Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Marcelo védekezésben szerintem se a top 3-as (igaz Madridban a bekkelés nem is az elsőszámú feladata, arra ott van a 2 középhátvéd és Caselele), de a futsalos múltja miatt technikailag a világ egyik legjobb labdarúgója minden posztot figyelembe véve (top5). Nálam technikailag még Ronaldot is kenterbe veri, ami ellensúlyozza a védekezésbeli hátrányait. Szinte az összes támadás átfut rajta, szvsz a legfontosabb láncszem a jelenlegi Madridban, figyelembe véve CR-t és Asensiot is.

Hihetetlen labdabiztos, gyakorlatilag nem lehet elvenni tőle a labdát, ragad rá a labda, szint enincs is elpattanó labdaátvétele, és mindent elárul róla mondjuk hogy egy Bayern elleni BL negyeddöntőben 10/9 cselmutatóval bírt, hát nem tudom hány játékos tud felmutatni hasonlót Bayern kaliberű csapat ellen, legyen szó bármilyen posztról is.
eaglesmcnabb
és azt kifelejtetted, hogy ő még akkor is levág egy olyan sprintet a 80. percben vagy a 100. percben, amit kb senki más. az én szememben is jelenleg ő a legjobb bal hátvéd, még ha Alabat imádom is, ő egy picit mintha megállt volna a fejlődésben az utóbbi 1-2 évben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Marcelo védekezésben szerintem se a top 3-as (igaz Madridban a bekkelés nem is az elsőszámú feladata, arra ott van a 2 középhátvéd és Caselele), de a futsalos múltja miatt technikailag a világ egyik legjobb labdarúgója minden posztot figyelembe véve (top5). Nálam technikailag még Ronaldot is kenterbe veri, ami ellensúlyozza a védekezésbeli hátrányait. Szinte az összes támadás átfut rajta, szvsz a legfontosabb láncszem a jelenlegi Madridban, figyelembe véve CR-t és Asensiot is.

Hihetetlen labdabiztos, gyakorlatilag nem lehet elvenni tőle a labdát, ragad rá a labda, szint enincs is elpattanó labdaátvétele, és mindent elárul róla mondjuk hogy egy Bayern elleni BL negyeddöntőben 10/9 cselmutatóval bírt, hát nem tudom hány játékos tud felmutatni hasonlót Bayern kaliberű csapat ellen, legyen szó bármilyen posztról is.
eaglesmcnabb
hát ez az. de akkor miért nem a középpályán játszik? 😊
mondjuk úgy látszik, ez ilyen Real-sajátosság, nekem már Roberto Carlosról sem az maradt meg, hogy technikailag kitűnőre csiszolt balhátvéd, hanem hogy előrejátékban nagyon jó, védekezésben meg úgyis befutja a támadót.

mondjuk a mai futballban már nem is Maldinikre van szükség, az is igaz.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Marcelo védekezésben szerintem se a top 3-as (igaz Madridban a bekkelés nem is az elsőszámú feladata, arra ott van a 2 középhátvéd és Caselele), de a futsalos múltja miatt technikailag a világ egyik legjobb labdarúgója minden posztot figyelembe véve (top5). Nálam technikailag még Ronaldot is kenterbe veri, ami ellensúlyozza a védekezésbeli hátrányait. Szinte az összes támadás átfut rajta, szvsz a legfontosabb láncszem a jelenlegi Madridban, figyelembe véve CR-t és Asensiot is.

Hihetetlen labdabiztos, gyakorlatilag nem lehet elvenni tőle a labdát, ragad rá a labda, szint enincs is elpattanó labdaátvétele, és mindent elárul róla mondjuk hogy egy Bayern elleni BL negyeddöntőben 10/9 cselmutatóval bírt, hát nem tudom hány játékos tud felmutatni hasonlót Bayern kaliberű csapat ellen, legyen szó bármilyen posztról is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Drinkwater is elhagyta a Leicestert. Kante-Drinkwater páros újra együtt.
Coolearie
Arra mondjuk kíváncsi leszek, Drinkwater mennyit fog játszani.

---

Ma végre kiderül mi lesz Coutinho sorsa -- Spanyolországban ma zárul a transfer window. Remélem viszik sokcsilliárdért.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Drinkwater is elhagyta a Leicestert. Kante-Drinkwater páros újra együtt.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 hosszabbitas.hu/wp-content/uploads/2017/06/alex-sandro-marcelo-stats-ps_11s0xhqp5t2sfzvie2dpchuad.png
empty taxi
ha jól látom csak a bajnokikat vették figyelembe. azért a spanyol és az olasz bajnokság rohadtul nem egy szint. ennyi erővel idevehetnénk Korhut Misit az összehasonlításba ...
csebi
Pontosan.Marcelot nem lehet összehasonlítani senkivel,ő a legkomplexebb balbekk ma a fociban.
Kenny
Szerintem meg nem. Na puff.
Egyébként ha az elmúlt években topcsapatban játszott volna, akkor szvsz bőven megkapná a top5 besorolást Ricardo Rodríguez is. Mert amit nyújt a pályán, az nem semmi.
Stez
Mondj egy jobb balhátvédet az utóbbi 2 évből aki egyáltalán megközelíti azokat az eredményeket amiket Marcelo elért.Ha tudsz mondani akár egy nevet is,akkor rettentő ügyes vagy.
Kenny
Nem értem az összefüggést. Egy játékos nem azért fasza a posztján, mert a csapata nyert valamit. Marcelo sem azért fasza játékos, mert a Real trófeákat nyert.

Egyébként nálam Alaba jobb, ahogy te mondanád, komplexebb játékos. Azért, mert védekezésben szerintem több hasznot mutat fel, mint Marcelo, akinek az erőssége azért inkább a támadás.


Szerintem meg nem. Na puff.
Egyébként ha az elmúlt években topcsapatban játszott volna, akkor szvsz bőven megkapná a top5 besorolást Ricardo Rodríguez is. Mert amit nyújt a pályán, az nem semmi.
Stez
mondjuk szerinted Zidane se jó edző :d , na puff.
eaglesmcnabb
Ertem. Tehat azt mondtam egy eve, miutan par honap utan a vilag legerosebb keretevel nyerni tudott, hogy szerintem tul van misztifikalva a zsenije, szoval ez azt jelenti, hogy most is szar szakembernek gondolom.

Ertem. Jogos. Jol van. Oke. 8-D
Stez
Azt jelenti, hogy kevés infóból lelkesen vonsz le téves következtetést. 😉
Erre utalt Csabi.
Sobri Jóska
Pont, mint bárki. Abból az információból élek, ami van, Zidane pedig az első hónapjaiban több ordas hibát is elkövetett, rossz cseréket húzott meg, amik azért nem egyszer gondot okoztak annak ellenére, hogy a Real volt nyers erőből annyira jó csapat, hogy elbírja. De megnehezítette a saját játékosai dolgát.

Ezek alapján teljesen természetes volt a következtetés és az, hogy a világ legerősebb keretét irányító vezetőedzőnek nem előlegeztem meg egyből a bizalmat, főként, miután mind a Real, mind a Barcelonánál dolgozó, a két csapattal kurva jól indító edzők buktak már el nem egyszer a folytatásban, vagy derült ki róluk, hogy inkább a bombaerős csapatuknak voltak köszönhetők az eredmények, mintsem a parádés edzői húzásoknak.

Ami pedig Zidane-t illeti, most sem gondolom, hogy taktikai zseni lenne, de nem is kell, hogy az legyen. Amiben ő kiemelkedik, az az, hogy korábbi klasszisként ott volt a tűzközelben, így nagyon tudja, hogyan kell motiválni a futballistáit, hogyan kell „tűzben tartani” még az eredmények után is őket. És mint korábbi klasszis, a játékosok isszák a szavait, elfogadják, hogy kioszt bárkit, mivel tudják, hogy az ő szavai mögött azért ott van, hogy a pályán korábban megélte azokat, amiket a játékosai.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 981
ma nyerunk de sztem kapunk 1 golt
ZoliMP
Remélem mixen raktad! 😀
kristóf17
nem jatszom 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Komolyan ennyire balfaszok vagyunk???
Varga is szórakozik, ahelyett, hogy a 3 üres ember közül visszapasszolna valakinek, nem belebikázza az emberbe.
Most meg Lovrencsics nem bírja átvenni a labdát tuti ziccerben, majd nem bírta időben átadni Dzsudzsáknak???
Ezek annyira pici, de rohadt idegesítő dolgok...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Stieber borzasztó súlytalan ott középen
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 357 — Omar's Coming Yo!
 hosszabbitas.hu/wp-content/uploads/2017/06/alex-sandro-marcelo-stats-ps_11s0xhqp5t2sfzvie2dpchuad.png
empty taxi
ha jól látom csak a bajnokikat vették figyelembe. azért a spanyol és az olasz bajnokság rohadtul nem egy szint. ennyi erővel idevehetnénk Korhut Misit az összehasonlításba ...
csebi
Pontosan.Marcelot nem lehet összehasonlítani senkivel,ő a legkomplexebb balbekk ma a fociban.
Kenny
Szerintem meg nem. Na puff.
Egyébként ha az elmúlt években topcsapatban játszott volna, akkor szvsz bőven megkapná a top5 besorolást Ricardo Rodríguez is. Mert amit nyújt a pályán, az nem semmi.
Stez
Mondj egy jobb balhátvédet az utóbbi 2 évből aki egyáltalán megközelíti azokat az eredményeket amiket Marcelo elért.Ha tudsz mondani akár egy nevet is,akkor rettentő ügyes vagy.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Szerintem meg nem. Na puff.
Egyébként ha az elmúlt években topcsapatban játszott volna, akkor szvsz bőven megkapná a top5 besorolást Ricardo Rodríguez is. Mert amit nyújt a pályán, az nem semmi.
Stez
mondjuk szerinted Zidane se jó edző :d , na puff.
eaglesmcnabb
Ertem. Tehat azt mondtam egy eve, miutan par honap utan a vilag legerosebb keretevel nyerni tudott, hogy szerintem tul van misztifikalva a zsenije, szoval ez azt jelenti, hogy most is szar szakembernek gondolom.

Ertem. Jogos. Jol van. Oke. 8-D
Stez
Azt jelenti, hogy kevés infóból lelkesen vonsz le téves következtetést. 😉
Erre utalt Csabi.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
ma nyerunk de sztem kapunk 1 golt
ZoliMP
Remélem mixen raktad! 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Nekünk már nincsen jelentősége ezeknek a meccseknek, igaz?
Coolearie
Ha ma nyer POR és SUI akk ha jól tom matematikailag is kiestünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 487
Nekünk már nincsen jelentősége ezeknek a meccseknek, igaz?
Coolearie
a harmadik hely és a becsület lehet a tét. Ha utóbbi számít egyáltalán valamit.
gamerkr
😀 😀 😀
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nekünk már nincsen jelentősége ezeknek a meccseknek, igaz?
Coolearie
a harmadik hely és a becsület lehet a tét. Ha utóbbi számít egyáltalán valamit.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Nekünk már nincsen jelentősége ezeknek a meccseknek, igaz?

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 981
ma nyerunk de sztem kapunk 1 golt
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Mbappe kölcsön-->PSG
Coolearie
Aztán jövőre végleg megveszik. Avagy hogyan játsszuk ki a financial fair play szabályt.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Mbappe kölcsön-->PSG

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Csáncsi 55+5 pénz ellenében jöhet Citybe. Ennyit megér, persze csak úgy ha játékos nincs a deal-be.
Coolearie
az elvileg még bukhat a Lemar - Senal házasságon
Negritis
92 millió fontos összeget tettek a Monaconak. Ez a Monaconak ajándék lenne, ők is tudják ennyit nem ér. Kiderül mi lesz belőle.
Coolearie
jah a 2 csapat már egymás tenyerébe csapott, most Lemaron múlik mi lesz
Negritis
Elvileg Csáncsi marad.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 437 — The Mathematician
Csáncsi 55+5 pénz ellenében jöhet Citybe. Ennyit megér, persze csak úgy ha játékos nincs a deal-be.
Coolearie
az elvileg még bukhat a Lemar - Senal házasságon
Negritis
92 millió fontos összeget tettek a Monaconak. Ez a Monaconak ajándék lenne, ők is tudják ennyit nem ér. Kiderül mi lesz belőle.
Coolearie
jah a 2 csapat már egymás tenyerébe csapott, most Lemaron múlik mi lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Csáncsi 55+5 pénz ellenében jöhet Citybe. Ennyit megér, persze csak úgy ha játékos nincs a deal-be.
Coolearie
az elvileg még bukhat a Lemar - Senal házasságon
Negritis
92 millió fontos összeget tettek a Monaconak. Ez a Monaconak ajándék lenne, ők is tudják ennyit nem ér. Kiderül mi lesz belőle.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 437 — The Mathematician
Csáncsi 55+5 pénz ellenében jöhet Citybe. Ennyit megér, persze csak úgy ha játékos nincs a deal-be.
Coolearie
az elvileg még bukhat a Lemar - Senal házasságon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Csáncsi 55+5 pénz ellenében jöhet Citybe. Ennyit megér, persze csak úgy ha játékos nincs a deal-be.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 437 — The Mathematician
Senal tán tolt egy 90 millás ajánlatot Lemarért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!