Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 258 — The Mathematician
 index.hu/sport/futball/2020/03/29/premier_league_fa_kinai_koronavirus_jarvany/
warr_b
nagyon meglepne ha nem ez történne,

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕
peach
nekem fifa98-ban asszem Titi Camara volt a gólkirályom a Liverpoolban (amint rájöttem, hogyan tudom bebőrözni a kapust)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 939 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/futball/2020/03/29/premier_league_fa_kinai_koronavirus_jarvany/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 939 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk vicces, az új csapatom, a Vitebsk 1991-ben még szovjet harmadik osztály, majd 1992-ben hirtelen belorusz első osztály 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕
peach
ha lőtt 60 gólt miért adnád el ? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Fifa 98ban szórakoztam azzal, hogy rúgattam a herthában 60 gólt ali daival, hogy majd biztos faszán feljebb megy az ára azt jól eladom valakinek, de az öreg a bajnokság végén is pont ugyanannyit ért mint előtte 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
csakis a Slut S.K. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Fehérorosz PL kinek drukkolsz ?
Dynamo Brest : Sobri Jóska, Löfli, csebi
BATE : Heisman Trophy
Shakhtyor Soligorsk : kristóf17
Dinamo Minsk : Amadeus
Energetik-BGU : peach
Vitebsk : warr_b
Torpedo BelAZ-Zhodino : ozibozi
Slutsk : Fast Willie
Gorodeya : zemanla
Neman Grodno : Matthew99

Jelenlegi tabella :
1. Minsk - 6 pont
2. Energetik-BGU - 6 pont
3. Torpedo BelAZ-Zhodino - 6 pont
4. Dynamo Brest - 4 pont
5. Slutsk - 3 pont
6. Shakhtyor Soligorsk - 3 pont
7. Isloch - 3 pont
8. Vitebsk - 3 pont
9. Rukh Brest - 3 pont
10. Slavia Mozyr - 3 pont
11. Smolevichi - 1 pont
12. Neman Grodno - 0 pont
13. Dinamo Minsk - 0 pont
14. BATE - 0 pont
15. Belshina Bobruisk - 0 pont
16. Gorodeya - 0 pont

mai meccsek :
Isloch - Smolevichy
Neman Grodno - Vitebsk
Heisman Trophy
Nekem jo lesz a szatyor 😊
ZoliMP
A Bobruisk se maradjon ki, vàllalom. 😁

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Fifa 98-ban megcsináltam a teljes akkori magyar bajnokságot. Valamelyik hasonló létszámú ligánál írtam át a csapatokat, játékosokat is (sok időm volt 😛) stadionokat. Arra emlékszem, hogy a Győré volt az ausztrál stadion a ZTE-meg a svédek stadionja. A többire most nem emlékszem 😛 De persze a Fradi lett a bajnok 😀
dande
Ó
Máj
Gád
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
C64. Football manager fekete fehér tv-n Hereford és Exeter is
1. Osztályú lett.
ozibozi
hú, az milyen kemény játék volt. megvetted a játékosokat (5x20-as volt talán az értékük), de teljesen random változott, egyik évben még lehetett valaki mondjuk 5/19-es, következő évben meg 2/10. ott sikerült egyszer egy majdnem tökéletes szezont tolni, de az egyik meccs döntetlen lett 😕
slowmotion
Lehetett választani, hogy csak az eredményt akarod tudni, vagy végig is akarod izgulni. Volt ehhez pár videógrafika, amit gyorsan kiismertél persze, de az Atari meg a Zx után hatalmas lépés volt egy Floppy-s C64 😊
ozibozi
Jaja. Csak arra kellett figyelni, hogy Return helyett nehogy a Restore gombot nyomd meg, mert akkor fagyi...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 470
C64. Football manager fekete fehér tv-n Hereford és Exeter is
1. Osztályú lett.
ozibozi
hú, az milyen kemény játék volt. megvetted a játékosokat (5x20-as volt talán az értékük), de teljesen random változott, egyik évben még lehetett valaki mondjuk 5/19-es, következő évben meg 2/10. ott sikerült egyszer egy majdnem tökéletes szezont tolni, de az egyik meccs döntetlen lett 😕
slowmotion
Lehetett választani, hogy csak az eredményt akarod tudni, vagy végig is akarod izgulni. Volt ehhez pár videógrafika, amit gyorsan kiismertél persze, de az Atari meg a Zx után hatalmas lépés volt egy Floppy-s C64 😊
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Hajrá Slavia! Az a csapat, amit az orosz olaj és a csernobili atom hajt, csak sokra hivatott lehet; финиш Мозырь!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
C64. Football manager fekete fehér tv-n Hereford és Exeter is
1. Osztályú lett.
ozibozi
hú, az milyen kemény játék volt. megvetted a játékosokat (5x20-as volt talán az értékük), de teljesen random változott, egyik évben még lehetett valaki mondjuk 5/19-es, következő évben meg 2/10. ott sikerült egyszer egy majdnem tökéletes szezont tolni, de az egyik meccs döntetlen lett 😕
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fifa 98-ban megcsináltam a teljes akkori magyar bajnokságot. Valamelyik hasonló létszámú ligánál írtam át a csapatokat, játékosokat is (sok időm volt 😛) stadionokat. Arra emlékszem, hogy a Győré volt az ausztrál stadion a ZTE-meg a svédek stadionja. A többire most nem emlékszem 😛 De persze a Fradi lett a bajnok 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 470
C64. Football manager fekete fehér tv-n Hereford és Exeter is
1. Osztályú lett.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
Ha már szétoffoltátok és nosztalgiáztok, akkor jön az én storym. Még 90-ben irigykedve néztem havernál a C64-en a focis játékot és mikor 97-ben lett gépem, akkor szerettem volna egy focis játékot. De lévén nem volt net, más beszerzési források voltak, én nem találtam. Azt mikor az ismerős winyója hozzám került garmad játékkal, volt közte egy. De ez a rohadék nem indult. Majd egy év után jöttem rá, hogy a gyökérbe kellett másolni 😊
A játék amúgy ez volt:  www.old-games.com/download/4826/player-of-the-year
Kreáltál egy karaktert, kiválasztottál egy csapatot (3. v. 4. ligás lehetett csak). Onnan kellett felküzdened magad. TE mint játékos fejlődtél és vehettél és eladhattál játékosokat. Mivel nem volt túl bonyolult a játék, gyors emberek kellettek. A 4. év végére már olyan gyors voltam, hogy 10 méteres hátrányokat is behoztam sprintben 😊
persze meggyertem a PL-t, FA-t, Charityt, mindent amit lehet, a végén az értékem már 20 millió font volt😊
azóta persze dögivel jöttek a focis programok én meg úgy nem játszottam már velük!

Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mai menetelést FM-ben feladtam, amikor az ember Kabát Petitől kap gólt az lehangoló 😕 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Hát besírok. Ránéztem a japán ligára.
Csapat: Kashiwa Reysol 😀

Amúgy írj fel HT, csak a Gorodeya! FELTÁMADUNK!!!!
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
03/04 még CM volt, később lett FM.
slowmotion
oh, bocs 2005ben lett fm
Negritis
megleltem a gepemen hogy jelenleg pont a 03/04 van meg
ZoliMP
Jó kis évjárat, még pont lehetett a Rákóczival játszani. IRL akkor jutottak egyébként fel az első osztályba.
slowmotion
en a vasassal toltam egy picit ,de tul pepecs volt mar nekem. a volt csapattarsam benne is van: Tesch Laszlo 😀 ,nem volt sokaig profi focista.
ZoliMP
egyszer a Rákóczival nagyon ment, szinte azonnal feljutottam az első osztályba, ott két éven belül bajnokságot nyertem, meg utána még egyszer-kétszer. és mivel a Fradi egyszer eljutott az UEFA-kupa döntőjébe, ezért jó lett a magyar csapatok koefficiense, és csak egy kört kellett nyerni a BL-hez - na az sikerült. három relatíve nagyobb csapat ellen játszottam, a pénzügyi mérleg -6m euro környékéről felugrott +6-8m euro környékére, végre volt pénz a pálya kipofozására.
aztán az assistant manager (Balog Tibi), akinek megújítottam a szerződését, mert mást úgysem tudtam volna szerezni, hosszú hónapok évődése után megegyezett valami csapattal, és felmondott, és a játék valami ok folytán engem is kipattintott a klubtól. és újra kellett pályáznom a menedzseri pozícióra, és nem engem választottak. na ott elpattant valami.

(pedig még Rajczi Petit is visszaigazoltam, hogy végre bajnok lehessen csórikám, és mindezt a nevelő egyesülete keretein belül 😀)
slowmotion
nekem FM17-ben van egy undorítóan nagy mentésem a Felcsúttal, asszem 2043-ig vittem, sorozatban asszem kb 10-szer lettünk bajnokok, aztán a Debrecen is feljavult, utána felváltva nyertük kb 😀 viszont nem volt türelmem a magyar játékosok kineveléséhez, meg amúgy se olyan jók az újra generált játékosok (ja meg az összes fiatal tehetséget megveszik a nagyobb nyugati csapatok), ezért kb csak külföldi van a keretben (mint IRL 😀), viszont a BL-ben még a csoportból sem sikerült nagyon továbbjutni a csoportból az új lebonyolítás miatt, 2 nagy csapattal kerültem össze állandóan, EL-ben azért ellehetett karistolni legjobb 16-ig. vagy csak én vagyok béna 😀 viszont van egy kedvenc játékosom, akit még ingyen igazoltam a játék elején az NB2-be, utána kb 10 évig ő volt a kezdő jobbszélső, magyar válogatott is lett, igazi gólpassz-király volt, ő az:  en.wikipedia.org/wiki/Yevhen_Nemtinov 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 258 — The Mathematician
akkor holnap kezdem is a Budafok road to glory-t FM18-an 😊
Heisman Trophy
ha nem holnap jönne a MnB 2: Bannerlord, akkor valszeg beszerezném vmeik FM-et 😀
Negritis
oh a 13 meg is van vmi bundle-ből 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 258 — The Mathematician
akkor holnap kezdem is a Budafok road to glory-t FM18-an 😊
Heisman Trophy
ha nem holnap jönne a MnB 2: Bannerlord, akkor valszeg beszerezném vmeik FM-et 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rüstü koronavírusos 😕

empty taxi
Szerintem az a meglepo, hogy csak ennyi sportolo kapta el eddig a betegseget. Allandoan buliznak, bandaznak, csoportokban toljak, mindig sok ember veszi korul oket, ahhoz kepest azert nem is magasak a szamok koztuk. Bar mondjuk siman lehet, hogy a betegek fele eltitkolja, es szepen kifekszik otthon.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
akkor holnap kezdem is a Budafok road to glory-t FM18-an 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 951
03/04 még CM volt, később lett FM.
slowmotion
oh, bocs 2005ben lett fm
Negritis
megleltem a gepemen hogy jelenleg pont a 03/04 van meg
ZoliMP
Jó kis évjárat, még pont lehetett a Rákóczival játszani. IRL akkor jutottak egyébként fel az első osztályba.
slowmotion
en a vasassal toltam egy picit ,de tul pepecs volt mar nekem. a volt csapattarsam benne is van: Tesch Laszlo 😀 ,nem volt sokaig profi focista.
ZoliMP
egyszer a Rákóczival nagyon ment, szinte azonnal feljutottam az első osztályba, ott két éven belül bajnokságot nyertem, meg utána még egyszer-kétszer. és mivel a Fradi egyszer eljutott az UEFA-kupa döntőjébe, ezért jó lett a magyar csapatok koefficiense, és csak egy kört kellett nyerni a BL-hez - na az sikerült. három relatíve nagyobb csapat ellen játszottam, a pénzügyi mérleg -6m euro környékéről felugrott +6-8m euro környékére, végre volt pénz a pálya kipofozására.
aztán az assistant manager (Balog Tibi), akinek megújítottam a szerződését, mert mást úgysem tudtam volna szerezni, hosszú hónapok évődése után megegyezett valami csapattal, és felmondott, és a játék valami ok folytán engem is kipattintott a klubtól. és újra kellett pályáznom a menedzseri pozícióra, és nem engem választottak. na ott elpattant valami.

(pedig még Rajczi Petit is visszaigazoltam, hogy végre bajnok lehessen csórikám, és mindezt a nevelő egyesülete keretein belül 😀)
slowmotion
oriasi sztorik vannak itt mindenki multjaban cm-mel kapcsolatban 😊
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
03/04 még CM volt, később lett FM.
slowmotion
oh, bocs 2005ben lett fm
Negritis
megleltem a gepemen hogy jelenleg pont a 03/04 van meg
ZoliMP
Jó kis évjárat, még pont lehetett a Rákóczival játszani. IRL akkor jutottak egyébként fel az első osztályba.
slowmotion
en a vasassal toltam egy picit ,de tul pepecs volt mar nekem. a volt csapattarsam benne is van: Tesch Laszlo 😀 ,nem volt sokaig profi focista.
ZoliMP
egyszer a Rákóczival nagyon ment, szinte azonnal feljutottam az első osztályba, ott két éven belül bajnokságot nyertem, meg utána még egyszer-kétszer. és mivel a Fradi egyszer eljutott az UEFA-kupa döntőjébe, ezért jó lett a magyar csapatok koefficiense, és csak egy kört kellett nyerni a BL-hez - na az sikerült. három relatíve nagyobb csapat ellen játszottam, a pénzügyi mérleg -6m euro környékéről felugrott +6-8m euro környékére, végre volt pénz a pálya kipofozására.
aztán az assistant manager (Balog Tibi), akinek megújítottam a szerződését, mert mást úgysem tudtam volna szerezni, hosszú hónapok évődése után megegyezett valami csapattal, és felmondott, és a játék valami ok folytán engem is kipattintott a klubtól. és újra kellett pályáznom a menedzseri pozícióra, és nem engem választottak. na ott elpattant valami.

(pedig még Rajczi Petit is visszaigazoltam, hogy végre bajnok lehessen csórikám, és mindezt a nevelő egyesülete keretein belül 😀)