Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 976
Stream, ami külföldről is nézhető?
r.baggio
 wiz1.net/channel16?61612516
Kampman
Ez nem jó sajnos 😕
r.baggio
 www.sport247.live/en/home
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Stream, ami külföldről is nézhető?
r.baggio
 wiz1.net/channel16?61612516
Kampman
Ez nem jó sajnos 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Az igen a Horvátok xeltek azerrel.

Must win, így pláne 😊
dande
Szerintem tipszmikszűtek, más magyarázatot nem találok arra a komplett balfaszkodásra, amit a gól előtt bemutatott a védelmük
slowmotion
Az egy dolog, hogy egyet kaptak, az benne van, de, hogy nem lőttek többet 😊
dande
nem az a baj, hogy kaptak, hanem ahogy kapták 😊
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 976
kar, hogy nem Knezy kozvetiti 😕
😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Stream, ami külföldről is nézhető?
r.baggio
 wiz1.net/channel16?61612516
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Stream, ami külföldről is nézhető?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
A horvátok lőnek egy sima négyest a szlovákoknak, majd pár napra rá az azeriek ellenül szerzik meg első pontjukat... ezek után mi értelme van a jósolgatásoknak? Szerintem 0:0 lesz, én a magam részéről megint megtettem, amit lehetett az ellenjinxes fogadással, de bármit el tudok képzelni végeredménynek a kiütéses magyar sikeren kívül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tetszik ez a nagy hype. "Az év mérkőzése!" meg a többi hülyeség. Jól felspanolják a szurkolókat, nyomást helyeznek a játékosokra, aztán ha bejön egy 0-1 akkor holnap nemzeti gyász, meg mindenki eret akar vágni magán.

Komolyan, sehol sem hallottam még egy normális, higgadt hangvételű elemzést, hogy kb mik az esélyek, mire lehet számítani. 😕
Jan
Az elmúlt 40 évben kb szerinted miről szólt a magyar foci 😊 de szlovákokat, románokat verni kell, akár mi van 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az igen a Horvátok xeltek azerrel.

Must win, így pláne 😊
dande
Szerintem tipszmikszűtek, más magyarázatot nem találok arra a komplett balfaszkodásra, amit a gól előtt bemutatott a védelmük
slowmotion
Az egy dolog, hogy egyet kaptak, az benne van, de, hogy nem lőttek többet 😊
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem tetszik ez a nagy hype. "Az év mérkőzése!" meg a többi hülyeség. Jól felspanolják a szurkolókat, nyomást helyeznek a játékosokra, aztán ha bejön egy 0-1 akkor holnap nemzeti gyász, meg mindenki eret akar vágni magán.

Komolyan, sehol sem hallottam még egy normális, higgadt hangvételű elemzést, hogy kb mik az esélyek, mire lehet számítani. 😕
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Az igen a Horvátok xeltek azerrel.

Must win, így pláne 😊
dande
Szerintem tipszmikszűtek, más magyarázatot nem találok arra a komplett balfaszkodásra, amit a gól előtt bemutatott a védelmük
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az igen a Horvátok xeltek azerrel.

Must win, így pláne 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 351
Drogba:
– Igen. Visszavonult és az U21-es válogatott edzőjeként dolgozik.
– Örömmel hallom. Emlékszem, jó játékos volt, nehéz volt ellene játszani. Ami megmaradt bennem, hogy mindig szerény és alázatos volt, sugárzott belőle a profizmus. Olyan sok alkalmunk nyilván nem adódott rá, hogy beszélgessünk, de nagyon tisztelem.

O1G
bocs hogy ezt mondom, Fradistaként imádom Gerát de ebből a mondatából tisztán érződik hogy azt sem tudja kiről beszél. Nem azért mert ez nem igaz Gerára hanem mert akkora általános kamu hogy szaglik 😊
davemayer
Most miért rontod el a kedvét? 🤨
Mikey
Minden ok, Drogba fantasztikusan kerülte ki a kérdést majd adott sablon választ, nagyon szép mentés volt!
Isten áldjon mindenkit!!!44!!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 976
Magyarellenes csatakiáltással üdvözölték a román válogatott szurkolói Adrian Rus első válogatottságát: a Málta elleni Európa-bajnoki selejtező elején percekig zengett a ploiesti-i Ilie Oana Stadionban a „Magyarország kapja be!” rigmus.

UEFA semmi??????????????

Semmi.
O1G
attól függetlenül, hogy amúgy valóban esélyes, hogy nem kapnak semmi büntetést, mégis mi a véreres lófaszt vársz három órán belül? minden egyes büntetésnek van egy folyamata, és az nem két óra alatt megy végbe, hanem napok alatt.
slowmotion
eleg buzi egy cikk vagy csak nekem nehez a felfogasom.Nem Rustnak uvoltottek hanem altalanosan nem?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
Drogba:
– Igen. Visszavonult és az U21-es válogatott edzőjeként dolgozik.
– Örömmel hallom. Emlékszem, jó játékos volt, nehéz volt ellene játszani. Ami megmaradt bennem, hogy mindig szerény és alázatos volt, sugárzott belőle a profizmus. Olyan sok alkalmunk nyilván nem adódott rá, hogy beszélgessünk, de nagyon tisztelem.

O1G
bocs hogy ezt mondom, Fradistaként imádom Gerát de ebből a mondatából tisztán érződik hogy azt sem tudja kiről beszél. Nem azért mert ez nem igaz Gerára hanem mert akkora általános kamu hogy szaglik 😊
davemayer
Most miért rontod el a kedvét? 🤨
Mikey
hitgyüliseknek sosincs rossz kedve!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Drogba:
– Igen. Visszavonult és az U21-es válogatott edzőjeként dolgozik.
– Örömmel hallom. Emlékszem, jó játékos volt, nehéz volt ellene játszani. Ami megmaradt bennem, hogy mindig szerény és alázatos volt, sugárzott belőle a profizmus. Olyan sok alkalmunk nyilván nem adódott rá, hogy beszélgessünk, de nagyon tisztelem.

O1G
bocs hogy ezt mondom, Fradistaként imádom Gerát de ebből a mondatából tisztán érződik hogy azt sem tudja kiről beszél. Nem azért mert ez nem igaz Gerára hanem mert akkora általános kamu hogy szaglik 😊
davemayer
Most miért rontod el a kedvét? 🤨
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Drogba:
– Igen. Visszavonult és az U21-es válogatott edzőjeként dolgozik.
– Örömmel hallom. Emlékszem, jó játékos volt, nehéz volt ellene játszani. Ami megmaradt bennem, hogy mindig szerény és alázatos volt, sugárzott belőle a profizmus. Olyan sok alkalmunk nyilván nem adódott rá, hogy beszélgessünk, de nagyon tisztelem.

O1G
bocs hogy ezt mondom, Fradistaként imádom Gerát de ebből a mondatából tisztán érződik hogy azt sem tudja kiről beszél. Nem azért mert ez nem igaz Gerára hanem mert akkora általános kamu hogy szaglik 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Varhidi odatette magat ezen a heten.
Volt mar itt szo a forumon, hogy nem akarjak vagy nem tudjak latni a fatol az erdot.
Nemo volt a tema.
Varhidi asszondja, mindenki tegye oda ahova akarja, hogy Nemo anno 18-evesen az elit korben 3szor kerult helyzetbe a boateng, hummels kettos kozott a Nemet meccsen, tehat iszonyat nagy potencial volt benne.
DIKK, 3-szor kerult helyzetbe 😀 😀
En is vedtem 14-15 evesen anno a vasas tartalek edzesen es kb golt nem kaptam. Sot Detari loveseit is kivedtem regebben
😀 😀
ZoliMP
én meg negyven évet védtem a Puskás Akadémia U8,5-ben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Görögország 1-1 Liechtenstein . 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 351
De ez nagyon jó:

Kínos bakival indult szombaton a 4-1-es hazai győzelemmel véget érő Franciaország–Albánia Európa-bajnoki selejtező, a francia szervezőknek ugyanis az albán himnusz helyett az andorrait sikerült elindítani. Az albán játékosok elsőre nem is nagyon értették, mi történik, de volt, aki azért a teljesen más ritmusú, idegen himnuszra is megpróbálta ráénekelni a sajátját.

Később természetesen lejátszották az albán himnuszt is, a szervezők pedig elnézést kértek, csakhogy abban is hiba volt: véletlenül a kapkodásban az örmény szurkolóktól kértek bocsánatot.

Zseni 😀
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 351
Magyarellenes csatakiáltással üdvözölték a román válogatott szurkolói Adrian Rus első válogatottságát: a Málta elleni Európa-bajnoki selejtező elején percekig zengett a ploiesti-i Ilie Oana Stadionban a „Magyarország kapja be!” rigmus.

UEFA semmi??????????????

Semmi.
O1G
attól függetlenül, hogy amúgy valóban esélyes, hogy nem kapnak semmi büntetést, mégis mi a véreres lófaszt vársz három órán belül? minden egyes büntetésnek van egy folyamata, és az nem két óra alatt megy végbe, hanem napok alatt.
slowmotion
Elnézést, lemaradt két szó, gyorsan irtam: “semmi” és a “lesz”.
Kulturáltabban is lehet fogalmazni.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Magyarellenes csatakiáltással üdvözölték a román válogatott szurkolói Adrian Rus első válogatottságát: a Málta elleni Európa-bajnoki selejtező elején percekig zengett a ploiesti-i Ilie Oana Stadionban a „Magyarország kapja be!” rigmus.

UEFA semmi??????????????

Semmi.
O1G
attól függetlenül, hogy amúgy valóban esélyes, hogy nem kapnak semmi büntetést, mégis mi a véreres lófaszt vársz három órán belül? minden egyes büntetésnek van egy folyamata, és az nem két óra alatt megy végbe, hanem napok alatt.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Majd azt figyeld mi mit kapunk. Azeriek ellen tuti zártkapu.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 351
Magyarellenes csatakiáltással üdvözölték a román válogatott szurkolói Adrian Rus első válogatottságát: a Málta elleni Európa-bajnoki selejtező elején percekig zengett a ploiesti-i Ilie Oana Stadionban a „Magyarország kapja be!” rigmus.

UEFA semmi??????????????

Semmi.
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Örmények közben megverték a bosnyákokat, és közelednek a finnek felé