Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Spanyol meccsbe nézett bele valaki? Modric megint olyan aranylabdás szinten tolta, mint a vébén a kieséses szakaszban?
Wyatt
sztem kb olyan mentalitassal alhattak neki, mint ahogy a jo oreg Jay Cutler 1 pre season meccsnek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Spanyol meccsbe nézett bele valaki? Modric megint olyan aranylabdás szinten tolta, mint a vébén a kieséses szakaszban?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
2.meccse volt Rossinak, vagy 2 hete h egyutt edz a csapat, pls ne legyunk mar unneprontoak. tudjuk h nem vilagvero a keret es a hosszutavu javulashoz az utanpotlasban van a gond, de azzal kell kezdeni valamit, ami rendelkezesre all. csomo kis orszag jut ki sorra a nagy tornakra, akiknek nincs (annyival) jobb keretjuk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Izlanddal mi van amúgy, két meccs 0-9es gólkülönbség?! Máskor egy komplett selejtezősorozat kapnak ennyi gólt.
zavi27
van aki leszarja ezt az egész nemzetek ligáját
engem sem érdekel amúgy, csak ma nem volt semmi és a tv ott volt az m4-en
NB2
Jaja

Az, hogy a csapatot az Eb-re és vébére kivezető szövetségi kapitány távozott, nyilván semmit nem számít

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 965 — nabege2@yahoo.com
Izlanddal mi van amúgy, két meccs 0-9es gólkülönbség?! Máskor egy komplett selejtezősorozat kapnak ennyi gólt.
zavi27
van aki leszarja ezt az egész nemzetek ligáját
engem sem érdekel amúgy, csak ma nem volt semmi és a tv ott volt az m4-en
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem vissza, ez hogy a faszba nem volt lesgól?
Wyatt
érthetetlen, már az ismétlésnél is hőbörögtem
petey
Én pont nem néztem akkor, még el voltam foglalva a mi gólunkkal, csak most láttam az ismétlést, de bassza meg a Milantól elvettek egy gólt, mert Higany lábujjkörme előrébb volt, itt meg a fél ember...

Mondjuk amúgy is idegelt ez a bíró, a vitás esetek 90 százalékában a görögök jártak jobban

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Most nézem vissza, ez hogy a faszba nem volt lesgól?
Wyatt
érthetetlen, már az ismétlésnél is hőbörögtem

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem vissza, ez hogy a faszba nem volt lesgól?

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Izlanddal mi van amúgy, két meccs 0-9es gólkülönbség?! Máskor egy komplett selejtezősorozat kapnak ennyi gólt.
zavi27
Ellenek a bálnák, otthon jár az eszük egy jó kis bálnabébi pörköltnél nincs is jobb

több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Izlanddal mi van amúgy, két meccs 0-9es gólkülönbség?! Máskor egy komplett selejtezősorozat kapnak ennyi gólt.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 674 — Amerikai sportok rajongója
Na most aztán minden szép és csodás lesz újra, fantasztikus, hihetetlen győzelem!😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Már kezdődik a hazudozás, hajdúbé is meghülyült. És lesz egy hónapig basszus. Vicc
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Rossi ezt kurva okosan meccselte le.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hitvány volt a 2. félidő, de a győzelem az győzelem.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy mi ez a füst?
szurkerek görögtüzeznek kint?
NB2
Gondolom, megjöttek a végére

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Eppel mi a faszt sétál lesen mikor támadunk?

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 965 — nabege2@yahoo.com
amúgy mi ez a füst?
szurkerek görögtüzeznek kint?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 965 — nabege2@yahoo.com
A magyar focinak sok minden jót tehet, csak az nem ha egy edzőmeccset -nézők nélkül -véletlenül megnyernének, majd a sok here a következő észtlettbármi stb elleni szívásig döngetné a mellét , ,hogy jó úton vagyunk stb...Aannál később fog bármi is történni, minél több ilyen délibábos véletlen közbejön a valóság helyett.
ozibozi
azért nem a franciákat verjük meg
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
vajon az NSO hány nézőt "hazud" majd be? 😀
a mennyei számok alapján minimum 5ezren voltak 😀
Negritis
62 jegyet adtak előbb mondta.

Mondjuk az vicces, hogy egy zárt kapus meccsen is többen vannak, mint a Puskás-Kisvárdán.. 😊
gordon
Amúgy az a 61, amit egyéb oldalak írtak legalább akkora kamu, csak az jobban hangzik ugye 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na a Lang, Pátkai, Eppel hármas lassan kiteszi az igazi görög hőst, Balfaszt. Kb mint a Power Rangersben.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azért csak elküldöm most már a kurva anyjába ezt a bírót

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
A magyar focinak sok minden jót tehet, csak az nem ha egy edzőmeccset -nézők nélkül -véletlenül megnyernének, majd a sok here a következő észtlettbármi stb elleni szívásig döngetné a mellét , ,hogy jó úton vagyunk stb...Aannál később fog bármi is történni, minél több ilyen délibábos véletlen közbejön a valóság helyett.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Össze kéne gyúrni a VKP felhozatalból (Kleini-lövőtechnika, NagyÁ-helyezkedés, VargaJ-küzdőszellem, Elek-fizikum)

Valaki szervezzen már le egy orgiát nekik valamelyik lehasznált dubaji szexmunkással, hátha... Robi Carlos mintájából lehet tanulni
flzoli
csak meg kell keresni azokat a dokikat, akik Juliust összarakták az Ikrekben
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
kozben a spanyolok lemeszaroljak a horvatokat. 5-0 😀
nesze neked vb 2. hely.
ZoliMP
legjobb védőjük hiányzik, nem is lehet más a vége
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Össze kéne gyúrni a VKP felhozatalból (Kleini-lövőtechnika, NagyÁ-helyezkedés, VargaJ-küzdőszellem, Elek-fizikum)

Valaki szervezzen már le egy orgiát nekik valamelyik lehasznált dubaji szexmunkással, hátha... Robi Carlos mintájából lehet tanulni