Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Ten Hag vagy Ragnick
csebi
Rangnick nem hiszem, hogy a górékkal sokáig jóban lenne, ráadásul ha hosszabb távra tervezünk, azért azt is figyelembe kell venni, hogy egy - bármekkora legenda is - zöldfülű főnöke lenne majd Kahn személyében. A "két dudás egy csárdában" esete állna fenn szerintem.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Kovac leköszönt.
Coolearie
auf wiedersehen.
Amadeus
Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.

Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
Hungarian Bill
Továbbra is azt mondom, hogy szerintem hiba lenne "null" kilométeres edzőt bedobni, amivel be lehet fogni a szurkolók/szponzorok száját.
flzoli
Ten Hag vagy Ragnick

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Madrid meccsen meg ezert nem jart tizenegyes, videozas utan:

 youtu.be/l_qZ71YBTDM

Valaki elmagyarazhatna, hogy centerezesnel, amikor bent varja egy ember a labdat, es egy ilyen kezezes miatt nem jut el hozza a labda az miert nem tizi
eaglesmcnabb
Jahm, ezt pont láttam, mikor bátyámék nézték. Adtam volna. Bár biztos rémálmaim lettek volna a védő helyében. Tök véletlen. De hát, azt hiszem jelenlegi szabályok esetében ez 11-es.
kristóf17
ha megnézed lehet amellett érvelni hogy ez természetes mozdulat, ez még ha nincs is a test mellett a kéz nálam nem 11-es, de értem azt is aki szerint ez ma már az. Sajnos ez VAR-ral is ugyanúgy szubjektív maradt, mindenesetre szerintem az lenne a jó ha ezeket nem kezdenék el befújni 11-esnek, azért ne keverjük össze ezt azzal amikor valaki kiteszi a könyökét blokkolásnál meg egyebek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Madrid meccsen meg ezert nem jart tizenegyes, videozas utan:

 youtu.be/l_qZ71YBTDM

Valaki elmagyarazhatna, hogy centerezesnel, amikor bent varja egy ember a labdat, es egy ilyen kezezes miatt nem jut el hozza a labda az miert nem tizi
eaglesmcnabb
Jahm, ezt pont láttam, mikor bátyámék nézték. Adtam volna. Bár biztos rémálmaim lettek volna a védő helyében. Tök véletlen. De hát, azt hiszem jelenlegi szabályok esetében ez 11-es.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Madrid meccsen meg ezert nem jart tizenegyes, videozas utan:

 youtu.be/l_qZ71YBTDM

Valaki elmagyarazhatna, hogy centerezesnel, amikor bent varja egy ember a labdat, es egy ilyen kezezes miatt nem jut el hozza a labda az miert nem tizi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Tudom, csak egyáltalán nem tehetett róla. sima taktikai falt volt (akasztás), melyből minden meccsen van 1-2, és sárgát is ér. Arról nem tehetett, hogy a csávó pont szerencsétlenül esett. Amúgy vicces volt a meccs, a VAR kb. 5-ből 4x szarul döntött.
Duff
Ez így nem igaz, teljesen elborult az agya a szerelés előtt, látszott ahogy ment a labdás után és csak másodjára sikerült megállítani. Nyilván nem akart sérülést sem okozni, csak törleszteni. Viszont az ő ész nélküli becsúszásából lett a sérülés -pontosabban utána az ütközésből Auriernél - sajnos.
MarioAna
Ezt így el is tudnám képzelni, ha mondjuk az Eric Dier, vagy a Dele Alli csinálta volna. 😀 Szerintem Son kb. a Premier League leggyámoltalabb figurája, nem igazán tudnám elképzelni, h törleszteni akart.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kovac leköszönt.
Coolearie
auf wiedersehen.
Amadeus
Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.

Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
Hungarian Bill
Továbbra is azt mondom, hogy szerintem hiba lenne "null" kilométeres edzőt bedobni, amivel be lehet fogni a szurkolók/szponzorok száját.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 941
Kovac leköszönt.
Coolearie
auf wiedersehen.
Amadeus
Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.

Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
Hungarian Bill
Dardaj😆
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Immobile századik gólját rúgta ma este,3 év alatt.Eszméletlen szám.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
amúgy szvssz a taktikai faultokért nem sárga lapot kellene osztogatni, mert kurvára semmit nem ér "fegyelmezésként" az elkövetőnek. Lásd a Fernandinho-Casemiro szerű favágókat, akik ebből élnek, hogy 2-3 gólhelyzetet akadályoznak meg meccsenként "bármi" áron....tehát nem piros lapot érő megmozdulással, de ha kell két kézzel földhöz basszák az ellenfél játékosát. De pl egy 5-10 perces "mini kiállítás" jót tenne olyankor a játék momentumának, fele ennyire lenne tördelt szar a játék 😀. Na de majd 20-30 év és eljutnak a modern foci reformkoráig, remélhetőleg.
MarioAna
a szándékos szabálytalanság a szabálykönyv szerint piros lap, legyen az bármennyire kemény is... a sárga lap a világ legnagyobb hülyesége, fájdalmasan értelmetlen dolog, helyette akár lehetne egy üzenőkönyve is minden egyes játékosnak, amibe a bíró egy-egy fekete pontot beír a csúnya megmozdulásoknál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Kovac leköszönt.
Coolearie
auf wiedersehen.
Amadeus
Quo vadis, ki lenne a legjobb opció most? Azt tudjuk, hogy Flick megkapja a következő két meccset. Heynckes nem fog ismételten kihúzni minket a kulából, szegényt egyébként is már hagyni kéne végre élni a nyugdíjas éveit. Mourinho rövid távon lehet jó lenne, de aztán hatalmas pusztítást végezne, főleg egy esetleges remek nyári transzferszezonnal... Allegri nulla némettudással Ancelotti v2.0 lenne. Szar szitu ez, de ez a kirúgás azt engedi sejtetni, hogy az öltözői morál a béka segge alatt volt.

Ten Hag lenne a legjobb, van kötődése is a csapathoz, Pep idején két évig a tartalékcsapatot edzette. Csak ő is nyártól lenne leghamarabb elérhető.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Kovac leköszönt.
Coolearie
auf wiedersehen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kovac leköszönt.

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Son megkapta jogosan a sárgát egy becsúszásért, majd mivel a csávó szarul esett, eltörte a lábát, ezért inkább az pirosra módosult, hát ez vicc 😀
Duff
egyébként ha súlyos sérülést okoz a szabálytalansággal, akkor azért piros lapot is kell adni
slowmotion
Tudom, csak egyáltalán nem tehetett róla. sima taktikai falt volt (akasztás), melyből minden meccsen van 1-2, és sárgát is ér. Arról nem tehetett, hogy a csávó pont szerencsétlenül esett. Amúgy vicces volt a meccs, a VAR kb. 5-ből 4x szarul döntött.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Son megkapta jogosan a sárgát egy becsúszásért, majd mivel a csávó szarul esett, eltörte a lábát, ezért inkább az pirosra módosult, hát ez vicc 😀
Duff
egyébként ha súlyos sérülést okoz a szabálytalansággal, akkor azért piros lapot is kell adni
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Son megkapta jogosan a sárgát egy becsúszásért, majd mivel a csávó szarul esett, eltörte a lábát, ezért inkább az pirosra módosult, hát ez vicc 😀
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Balotelli meg elvileg besokkallt a nezok miatt a meccsen.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Győzött a Csaba.

Schindler Szabolcs: – Az eredmény miatt nem bánkódom, de nem játszottunk jól. Az életben nem volt ennyi sérültünk, és most jött egy betegség hullám is: a félidőben hatan hánytak , így különösen bravúr a mai teljesítményünk. A győzelmet annak is köszönhetjük, hogy a szerencse is mellénk pártolt ezen a napon.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindent megtesz a Real is, hogy Valverdét ne küldjük el időbe.....
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kenny, GM hh nem volt ma?
O1G
Szektorbezárást kaptak az Újpest elleni piró miatt.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Kenny, GM hh nem volt ma?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Berlinben nagy party lesz 😊 A Real is hozzánk lúzerkedne, akkor egész jól megúsztuk ezt a fordulót.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Sources in Germany have told us that Kovač will get sacked tonight. Hansi Flick will take over until BVB game & after the match the new coach will be announced. Candidates for the new coach are Erik ten Hag, Thomas Tuchel and Jose Mourinho [Fox Sports Netherlands]

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
Fehérvár 2 perc alatt egyenlített. Félidő H vége V. Jól fizet a szerb tippmix 😀
Kenny
Legközelebb elore írd be 😊
csebi
1,95-ért tettem a Fehérvárt, megint "elbuktak" két pontot.
Kenny
szóval nem vagyok nagy konteo hívő, de ez.......
petey
Megint egy fordulóban x-elt a két csapat. Amit ti csináltok az fix edzőbuktatás egy kis tippmixxel.A mi meccsünk tényleg írható a fáradtság rovására, de az eredmények ellenére nem vagyok megelégedve a játékunkkal.
Azt a pletyit hallottam, hogy ti is keleti edzőt kerestek.
Kenny
én nem hallottam ilyet 😊 na de majd megkérdem a forrásaim 😀

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Amúgy szerhij=szergej?
peach
csak az ukrán nyelv minimálisan eltér az orosztól
slowmotion
Elvégre ukrán, de knézy folyamatosan szergejezi
peach
Jó de ő és Szergej biztos nagy barátok. Kb Knezy kit nem hív a keresztnevén?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.