Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-zold-poloban-a-mezszponzor-schobert-norbiek-etetik-novothny-somaekat-2642689

wc deszka, most meg norbi...
😀
Kenny
Azért az kemény, hogy egy játékos ilyeneket el tud intézni csak mert jó helyre tette a f*szát. Kíváncsi lennék mennyi boríték mennyi irányba cserélhetett gazdát...
peach
mit intézett el? Hogy Norbi kaját egyen a csapat vagy, hogy mezszponzor legyen?
Szerintem semmi baj a Norbi kajával, jó az irány a tudatos táplálkozás felé, btw ma már minden nagyobb csapatnak saját séfje van, a Fradinak is.
Gondolom ingyen jön az a napi szinten kb 35-40 adag 3 fogásos kaja ezért cserébe kapott reklámfelületet. Én win-win nek érzem. Semmi esetre sem borítékos történetnek.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-zold-poloban-a-mezszponzor-schobert-norbiek-etetik-novothny-somaekat-2642689

wc deszka, most meg norbi...
😀
Kenny
Azért az kemény, hogy egy játékos ilyeneket el tud intézni csak mert jó helyre tette a f*szát. Kíváncsi lennék mennyi boríték mennyi irányba cserélhetett gazdát...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-zold-poloban-a-mezszponzor-schobert-norbiek-etetik-novothny-somaekat-2642689

wc deszka, most meg norbi...
😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nainggolan megerositette, hogy tavozik a Romatol. A vicc az, hogy az Interbe megy valoszinuleg. 24 millio eurot irnak.
Stez
Tőlünk is elment Hernanes meg Candreva trófeákat nyerni az Interbe, aztán lofasz 😀
Kenny
Nem hinnem, hogy azert megy o el. Vitte volna a Chelsea, az MU, egy halom topcsapat, a Roma sosem akarta eladni. Most meg hirtelen szaros 24 millioert?

Abbol, amit mond, nekem ugy jott le, hogy ott valami feszko lehet kozte es a klub kozott, vagy ha feszko nincs is, valami nem teljesen egyenes a dologban.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Nainggolan megerositette, hogy tavozik a Romatol. A vicc az, hogy az Interbe megy valoszinuleg. 24 millio eurot irnak.
Stez
Tőlünk is elment Hernanes meg Candreva trófeákat nyerni az Interbe, aztán lofasz 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nainggolan megerositette, hogy tavozik a Romatol. A vicc az, hogy az Interbe megy valoszinuleg. 24 millio eurot irnak.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Szerintem nem, kár volt elvállalnia, mert csak rajta veszthet. Persze anyagilag tuti megéri, de őt azért méltán kedvelték itthon - eddig :/
kishaszi
Ő az aki nem veszthet ezen semmit. Nagyon keves ember van akit mindenki tisztelne itthon,szurkolok,ujsagirok,mindenki. Dardai az egyik es talan Rossi a masik.
MLSZ megint betonbiztos dontest hozott zero kockazat nelkul.Jol csinaljak Csanyiek is.Ezen megint nem bukhatnak.
Kenny
Jol? Egy ordas szarvashibat foltozgatnak epp.mindezt ugy, h Rossi mar Leekens elott is itt volt, eselyes volt es mondta h jonne szivesen. Szoval igazabol lehet, hogy leptek pozitivan egyet, csak elotte negyet minuszba elmentek.
Stez
ez igyvan,én a mostani döntésükre értettem,hogy ebből rosszul nem jöhetnek ki.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Szerintem nem, kár volt elvállalnia, mert csak rajta veszthet. Persze anyagilag tuti megéri, de őt azért méltán kedvelték itthon - eddig :/
kishaszi
Ő az aki nem veszthet ezen semmit. Nagyon keves ember van akit mindenki tisztelne itthon,szurkolok,ujsagirok,mindenki. Dardai az egyik es talan Rossi a masik.
MLSZ megint betonbiztos dontest hozott zero kockazat nelkul.Jol csinaljak Csanyiek is.Ezen megint nem bukhatnak.
Kenny
Jol? Egy ordas szarvashibat foltozgatnak epp.mindezt ugy, h Rossi mar Leekens elott is itt volt, eselyes volt es mondta h jonne szivesen. Szoval igazabol lehet, hogy leptek pozitivan egyet, csak elotte negyet minuszba elmentek.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Szerintem nem, kár volt elvállalnia, mert csak rajta veszthet. Persze anyagilag tuti megéri, de őt azért méltán kedvelték itthon - eddig :/
kishaszi
Ő az aki nem veszthet ezen semmit. Nagyon keves ember van akit mindenki tisztelne itthon,szurkolok,ujsagirok,mindenki. Dardai az egyik es talan Rossi a masik.
MLSZ megint betonbiztos dontest hozott zero kockazat nelkul.Jol csinaljak Csanyiek is.Ezen megint nem bukhatnak.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Szerintem nem, kár volt elvállalnia, mert csak rajta veszthet. Persze anyagilag tuti megéri, de őt azért méltán kedvelték itthon - eddig :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
 444.hu/2018/06/20/pinyo-valthatja-rossit


Az olasz tréner kijelentette: nem tervez nagyot változtatni Leekens keretén, igaz, nehéz is lenne. Egyszerűen ennyi "használható" játékosa van az országnak
ozibozi
de oazinten...tul sok lehetosege nincs.kik azon akik eddig mellozottek voltak es behivnatok?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Én meg olyat olvastam vhol, hogy szeretné felkeresni azon játékosokat kiknek van magyar felmenője így játszhatna a magyar válogatottban. Remélem stez csak a kacsát kopasztja... Az első kerethirdetésnél kiderül. Ha nem lesz ott kalmár és vida neve tényleg szántsák be az egészet.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Tejesember 256
Magyaran van egy kozkedvelt kapitany, akit elfogad a jozan paraszt magyar, de neki is kotelezoen ugyanazt a fost kell hasznalnia, mint Leekensnek. Az alapokhoz meg nem nyulhat hozza, mert az a sok fontos embernek nem erdeke, ugyebar. 8-D
Stez
Akkor már nem is ápolok sok reményt, kíváncsi leszek, hogy Rossi után ki fog majd jönni, mert borítékolható a bukta.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 416
 444.hu/2018/06/20/pinyo-valthatja-rossit


Az olasz tréner kijelentette: nem tervez nagyot változtatni Leekens keretén, igaz, nehéz is lenne. Egyszerűen ennyi "használható" játékosa van az országnak
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Azert az zsenialis, hogy Rossi azzal a feltetellel kaphatta meg a valogatottat, hogy nem nyulhat bele drasztikusan a Leekens altal osszepakolt nevsorba (amit nyilvan nem is Leekens ur szedett ossze, hanem kapta).

Magyaran van egy kozkedvelt kapitany, akit elfogad a jozan paraszt magyar, de neki is kotelezoen ugyanazt a fost kell hasznalnia, mint Leekensnek. Az alapokhoz meg nem nyulhat hozza, mert az a sok fontos embernek nem erdeke, ugyebar. 8-D
Stez
Ez honnan van ?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert az zsenialis, hogy Rossi azzal a feltetellel kaphatta meg a valogatottat, hogy nem nyulhat bele drasztikusan a Leekens altal osszepakolt nevsorba (amit nyilvan nem is Leekens ur szedett ossze, hanem kapta).

Magyaran van egy kozkedvelt kapitany, akit elfogad a jozan paraszt magyar, de neki is kotelezoen ugyanazt a fost kell hasznalnia, mint Leekensnek. Az alapokhoz meg nem nyulhat hozza, mert az a sok fontos embernek nem erdeke, ugyebar. 8-D

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Megvan már Rossi utódja?
petey
Júliusi EL selejtezőkön még Rossi ül a padon. Csak utána nevezik ki az utódját.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Megvan már Rossi utódja?
petey
Majd 2 év múlva az EB győzelem után.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 134 — The Mathematician
Megvan már Rossi utódja?
petey
Még meccse se volt már keresed ? 😀
Toca
ez a magyar focivalóság 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Megvan már Rossi utódja?
petey
Még meccse se volt már keresed ? 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 910 — Csodabogár
Megvan már Rossi utódja?

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Hàt igen, nem Honvéd szurkolók is tisztelték és elismerték, màr a bajnoksàg megnyerése előtt is!
Legalàbb is akikkel Én beszélgettem.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 416
De legalább lesz sansz elintézni pár zárt kapus meccset pár évre előre
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 953 — nabege2@yahoo.com
A Honvéd Macedóniába megy majd EL selejtezőt játszani a Rabotnicski ellen. Az Újpest Azerbajdzsánba megy, a Neftcivel mérkőzik. A Fradi meg a Maccabi Tel-Avivot kapta.
iktriad
ez a Fradi a régi szép időkben jó lett volna, de azóta nem az igazi a tábor...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 288 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fradinak se fog sokáig tartani az EL (Maccabi Tel Aviv) 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!