Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Te jó ég Dembele, na ilyen már kellett tőle 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
nézem a Vörös Csillag felállását, megakad a szemem Marko Marin nevén. az ő pályafutását is faszán sínre rakta a Dinamo (a londoni), amikorfelvásároltak mindenkit, aki fiatal volt és kettő három egyeneset a labdába tudott rúgni, aztán tosztak játszatni őket, és minden évben máshova mentek kölcsönbe.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Akinek digi netje van az Mo-n tudja nézni a román digisport adását. Digi1 Barca-PSV, Digi2 INT-TOT.
digisport.ro
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Esküszöm, hogy Somos a Spíleren -
az első félidőben - Spallettit konzekvensen Spalettának mondta, de mintha egy nyelvbotlásnál - amiből volt néhány - a Spagetti is elhangzott. És ő jó komcsinak számít...vagy csak a keze ügyében lévő dolgokat emlegeti.

Még várom a Spanglit, mint megoldást.😁

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
TV GO-n le van tiltva a spiler1, pedig tkomos vagyok 😕marad a bears - seahawks estig.
ZoliMP
Mondom, itt linkeltem, még ha nem is magyar

 www.sport365.live/en/home
dande
koszi, lattam es ismerem is, de most nem akartam a gepen meccset nezni..helyette a mobilom megy 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
TV GO-n le van tiltva a spiler1, pedig tkomos vagyok 😕marad a bears - seahawks estig.
ZoliMP
Mondom, itt linkeltem, még ha nem is magyar

 www.sport365.live/en/home
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
TV GO-n le van tiltva a spiler1, pedig tkomos vagyok 😕marad a bears - seahawks estig.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akinek nincs spílere máskorra is ezt az oldalt ajánlom:

 www.sport365.live/en/home
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Shanghai SIPG FC - Guangzhou Evergrande
referee: | Viktor Kassai 😊 |
NB2
Mar lehet is rakni, hogy lesz tizi.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Shanghai SIPG FC - Guangzhou Evergrande
referee: | Viktor Kassai 😊 |
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi
Negritis
Sztem is. Most bukjuk szépen a derbyt meg a két vidi meccset is le adjuk és ez már így minimum 9 pont. Eddig semmit nem mutattunk a rebrov alatt szerzett 7 pont kamu teljesítmény
csebi
Én leszarom ha 30 vagy 3 ponttal nyerünk bajnokságot, csak végre ne essünk ki egy albán/üzbég/andorrai/vatikáni csapat ellen.
Kenny
Ahhoz mondjuk nem ártana a resztlit kipaterolni a csapatból előtte.
(Mondjuk lehetne kezdeni a felső vezetésben)

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Hoppá!

Kiborult a szerb bili.

_a szerb bérkete felszabadul, felkészül DZSB7_

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Srácok hol lehet még Leicester City-s Kanté mezt venni? Nagyon kéne egy eredeti darab, mert Chelsea-s esélytelen, és francia is eléggé az. Valami tuti tipp?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi
Negritis
Sztem is. Most bukjuk szépen a derbyt meg a két vidi meccset is le adjuk és ez már így minimum 9 pont. Eddig semmit nem mutattunk a rebrov alatt szerzett 7 pont kamu teljesítmény
csebi
Én leszarom ha 30 vagy 3 ponttal nyerünk bajnokságot, csak végre ne essünk ki egy albán/üzbég/andorrai/vatikáni csapat ellen.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi
Negritis
Sztem is. Most bukjuk szépen a derbyt meg a két vidi meccset is le adjuk és ez már így minimum 9 pont. Eddig semmit nem mutattunk a rebrov alatt szerzett 7 pont kamu teljesítmény

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 157 — The Mathematician
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
 www.facebook.com/fromfathertosonhungary/videos/468827176964081/

Szép munka. Üssétek csak egymást 😀
Kenny
ez inkább szánalmas, és méltatlan mint vicces. Varga eligazolt, egyből visszavedlett egy türhő paraszttá.
petey
nem. ez nagyon vicces.
Kenny
Azért kiváncsi leszek h nyom-e a pogácsa kommandó eltiltasokat? Scepovic és Varga nálam minimum 2-3 meccs
csebi
szóltál? akkor kétmillió a Fagyinak 😊
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
 www.facebook.com/fromfathertosonhungary/videos/468827176964081/

Szép munka. Üssétek csak egymást 😀
Kenny
ez inkább szánalmas, és méltatlan mint vicces. Varga eligazolt, egyből visszavedlett egy türhő paraszttá.
petey
nem. ez nagyon vicces.
Kenny
Azért kiváncsi leszek h nyom-e a pogácsa kommandó eltiltasokat? Scepovic és Varga nálam minimum 2-3 meccs

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
 twitter.com/Millar_Colin/status/1040234315534278656
Tony Adams
A tavalyi kiesett csapatok kb dupla annyi bert fizetnek ki minta a la liga2-es "tarsaik" Iden a malaga nagyon kilog, de meg is latszik. 5/5 8-1-es golarany. lesz meg itt volgy, de igy tovabb. Vamo' Malaga!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Zlatan bazeg 😀 Nem is értem azokat, akik szerint nem zseni...azok között is top
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-te-jo-eg-milyen-golt-lott-ibrahimovic-2658303
Chargers LT
Mint anno mi a grundon, de tényleg 😀

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Willi Orban egyre közelebb a magyar válogatottságoz.
Az Inter meg szimplán szar.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Zlatan bazeg 😀 Nem is értem azokat, akik szerint nem zseni...azok között is top
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-te-jo-eg-milyen-golt-lott-ibrahimovic-2658303

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
 www.molvidi.hu/2018/09/15/agyrazkodast-szenvedett-kovacsik-adam.html

akkor Tujvel a kezdő :/

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
 www.facebook.com/fromfathertosonhungary/videos/468827176964081/

Szép munka. Üssétek csak egymást 😀
Kenny
ez inkább szánalmas, és méltatlan mint vicces. Varga eligazolt, egyből visszavedlett egy türhő paraszttá.
petey
nem. ez nagyon vicces.
Kenny
Lazovics fetrengései viccesek, ez méltatlan amikor ilyen balhék vannak lefújás után. vajon Vargát miért akarták meglincselni? kíváncsi vagyok te is röhögnél-e ha az egyik derbin ilyen lenne.
petey
Benczés nyilatkozata teljesen oké volt és azt adom is. "Férfiak játszották a meccset ,és ennyi még belefért"