Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Akkor Fradi rinya után jöhet a Barcás hiszti?

Vicces tavaly azt hittem utcahosszal nyer a Real most ugyanezt hittem a Barcarol aztán...
Toca
Én nem gondoltam volna, hogy CR ennyire fog hiányozni ebből a Realból.
Félek, hogy velünk is ez lesz Messi nélkül.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/sport/futball/2018/09/27/az_nb_i.-es_edzonek_fogalma_nem_volt_a_szabalyrol_ezert_nem_nevezte_a_meccsre_jatekosat/

😀 hat ez kurva jo. legalabb oszinte

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Hát már megbocsáss, amikor egy fradi nem tud feljutni az nb2-ből, mert Szolnokok meg Kecskemétek jutnak fel helyettük, azon csak röhögni lehet. Amúgy ha jól emlékszem akkoriban a fradi semmiféle követelmények nem tudott megfelelni. Ha jogtalan kizárásról kell beszélni akkor a Nyíregyházáé lehet az, mindenhol máshol bőven volt alapja, és inkább a saját vezetőség tehet róla, mintsem az mlsz. Más kérdés, hogy még vagy 10 csapatot ki kellett volna zárni, csak akkor el sem tudták volna indítani a bajnokságot.
gabokocka
kizárás volt a pokol, hogy ezt megmerték tenni csupán klubszimpátia alapján.
azt pedig, hogy jogtalan volt, nem én mondtam, hanem az Ítélőtábla.
 index.hu/sport/futball/2006/12/07/ftcmlsz1207/

a feljutásra meg leírtam, hogy ez már nem is lehetett volna másképpen, magyar történet.
a 6. helyezett és a másodosztály keretét össze lehet hasonlítani mennyire egyezett meg. megsúgom: nem nagyon. market value-ban is majdnem felére esett le. ennek ellenére azonnal vissza kellett volna jutni.
csebi
Azt leírják hogy jogszerűtlen volt az eljárás, de azt sehol nem írják, hogy bármi köze is lett volna a csapatnak a licensz követelményekhez. Ergo nem csapatszimpátia alapján zárták ki a fradit, hanem mert nem felelt meg a követelményeknek, csak olyan gyökerek voltak, hogy nem tudták ezt normális eljárás keretein belül megvalósítani. Pont olyan, mint amikor a gyilkost eljárási hiba miatt felmentik. Nem azt mondják ki, hogy nem ölte meg az áldozatot, hanem hogy a jogszerűtlen eljárás miatt nem ítélhető el.
gabokocka
megfordítom. tehát ha te embert ölsz, majd elítélnek és halálra ítélnek, ami jogszerűtlen, de mivel embert öltél, büntetést kell kapnod, akkor szerinted ez így rendben van? miközben melletted egyszerre tárgyalnak ugyanúgy 10 másik ügyet, ahol szintén emberölést követett el a vádlott, de az eljárásukat megszüntetik azon az alapon, hogy nem gabokocka-nak hívják az elkövetőt, akkor ez is rendben van szerinted? vannak itt gondok ...
csebi
Szóval a Fradi kiesése már olyan mintha valaki meghalt volna?
A rinya vonaton nincs fék!

Lépjetek már túl rajra több mint 10 éve volt azóta már vagy 3 bajnoki címet illett volna beseperni meg legalább 2 kört nyerni egy európai kupában.
Toca
nem én hoztam fel a gyilkos példát, ha értelmezted is volna a hozzászólásokat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
10 éve volt azóta már vagy 3 bajnoki címet illett volna beseperni meg legalább 2 kört nyerni egy európai kupában.
Toca
10 év alatt nem túl nagy kérés ez?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Hát már megbocsáss, amikor egy fradi nem tud feljutni az nb2-ből, mert Szolnokok meg Kecskemétek jutnak fel helyettük, azon csak röhögni lehet. Amúgy ha jól emlékszem akkoriban a fradi semmiféle követelmények nem tudott megfelelni. Ha jogtalan kizárásról kell beszélni akkor a Nyíregyházáé lehet az, mindenhol máshol bőven volt alapja, és inkább a saját vezetőség tehet róla, mintsem az mlsz. Más kérdés, hogy még vagy 10 csapatot ki kellett volna zárni, csak akkor el sem tudták volna indítani a bajnokságot.
gabokocka
kizárás volt a pokol, hogy ezt megmerték tenni csupán klubszimpátia alapján.
azt pedig, hogy jogtalan volt, nem én mondtam, hanem az Ítélőtábla.
 index.hu/sport/futball/2006/12/07/ftcmlsz1207/

a feljutásra meg leírtam, hogy ez már nem is lehetett volna másképpen, magyar történet.
a 6. helyezett és a másodosztály keretét össze lehet hasonlítani mennyire egyezett meg. megsúgom: nem nagyon. market value-ban is majdnem felére esett le. ennek ellenére azonnal vissza kellett volna jutni.
csebi
Azt leírják hogy jogszerűtlen volt az eljárás, de azt sehol nem írják, hogy bármi köze is lett volna a csapatnak a licensz követelményekhez. Ergo nem csapatszimpátia alapján zárták ki a fradit, hanem mert nem felelt meg a követelményeknek, csak olyan gyökerek voltak, hogy nem tudták ezt normális eljárás keretein belül megvalósítani. Pont olyan, mint amikor a gyilkost eljárási hiba miatt felmentik. Nem azt mondják ki, hogy nem ölte meg az áldozatot, hanem hogy a jogszerűtlen eljárás miatt nem ítélhető el.
gabokocka
megfordítom. tehát ha te embert ölsz, majd elítélnek és halálra ítélnek, ami jogszerűtlen, de mivel embert öltél, büntetést kell kapnod, akkor szerinted ez így rendben van? miközben melletted egyszerre tárgyalnak ugyanúgy 10 másik ügyet, ahol szintén emberölést követett el a vádlott, de az eljárásukat megszüntetik azon az alapon, hogy nem gabokocka-nak hívják az elkövetőt, akkor ez is rendben van szerinted? vannak itt gondok ...
csebi
Szóval a Fradi kiesése már olyan mintha valaki meghalt volna?
A rinya vonaton nincs fék!

Lépjetek már túl rajra több mint 10 éve volt azóta már vagy 3 bajnoki címet illett volna beseperni meg legalább 2 kört nyerni egy európai kupában.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Hát már megbocsáss, amikor egy fradi nem tud feljutni az nb2-ből, mert Szolnokok meg Kecskemétek jutnak fel helyettük, azon csak röhögni lehet. Amúgy ha jól emlékszem akkoriban a fradi semmiféle követelmények nem tudott megfelelni. Ha jogtalan kizárásról kell beszélni akkor a Nyíregyházáé lehet az, mindenhol máshol bőven volt alapja, és inkább a saját vezetőség tehet róla, mintsem az mlsz. Más kérdés, hogy még vagy 10 csapatot ki kellett volna zárni, csak akkor el sem tudták volna indítani a bajnokságot.
gabokocka
kizárás volt a pokol, hogy ezt megmerték tenni csupán klubszimpátia alapján.
azt pedig, hogy jogtalan volt, nem én mondtam, hanem az Ítélőtábla.
 index.hu/sport/futball/2006/12/07/ftcmlsz1207/

a feljutásra meg leírtam, hogy ez már nem is lehetett volna másképpen, magyar történet.
a 6. helyezett és a másodosztály keretét össze lehet hasonlítani mennyire egyezett meg. megsúgom: nem nagyon. market value-ban is majdnem felére esett le. ennek ellenére azonnal vissza kellett volna jutni.
csebi
Azt leírják hogy jogszerűtlen volt az eljárás, de azt sehol nem írják, hogy bármi köze is lett volna a csapatnak a licensz követelményekhez. Ergo nem csapatszimpátia alapján zárták ki a fradit, hanem mert nem felelt meg a követelményeknek, csak olyan gyökerek voltak, hogy nem tudták ezt normális eljárás keretein belül megvalósítani. Pont olyan, mint amikor a gyilkost eljárási hiba miatt felmentik. Nem azt mondják ki, hogy nem ölte meg az áldozatot, hanem hogy a jogszerűtlen eljárás miatt nem ítélhető el.
gabokocka
megfordítom. tehát ha te embert ölsz, majd elítélnek és halálra ítélnek, ami jogszerűtlen, de mivel embert öltél, büntetést kell kapnod, akkor szerinted ez így rendben van? miközben melletted egyszerre tárgyalnak ugyanúgy 10 másik ügyet, ahol szintén emberölést követett el a vádlott, de az eljárásukat megszüntetik azon az alapon, hogy nem gabokocka-nak hívják az elkövetőt, akkor ez is rendben van szerinted? vannak itt gondok ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
ügyes gyerek ez a hazard 😊

 twitter.com/footystreamerHD/status/1045050398292226048
Löfli
Ez már szebb volt, mint a Puskás díjas 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mázlink van, hogy úgy tűnik a Real idén sem akarja megnyerni a bajnokágot 😛
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 691 — Cowboys fan
ügyes gyerek ez a hazard 😊

 twitter.com/footystreamerHD/status/1045050398292226048
Löfli
én azt nem értem, hogy egész meccsen mentek a taktikai faultok, erre ott az oldalvonal mellett nem képesek felrúgni.
ha van a PL-ben valaki, akit ott nem szabad elengedni, az ő.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 411
a Sevilla az smafu?
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ügyes gyerek ez a hazard 😊

 twitter.com/footystreamerHD/status/1045050398292226048


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Erdekes ez a Pool-Chelsea...egyik csapat se vette tul komolyan, meg volt kb 4-5 "tizigyanus" eset a Poolnal, egyet se kaptak meg. (mondjuk a kezezesek + az elso felidos Keita/Mane? homoritas, valamit Shaqiri esese sem volt az sztem. lehet haza huz a szivem 😀 ). Ja igen, az egyenlito golunkat meg talan les elozte meg, de "stands" maradt a VAR utan...szoval mondhatni velunk van a biro
Borbinho
az első 15 percet leszámítva egyáltalán nem volt benne a meccsben, hogy nyer a Dinamo, de aztán valahogy mégis sikerült.
nem baj, a szombati meccs sokkal fontosabb.
slowmotion
ja. en felidoig meg mertem vna eskudni h 0-0 es tizik, aztan amikor elkezdtetek nyomni azt hittem ki is kapunk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 691 — Cowboys fan
Erdekes ez a Pool-Chelsea...egyik csapat se vette tul komolyan, meg volt kb 4-5 "tizigyanus" eset a Poolnal, egyet se kaptak meg. (mondjuk a kezezesek + az elso felidos Keita/Mane? homoritas, valamit Shaqiri esese sem volt az sztem. lehet haza huz a szivem 😀 ). Ja igen, az egyenlito golunkat meg talan les elozte meg, de "stands" maradt a VAR utan...szoval mondhatni velunk van a biro
Borbinho
az első 15 percet leszámítva egyáltalán nem volt benne a meccsben, hogy nyer a Dinamo, de aztán valahogy mégis sikerült.
nem baj, a szombati meccs sokkal fontosabb.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Erdekes ez a Pool-Chelsea...egyik csapat se vette tul komolyan, meg volt kb 4-5 "tizigyanus" eset a Poolnal, egyet se kaptak meg. (mondjuk a kezezesek + az elso felidos Keita/Mane? homoritas, valamit Shaqiri esese sem volt az sztem. lehet haza huz a szivem 😀 ). Ja igen, az egyenlito golunkat meg talan les elozte meg, de "stands" maradt a VAR utan...szoval mondhatni velunk van a biro

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Akkor Fradi rinya után jöhet a Barcás hiszti?

Vicces tavaly azt hittem utcahosszal nyer a Real most ugyanezt hittem a Barcarol aztán...
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hogy én milyen jókat kacagok azon, hogy a mennyein megy a vita 🤣
gdavid
Közben a Leganés kb. 30 percre a nagy meglepetéstől.
Gergőbácsi
hát bejött

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Bakker a Villareal mekkorát akasztott, á la Zlatan, vagy még nagyobbat 😮

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valverde is elmehet a búsba, kezd ez kicsit sok lenni a lazsálásból....
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Hogy én milyen jókat kacagok azon, hogy a mennyein megy a vita 🤣
gdavid
Közben a Leganés kb. 30 percre a nagy meglepetéstől.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
tényleg vicces, hogy egy teljesen jogtalan kizárás megtörténhetett csupán azért mert az MLSZ vezetése újpesti vonalon mozgott. remélem egyszer ugyanígy járnak el majd a Ti csapataitokkal és én is így fogok kárörvendeni rajta. kizárásnak nem lett volna szabad megtörténnie. ami utána történt az meg semmi újdonság a magyar fociban. inkompetens banda volt a fradi vezetése és a csapat is kezdve a játékosoktól bezárólag az edzőkkel.
csebi
Az én csapatom önerőből esett ki kétszer csak az elmúlt 5 évben, és mindkétszer tükörsimán nyerve jutott fel.

Ez most nem a Fradi ellen van, mert tényleg jogtalanul zárták ki, ez kétségtelen...
De úgy gondolom, hogy amelyik csapatot kizárják úgy, hogy egy 16 csapatos bajnokságban 6., és a következő évben önerőből nem tud feljutni, az a csapat meg is érdemli.
eaglesmcnabb
a te csapatodat nem vitték szét, a mienket igen.
Ti a pályán estetek ki, mi nem.Mi soha nem estünk ki NB1-ből a pályán.
Kenny
Pont azert esett ki eloszor, mert szetvittek. Abban az idoben 16 csapatbol egyedul a honved kezdojeben nem volt legalabb egy sandor karolyos. Kiestunk, de utana egybol feljutottunk utcahosszal, nem fogott ki rajtunk holmi szolnok. Most meg hogy nem vagyunk tenyezok tized akkora koltsegvetessel azert meg nem fogok szegyenkezni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Van baj, hogy ez a szabálytalanság Milnertől sárga lapot ért. Mondjuk látványosan esett a dinamós.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 691 — Cowboys fan
Hát már megbocsáss, amikor egy fradi nem tud feljutni az nb2-ből, mert Szolnokok meg Kecskemétek jutnak fel helyettük, azon csak röhögni lehet. Amúgy ha jól emlékszem akkoriban a fradi semmiféle követelmények nem tudott megfelelni. Ha jogtalan kizárásról kell beszélni akkor a Nyíregyházáé lehet az, mindenhol máshol bőven volt alapja, és inkább a saját vezetőség tehet róla, mintsem az mlsz. Más kérdés, hogy még vagy 10 csapatot ki kellett volna zárni, csak akkor el sem tudták volna indítani a bajnokságot.
gabokocka
kizárás volt a pokol, hogy ezt megmerték tenni csupán klubszimpátia alapján.
azt pedig, hogy jogtalan volt, nem én mondtam, hanem az Ítélőtábla.
 index.hu/sport/futball/2006/12/07/ftcmlsz1207/

a feljutásra meg leírtam, hogy ez már nem is lehetett volna másképpen, magyar történet.
a 6. helyezett és a másodosztály keretét össze lehet hasonlítani mennyire egyezett meg. megsúgom: nem nagyon. market value-ban is majdnem felére esett le. ennek ellenére azonnal vissza kellett volna jutni.
csebi
Azt leírják hogy jogszerűtlen volt az eljárás, de azt sehol nem írják, hogy bármi köze is lett volna a csapatnak a licensz követelményekhez. Ergo nem csapatszimpátia alapján zárták ki a fradit, hanem mert nem felelt meg a követelményeknek, csak olyan gyökerek voltak, hogy nem tudták ezt normális eljárás keretein belül megvalósítani. Pont olyan, mint amikor a gyilkost eljárási hiba miatt felmentik. Nem azt mondják ki, hogy nem ölte meg az áldozatot, hanem hogy a jogszerűtlen eljárás miatt nem ítélhető el.
gabokocka
bocs, Te írtad, hogy még vagy tíz csapatot ki kellett volna zárni. innentől kezdve sérül mindenfajta szabályrendszerre való mutogatás, mert a szabályrendszereknek addig van értelmük, amíg mindenkire egyformán vonatkozik.

és ezt úgy írom, hogy amúgy utálom a Fradit (is), de attól még nem kell átlépni fölötte.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ti a pályán estetek ki, mi nem.Mi soha nem estünk ki NB1-ből a pályán.
Kenny
Még.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hogy én milyen jókat kacagok azon, hogy a mennyein megy a vita 🤣

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Hát már megbocsáss, amikor egy fradi nem tud feljutni az nb2-ből, mert Szolnokok meg Kecskemétek jutnak fel helyettük, azon csak röhögni lehet. Amúgy ha jól emlékszem akkoriban a fradi semmiféle követelmények nem tudott megfelelni. Ha jogtalan kizárásról kell beszélni akkor a Nyíregyházáé lehet az, mindenhol máshol bőven volt alapja, és inkább a saját vezetőség tehet róla, mintsem az mlsz. Más kérdés, hogy még vagy 10 csapatot ki kellett volna zárni, csak akkor el sem tudták volna indítani a bajnokságot.
gabokocka
kizárás volt a pokol, hogy ezt megmerték tenni csupán klubszimpátia alapján.
azt pedig, hogy jogtalan volt, nem én mondtam, hanem az Ítélőtábla.
 index.hu/sport/futball/2006/12/07/ftcmlsz1207/

a feljutásra meg leírtam, hogy ez már nem is lehetett volna másképpen, magyar történet.
a 6. helyezett és a másodosztály keretét össze lehet hasonlítani mennyire egyezett meg. megsúgom: nem nagyon. market value-ban is majdnem felére esett le. ennek ellenére azonnal vissza kellett volna jutni.
csebi
Azt leírják hogy jogszerűtlen volt az eljárás, de azt sehol nem írják, hogy bármi köze is lett volna a csapatnak a licensz követelményekhez. Ergo nem csapatszimpátia alapján zárták ki a fradit, hanem mert nem felelt meg a követelményeknek, csak olyan gyökerek voltak, hogy nem tudták ezt normális eljárás keretein belül megvalósítani. Pont olyan, mint amikor a gyilkost eljárási hiba miatt felmentik. Nem azt mondják ki, hogy nem ölte meg az áldozatot, hanem hogy a jogszerűtlen eljárás miatt nem ítélhető el.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.