Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Kiváncsi vagyok meddig mennek el az Újpest drukkerek ebben a címer mizériában.Kenny
Mindegy, sajnos a klub legkevésbé tőlük függ. Mit tehetnek? Nem járnak meccsre? Nem baj, eddig is csak lézengtek az Újpest meccsein. Nem veszik a klub termékeit? A magyar csapatok eddig is szartak a merchandising-ra.
.Kampman
Azért láttuk,hogy nálunk is sikerült elüldözni 1-2 tulajdonost.(Várszegi,az angol),ha összeállnak a keményebb Újpestiek akkor tudnak olyan balhét csinálni amitől a belga 2 héten belül eltűnik
Kenny
Ideje is volna már, elég szarul néz ki, hogy az újpest nem az állami csöcsön csüng. Amúgy is tuti akad egy-két bari aki örömmel szállna be a focsi bizniszbe.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Kiváncsi vagyok meddig mennek el az Újpest drukkerek ebben a címer mizériában.Kenny
Mindegy, sajnos a klub legkevésbé tőlük függ. Mit tehetnek? Nem járnak meccsre? Nem baj, eddig is csak lézengtek az Újpest meccsein. Nem veszik a klub termékeit? A magyar csapatok eddig is szartak a merchandising-ra.
.Kampman
Azért láttuk,hogy nálunk is sikerült elüldözni 1-2 tulajdonost.(Várszegi,az angol),ha összeállnak a keményebb Újpestiek akkor tudnak olyan balhét csinálni amitől a belga 2 héten belül eltűnik

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Kiváncsi vagyok meddig mennek el az Újpest drukkerek ebben a címer mizériában.Kenny
Mindegy, sajnos a klub legkevésbé tőlük függ. Mit tehetnek? Nem járnak meccsre? Nem baj, eddig is csak lézengtek az Újpest meccsein. Nem veszik a klub termékeit? A magyar csapatok eddig is szartak a merchandising-ra.


Remélem kubatov nem koronázza meg a pályafutását,hogy bejátszik egy ilyet.
Kenny
Pedig már előttem van egy félig magenta, félig neonzöld háromszög, benne egy piros F betűvel. Természetesen a BP. IX. K., az 1899, és a három E nélkül.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Kiváncsi vagyok meddig mennek el az Újpest drukkerek ebben a címer mizériában. Remélem kubatov nem koronázza meg a pályafutását,hogy bejátszik egy ilyet.

több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Amúgy holnap jó volna, ha a Vasas és a Fradi is továbbmenne, rég volt olyan, hogy 3/3-at produkáltak a csapataink.

Az meg már milyen, hogy 200 vendégdrukker bejöhet egy zártkapus meccsre? A Vasas szurkolói miért nem lehettek ott Jeruzsálemben? A klub volt fasz, vagy az uefa hozza a korrekt formáját?
gabokocka
Inkább az UEFA
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Amúgy holnap jó volna, ha a Vasas és a Fradi is továbbmenne, rég volt olyan, hogy 3/3-at produkáltak a csapataink.

Az meg már milyen, hogy 200 vendégdrukker bejöhet egy zártkapus meccsre? A Vasas szurkolói miért nem lehettek ott Jeruzsálemben? A klub volt fasz, vagy az uefa hozza a korrekt formáját?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
egy jó hangulatú sörmeccs volt, problem? 😀 nem adott ki sokat magából a Vidi
petey
Pont ezeket a vakokat kéne megverni, hogy javuljon a koefficiense az országnak/csapatnak.
Mert ugye azt hallgattuk, hogy a pártcsapatnak kéne indulni a BL-ben mert milyen jó, hogy ők kiemeltek lennének és hasítanának mint az állat a nemzetközi porondon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Höhö, Donnarumma csak aláírt a Milanhoz 6 misiért, úgy látszik csak kellett a felhajtás...
StormST
Zavarják egész idényre a lelátóra a pénzéhes ügynökbábot... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
egy jó hangulatú sörmeccs volt, problem? 😀 nem adott ki sokat magából a Vidi

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
pepe--->besiktas

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
FC Progres Niedercorn
2 - 0
Rangers
(az első egy luxemburgi)
és kiejtette a Rangerst😊))
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
azért a sorsolásra legalább nem panaszkodhatnak, egy kört még az észt/feröeri csapat ellen talán tudnak menni... (a bl-ben a máltai bajnok kiverte az észtet)
baggio
igen, viszont a máltai bajnokban több volt az idegenlégiós, mint pl a Vidiben. és nem ilyen bissau-guineaiak meg ilyenek, hanem van négy brazil, két osztrák meg egy egyenlítői-guineai (de azok tulajdonképpen spanyolok szoktak lenni)
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Höhö, Donnarumma csak aláírt a Milanhoz 6 misiért, úgy látszik csak kellett a felhajtás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
azért a sorsolásra legalább nem panaszkodhatnak, egy kört még az észt/feröeri csapat ellen talán tudnak menni... (a bl-ben a máltai bajnok kiverte az észtet)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
A védelmük egy nagy nulla volt.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Naby Keïta nem szerepel a Leipzig új mezének videóbemutatóján --> a kinti Liverpool szurkolók egyből lázba jöttek, miután pletykák szerint a klub már megegyezett a játékossal, és már csak azon megy a huzavona, hogy 60 vagy 70 millió fonthoz legyen közelebb a vételára.

Hosszú évek után végre belátta a csapatvezetés, hogy minőség >>> mennyiség ?

---


Mikey
Mmmmennyi? 60-70 millió font? Ezért a gyerekért, aki 1 szezont húzott le komoly bajnokságban? Nevetséges ahogy elszállt a piac.
Bronze League Hero
az angol tévés bevételnek a legjobban a többi európai bajnokság csapatai örülnek. ráadásul az angolok még csak le sem tudják tagadni, hogy mennyit kapnak, mert lényegében nyilvános az összeg.
slowmotion
Csak kezd irreális lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
nem csak a fociban szálltak el az összegek
nézzétek meg milyen szerződések vannak az NBA-ben
nem 1-2 epic facepalm mondjuk 5 évvel ezelőtthöz képest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Nevetséges ahogy elszállt a piac.
Bronze League Hero
Mondjuk ez nem újdonság, jónéhány éve így van ez.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Naby Keïta nem szerepel a Leipzig új mezének videóbemutatóján --> a kinti Liverpool szurkolók egyből lázba jöttek, miután pletykák szerint a klub már megegyezett a játékossal, és már csak azon megy a huzavona, hogy 60 vagy 70 millió fonthoz legyen közelebb a vételára.

Hosszú évek után végre belátta a csapatvezetés, hogy minőség >>> mennyiség ?

---


Mikey
Mmmmennyi? 60-70 millió font? Ezért a gyerekért, aki 1 szezont húzott le komoly bajnokságban? Nevetséges ahogy elszállt a piac.
Bronze League Hero
az angol tévés bevételnek a legjobban a többi európai bajnokság csapatai örülnek. ráadásul az angolok még csak le sem tudják tagadni, hogy mennyit kapnak, mert lényegében nyilvános az összeg.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Naby Keïta nem szerepel a Leipzig új mezének videóbemutatóján --> a kinti Liverpool szurkolók egyből lázba jöttek, miután pletykák szerint a klub már megegyezett a játékossal, és már csak azon megy a huzavona, hogy 60 vagy 70 millió fonthoz legyen közelebb a vételára.

Hosszú évek után végre belátta a csapatvezetés, hogy minőség >>> mennyiség ?

---


Mikey
Mmmmennyi? 60-70 millió font? Ezért a gyerekért, aki 1 szezont húzott le komoly bajnokságban? Nevetséges ahogy elszállt a piac.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Lehet még Dzsudzsák is hamarosan hazajön.
Ettemlevest
Lehet ilyen szép hívásra nemet mondani?
 index.hu/belfold/2017/07/03/orban_haromszor_is_hazaparancsolta_dzsudzsak_balazst/
Matthew99
Vicc kategória az egész
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Lehet még Dzsudzsák is hamarosan hazajön.
Ettemlevest
Lehet ilyen szép hívásra nemet mondani?
 index.hu/belfold/2017/07/03/orban_haromszor_is_hazaparancsolta_dzsudzsak_balazst/
Matthew99
azt nem mondta, hogy ez most egy visszautasíthatatlan ajánlat
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Lehet még Dzsudzsák is hamarosan hazajön.
Ettemlevest
Lehet ilyen szép hívásra nemet mondani?
 index.hu/belfold/2017/07/03/orban_haromszor_is_hazaparancsolta_dzsudzsak_balazst/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
A legutóbbi NB1-es szezonjukban a 4. legértékesebb kerettel sikerült kiesni. Igaz, akkor magyar szinten is kókler edzőik voltak, Pintér ezt a társaságot biztos, hogy legalább az első hatba viszi.