Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
NSO:
“Puskás Akadémia - Mezőkövesd slágermeccs az MK-negyeddöntőben”

Sírok 😀
LoveSobri
Multkor veletlen egy NB1 osszefoglalot neztem, a kommentator megszolal:

''Puskas Akademia OROSZLANBARLANGJABA latogatott a Debrecen"

Sokat mondok volt 200 nezo. En jokat mulatok ezeken, zsenialis ahogy probaljak eladni a szart.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nah és akkor Mou most mit talál ki? 😀
Negritis
Kírúgják és jön Ted Lasso.

Viccet félretéve, reméli, hogy a támadói felépülnek a visszavágóra. Mondjuk a tiziig a 2 legnagyobb helyzete így is a Tottenham volt.


Ugh, mit védett Lloris.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, az Atalanta 3-0-ra vezet. Ez nagyobb meglepi, mint hogy Gulácsiék vezetnek a Spurs otthonában.

Update már 4-0 WTF???

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
nah és akkor Mou most mit talál ki? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NSO:
“Puskás Akadémia - Mezőkövesd slágermeccs az MK-negyeddöntőben”

Sírok 😀
LoveSobri
Akinek ez sláger, az sanszosan NER fan...

Ha már MK, ez a mai Honvéd produktum... Pedig tavaly év vége felé már elhittem, hogy Sannino tényleg edző, nem pedig "erik van de mér?" kategória. Ezzel a kerettel OT-ben továbbjutni egy borderline NB3-as csapat ellen szánalom.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
NSO:
“Puskás Akadémia - Mezőkövesd slágermeccs az MK-negyeddöntőben”

Sírok 😀
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
MR Penz otletete volt.
ZoliMP
értem én, csak leszarom
mire jön a visszavágó oda a hangulat számomra
Negritis
Én sem értem a napi 2-re bontást. Ha mindenképp a TV-s bevételeket akarták növelni lehetett volna napi 4 meccs de úgy, hogy 2 19.00tól 2 pedig 21.00tól. Haladósabb is lenne, nem is foglalna annyi hét közi spot-ot a BL egész tavasszal.
alatriste
viszont a tizenhat csapat közül Nápoly fekszik a legkeletebbre, és nekik a 19:00 még nem főműsoridő
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Mi a turo van veletek petey? Sír a labda. Szerintem ezt még te sem bírod nézni..
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Litauszki előtt le a kalappal.
Simek detto.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Ha ezek a Fehérvár-Újpest meccsek nem bundák akkor semmi 😀
Kenny
Nikolic még a háttérből irányít? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Ha ezek a Fehérvár-Újpest meccsek nem bundák akkor semmi 😀

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
MR Penz otletete volt.
ZoliMP
értem én, csak leszarom
mire jön a visszavágó oda a hangulat számomra
Negritis
Szerintem sokkal jobb így,jobban oda lehet figyelni minden meccsre, ma pl az Atalanta-Valencia meccsre rá se néznél ha egy napon lenne egy Atleti-Poollal.Plusz minden csapat megkapja azt a figyelmet amit megérdemel ha már top16-ban van a BL-ben.
Kenny
Legyen nba-s.Back to back vagy ezt nem arra mondjak?
Kedden Madrid? Szerdan pool-ban a visszavago.
ZoliMP
A Citynek meg a PSGnek nem is jelentene gondot kb 😀

Amúgy nekem sincs bajom azzal, hogy szétbontották, legalább kevesebb olyan hét van amikor nincs BL. Gondolom a negyeddöntőktől már egy héten lesznek a meccsek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 854
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
MR Penz otletete volt.
ZoliMP
értem én, csak leszarom
mire jön a visszavágó oda a hangulat számomra
Negritis
Szerintem sokkal jobb így,jobban oda lehet figyelni minden meccsre, ma pl az Atalanta-Valencia meccsre rá se néznél ha egy napon lenne egy Atleti-Poollal.Plusz minden csapat megkapja azt a figyelmet amit megérdemel ha már top16-ban van a BL-ben.
Kenny
Legyen nba-s.Back to back vagy ezt nem arra mondjak?
Kedden Madrid? Szerdan pool-ban a visszavago.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
MR Penz otletete volt.
ZoliMP
értem én, csak leszarom
mire jön a visszavágó oda a hangulat számomra
Negritis
Szerintem sokkal jobb így,jobban oda lehet figyelni minden meccsre, ma pl az Atalanta-Valencia meccsre rá se néznél ha egy napon lenne egy Atleti-Poollal.Plusz minden csapat megkapja azt a figyelmet amit megérdemel ha már top16-ban van a BL-ben.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
MR Penz otletete volt.
ZoliMP
értem én, csak leszarom
mire jön a visszavágó oda a hangulat számomra
Negritis
Én sem értem a napi 2-re bontást. Ha mindenképp a TV-s bevételeket akarták növelni lehetett volna napi 4 meccs de úgy, hogy 2 19.00tól 2 pedig 21.00tól. Haladósabb is lenne, nem is foglalna annyi hét közi spot-ot a BL egész tavasszal.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
MR Penz otletete volt.
ZoliMP
értem én, csak leszarom
mire jön a visszavágó oda a hangulat számomra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
Soros
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 854
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett
Negritis
MR Penz otletete volt.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
egyébként ki a faszomnak volt az ötlete ez az elnyújtás?
értem én hogy napi 2 meccsel több a tv-s bevétel, de nekem a 4-4 jobban tetszett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Ez az egesz PSG egy orbitalisan nagy vicc, az a helyzet. A Citynel osszevasaroltak a sztarokat, de tenykeg csapatot is tudtak epiteni, mar Pellegrini is, de itt... Bohoccsapat.
Stez
Pont ezen gondolkoztam tegnap meccs közben. Hogy már jó pár éve nagyon jó keretük van, ehhez képest játékra továbbra sem csinálnak semmit. Ezt lehet elérni azzal, hogy telerakják egyénieskedő játékosokkal a keretet. Nyilván a fő gond sztem Neymar, de a többieket se védeném.
Mintha a spanokkal (akik mind tökéletesen képzett focisták lennének) lemennénk a grundra focizni, kb annyi összhang meg taktika van a játékukban. Ezek a fiszem-faszom belöbbölgetések üres területre, hátha majd valaki beindul. Teljesen értelmetlen trükkök, még a játék színezésének se nevezném. A legapróbb érintéstől esik Neymar, Verratti, Di Maria, és a 99%át le is fújják nekik. Nekik kellett volna összekerülni az Atletivel, na azt megnéztem volna (még ha én is rühellem Simeone stílusát). Aztán lehetett volna egy fasza Dortmund-Liverpool.

Persze a Ligue1re elég, meg minden nap lehet menni rajoskodni a champs-elyséesre. Kár hogy a retard tulajoknak nem esik le, hogy amíg a személyes kiskedvenceiket vásárolják meg, nem akit az edző kér, addig nem nagyon lesz előrelépés meg csapat sem. Thiago Silvat tisztelem kb az egész PSG-ből egyedül. Tuchel is szarik bele, szarrá keresi magát, aztán majd megy vissza németbe ha lesz motivációja, vagy kínába ha nem.


Yikes, Atalanta-Valencia ma este 😀 kiváncsi vagyok hányan nézik majd tv-ben (mondjuk tuti h ez lesz a forduló meccse)
Borbinho
Szegény Low Zsolti ezt választotta a rengeteg lehetőség közül (amúgy ziccer podcastben múlt héten épp az apukája volt, vicces egy pasi)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ezt többen olvassák mint a tv rádió topicot😊
 www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/angol-foci/tv-kozvetitesek-uj-csatornan-is-lathatoak-lesznek-angol-focimeccsek
Gondolom Makából nem lehet infót kihúzni😊
NB2
Küldjem a számlaszámom?
Maka
Kérdés mennyiért vagy megvehető 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
amúgy a PSG kicsit olyan mint az abramovics időszak első chelsea-je hogy se játék se semmi
csak ők már jóval régebb óta tolják kreténbe
Negritis
A Stadler FC jobb példa lett volna, ha már baromságot szerettél volna írni

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Ezt többen olvassák mint a tv rádió topicot😊
 www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/angol-foci/tv-kozvetitesek-uj-csatornan-is-lathatoak-lesznek-angol-focimeccsek
Gondolom Makából nem lehet infót kihúzni😊
NB2
Küldjem a számlaszámom?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
A Galaxy 4 elv Aréna 4-re fog változni és közvetíteni fog Champó meccseket is!
alatriste
vótmá 😀

amúgy Manéba tegnap nem tudom mi ütött ( na jó inkább ő ütött az ellenfelébe), én még őt sohasem láttam elborultnak, de a tegnapi napon megköszönheti a csillagok állásának hogy a pályán maradhatott 45 percig. 😀
eaglesmcnabb
pedig szokott ő suttyó lenni, kelleténél kicsit később odalépni, bár mostanában nem kicsit lenyugodott - gondolom mert ha jönnek az eredmények, akkor könnyebben veszi az ilyesmit.
de ő olyan, mint a Rangersben az a kolumbiai csávó, Morelos. ha megfelelően alattomos módon faragják, akkor minden úgy fog kezdődni, hogy visszaüt.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
amúgy a PSG kicsit olyan mint az abramovics időszak első chelsea-je hogy se játék se semmi
csak ők már jóval régebb óta tolják kreténbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!