Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
40 év múlva egy ilyen meccs után kiszavazzák a 2 csapatot, és mennek haza.
csipkelli
Akkor ezen a vb-n nem sok csapat maradna versenyben. Hanyadik 0-0 ez idén? 5.? 6.?
Sixo
Asszem az ötödik.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Grealish a Palma Tex reklámarca?
slowmotion
A Jack Daniels mellett
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
A Harry Kane gólkirály tippem megy a levesbe
Willie Parker
épp ezt akartam írni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
ha ezután a vb után nem vezetik be a 0-0 után senkinek nem jár pont, csak két nagy büdös pofon szabályt, akkor soha.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Irán ellen megleptek az angolok, de most már megnyugodhatok: ugyanaz a gyömöszkélő, ötlettelen, unalmas brigád, mint az elmúlt években bármikor.
Szokol
És ezzel jutottak 1 év EB döntőbe, ilyen játékkal nyert VB-t 4éve Franciaország és 6 éve EB-t Portugália.
Sixo
Olaszokat ki ne hagyd tavalyról, szerintem nekik még ötlettelenebb volt a játéka mint a Portugáloknak
kapitnono
Olaszok minden támadó mutatóban 1. vagy 2. helyen végeztek az EB-n. Nem hinném, hogy lenne olyan releváns szakértő aki nem az olasz csapatot mondta volna az EB legszebb játékot játszó csapatának. Azzal voltak tele az újságok és a szak podcastek, hogy azok után milyen focival nyertek a franciák meg a portugálok tornát, 2002 óta nem látott szépséget mutattak az olaszok.
Sixo
Hogy mi van? A csoportkör első két meccsén talán elmondható hogy szépen játszottak,két hulla gyenge ellenfél ellen,de egy Waleset alig sikerült megverni. Az egyenes kieséses szakaszban meg Ausztria ellen majdnem kiestek, a spanyolok ellen meg alig volt náluk 20 százalékban a labda. Gyönyörű játék tényleg 😂
kapitnono
A tavalyi olasz csapat felülemelkedett nagyon sok rossz sztereotípián és szinte mindig győzelemre játszott, nem a 16-os körbepasszolására (spanyolok) vagy arra, hogy majd csak mázlijuk lesz (angolok).
több mint 1 éve
Petila Los Angeles Chargers 660
Hajdúbé most szerintem nem jól mondta
mindenki továbbmehet még, és ha Wales veri Angliát, bármi lesz a másik meccsen továbbmennek
NB2
Nem, ha megverik is Angliát, a gólkülönbségük lehet rosszabb, illetve az amerikai-iráni meccs győztese is megelőzné őket.
Kampman
azt ne mond, hogy nem egymás elleni számít holtversenynél😕
NB2
Gólkülönbség; Rúgott gól, majd legvégén az egymás elleni
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
gecc ezt bent láttam
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
A Harry Kane gólkirály tippem megy a levesbe
több mint 1 éve
csipkelli 3 966
40 év múlva egy ilyen meccs után kiszavazzák a 2 csapatot, és mennek haza.
csipkelli
Akkor ezen a vb-n nem sok csapat maradna versenyben. Hanyadik 0-0 ez idén? 5.? 6.?
Sixo
Úgy is sokan fogják kezdeni. 1. meccs után az összes reménytelen foshalmaz hazamegy.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Hajdúbé most szerintem nem jól mondta
mindenki továbbmehet még, és ha Wales veri Angliát, bármi lesz a másik meccsen továbbmennek
NB2
Nem, ha megverik is Angliát, a gólkülönbségük lehet rosszabb, illetve az amerikai-iráni meccs győztese is megelőzné őket.
Kampman
azt ne mond, hogy nem egymás elleni számít holtversenynél😕
NB2
gólkülönbség
Kampman
fura, de kösz, akkor ezt én tudtam rosszul
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 228 — Cowboys fan
Grealish a Palma Tex reklámarca?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Kurva idegesítő, hogy mindig az utolsó passz szar az amcsiknál
Hanni
a szar passz az mindig az utolsó, nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Hajdúbé most szerintem nem jól mondta
mindenki továbbmehet még, és ha Wales veri Angliát, bármi lesz a másik meccsen továbbmennek
NB2
Nem, ha megverik is Angliát, a gólkülönbségük lehet rosszabb, illetve az amerikai-iráni meccs győztese is megelőzné őket.
Kampman
azt ne mond, hogy nem egymás elleni számít holtversenynél😕
NB2
gólkülönbség
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
40 év múlva egy ilyen meccs után kiszavazzák a 2 csapatot, és mennek haza.
csipkelli
Húztak vlna szivárvány karszalagot
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
40 év múlva egy ilyen meccs után kiszavazzák a 2 csapatot, és mennek haza.
csipkelli
Akkor ezen a vb-n nem sok csapat maradna versenyben. Hanyadik 0-0 ez idén? 5.? 6.?

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Irán ellen megleptek az angolok, de most már megnyugodhatok: ugyanaz a gyömöszkélő, ötlettelen, unalmas brigád, mint az elmúlt években bármikor.
Szokol
És ezzel jutottak 1 év EB döntőbe, ilyen játékkal nyert VB-t 4éve Franciaország és 6 éve EB-t Portugália.
Sixo
Olaszokat ki ne hagyd tavalyról, szerintem nekik még ötlettelenebb volt a játéka mint a Portugáloknak
kapitnono
Olaszok minden támadó mutatóban 1. vagy 2. helyen végeztek az EB-n. Nem hinném, hogy lenne olyan releváns szakértő aki nem az olasz csapatot mondta volna az EB legszebb játékot játszó csapatának. Azzal voltak tele az újságok és a szak podcastek, hogy azok után milyen focival nyertek a franciák meg a portugálok tornát, 2002 óta nem látott szépséget mutattak az olaszok.
Sixo
Hogy mi van? A csoportkör első két meccsén talán elmondható hogy szépen játszottak,két hulla gyenge ellenfél ellen,de egy Waleset alig sikerült megverni. Az egyenes kieséses szakaszban meg Ausztria ellen majdnem kiestek, a spanyolok ellen meg alig volt náluk 20 százalékban a labda. Gyönyörű játék tényleg 😂


több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 228 — Cowboys fan
Hajdúbé következetesen keverte Hendot es Ként, pedig egész jól megkülönböztethetők
több mint 1 éve
csipkelli 3 966
40 év múlva egy ilyen meccs után kiszavazzák a 2 csapatot, és mennek haza.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Hajdúbé most szerintem nem jól mondta
mindenki továbbmehet még, és ha Wales veri Angliát, bármi lesz a másik meccsen továbbmennek
NB2
Nem, ha megverik is Angliát, a gólkülönbségük lehet rosszabb, illetve az amerikai-iráni meccs győztese is megelőzné őket.
Kampman
azt ne mond, hogy nem egymás elleni számít holtversenynél😕
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kurva idegesítő, hogy mindig az utolsó passz szar az amcsiknál
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Akármennyiszer nézem az angolokat, sosem fogom tudni megkedvelni őket, ez már '86 (Shilton bírókergetése) vagy '90 (Platt ? hosszabbításos gólja) óta így megy, azokat a csapatokat még bírtam
Gergőbácsi
Gascoigne miatt nem tudom őket utálni

Ugyanitt: már a második amcsi meccs és még nem írtuk le Landon Donovan nevét. Szégyeljük el magunkat!
Szokol
Rohadjon meg, sose akart eljönni FM-ben az MTK-ba...
eaglesmcnabb
Most kellene megpróbálni, lehet még beférne.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Hajdúbé most szerintem nem jól mondta
mindenki továbbmehet még, és ha Wales veri Angliát, bármi lesz a másik meccsen továbbmennek
NB2
Nem, ha megverik is Angliát, a gólkülönbségük lehet rosszabb, illetve az amerikai-iráni meccs győztese is megelőzné őket.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Turner ezeknek a mezmozdulásai mutatják, hogy Arteta tanítja hogyan legyen Ramsdale 2.0

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
vajon melyik két válogatott játszaná egymással a legunalmasabb, leg agyzsibbasztóbb futballt?
Zsellértelkes Vrij
Svájc vs. Észak-Írország
Kampman
A mostani VB-re kijutott 32 csapatból választhatsz kettőt. 😀
Zsellértelkes Vrij
akkor Svájc - Katar, nem tudok borzasztóbb matchupot
Kampman
Svájc - Costa RIca ?
Sixo
Costa Rica szeret támadni és nem tud védekezni, legalább akarnának valamit csinálni.
Kampman
0.0-s xG-jük volt az első fordulóban. Nem találtak kaput.
Sixo
Tudom, de kinézem belőlük, hogy akarnának, ellentétben Svájccal, akik leginkább az ellenfél figyelmetlenségbe untatására játszanak, hogy aztán találjanak egy gólt, ami után megint nem csinálnak semmit.
Kampman
A svájciak így élnek konkrétan
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
vajon melyik két válogatott játszaná egymással a legunalmasabb, leg agyzsibbasztóbb futballt?
Zsellértelkes Vrij
Svájc vs. Észak-Írország
Kampman
A mostani VB-re kijutott 32 csapatból választhatsz kettőt. 😀
Zsellértelkes Vrij
akkor Svájc - Katar, nem tudok borzasztóbb matchupot
Kampman
Svájc - Costa RIca ?
Sixo
Costa Rica szeret támadni és nem tud védekezni, legalább akarnának valamit csinálni.
Kampman
0.0-s xG-jük volt az első fordulóban. Nem találtak kaput.
Sixo
Tudom, de kinézem belőlük, hogy akarnának, ellentétben Svájccal, akik leginkább az ellenfél figyelmetlenségbe untatására játszanak, hogy aztán találjanak egy gólt, ami után megint nem csinálnak semmit.