Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
a Premier League csapatai megszavazták, hogy jövőre a bajnokság kezdete előtt záruljon az átigazolási időszak.

👍👍👍
Mikey
remélem vmikor egy karácsonyi szünetet is megszavaznak
vagy legalább az őrült rohanást eltörlik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
a Premier League csapatai megszavazták, hogy jövőre a bajnokság kezdete előtt záruljon az átigazolási időszak.

👍👍👍
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 972
ez egy olyan dolog, hogy rengeteg mindenre megy el közpénz itthon, a Felcsúti Dream Teamtől kezdve, a fradikán át Jaime Oliver étterem-franchiseának be nem fizetett bérleti díjának fedezésével bezárólag, miközben alapvető intézmények meg döglődnek a jobban teljesítés közben, lásd plafonról potyogó patkányok a kórházban, vagy dolgozatokat kinyomtatni nem tudó tanszékek az egyetemeken. Nem húzhatod fel magad mindenen, az egy másik része persze amit te is mondasz, hogy a sport lehetne legalább egy szelep, amin kiadjuk a gőzt, és most az sincs. (se Hofi Géza)
Kicsit bánom, hogy írtam most egy Jóska-mágnes posztot, de ez van.
Amadeus
OFF: Tegnap szültünk. A következő szavak a szülésznő szájából hangoztak el:
- 32 éves ez a ctg gép (ami az egyik legfontosabb).
- 1 hónapja elromlott a légkondi az egész osztályon, nincs pénz megcsinálni.
- egy éve egy lábtámaszos ágy sem működik, nem lehet szüléskor feltenni a lábat.
- nincs elég eszköz, nincs elég fertőtlenítő, nincs elég kötszer. Akkor honnan szerzitek? Hát, itt a SOTE-n úgy működik, hogy keresünk egy beszállítót. Fizetni ugyan nem tudunk, így várnak a pénzükre. A mostani beszállító hányadik? - kérdezem. Az ötödik. Ha kapunk is valamennyi pénzt, nem őket fizetjük ki, hanem az elsőt. Volt már olyan, aki perrel fenyegetőzött.
Az orvosok állandóan túlóráznak, túl vannak hajszolva. Az egész emeleten két nyomtató működik. A gépek öregek, mint én, mondja, se újakat nem tudunk rendelni, se a régieket felturbózni vagy megcsinálni. Szakemberhiány van, de a legrosszabb tényleg a készlethiány. Folyamatosan megy a mosás, mert kell az anyag. Rengeteg minden hiányzik, szinte nincs egy normálisan levezetett szülés sem.

(Azt már meg sem említem, hogy milyen állapotok uralkodnak a Heim Pálban! 1 év alatt volt "szerencsénk" kétszer is tapasztalni... de voltam a Péterfyben és a Honvédban is. Na meg a Dél-PM-ben. Háááát..... no comment.)

...és csak mondta és mondta. Közben - ismereteim szerint - itt vezetik le a 2. vagy 3. legtöbb szülést.

Borzasztó. Tudom, hogy egy kórház nem lehet nyereséges, de a szülésznő is azt kérdezte, hogy hova tűnik el az a rengeteg befizetett TB? Ez nem normális.
És akkor mesterségesen akarjuk fenntartani Viktorunk kedvenc sportját, mert csak. Ahová számolatlanul és pofátlanul milliárdokat öntenek, a pofonok meg ennek ellenére csak jönnek és jönnek... bárcsak inkább orvosnak tanult volna..

Sry az offért.
JC6
Ezt olvastatok?
Így építjük a magyar focit: 15 éves gyerekek 150 ezerért focizgatnak az NB I-es utánpótlás-csapatokban!
 www.mifocink.com/?p=6223

part II.
A sporttörvény tiltja, de lehetőséget is ad arra, hogy a gyerekek pénzt kapjanak a kluboktól
 www.mifocink.com/?p=6230

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Pozitív kommunikáció, haladó kurzus:
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/storck-eros-jo-keretunk-van-barkivel-felvesszuk-a-versenyt-2590735
Matthew99
imadom Szabó Gergő PR cikkeit.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
JC6
komolyan, élfutball nélkül is lehet boldog egy ország. Nem kéne erre ennyire ráfeszülni.
Amadeus
Igazából az egészben nem is az a bosszantó számomra, hogy a grönlandi fókák elvernének minket, hanem hogy a kormány mennyi közpénzt elbasz rá.

Egyébként valóban. Ez csak játék és arra való kéne legyen, hogy az egyszeri szurkoló arra a 90 percre elfeledje a mindennapi gondjait, amíg a csapatának szurkol, mindegy hogy az most nyer vagy veszít.
Mikey
Nem az a fő baj szerintem, hogy ez csak egy játék, hanem elvileg az NBI egy VERSENYsport liga, ennek magát kéne eltartania, ha meg nem tudja, akkor menjen a levesbe. Tartsák el a szurkolók, a helyi (versenyszférás) cégek, ne az állam, se közvetve (TAO), se közvetlenül (állami cégek)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Pozitív kommunikáció, haladó kurzus:
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/storck-eros-jo-keretunk-van-barkivel-felvesszuk-a-versenyt-2590735
Matthew99
bárkivel felvesszük a versenyt
csak soha nem nyerünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Pozitív kommunikáció, haladó kurzus:
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/storck-eros-jo-keretunk-van-barkivel-felvesszuk-a-versenyt-2590735


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
ez egy olyan dolog, hogy rengeteg mindenre megy el közpénz itthon, a Felcsúti Dream Teamtől kezdve, a fradikán át Jaime Oliver étterem-franchiseának be nem fizetett bérleti díjának fedezésével bezárólag, miközben alapvető intézmények meg döglődnek a jobban teljesítés közben, lásd plafonról potyogó patkányok a kórházban, vagy dolgozatokat kinyomtatni nem tudó tanszékek az egyetemeken. Nem húzhatod fel magad mindenen, az egy másik része persze amit te is mondasz, hogy a sport lehetne legalább egy szelep, amin kiadjuk a gőzt, és most az sincs. (se Hofi Géza)
Kicsit bánom, hogy írtam most egy Jóska-mágnes posztot, de ez van.
Amadeus
OFF: Tegnap szültünk. A következő szavak a szülésznő szájából hangoztak el:
- 32 éves ez a ctg gép (ami az egyik legfontosabb).
- 1 hónapja elromlott a légkondi az egész osztályon, nincs pénz megcsinálni.
- egy éve egy lábtámaszos ágy sem működik, nem lehet szüléskor feltenni a lábat.
- nincs elég eszköz, nincs elég fertőtlenítő, nincs elég kötszer. Akkor honnan szerzitek? Hát, itt a SOTE-n úgy működik, hogy keresünk egy beszállítót. Fizetni ugyan nem tudunk, így várnak a pénzükre. A mostani beszállító hányadik? - kérdezem. Az ötödik. Ha kapunk is valamennyi pénzt, nem őket fizetjük ki, hanem az elsőt. Volt már olyan, aki perrel fenyegetőzött.
Az orvosok állandóan túlóráznak, túl vannak hajszolva. Az egész emeleten két nyomtató működik. A gépek öregek, mint én, mondja, se újakat nem tudunk rendelni, se a régieket felturbózni vagy megcsinálni. Szakemberhiány van, de a legrosszabb tényleg a készlethiány. Folyamatosan megy a mosás, mert kell az anyag. Rengeteg minden hiányzik, szinte nincs egy normálisan levezetett szülés sem.

(Azt már meg sem említem, hogy milyen állapotok uralkodnak a Heim Pálban! 1 év alatt volt "szerencsénk" kétszer is tapasztalni... de voltam a Péterfyben és a Honvédban is. Na meg a Dél-PM-ben. Háááát..... no comment.)

...és csak mondta és mondta. Közben - ismereteim szerint - itt vezetik le a 2. vagy 3. legtöbb szülést.

Borzasztó. Tudom, hogy egy kórház nem lehet nyereséges, de a szülésznő is azt kérdezte, hogy hova tűnik el az a rengeteg befizetett TB? Ez nem normális.
És akkor mesterségesen akarjuk fenntartani Viktorunk kedvenc sportját, mert csak. Ahová számolatlanul és pofátlanul milliárdokat öntenek, a pofonok meg ennek ellenére csak jönnek és jönnek... bárcsak inkább orvosnak tanult volna..

Sry az offért.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
JC6
komolyan, élfutball nélkül is lehet boldog egy ország. Nem kéne erre ennyire ráfeszülni.
Amadeus
Igazából az egészben nem is az a bosszantó számomra, hogy a grönlandi fókák elvernének minket, hanem hogy a kormány mennyi közpénzt elbasz rá.

Egyébként valóban. Ez csak játék és arra való kéne legyen, hogy az egyszeri szurkoló arra a 90 percre elfeledje a mindennapi gondjait, amíg a csapatának szurkol, mindegy hogy az most nyer vagy veszít.
Mikey
ez egy olyan dolog, hogy rengeteg mindenre megy el közpénz itthon, a Felcsúti Dream Teamtől kezdve, a fradikán át Jaime Oliver étterem-franchiseának be nem fizetett bérleti díjának fedezésével bezárólag, miközben alapvető intézmények meg döglődnek a jobban teljesítés közben, lásd plafonról potyogó patkányok a kórházban, vagy dolgozatokat kinyomtatni nem tudó tanszékek az egyetemeken. Nem húzhatod fel magad mindenen, az egy másik része persze amit te is mondasz, hogy a sport lehetne legalább egy szelep, amin kiadjuk a gőzt, és most az sincs. (se Hofi Géza)
Kicsit bánom, hogy írtam most egy Jóska-mágnes posztot, de ez van.
Amadeus
Ja neem, én nem húzom fel magam ilyen dolgokon, nem szabad az egészségem miatt. 😊

Ettől még zavar. Nyilván nem csak az értelmetlen sporttámogatások, hanem sok minden más is, csak itt most a sok minden másról nem volt szó, elvégre soccer topik. 😊

OFF
| Pl. kórházak állapotát sem kell bemutatni, kénytelen voltam meglátogatni egyet, kettőt az idén.
Meséltek nekem előtte is sok érdekeset, de átélni azokat eléggé megdöbbentő volt.
|
ON
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
JC6
komolyan, élfutball nélkül is lehet boldog egy ország. Nem kéne erre ennyire ráfeszülni.
Amadeus
Igazából az egészben nem is az a bosszantó számomra, hogy a grönlandi fókák elvernének minket, hanem hogy a kormány mennyi közpénzt elbasz rá.

Egyébként valóban. Ez csak játék és arra való kéne legyen, hogy az egyszeri szurkoló arra a 90 percre elfeledje a mindennapi gondjait, amíg a csapatának szurkol, mindegy hogy az most nyer vagy veszít.
Mikey
ez egy olyan dolog, hogy rengeteg mindenre megy el közpénz itthon, a Felcsúti Dream Teamtől kezdve, a fradikán át Jaime Oliver étterem-franchiseának be nem fizetett bérleti díjának fedezésével bezárólag, miközben alapvető intézmények meg döglődnek a jobban teljesítés közben, lásd plafonról potyogó patkányok a kórházban, vagy dolgozatokat kinyomtatni nem tudó tanszékek az egyetemeken. Nem húzhatod fel magad mindenen, az egy másik része persze amit te is mondasz, hogy a sport lehetne legalább egy szelep, amin kiadjuk a gőzt, és most az sincs. (se Hofi Géza)
Kicsit bánom, hogy írtam most egy Jóska-mágnes posztot, de ez van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
JC6
komolyan, élfutball nélkül is lehet boldog egy ország. Nem kéne erre ennyire ráfeszülni.
Amadeus
Igazából az egészben nem is az a bosszantó számomra, hogy a grönlandi fókák elvernének minket, hanem hogy a kormány mennyi közpénzt elbasz rá.

Egyébként valóban. Ez csak játék és arra való kéne legyen, hogy az egyszeri szurkoló arra a 90 percre elfeledje a mindennapi gondjait, amíg a csapatának szurkol, mindegy hogy az most nyer vagy veszít.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
JC6
komolyan, élfutball nélkül is lehet boldog egy ország. Nem kéne erre ennyire ráfeszülni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
JC6
a lettek 2004ben kint voltak az EB-n és utána sem voltak siralmasak egy ideig
most meg bárki veri őket

ezek a csapatok mindig pulzálnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/footbalIfights/status/905369048396988417

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Aki bízik a magyar futball fényes jövőjében, még van szűk 10 perce, hogy belenézzen a magyar-máltai u21-es EB-selejtezőbe
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .

Kenny
Személy szerint az én véleményem az hogy amikor elment Hollandiából, ott hatalmas hibát követett el.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Taktikailag egy kis rafinériát csaltunk a játékunkba, 4-4-2 volt az alapfelállásunk, kicsit kivártunk arra, hogy kontrából vezethessünk támadásokat, ki akartuk használni a két jól fejelő csatárunkat is.Bernd Storck
Most vagy én nem értem, vagy a 4-4-2 volt a kis rafinéria. Nem tudom eldönteni melyik a nagyobb probléma.
Mikey
A két csatár, santos is nyilatkozta, hogy meglepte, hogy így kezdtünk.
peach
A meccs alapján Eppelt és Priskint is....szóval ezzel a két gyors sráccal akartunk kontrára játszani? értem
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Uh, most a norvégok ennyire szarok, vagy akartak focizni Jogi Lőw emberei? 6-0 lett a vége Krosséknak. No és ki fejelte az utolsó gólt? Hát ő:  www.tomnash.eu/gomez-button.html 😊 😊 😊
iktriad
egy-két osztálynyi különbség biztosan van a két csapat között.

meg a norvégok most kicsit talán mélyponton vannak (naná, még mi is legyőztük őket oda-vissza), és hát ha egy jó csapat korán szerez egy gólt, akkor nem válik görcsössé, és hengerelni is tud akár.
ha a franciák pl. az első negyedórában szereznek egy gólt Luxemburg ellen, akkor most nem a 0-0 miatt mosolyognánk, hanem a 6-0-ról (nem) beszélgetnénk
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uh, most a norvégok ennyire szarok, vagy akartak focizni Jogi Lőw emberei? 6-0 lett a vége Krosséknak. No és ki fejelte az utolsó gólt? Hát ő:  www.tomnash.eu/gomez-button.html 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Taktikailag egy kis rafinériát csaltunk a játékunkba, 4-4-2 volt az alapfelállásunk, kicsit kivártunk arra, hogy kontrából vezethessünk támadásokat, ki akartuk használni a két jól fejelő csatárunkat is.Bernd Storck
Most vagy én nem értem, vagy a 4-4-2 volt a kis rafinéria. Nem tudom eldönteni melyik a nagyobb probléma.
Mikey
A két csatár, santos is nyilatkozta, hogy meglepte, hogy így kezdtünk.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
 index.hu/sport/futball/2017/09/04/399_millio_euronyi_kulonbseg_sem_volt_eleg/

Azért ez a 4-0 után, uhhhh, nagyon durva. Főleg, az az elfutás.
Vrij6
Dombi Tibi is lefutja Koscielnyt, ha tíz perce van a pályán. csak ő mondjuk be is tette volna a hosszúba.
slowmotion
Itt nem lefutja, hanem Koscielny hagyja elfutni. Látszik hogy kocog, nem is erőlködik. Nálam inkább ez az érthetetlen.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Taktikailag egy kis rafinériát csaltunk a játékunkba, 4-4-2 volt az alapfelállásunk, kicsit kivártunk arra, hogy kontrából vezethessünk támadásokat, ki akartuk használni a két jól fejelő csatárunkat is.Bernd Storck
Most vagy én nem értem, vagy a 4-4-2 volt a kis rafinéria. Nem tudom eldönteni melyik a nagyobb probléma.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
 index.hu/sport/futball/2017/09/04/399_millio_euronyi_kulonbseg_sem_volt_eleg/

Azért ez a 4-0 után, uhhhh, nagyon durva. Főleg, az az elfutás.
Vrij6
Dombi Tibi is lefutja Koscielnyt, ha tíz perce van a pályán. csak ő mondjuk be is tette volna a hosszúba.