Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Már csak egy pont kell az utolsó két meccsen, vagy hogy a WBA és/vagy a Brentford bukjon 😊
warr_b
En mar onmagaban Mitrovic miatt orulnek ha a Fulham feljutna. De igazabol a Leeds vegre felejthese mar el azt a botranyos idoszakat, es jusson fel. Ami azert meglesz. Es ott lesz erdekes, Bielsa mire jut? Na, meglassuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Beszarás h Berardi még mindig a Sassuoloban van 😮
Emlékszem amikor 5-6 éve a Milan ellen mesternégyest rúgott, meg volt v 3 mesterhármasa is abban az évben.

257 meccsnél jár és 26 éves lesz. nem semmi
Borbinho
Volt lehetősége anno h Juventushoz igazoljon, mikor még a fele játékjog létezett az olaszoknál. 2 év alatt nem húzta a döntést, aztán a teljes játékjoga visszakerült a Sassuolo-hoz. Ellenben nem véletlenül van még ott, középszer játékos szép statokkal, 25 évesen már sokra nem viszi.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már csak egy pont kell az utolsó két meccsen, vagy hogy a WBA és/vagy a Brentford bukjon 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
azé' milyen vicces, hogy csomó ideig ekézték a margitisták Benzemát, erre most megnyeri nekik a bajnokságot, meg két éve a BL-döntőben is elég elévülhetetlen érdemei voltak
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
 m.nemzetisport.hu/legiosok/szoboszlai-jelen-allas-szerint-salzburgban-kezdem-a-felkeszulest-2772949

Régen fikáztam a srácot, amiért itt is elnézést kérek tőle, de mára én lettem az egyik legnagyobb szurkolója.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy elkeserítő az a cirkusz, amit a magyar közeg és a NER-média csinál vele. Nincs olyan nap, hogy minimum 3 cikket ne hozna le vele az NSO. Persze ők csak segíteni akarnak... Szánalmas ez a vergődés, jó lenne valahogy tényleg burokba tenni Dominiket, hogy sehogy se jussanak el hozzá ezek a Szőllőgyurinak új Puszkasz kell cikkek...
#JC6
ide szertnem rakni....
Es Korhut? El-bol lehet nb2.😅😂
Money, money, money..
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Beszarás h Berardi még mindig a Sassuoloban van 😮
Emlékszem amikor 5-6 éve a Milan ellen mesternégyest rúgott, meg volt v 3 mesterhármasa is abban az évben.

257 meccsnél jár és 26 éves lesz. nem semmi

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 334
 m.nemzetisport.hu/legiosok/szoboszlai-jelen-allas-szerint-salzburgban-kezdem-a-felkeszulest-2772949

Régen fikáztam a srácot, amiért itt is elnézést kérek tőle, de mára én lettem az egyik legnagyobb szurkolója.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy elkeserítő az a cirkusz, amit a magyar közeg és a NER-média csinál vele. Nincs olyan nap, hogy minimum 3 cikket ne hozna le vele az NSO. Persze ők csak segíteni akarnak... Szánalmas ez a vergődés, jó lenne valahogy tényleg burokba tenni Dominiket, hogy sehogy se jussanak el hozzá ezek a Szőllőgyurinak új Puszkasz kell cikkek...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az MLS színvonala olykor az MLSZ-ét karcolja. 😊 😊 😊
 twitter.com/MLS/status/1283575658791174145
iktriad
Ez elég nagy wtf, 22.perc és a legutolsó védő ~80 méterre van a saját kapujától. Oké h szögletük volt előtte (gondolom), de ilyet még soha életemben nem láttam 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Az MLS színvonala olykor az MLSZ-ét karcolja. 😊 😊 😊
 twitter.com/MLS/status/1283575658791174145
iktriad
Olykor? Sok mls meccsen voltam már, mindig írtam, hogy a színvonal egy fokkal sem jobb, mint az mb1-ben, csak a körítés bundesligás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az MLS színvonala olykor az MLSZ-ét karcolja. 😊 😊 😊
 twitter.com/MLS/status/1283575658791174145
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mégegy dolog biztos. Aki ettől a geciszar Arsenaltól kikap, kupa ide vagy oda, eláshatja magát.
Heisman Trophy
Jaja a hőn áhított bajoki trófea átvételére elmegy Hendo a többiek meg szépen be lesznek zarva a szobályukba gondolkodni.

Ki a fszt erdekel, ha idén pontot se szerez már a csapat?
Tettek annyit h belefér. Félelmetes mennyire gyorsan felejtenek az emberek.

Egy amúgy is borzasztóan enervált társaság már igazi érős cél nélkül (ja rekordok szép dolgok de nem ettől fogsz 100%on pörögni, miután már agyonpofoztad a mezőnyt és alhozod azt amire 30 evig várt minde ki), valamint a két mentális vezér is out (Hendo és Milly).
Nincs tűz a csapatban, alibizik sokszor. Kikapni nem szeret szóval próbálkozik de azért nagyon senki se szakitja meg magát az alap emberekből. Pont emiatt lenne tobb értelme a rotacios és fiatal playaknak akiknek van miért küzdeni. Keita ma is jól szállt be pl. De az ufjoncok mellett Miamano vagy az a Shakira is kezdhetne akár akiről már szerintem sokan azt se tudták, hogy még Pool játékos.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 334
Mégegy dolog biztos. Aki ettől a geciszar Arsenaltól kikap, kupa ide vagy oda, eláshatja magát.
Heisman Trophy
Inkább örülj neki. Minél több meccset nyernek az ágyúsok, annál tovább marad a Pep-klón a padon.
Ez nekünk csak jót jelent (T’ham).
Edit: bár Műringyó elhúzhatna 😆
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 724 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mégegy dolog biztos. Aki ettől a geciszar Arsenaltól kikap, kupa ide vagy oda, eláshatja magát.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 996 — nabege2@yahoo.com
egy biztos: igencsak jól jár az aki most játszik a Pool-al. Ajándék pontokat kaphat.
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Kloppék tipmixelnek vagy mi a franc, hát ez kabaré két gól......
manuszka86
meccsek óta ez megy, csak van, aki nem használja ki.
hibáztatni nem lehet őket, mert mi történik, ha elbasszák? elveszik a serleget? nem. kikerülnek a kezdőből? akkor 30 meccsen keresztül miért voltak benne, és miért hoztak valaha volt legjobb teljesítményt? naugye.
slowmotion
igen előző meccseken se volt már meg a szükséges koncentráció, de azért akkor is nagyon ciki ilyen gólokat kapni. Játékosok már várják a pihit meg a szabadságot, nekik még jól is fog jönni a következő szezon előtt, míg a többiek akik EL/BL-ben érintettek azok még augusztusban is fociznak majd. Max az edző őrjöng hogy milyen gólokat ajándékoznak 😊

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Kloppék tipmixelnek vagy mi a franc, hát ez kabaré két gól......
manuszka86
meccsek óta ez megy, csak van, aki nem használja ki.
hibáztatni nem lehet őket, mert mi történik, ha elbasszák? elveszik a serleget? nem. kikerülnek a kezdőből? akkor 30 meccsen keresztül miért voltak benne, és miért hoztak valaha volt legjobb teljesítményt? naugye.
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Kloppék tipmixelnek vagy mi a franc, hát ez kabaré két gól......

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 724 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A 2 Arsenal gólt elrakhatjuk a viccesbe 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szerintem a Pool ennyire rossz az egész szezon meccsei alatt nem volt.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
No Kane formáját meg hozzáállàs hál Istennek jól eljinxelték a szakértők a szünetben 😛 mondtâk milyen gyenge kedvetlen, lőtt is két gólt 😊
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Akartam már kérdezni, hogy mi ez az új módi hogy 10kor kezdődnek a meccsek. Fél 9kor még meleg van? Aki reggel 5kor kel mint én az nem nagyon marad fent egy meccsért.
Matthew99
a két ivószünet miatt tettek plusz 15 perc biztonsági ráhagyást a meccsek közé, és minél több meccset igyekeznek közvetíteni.
emiatt ha nem jól lövik be az első meccsek kezdési időpontját, akkor későre csúszik a későbbi meccsek kezdési időpontja.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Akartam már kérdezni, hogy mi ez az új módi hogy 10kor kezdődnek a meccsek. Fél 9kor még meleg van? Aki reggel 5kor kel mint én az nem nagyon marad fent egy meccsért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Ez a WBA-Fulham iksz tökéletes volt, már tuti a dobogó 😊
warr_b
'szt még a végén a Brentford fut be a másik közvetlen feljutó helyre. Most úgyis ők a darlingjaim, folyamatosan hozzák a szelvényeket 😊
slowmotion
Egy Leeds Utd, Brentford automatikusan feljutó duót örömmel fogadnék. S ha még a Nottingham Forest is feljutna harmadiknak, akkor pezsgőt is bontanék.
Mikey
Jah, a Forestnek én is örülnék.
De a lényeg, hogy a Derby meg a Millwall ne jusson a feljutás közelébe se 😀
warr_b
Mi bajod a Millwallal? Danny Dyer tuti likeolná! 😉😊😀
nagir
ők alapoztak meg a sakálrészeg angolok legénybúcsú-turizmusának, amikor idejöttek emberkedni a Fradi elleni kupameccs okán
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 443
A csapat aki a szurkolói miatt ismert. Ez elég érv szokott lenni. 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a WBA-Fulham iksz tökéletes volt, már tuti a dobogó 😊
warr_b
'szt még a végén a Brentford fut be a másik közvetlen feljutó helyre. Most úgyis ők a darlingjaim, folyamatosan hozzák a szelvényeket 😊
slowmotion
Egy Leeds Utd, Brentford automatikusan feljutó duót örömmel fogadnék. S ha még a Nottingham Forest is feljutna harmadiknak, akkor pezsgőt is bontanék.
Mikey
Jah, a Forestnek én is örülnék.
De a lényeg, hogy a Derby meg a Millwall ne jusson a feljutás közelébe se 😀
warr_b
Mi bajod a Millwallal? Danny Dyer tuti likeolná! 😉😊😀
nagir
Jó kérdés, nem tudnám megindokolni. Csak olyan érzelmi alapú zsigeri ellenszenv 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta