Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
dande
Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.

Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Ezzel a rangadóval vallatni lehet komolyan. Értem én, hogy labdabirtoklás mindenek fölött, de 5 percen belül mind a két csapat eljátssza azt, hogy majdnem az ellenfél szögletétől elvégzett bedobásból 3 labdaérintés után a saját kapusuknál van a labda és már megint a 2 középső védő gurigázik egymással. Hihetetlen bazdmeg...
MarioAna
nem olyan gázok azok a 20 érintéses támadások, most is volt 2 olyan ami máshol elképzelhetetlen lett volna (meg goool is)
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Ez a Bruno srác még valamire is jó lehet. Egész máshogy nézett ki a MU amikor náluk volt a labda a portugállal.
Egyben ez valszeg Pogba éra végét is fogja jelenteni de mint csapat kell is ez a Unitednek.
alatriste
Bruno fazont adott ennek a középpályának (csak így tovább), nagyon más szinten van futball intelligenciában és képességekben mint Periera, Lingard és társai, végre volt 2 átigazolási időszak ahol látszik a koncepció és úgy néz ki be is válnak az igazolások. Sok pénzt el lehet verni könnyedén, ezt már láthattuk az előző években...aztán ahhoz képest Ole megér megszabadulni ezektől a játékosoktól (lehet még az idei nyár is kevés lesz hozzá). Pogba-Fernandes egyszerre pályán szép is lenne, de erre kevés az esély és Pogba biztos nem gürizett volna így mint ahogy tették ma a srácok! Lehet hogy a legjobb játékosunk, de nyáron eladnám ha lenne értelmes ajánlat, mert a vele járó poggyász már túl sok az embernek, és helyette kellene egy jobb szélső mert az még mindig nincs a csapatnak 😊

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a Bruno srác még valamire is jó lehet. Egész máshogy nézett ki a MU amikor náluk volt a labda a portugállal.
Egyben ez valszeg Pogba éra végét is fogja jelenteni de mint csapat kell is ez a Unitednek.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
9 meccs, 22 pont
Negritis
akarod mondani két győzelem
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
9 meccs, 22 pont

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Megvaaaan. Újra csapat van a Unitednél!

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha lehozzák a Madrid elleni meccset szerintem sok ember elfelejti ezt a mai megye2 szintet 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ederson egy allat 😆

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
yesssssss idén 3x is megvertük a kékeket, ha valaki ezt mondja nekem szezon előtt kiröhögöm 😀
nagyot mentünk ezen a meccsen, újabb clean sheet...Bruno igazolás után úgy érzem előrébb léptünk végre 😊

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Ederson az új Karius 😀 Ilyen gólokat bekapni

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Na, a Budafok is elkezdte...
😀
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
húú Ederseon vazze...franc nyugodtabb lennék ha már 2:0 lett volna 😕

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Fred eseset vajh miert nem nezte vissza a VAR???
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan Guardiolanak vasarolnia kell valami iranyitot, mert valami siralmas, hogy KDB nelkul mire kepes ez a City.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
nem nézek gyakran bundesz meccseket, a bajoroknál mi ez a szellemírásos mez?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
A Bayern meccsen remek kontrasztot alkot a gondolom a DFB által erőltetett "Tolerance, Respect, Diversity, Fairplay" központi reklámtábla és a Bayern ultrák áthúzott DFB logós molinója
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.
Beki
Sok olasz focit nem nézek mióta a diginél van a jog de este gondoltam a rangadót már csak meglesem főleg, hogy azzal akár még be is érhetné az inter a juvét, de biztos baromi furcsa/kellemetlen lesz egy ilyen meccset egy zsír üres stadionban látni.
alatriste
mennyei hangulat lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.
Beki
Sok olasz focit nem nézek mióta a diginél van a jog de este gondoltam a rangadót már csak meglesem főleg, hogy azzal akár még be is érhetné az inter a juvét, de biztos baromi furcsa/kellemetlen lesz egy ilyen meccset egy zsír üres stadionban látni.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Úristen ilyen tizit adni a barcának, vicc, hogy így belenyúlt a bíró a meccsbe. Mondjuk máshogy nem ment volna...
kapitnono
nem ez volt az egyetlen nevetséges tizenegyes ma, maradjunk annyiban
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Góllal ünnepeljük a ZTE 100. évfordulójának ünnepi percét.

Jó volt ez az 1920-2020 koreo, Trianon-megemlékezésnek is elmenne.
Kampman
legalább jó helyre adjuk le a pontot/pontokat.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Úristen ilyen tizit adni a barcának, vicc, hogy így belenyúlt a bíró a meccsbe. Mondjuk máshogy nem ment volna...


több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 373
Góllal ünnepeljük a ZTE 100. évfordulójának ünnepi percét.

Jó volt ez az 1920-2020 koreo, Trianon-megemlékezésnek is elmenne.