Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Micsoda gyozelem a Milan ellen!
Kenny
igen, pedig hát annyit jó játékosból bevásároltak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Micsoda gyozelem a Milan ellen!

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 972
A magyar - portugal margojara..mert meg hallottam ezt azt a heten a meccsrol.

1:En eletemben nem lattam meg a magyar csapatot igy kuzdeni, de a kerdesem az, nem ez lenne a minimum meg Andorra ellen is?

2: 10 millio emberbol kb 10 latta, hogy Fiola lessen volt, de kettos elonyszabalyt alkalmazott a biro, mivel az asszisztens behuzta, de a kapusnal volt a labda illetve a kidobasba belenyult ?"dzsudzsi?" kezzel ami kb sarga alapbol. Emiatt nem lett gol....
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 972
Hát, eltalálta meg minden, de ilyenért nem adnék pirosat, visszajátszáson lehetett látni, hogy végig a labdát nézte nem akarta kinyírni a kapust. Innen szvsz behúzzuk simán.
KoporShow
a sárgát minden kérdés nélkül jogosnak látom
de a piros sztem túlzás, 16oson kívül + rá se nézett kb a kapusra

mondjuk elfogult vagyok
Negritis
a veszélyes játék eleve sárga, de ha súlyos sérülést is okozol, akkor piros.
tök egyértelmű piros, vitatkozni is kár rajta.
slowmotion
Pedig még az öreg Clattenburg is csak sárgát adott volna az általatok írtak miatt. Nálam us piros sajnos. Ilyen védelemmel pedig nincs mit tenni sajna. Felklszültem egy-két ilyen meccsre. Klavan még a rossz formában levő Lovrennél is gyengébb szinte minden meccsén sajnos.
kristóf17
Clattenburg egy fasz, neki nem futballmeccset kellene vezetni, hanem áramot vagy oszirulezt. vagy ha már mindenáron foci, akkor marajon a League One-nál, mert már a Champo sem kimondottan favágóliga.
annak idején is volt egy Dinamo-Csirkék meccs, amit a nevezett vezetett, és hát a Tottenham finoman fogalmazva nem tudta feldolgozni, hogy a Lejcseszter megnyerte előttük a bajnokságot, úgyhogy átmentek ketrecharcba.
na azon a meccsen Clattenburg kábé három pirostól mentette meg őket, ebből kettő olyan, amit azonnal meg kell adni.
slowmotion
Puhl Sanyi mit mondd?
O a mervado.

A csatarnak latnia kellett a kapust. Nincs olyan h nem erzed nem latod. A kapus is latta, hogy jon a csatar. Altalaban a csatarok atugorjak a kapust mikor kivetodik..tiszteletbol. Hokiban lemeszaroltak volna Mane-t.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Hát, eltalálta meg minden, de ilyenért nem adnék pirosat, visszajátszáson lehetett látni, hogy végig a labdát nézte nem akarta kinyírni a kapust. Innen szvsz behúzzuk simán.
KoporShow
a sárgát minden kérdés nélkül jogosnak látom
de a piros sztem túlzás, 16oson kívül + rá se nézett kb a kapusra

mondjuk elfogult vagyok
Negritis
a veszélyes játék eleve sárga, de ha súlyos sérülést is okozol, akkor piros.
tök egyértelmű piros, vitatkozni is kár rajta.
slowmotion
Pedig még az öreg Clattenburg is csak sárgát adott volna az általatok írtak miatt. Nálam us piros sajnos. Ilyen védelemmel pedig nincs mit tenni sajna. Felklszültem egy-két ilyen meccsre. Klavan még a rossz formában levő Lovrennél is gyengébb szinte minden meccsén sajnos.
kristóf17
Clattenburg egy fasz, neki nem futballmeccset kellene vezetni, hanem áramot vagy oszirulezt. vagy ha már mindenáron foci, akkor marajon a League One-nál, mert már a Champo sem kimondottan favágóliga.
annak idején is volt egy Dinamo-Csirkék meccs, amit a nevezett vezetett, és hát a Tottenham finoman fogalmazva nem tudta feldolgozni, hogy a Lejcseszter megnyerte előttük a bajnokságot, úgyhogy átmentek ketrecharcba.
na azon a meccsen Clattenburg kábé három pirostól mentette meg őket, ebből kettő olyan, amit azonnal meg kell adni.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Klavan még a rossz formában levő Lovrennél is gyengébb szinte minden meccsén sajnos.
kristóf17
Arra vagyok kíváncsi, hány meccs kell még, hogy végre Gomez kezdjen Matip mellett középen. A csapat érdekében remélem nem sok.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hát, eltalálta meg minden, de ilyenért nem adnék pirosat, visszajátszáson lehetett látni, hogy végig a labdát nézte nem akarta kinyírni a kapust. Innen szvsz behúzzuk simán.
KoporShow
a sárgát minden kérdés nélkül jogosnak látom
de a piros sztem túlzás, 16oson kívül + rá se nézett kb a kapusra

mondjuk elfogult vagyok
Negritis
a veszélyes játék eleve sárga, de ha súlyos sérülést is okozol, akkor piros.
tök egyértelmű piros, vitatkozni is kár rajta.
slowmotion
Pedig még az öreg Clattenburg is csak sárgát adott volna az általatok írtak miatt. Nálam us piros sajnos. Ilyen védelemmel pedig nincs mit tenni sajna. Felklszültem egy-két ilyen meccsre. Klavan még a rossz formában levő Lovrennél is gyengébb szinte minden meccsén sajnos.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Hát, eltalálta meg minden, de ilyenért nem adnék pirosat, visszajátszáson lehetett látni, hogy végig a labdát nézte nem akarta kinyírni a kapust. Innen szvsz behúzzuk simán.
KoporShow
a sárgát minden kérdés nélkül jogosnak látom
de a piros sztem túlzás, 16oson kívül + rá se nézett kb a kapusra

mondjuk elfogult vagyok
Negritis
a veszélyes játék eleve sárga, de ha súlyos sérülést is okozol, akkor piros.
tök egyértelmű piros, vitatkozni is kár rajta.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oxlade-Chamberlain igazi szerencsehozó kabala.
Stez
0-4-gyel búcsúzott, 0-5--tel bemutatkozott. Szóval ha egyszer eladják, akkor az utolsó meccsét meg se nézem, mert tuti 0-6 lesz. 😀
Mikey
Az egy dolog, de Ox az Arsenalban anno egy 8–2-es zakón mutatkozott be. 8-D

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Oxlade-Chamberlain igazi szerencsehozó kabala.
Stez
0-4-gyel búcsúzott, 0-5--tel bemutatkozott. Szóval ha egyszer eladják, akkor az utolsó meccsét meg se nézem, mert tuti 0-6 lesz. 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oxlade-Chamberlain igazi szerencsehozó kabala.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ennyi elég.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
miért lett ilyen hamar lecserélve Jesús? túl jó volt?
Mikey
Szerintem ez jó csere, Jesus hajlamos könnyen lesérülni, itt pedig már nincs értelme, hogy lerúgják véletlenül. Annyira dominál a City, hogy simán meg lehet húzni az ilyen cseréket elővigyázatosságból.

Én De Bruyne-t is lehoznám.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
miért lett ilyen hamar lecserélve Jesús? túl jó volt?
több mint 6 éve
dr0725 New England Patriots 467
Lehetne még a pályán +2 Matip meg +3 klavan, akkoris szétkapja őket a city, és szét is fogja az összes komolyabb támadósorral rendelkező csapat.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Totál szétesett a Pool fejben.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Senkit nem érdekel, mit nézett Mané. Az őt felmenti az alól maximum, hogy nem mondom rá, hogy egy féreg, aki szánt szándékkal tette azt, amit. De ettől még sima piros, akár szándékos volt, akár nem.

Fun fact: fantasycsapatomban Éderson a kapus, Mané az egyik támadó. 8-)

több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Maradjunk annyiban hogy mindketten hibásak voltak.
Mané érezhette volna hogy nem egyedül megy a labdára, meg pluszba annyira nem is holttérbe volt Ederson. Edersonnak meg vagy hamarabb kellett volna jönnie, vagy kockáztatnia és a lábát felhúzni magához vagy a kezét agy bármi de ne így üresen hagynia magát a faszba. Jön Bravo most nyertétek meg a meccset...
Coolearie
persze, azért ne fejelje el a labdát a kapuját elhagyó kapus, mert a csatár fejbe fogja rúgni..erre nem számíthat a kapus, mivel ez nem K-1 vagy ketrecharc..Mane bunkó volt..ennnyi
Pep71
Azért ne akarja a csatár elrugni/levenni a labdát mert a kapus belerohan fejjel? 😀 Én úgy mondom h nem volt piros h a Citynek drukkolok. Replay alapján lehetett látni h mané végig a labdát nézte. Sztem sárga mert veszélyes játék, de a piros tulzás volt, pont azért amit Cooleraine is írt.
KoporShow
de a kapus nem rohant bele, mivel ő érte el a labdát jóval előbb, nem a csatár...Mané meg tuti ,hogy látta, hogy jön a kapus is, pont ezért volt bunkó, mert nem húzta vissza a lábát..brutálisan fejberúgta..ha ez nem piros, akkor semmi 😀
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
NA ez a 2 gól kicsit megnyugtatóbb.

több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Maradjunk annyiban hogy mindketten hibásak voltak.
Mané érezhette volna hogy nem egyedül megy a labdára, meg pluszba annyira nem is holttérbe volt Ederson. Edersonnak meg vagy hamarabb kellett volna jönnie, vagy kockáztatnia és a lábát felhúzni magához vagy a kezét agy bármi de ne így üresen hagynia magát a faszba. Jön Bravo most nyertétek meg a meccset...
Coolearie
persze, azért ne fejelje el a labdát a kapuját elhagyó kapus, mert a csatár fejbe fogja rúgni..erre nem számíthat a kapus, mivel ez nem K-1 vagy ketrecharc..Mane bunkó volt..ennnyi
Pep71
Azért ne akarja a csatár elrugni/levenni a labdát mert a kapus belerohan fejjel? 😀 Én úgy mondom h nem volt piros h a Citynek drukkolok. Replay alapján lehetett látni h mané végig a labdát nézte. Sztem sárga mert veszélyes játék, de a piros tulzás volt, pont azért amit Cooleraine is írt.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Maradjunk annyiban hogy mindketten hibásak voltak.
Mané érezhette volna hogy nem egyedül megy a labdára, meg pluszba annyira nem is holttérbe volt Ederson. Edersonnak meg vagy hamarabb kellett volna jönnie, vagy kockáztatnia és a lábát felhúzni magához vagy a kezét agy bármi de ne így üresen hagynia magát a faszba. Jön Bravo most nyertétek meg a meccset...
Coolearie
persze, azért ne fejelje el a labdát a kapuját elhagyó kapus, mert a csatár fejbe fogja rúgni..erre nem számíthat a kapus, mivel ez nem K-1 vagy ketrecharc..Mane bunkó volt..ennnyi
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Hát, eltalálta meg minden, de ilyenért nem adnék pirosat, visszajátszáson lehetett látni, hogy végig a labdát nézte nem akarta kinyírni a kapust. Innen szvsz behúzzuk simán.
KoporShow
Felszögelte az arcát
Coolearie
Láttam, írtam is, hogy eltalálta, de nem látta, hogy jön a kapus, szerencsétlen ütközés volt.
mondjuk elfogult vagyok
Negritis
Én is csak nem a Pool fele 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
ne bohóckodjatok már...így nem lehet felugrani akkor sem ha mezőnyjátékos van ott...kérdés nélkül piros, még ha így bukom is a tippmixet...
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Maradjunk annyiban hogy mindketten hibásak voltak.
Mané érezhette volna hogy nem egyedül megy a labdára, meg pluszba annyira nem is holttérbe volt Ederson. Edersonnak meg vagy hamarabb kellett volna jönnie, vagy kockáztatnia és a lábát felhúzni magához vagy a kezét agy bármi de ne így üresen hagynia magát a faszba. Jön Bravo most nyertétek meg a meccset...

több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
aki erre nem adna a pirosat, akkor mire adna?? a csávó még mindig meg sem moccant..teliberúgta szemből..én a Pool-nak szurkoltam ezen a meccsen, meg Mane-t is bírom, de kretén volt, hogy odarúgott...vissza kellett volna húznia a lábát