Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
"Szegény" Neymar:

 m.facebook.com/story.php?story_fbid=465520460564835&id=100013206546381

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
Mikey
nem megy, Sobri megmondta, hogy fekát nem vesz Perez
gordon
Klasszik feka sztárt, aki a csapat arca lenne.
Ez a Bernabéu-hagyaték része.
Neymar nem klasszik afrikai fekete, ő beleférhet, de Mbappe kizárt.
Sobri Jóska
Ugye te is tudod, hogy ez nincs így.
Kenny
Ellenpélda?
Bernabéu keményvonalas Franco-hívő volt, nem volt oda az afrikai feketékért.
Perez az ő szellemiségét viszi.
Sobri Jóska
Ultras Sur-t miért takarította el a lelátóról? Kifelé jópofi?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
Mikey
nem megy, Sobri megmondta, hogy fekát nem vesz Perez
gordon
Klasszik feka sztárt, aki a csapat arca lenne.
Ez a Bernabéu-hagyaték része.
Neymar nem klasszik afrikai fekete, ő beleférhet, de Mbappe kizárt.
Sobri Jóska
Ugye te is tudod, hogy ez nincs így.
Kenny
Ellenpélda?
Bernabéu keményvonalas Franco-hívő volt, nem volt oda az afrikai feketékért.
Perez az ő szellemiségét viszi.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
Mikey
nem megy, Sobri megmondta, hogy fekát nem vesz Perez
gordon
Klasszik feka sztárt, aki a csapat arca lenne.
Ez a Bernabéu-hagyaték része.
Neymar nem klasszik afrikai fekete, ő beleférhet, de Mbappe kizárt.
Sobri Jóska
Ugye te is tudod, hogy ez nincs így.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Egyébként ezek a csapattól kapott fizuk hány százalékát jelenthetik a játékosok bevételének? Fura nekem mindig olvasni ezeket a hisztiket...
Hanni
Ezek elvi kérdések ezen a szinten.


Egyébként ezek a csapattól kapott fizuk hány százalékát jelenthetik a játékosok bevételének? Fura nekem mindig olvasni ezeket a hisztiket...
Hanni
25-35 % között egy Messi / CR / Neymar
Toca
Ha csak a klasszikus keresetet nézed.
De ha a már meglévő euromilliókból menedzselt befektetesek hozamát is kalkulálod, akkor még kevesebb, és évről évre kisebb a kereset aránya a teljes bevételben, amit a portfoliójuk biztosít számukra.
Sobri Jóska
Nyilván én a bevallott éves bevételből számoltam ami ugyebár tudjuk hogy csalhat 😀
De CR egy éves fizujat otthagyta most az adohatosagon ez biztos kurvara jobb.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Egyébként ezek a csapattól kapott fizuk hány százalékát jelenthetik a játékosok bevételének? Fura nekem mindig olvasni ezeket a hisztiket...
Hanni
Ezek elvi kérdések ezen a szinten.


Egyébként ezek a csapattól kapott fizuk hány százalékát jelenthetik a játékosok bevételének? Fura nekem mindig olvasni ezeket a hisztiket...
Hanni
25-35 % között egy Messi / CR / Neymar
Toca
Ha csak a klasszikus keresetet nézed.
De ha a már meglévő euromilliókból menedzselt befektetesek hozamát is kalkulálod, akkor még kevesebb, és évről évre kisebb a kereset aránya a teljes bevételben, amit a portfoliójuk biztosít számukra.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Egyébként ezek a csapattól kapott fizuk hány százalékát jelenthetik a játékosok bevételének? Fura nekem mindig olvasni ezeket a hisztiket...
Hanni
25-35 % között egy Messi / CR / Neymar
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként ezek a csapattól kapott fizuk hány százalékát jelenthetik a játékosok bevételének? Fura nekem mindig olvasni ezeket a hisztiket...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
Mikey
nem megy, Sobri megmondta, hogy fekát nem vesz Perez
gordon
Klasszik feka sztárt, aki a csapat arca lenne.
Ez a Bernabéu-hagyaték része.
Neymar nem klasszik afrikai fekete, ő beleférhet, de Mbappe kizárt.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
 hvg.hu/sport/20180704_Ronaldo_mar_hazat_nez


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Salahval közben hosszabbitott a Pool. 😊 Ha menni is fog, nem valószínű, hogy idén lesz az. Mivel még tavasszal Firmino új szerződése is megvolt, a támadó szekció ugyan ilyen veszélyes maradhat jövőre is.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
El nem tudom képzelni, hogyha a Juve megadja CR-nek az éves 30 millát, akkor Dybaláék instant ne állnának sorba fizuemelésért.
Fast Willie
Trade. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
Mindenre választ kapunk azért...
"A portugál labdarúgó állítólag elégedetlen azzal, hogy a Real Madridban csupán 21 millió eurót keres, miközben a Barcelona az ősszel 45 millió euróra emelte Lionel Messi fizetését, de Neymar is 37 milliót kap a PSG-ben. Ronaldo abban bízott, hogy a 2017-es Aranylabda elnyerése után változás következik be, de mivel a klub az ő igényeinek rendezése helyett inkább Neymar megszerzésének a gondolatával kacérkodott, megharagudott a vezetőkre, elsősorban Florentino Pérez elnökre.

A Juventus nyitott volt a lehetőségre, a spanyol tévéműsor, a Jugones úgy értesült, hogy a Real Madrid 100 millió euróért elengedi az olasz bajnokcsapathoz. A Juventusnál évente 30 millió eurót kereshet majd."

Látszik, hogy nem a mi dimenziónk, én a mostani cégemnél örülnék ha 21 millió eurót keresnék 😊
NB2
(...)
Látszik, hogy nem a mi dimenziónk, én a mostani cégemnél örülnék ha 21 millió eurót keresnék a nyugdíjig 😊

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
Mindenre választ kapunk azért...
"A portugál labdarúgó állítólag elégedetlen azzal, hogy a Real Madridban csupán 21 millió eurót keres, miközben a Barcelona az ősszel 45 millió euróra emelte Lionel Messi fizetését, de Neymar is 37 milliót kap a PSG-ben. Ronaldo abban bízott, hogy a 2017-es Aranylabda elnyerése után változás következik be, de mivel a klub az ő igényeinek rendezése helyett inkább Neymar megszerzésének a gondolatával kacérkodott, megharagudott a vezetőkre, elsősorban Florentino Pérez elnökre.

A Juventus nyitott volt a lehetőségre, a spanyol tévéműsor, a Jugones úgy értesült, hogy a Real Madrid 100 millió euróért elengedi az olasz bajnokcsapathoz. A Juventusnál évente 30 millió eurót kereshet majd."

Látszik, hogy nem a mi dimenziónk, én a mostani cégemnél örülnék ha 21 millió eurót keresnék 😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
Mikey
nem megy, Sobri megmondta, hogy fekát nem vesz Perez
gordon
akkor jó mert feka mindkettő 😀
Mbappénak azért örülnék, bár neki tavaly is örültem volna
eaglesmcnabb
Mbappé túlságosan egyszerűen megoldaná a csatárgondokat szóval nem jön 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
CR -> Juventus!?
Matthew99
Le is megyek hídba 😀 (Juve fan vagyok 94 óta)
Emberileg sosem kedveltem, de szakmailag, ha 100m euróért tényleg eladják nekünk, az vicc és naná, hogy jöhet 😀 Röhej lenne ennyi pénzért megszerezni egy Top2 játékost.
Chargers LT
Mondjuk ez még közel se jelenti azt, hogy Ronaldo is rábólint az üzletre. Nem tudom ő pl miért járna ezzel jól.
Matthew99
Egyelőre hitetlenkedem, de csak az eladási összeg miatt.
CR szempontjából 30m éviről beszélnek, ami már bitang gázsi lenne, szóval a töménytelen lóvé?! De a Juvéra eddig nem volt jellemző a nagy pénzek osztogatása.
Chargers LT
Emellett az összes eddigi sztori arról, hogy mégis hogyan gondolta a Juve vezetősége h hogyan fogja az évi 30 misit kifizetni neki, kb teljes homály és teljes ellentéte, amit eddig a Juve Agnelli alatt csinált/lett felépítve.
Beki
Mondjuk anno Beckham 70 millás vagy mennyi átigazolási pénze állítólag 1 nap alatt visszajött a mezeladásokból, szerintem még ez a része megoldható valamennyire.
Ha meg így nem megy, akkor kölcsönkérünk a cosa nostrától.
kishaszi
El nem tudom képzelni, hogyha a Juve megadja CR-nek az éves 30 millát, akkor Dybaláék instant ne állnának sorba fizuemelésért.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
Mikey
nem megy, Sobri megmondta, hogy fekát nem vesz Perez
gordon
akkor jó mert feka mindkettő 😀
Mbappénak azért örülnék, bár neki tavaly is örültem volna. Évek óta nem igazoltunk top kaliber játékost, most már időszerű. Alapvetően tetszik a játékospolitika, de a Barca erőfölényét most már ideje lenne lereagálni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
Mikey
nem megy, Sobri megmondta, hogy fekát nem vesz Perez
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
NB2
Neymar után ő is?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
CR -> Juventus!?
Matthew99
Le is megyek hídba 😀 (Juve fan vagyok 94 óta)
Emberileg sosem kedveltem, de szakmailag, ha 100m euróért tényleg eladják nekünk, az vicc és naná, hogy jöhet 😀 Röhej lenne ennyi pénzért megszerezni egy Top2 játékost.
Chargers LT
Mondjuk ez még közel se jelenti azt, hogy Ronaldo is rábólint az üzletre. Nem tudom ő pl miért járna ezzel jól.
Matthew99
Egyelőre hitetlenkedem, de csak az eladási összeg miatt.
CR szempontjából 30m éviről beszélnek, ami már bitang gázsi lenne, szóval a töménytelen lóvé?! De a Juvéra eddig nem volt jellemző a nagy pénzek osztogatása.
Chargers LT
Emellett az összes eddigi sztori arról, hogy mégis hogyan gondolta a Juve vezetősége h hogyan fogja az évi 30 misit kifizetni neki, kb teljes homály és teljes ellentéte, amit eddig a Juve Agnelli alatt csinált/lett felépítve.
Beki
Mondjuk anno Beckham 70 millás vagy mennyi átigazolási pénze állítólag 1 nap alatt visszajött a mezeladásokból, szerintem még ez a része megoldható valamennyire.
Ha meg így nem megy, akkor kölcsönkérünk a cosa nostrától.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
Közben állítólag Mbappé Kispestre a Realba tart...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
CR -> Juventus!?
Matthew99
Le is megyek hídba 😀 (Juve fan vagyok 94 óta)
Emberileg sosem kedveltem, de szakmailag, ha 100m euróért tényleg eladják nekünk, az vicc és naná, hogy jöhet 😀 Röhej lenne ennyi pénzért megszerezni egy Top2 játékost.
Chargers LT
Mondjuk ez még közel se jelenti azt, hogy Ronaldo is rábólint az üzletre. Nem tudom ő pl miért járna ezzel jól.
Matthew99
Egyelőre hitetlenkedem, de csak az eladási összeg miatt.
CR szempontjából 30m éviről beszélnek, ami már bitang gázsi lenne, szóval a töménytelen lóvé?! De a Juvéra eddig nem volt jellemző a nagy pénzek osztogatása.
Chargers LT
Emellett az összes eddigi sztori arról, hogy mégis hogyan gondolta a Juve vezetősége h hogyan fogja az évi 30 misit kifizetni neki, kb teljes homály és teljes ellentéte, amit eddig a Juve Agnelli alatt csinált/lett felépítve.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
CR oda megy, ahova akar.
Mivel pontosan nem tudni mi van a háttérben, miért akar egyáltalán bárhova is menni, és nem a Realból visszavonulni, így azt se lehet tudni, hogy hova akar menni, és miért oda.
Szerintem oda megy, ahol a legnagyobb istenkirálynak érezheti magát, és ahol úgy érzi, hogy abból a legtöbbet profitálja, és nem feltétlenül anyagi értelemben, inkább siker, feeling, játékélmény.
Mivel rengeteg feltételről, összetevőről fingunk nincs, és nem is lehet, ebbe a logikába a MU ugyanúgy beleillik, mint a Juve vagy a PSG, viszont a periféria (Kína, USA, stb.) meg nem igazán.
Évi 30M az 4 évre 120, plusz az átigazolási ár 100M, az együtt még mindig nincs egy Neymarnyi se. Merchandisingban/brandértékben egy éven belül visszajön.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
BL győzelem szempontjából a PSG szerintem nem szempont (most már). Ha a PSG Tuchellel BL-t nyer, megeszem a kalapom...
Chargers LT
Barcának és a PSGnek nem fogják olcsón adni, mondjuk nem értem a Juvénak miért.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
BL győzelem szempontjából a PSG szerintem nem szempont (most már). Ha a PSG Tuchellel BL-t nyer, megeszem a kalapom...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀