fél szívrohama van a kispadon
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
jó ez a Duna World promó a közmédiától, következetesen mindegyik csoportban az érdekesebb meccset tették oda
r.baggio
Name recognition, Brazíliára több ember kíváncsi, mint a másik három csapatra összeadva, megszorozva és négyzetre emelve.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
jó ez a Duna World promó a közmédiától, következetesen mindegyik csoportban az érdekesebb meccset tették oda
r.baggio
Ja, nekem is feltűnt, hogy ez tendencia.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
jó ez a Duna World promó a közmédiától, következetesen mindegyik csoportban az érdekesebb meccset tették oda


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
4 gól -> 3 perc hosszabbítás 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
hmmm... 20:35-kor tettem meg a szerb-svejci meccsre a félidő hazait, 20:36-kor Vlahovic gólt rúgott 😮
slowmotion
Bukta? 😀
warr_b
so far, not so good. a másik meccset nézzük, nem akartam ellenfogadni
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
hmmm... 20:35-kor tettem meg a szerb-svejci meccsre a félidő hazait, 20:36-kor Vlahovic gólt rúgott 😮
slowmotion
Bukta? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
kameruni gól ... a szerbeknek😕
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Azért a Főni ért hozzá. A szerbek sok gólos meccseket tolnak, néhol kifejezetten tetszetős játékkal.
Zsellértelkes Vrij
a csapatkapitányuk pedig magyar!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Szabadságot Svájcnak!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Azért a Főni ért hozzá. A szerbek sok gólos meccseket tolnak, néhol kifejezetten tetszetős játékkal.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Na jó, elég volt, most már jöjjön a balkáni favágás, cseréljék be a svájciak Jasharit és Seferovicot, ha kell.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Egy portugál-szerb nyolcaddöntő igen jól hangzik, na.
Zsellértelkes Vrij
Sima Szerb