Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/66660857_2570431582978588_4069053672950022759_n.jpg?stp=c204.0.615.614a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=9V6qOEZNEtgAb4fbKE4&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDx8Dfm-E81HjfM1iGMKEwmewK2mw6OvxHFfvwvsDL36Q&oe=6627F1F3
Bleacher Report on Instagram: "Barcelona have offered PSG $112M + two players in exchange for Neymar, per @skysports 👀"
271K likes, 3,247 comments - bleacherreportJuly 18, 2019 on : "Barcelona have offered PSG $112M + two players in exchange for Neymar, per @skysports 👀".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
azért szerintem sokan fix 1-esre vették a Vidi meccsét, sajnos én is azt hittem, hogy nyer a Vidi (igaz csak a koefficiens miatt)
NB2
Az ugy nevezett szerb fogadasi maffia megtette tetjeit a meccs elott, ahogy mar tobbszor a Nikolic era alatt😃
Kenny
de sikerült?

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
azért szerintem sokan fix 1-esre vették a Vidi meccsét, sajnos én is azt hittem, hogy nyer a Vidi (igaz csak a koefficiens miatt)
NB2
Az ugy nevezett szerb fogadasi maffia megtette tetjeit a meccs elott, ahogy mar tobbszor a Nikolic era alatt😃

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
azért szerintem sokan fix 1-esre vették a Vidi meccsét, sajnos én is azt hittem, hogy nyer a Vidi (igaz csak a koefficiens miatt)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1-0-nál cidriztem, hogy a kihagyott Gazdag tizi a múlt hétről (no meg a litván gól a 92.-ben) vissza fog ütni, de szerencsére Kamber Gyurinak hála nem lett baj. Idén se esik ki a Honvéd az EL 1. körében. Yipiiii
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
4/4 és még a DAC is továbbmegy, szép volt ez

A fradi és a vidi hozza a kötelezőt a következő körben, a másik kettőtől tisztes helytállás, és a magyar csapatok nagyjából kimaxolják a lehetőségeiket

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Egyenlített a Kispest, innen talán már nem...
az albánok viszont elég korán vezetnek
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/SkySportsNews/status/1151821324756692992

😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
 index.hu/sport/futball/2019/07/18/ferencvaros_ellenfelek_3._kor_bl/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Ignatyenko-t sürgősen offolni kell, Sigi meg szedje össze magát mielőbb, mert egy sérülés nem lehet ok arra, hogy 5 méterre pattan tőle a labda.

Szép volt fiúk, így tovább.

Remélem holnap mindenki továbbmegy, kellenének a győzelmek is és a koef-pontok.
O1G
Egyenlőre nem látom milyen szerepet szánnak neki(Ignathenko), de látszik 1-2 mozdulatán, hogy érti a focit, de olyan hibakra képes amik miatt velünk 5 köröket futtattak serdülőben. Kharatin mellé amúgy Sigér kell, aki rombol helyette.Következő körben lesz Signevich meg Isael is, szóval kösz Priska de amíg nem jön Grozav addig maradhatsz, de utána viszlát.
Kenny
Isael már most is játszhatott volna, meglepődtem h padon sem volt. Ignatyenko meg sztem meg fiatal és rutintalan volt egy ilyen parharchoz, nagyon jó adottságai vannak a játékhoz és érti is a futballt de ha nem hagyja abba a labda eladásokat és ilyen simán fejelnek mellőle gólt akkor hamar el kell felejteni. 3 kapott golbol 2 miatta volt, ez sok.
csebi
Egyáltalán minek kellett sigér helyére még egy kezdő ukrán? Annyival jobb lenne? Nemá...
peach
Ha tényleg csoportkörbe akar jutni a Fradi, akkor minden posztra kell két használható játékos, szal nem baj h akartak igazolni vkit Sigér mellé (nem a helyére). A gond az h első blikkre ez a próbálkozás besült, persze nagyon idény eleje van, ha októberben is ilyen szarul nyomja, akkor tényleg el kell felejteni.
empty taxi
igen, kiváncsi is leszek hogy ezt a kérdést hogy oldja meg Rebrov mert nagyon úgy néz ki hogy Ignathenkot pihentetni kell most egy darabig, fejleszteni kell edzésen de nem szabad nemzetközi meccsen játszatni. NB1re tegye be aztan ha ott fejlődik akkor jó, ha nem akkor lapát.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Ignatyenko-t sürgősen offolni kell, Sigi meg szedje össze magát mielőbb, mert egy sérülés nem lehet ok arra, hogy 5 méterre pattan tőle a labda.

Szép volt fiúk, így tovább.

Remélem holnap mindenki továbbmegy, kellenének a győzelmek is és a koef-pontok.
O1G
Egyenlőre nem látom milyen szerepet szánnak neki(Ignathenko), de látszik 1-2 mozdulatán, hogy érti a focit, de olyan hibakra képes amik miatt velünk 5 köröket futtattak serdülőben. Kharatin mellé amúgy Sigér kell, aki rombol helyette.Következő körben lesz Signevich meg Isael is, szóval kösz Priska de amíg nem jön Grozav addig maradhatsz, de utána viszlát.
Kenny
Isael már most is játszhatott volna, meglepődtem h padon sem volt. Ignatyenko meg sztem meg fiatal és rutintalan volt egy ilyen parharchoz, nagyon jó adottságai vannak a játékhoz és érti is a futballt de ha nem hagyja abba a labda eladásokat és ilyen simán fejelnek mellőle gólt akkor hamar el kell felejteni. 3 kapott golbol 2 miatta volt, ez sok.
csebi
Egyáltalán minek kellett sigér helyére még egy kezdő ukrán? Annyival jobb lenne? Nemá...
peach
Ha tényleg csoportkörbe akar jutni a Fradi, akkor minden posztra kell két használható játékos, szal nem baj h akartak igazolni vkit Sigér mellé (nem a helyére). A gond az h első blikkre ez a próbálkozás besült, persze nagyon idény eleje van, ha októberben is ilyen szarul nyomja, akkor tényleg el kell felejteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Ignatyenko-t sürgősen offolni kell, Sigi meg szedje össze magát mielőbb, mert egy sérülés nem lehet ok arra, hogy 5 méterre pattan tőle a labda.

Szép volt fiúk, így tovább.

Remélem holnap mindenki továbbmegy, kellenének a győzelmek is és a koef-pontok.
O1G
Egyenlőre nem látom milyen szerepet szánnak neki(Ignathenko), de látszik 1-2 mozdulatán, hogy érti a focit, de olyan hibakra képes amik miatt velünk 5 köröket futtattak serdülőben. Kharatin mellé amúgy Sigér kell, aki rombol helyette.Következő körben lesz Signevich meg Isael is, szóval kösz Priska de amíg nem jön Grozav addig maradhatsz, de utána viszlát.
Kenny
Isael már most is játszhatott volna, meglepődtem h padon sem volt. Ignatyenko meg sztem meg fiatal és rutintalan volt egy ilyen parharchoz, nagyon jó adottságai vannak a játékhoz és érti is a futballt de ha nem hagyja abba a labda eladásokat és ilyen simán fejelnek mellőle gólt akkor hamar el kell felejteni. 3 kapott golbol 2 miatta volt, ez sok.
csebi
Egyáltalán minek kellett sigér helyére még egy kezdő ukrán? Annyival jobb lenne? Nemá...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ignatyenko-t sürgősen offolni kell, Sigi meg szedje össze magát mielőbb, mert egy sérülés nem lehet ok arra, hogy 5 méterre pattan tőle a labda.

Szép volt fiúk, így tovább.

Remélem holnap mindenki továbbmegy, kellenének a győzelmek is és a koef-pontok.
O1G
Egyenlőre nem látom milyen szerepet szánnak neki(Ignathenko), de látszik 1-2 mozdulatán, hogy érti a focit, de olyan hibakra képes amik miatt velünk 5 köröket futtattak serdülőben. Kharatin mellé amúgy Sigér kell, aki rombol helyette.Következő körben lesz Signevich meg Isael is, szóval kösz Priska de amíg nem jön Grozav addig maradhatsz, de utána viszlát.
Kenny
Isael már most is játszhatott volna, meglepődtem h padon sem volt. Ignatyenko meg sztem meg fiatal és rutintalan volt egy ilyen parharchoz, nagyon jó adottságai vannak a játékhoz és érti is a futballt de ha nem hagyja abba a labda eladásokat és ilyen simán fejelnek mellőle gólt akkor hamar el kell felejteni. 3 kapott golbol 2 miatta volt, ez sok.
csebi
Két meccsre volt ő is eltiltva asszem, nem játszhatott.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
Ignatyenko-t sürgősen offolni kell, Sigi meg szedje össze magát mielőbb, mert egy sérülés nem lehet ok arra, hogy 5 méterre pattan tőle a labda.

Szép volt fiúk, így tovább.

Remélem holnap mindenki továbbmegy, kellenének a győzelmek is és a koef-pontok.
O1G
Egyenlőre nem látom milyen szerepet szánnak neki(Ignathenko), de látszik 1-2 mozdulatán, hogy érti a focit, de olyan hibakra képes amik miatt velünk 5 köröket futtattak serdülőben. Kharatin mellé amúgy Sigér kell, aki rombol helyette.Következő körben lesz Signevich meg Isael is, szóval kösz Priska de amíg nem jön Grozav addig maradhatsz, de utána viszlát.
Kenny
Isael már most is játszhatott volna, meglepődtem h padon sem volt. Ignatyenko meg sztem meg fiatal és rutintalan volt egy ilyen parharchoz, nagyon jó adottságai vannak a játékhoz és érti is a futballt de ha nem hagyja abba a labda eladásokat és ilyen simán fejelnek mellőle gólt akkor hamar el kell felejteni. 3 kapott golbol 2 miatta volt, ez sok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Közben állítólag Nagy Ádámot vinné a Serie A-ba feljutott Lecce, racionális váltás volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Ignatyenko-t sürgősen offolni kell, Sigi meg szedje össze magát mielőbb, mert egy sérülés nem lehet ok arra, hogy 5 méterre pattan tőle a labda.

Szép volt fiúk, így tovább.

Remélem holnap mindenki továbbmegy, kellenének a győzelmek is és a koef-pontok.
O1G
Egyenlőre nem látom milyen szerepet szánnak neki(Ignathenko), de látszik 1-2 mozdulatán, hogy érti a focit, de olyan hibakra képes amik miatt velünk 5 köröket futtattak serdülőben. Kharatin mellé amúgy Sigér kell, aki rombol helyette.Következő körben lesz Signevich meg Isael is, szóval kösz Priska de amíg nem jön Grozav addig maradhatsz, de utána viszlát.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Esetleg, véletlenül a máltaiakat kivernénk 😛 kit kapthatunk?
dande
Two teams enter in this round, along with the ten Champions Path winners of the second qualifying round.

Seeded teams:
Netherlands Ajax CC: 70.500
Winners of match involving Denmark Copenhagen CC: 31.000
Winners of match involving Croatia Dinamo Zagreb CC: 29.500

Seeding TBD:
Winners of match involving Cyprus APOEL CC: 25.500
Greece PAOK CC: 23.500
Winners of match involving Serbia Red Star Belgrade CC: 16.750
6 winners of second qualifying round
r.baggio
A holland bajnokság is sokat vesztett az értékéből, pár évvel ezelőtt még a bajnok automatikusan csoportkörös volt, most meg az Ajax is mehet selejtezni, pedig nekik az utóbbi évek egész jól sikerültek.
Kampman
Utóbbi év .
Toca
2017-ben is EL döntőben voltak
Kampman
Úgy, több tiszteletet, ha kérhetnék!
Wyatt
Jó jogos, nálam az EL amúgy kurvamindegy de a CC miatt jogos.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Ignatyenko-t sürgősen offolni kell, Sigi meg szedje össze magát mielőbb, mert egy sérülés nem lehet ok arra, hogy 5 méterre pattan tőle a labda.

Szép volt fiúk, így tovább.

Remélem holnap mindenki továbbmegy, kellenének a győzelmek is és a koef-pontok.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Óriási sztori a Slovan kiesése 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Grat! Holnap mindenkinek mindent bele!
petey
Így. Legyen ket magyar csapat csoportkorben. Teljesen mindegy hol, csak ott legyunk.

Reg volt 4/4-es europai kupakor ugye?

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Esetleg, véletlenül a máltaiakat kivernénk 😛 kit kapthatunk?
dande
Two teams enter in this round, along with the ten Champions Path winners of the second qualifying round.

Seeded teams:
Netherlands Ajax CC: 70.500
Winners of match involving Denmark Copenhagen CC: 31.000
Winners of match involving Croatia Dinamo Zagreb CC: 29.500

Seeding TBD:
Winners of match involving Cyprus APOEL CC: 25.500
Greece PAOK CC: 23.500
Winners of match involving Serbia Red Star Belgrade CC: 16.750
6 winners of second qualifying round
r.baggio
A holland bajnokság is sokat vesztett az értékéből, pár évvel ezelőtt még a bajnok automatikusan csoportkörös volt, most meg az Ajax is mehet selejtezni, pedig nekik az utóbbi évek egész jól sikerültek.
Kampman
Utóbbi év .
Toca
2017-ben is EL döntőben voltak
Kampman
Úgy, több tiszteletet, ha kérhetnék!

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Horvátok, Wales, a bolgár bajnok oda-vissza... csak kezd beérni a sok stadionépítés. És a Népstadion még kész sincs.
Sobri Jóska
Kubatov megmondta: ki kell őket pattintani. S lőn.
empty taxi
Maga, maga...


több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Mondjuk a Fradinak nem sok köze van a meccshez, de ezek a nagyképű bolgárok meg is érdemlik eddig. Ignatyenkó bazdmeg...gondolom csilliárdba került nekünk
petey
Ignatyenko ok de a hsz első fele főleg ha összehasonlítjuk a tavalyi két meccset a mostani 155 perccel főleg h múlt héten kitárgyaltuk h a Ludo utanatok erősödött ... na mindegy végre örülök h talán már ezt nem tudjuk mi sem elrontani.
csebi
Tavaly sokkal jobban játszott a Ludo. Ég és föld. Csalóka eredmény azért. De kurva jó hogy most is a magyar bajnok búcsúztatja őket 😃
petey
Azért reálisan nézve most sem voltak rosszak, első meccsen elszúrták a második félidő elejét utána már hiába nyomtak nem tudtak visszajönni. Most az elején gólra váltottunk egy szögletet ami tudatos volt plusz szép gólt lőttünk. Tizit be kellett volna loniuk és akkor nagyon meleg lett volna, így a harmadik után elvesztettek minden hitüket, innentől az utolsó 35 perc formalitás maradt.

Na most bánom h csak szeptember elején költözünk ki Máltára 😕
csebi
Tipikus semmi nem jön össze, a másiknak meg minden gól. Ez van, 100% kihasználás 😊
petey
És a máltaiak ellen jobb lesz!

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Mondjuk a Fradinak nem sok köze van a meccshez, de ezek a nagyképű bolgárok meg is érdemlik eddig. Ignatyenkó bazdmeg...gondolom csilliárdba került nekünk
petey
Ignatyenko ok de a hsz első fele főleg ha összehasonlítjuk a tavalyi két meccset a mostani 155 perccel főleg h múlt héten kitárgyaltuk h a Ludo utanatok erősödött ... na mindegy végre örülök h talán már ezt nem tudjuk mi sem elrontani.
csebi
Tavaly sokkal jobban játszott a Ludo. Ég és föld. Csalóka eredmény azért. De kurva jó hogy most is a magyar bajnok búcsúztatja őket 😃
petey
Azért reálisan nézve most sem voltak rosszak, első meccsen elszúrták a második félidő elejét utána már hiába nyomtak nem tudtak visszajönni. Most az elején gólra váltottunk egy szögletet ami tudatos volt plusz szép gólt lőttünk. Tizit be kellett volna loniuk és akkor nagyon meleg lett volna, így a harmadik után elvesztettek minden hitüket, innentől az utolsó 35 perc formalitás maradt.

Na most bánom h csak szeptember elején költözünk ki Máltára 😕
csebi
Tipikus semmi nem jön össze, a másiknak meg minden gól. Ez van, 100% kihasználás 😊

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Horvátok, Wales, a bolgár bajnok oda-vissza... csak kezd beérni a sok stadionépítés. És a Népstadion még kész sincs.
Sobri Jóska
Az már nem is lesz
Gergőbácsi
Ó, dehogynem.
Sobri Jóska
El vagy tévedve, a nevet illetően.
Gergőbácsi
Bocsi, előreszaladtam pár évet.