Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Asszem mindenféleképpen újra látogatóba jön a Cselszki az Ülleire

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jön az angol Dinamo 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chelsea - Paok- BATE. Nem is rossz.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Red Bull nagy örömére egy csoportban van a Leipzig és a Salzburg. 😊
iktriad
Ráadásként Celtic és Rosenborg, jó kis csoport 😛
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Red Bull nagy örömére egy csoportban van a Leipzig és a Salzburg. 😊
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Hol lehet nézni a sorsolást, nincs stream-etek?
#JC6
sport1 adja
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hol lehet nézni a sorsolást, nincs stream-etek?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Érdekes lesz ez az EL sorsolás.

Lehet akár egy Chelsea, AC Milan, Lipcse, Vidi 4-es is, aminek PR szempontból meg vannak az előnyei, de akár egy Olympiakosz, Asztana, Malmö, Vidi 4-es is, ahol meg szépen lehetne pontokat gyűjteni.

Mindent egybevetve én 4-5 pontra számítok a Viditől a csoportkörben, s jövőre meg kellene lovagolni, hogy 2 körben is kiemeltek lesznek legalább.
tüsi91
Kár hogy idén a Fradi lesz a bajnok, kivétel ha a bírók, az eső, a időjárás, Doll, Orosz Pali vagy valaki fentről bele nem szól!

Amúgy hétvégén Fradi - Vidi!
Toca
dehogy lesz 😀
petey
Irónia, nem egy ország ahol a Ironok élnek 😉
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Érdekes lesz ez az EL sorsolás.

Lehet akár egy Chelsea, AC Milan, Lipcse, Vidi 4-es is, aminek PR szempontból meg vannak az előnyei, de akár egy Olympiakosz, Asztana, Malmö, Vidi 4-es is, ahol meg szépen lehetne pontokat gyűjteni.

Mindent egybevetve én 4-5 pontra számítok a Viditől a csoportkörben, s jövőre meg kellene lovagolni, hogy 2 körben is kiemeltek lesznek legalább.
tüsi91
Kár hogy idén a Fradi lesz a bajnok, kivétel ha a bírók, az eső, a időjárás, Doll, Orosz Pali vagy valaki fentről bele nem szól!

Amúgy hétvégén Fradi - Vidi!
Toca
dehogy lesz 😀

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Azért az erős, hogy a legjobb védő 3-asból, akire szavazni lehetett benn van Marcelo, aki előre elit, de védekezésben hibát hibára halmoz.
tüsi91
most miért, Ramos is bent volt ugyanezen az alapon
slowmotion
aztán kiderül hogy a Madridból senki se tud védekezni, és még a kapus is szar :d
eaglesmcnabb
Marcelóval nekem nincs sok bajom, csak a négyes védősorban balhátvédként erőltetését nem értem.
simán elférne egy sorral előrébb, mert szerintem egyáltalán nem gyengébb a labdával, mint bármelyik középpályásotok, de legalább védekezésben náluk erősebb lenne. hátul viszont...

persze, tudom, minden attól függ, hogy a taktikába hogyan illeszkedik valaki.
vannak a jól felfutó védők, meg vannak a statikusan jól védekező védők, de olyan talán nincs, aki mindkettőben világszínvonalú lenne. vagy bástya vagy, vagy futóegér, csak illeszkedjél a csapatba.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azért az erős, hogy a legjobb védő 3-asból, akire szavazni lehetett benn van Marcelo, aki előre elit, de védekezésben hibát hibára halmoz.
tüsi91
most miért, Ramos is bent volt ugyanezen az alapon
slowmotion
aztán kiderül hogy a Madridból senki se tud védekezni, és még a kapus is szar :d
eaglesmcnabb
Ez nem igaz, Courtois jó 😀
De én Realosként is nehezen értem ezt a díjkiosztást, egyszerűen nem hiszem, hogy a BL győztes csapatban lenne minden poszton a legjobb játékos.
Modric - CR ok, igazából még Navas is, mert végig gondolva ki kaphatta volna nem tudtam Alissonon kívül mást mondani és BLben nagyokat fogott, de Ramos top1 védőként való folyamatos betételét nem értem.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Azért az erős, hogy a legjobb védő 3-asból, akire szavazni lehetett benn van Marcelo, aki előre elit, de védekezésben hibát hibára halmoz.
tüsi91
most miért, Ramos is bent volt ugyanezen az alapon
slowmotion
aztán kiderül hogy a Madridból senki se tud védekezni, és még a kapus is szar :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Érdekes lesz ez az EL sorsolás.

Lehet akár egy Chelsea, AC Milan, Lipcse, Vidi 4-es is, aminek PR szempontból meg vannak az előnyei, de akár egy Olympiakosz, Asztana, Malmö, Vidi 4-es is, ahol meg szépen lehetne pontokat gyűjteni.

Mindent egybevetve én 4-5 pontra számítok a Viditől a csoportkörben, s jövőre meg kellene lovagolni, hogy 2 körben is kiemeltek lesznek legalább.
tüsi91
Kár hogy idén a Fradi lesz a bajnok, kivétel ha a bírók, az eső, a időjárás, Doll, Orosz Pali vagy valaki fentről bele nem szól!

Amúgy hétvégén Fradi - Vidi!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Erről beszéltem:

 www.youtube.com/watch?v=DBS4M8umj4M&t=20s

Ismerős a srác 2:39-nél? Most kapott meghívót valamelyik nemzeti csapatba... melyikbe is?

 www.youtube.com/watch?v=COT2aTG51gU
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes lesz ez az EL sorsolás.

Lehet akár egy Chelsea, AC Milan, Lipcse, Vidi 4-es is, aminek PR szempontból meg vannak az előnyei, de akár egy Olympiakosz, Asztana, Malmö, Vidi 4-es is, ahol meg szépen lehetne pontokat gyűjteni.

Mindent egybevetve én 4-5 pontra számítok a Viditől a csoportkörben, s jövőre meg kellene lovagolni, hogy 2 körben is kiemeltek lesznek legalább.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Sallai meg a Freiburgban.
Toca
végre egy magyar futballista, aki ésszel vált klubot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Luxemburgi csapat az EL 32 csapata között. Nehéz ezt felfogni.
Kenny
48, de tudom, hogy nem ez a lényeg 😀 magyar is van, mi a gond? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Luxemburgi csapat az EL 32 csapata között. Nehéz ezt felfogni.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Sallai meg a Freiburgban.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jesszus Mariska, mekkora gólt vert Sinani a románoknak...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
T'ham megint jól megszívta....
#JC6
Tavaly is ez volt, aztán csoportelsőség lett a vége. Szerintem idén is meglesz a továbbjutás. (Vagy legalábbis nagyon remélem.)
Duff
viszont itt minden a formaidőzítésről szól.
a csoportelsőséget baszhatod, a lényeg a playoffba jutás.

(dallaszi tehenészek szurkolóként tudnék erről mesélni egyet s mást)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ha Modric a legjobb játékos a BLben UEFA szerint) és Modric a legjobb játékos a VBn (FIFA ) akkor az aranylabdát ki fogja kapni vajon ?? 😊
Toca
Messi vagy Cé 😀
bogec7
Manning
gordon
 www.transfermarkt.de/ryan-manning/profil/spieler/262300
A Championshipből?
Akkor már inkább Brady, ő PL-játékos  www.transfermarkt.de/robbie-brady/profil/spieler/128229


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Ha Modric a legjobb játékos a BLben UEFA szerint) és Modric a legjobb játékos a VBn (FIFA ) akkor az aranylabdát ki fogja kapni vajon ?? 😊
Toca
Messi vagy Cé 😀
bogec7
Manning
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
T'ham megint jól megszívta....
#JC6
Tavaly is ez volt, aztán csoportelsőség lett a vége. Szerintem idén is meglesz a továbbjutás. (Vagy legalábbis nagyon remélem.)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
az Atalantánál az a csávó hibázta el a sorsdöntő büntetőt, akit amúgy a mai ellenfelüktől igazoltak.
epic.