Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Csak meglett ez a kurva meccs.
Sterling ünnepléséért pirosat adni na az vicc.
Az hogy 5 perces hosszabbítás lett, az hogy a 90+6 percben lett a gól *, majd az edzők elbalfaszoskodták egymást, ezzel még 3 perc ment el, 98.percben járunk..Majd a csere is 3 percig tartott, megint 3 perc lett. 101. percig tartott a meccs, szerintem megérdemeltük, holott a Bournemouth is megérdemelte volna a pontot.
Coolearie
* 96:33-kor
slowmotion
Akkor legyen ennyi örömöd, szló. 😀

Szerkesztette: Coolearie

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Csak meglett ez a kurva meccs.
Sterling ünnepléséért pirosat adni na az vicc.
Az hogy 5 perces hosszabbítás lett, az hogy a 90+5 percben lett a gól *, majd az edzők elbalfaszoskodták egymást, ezzel még 3 perc ment el, 98.percben járunk..Majd a csere is 3 percig tartott, megint 3 perc lett. 101. percig tartott a meccs, szerintem megérdemeltük, holott a Bournemouth is megérdemelte volna a pontot.
Coolearie
* 96:33-kor
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Csak meglett ez a kurva meccs.
Sterling ünnepléséért pirosat adni na az vicc.
Az hogy 5 perces hosszabbítás lett, az hogy a 90+5 percben lett a gól, majd az edzők elbalfaszoskodták egymást, ezzel még 3 perc ment el, 98.percben járunk..Majd a csere is 3 percig tartott, megint 3 perc lett. 101. percig tartott a meccs, szerintem megérdemeltük, holott a Bournemouth is megérdemelte volna a pontot.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akárhogy is van, még szokni kell, hogy egy 20 éves játékos 100+ millió euróért vált csapatot.
 twitter.com/SquawkaNews/status/901098167625818112
Mikey
ez egy nagyon jó deal. Én jobbnak tartom mint Coutinhot.Hosszútávon ez jobb üzlet mint a Coutinho féle,remélem ő nem fog jönni.Hozzák el Serit(bár ha minden igaz PSG közbeszólt ott is),meg Laporte-t és megleszünk.
Kenny
Miért vagy ennyire Coutinho ellen?
| Nem kötözködésként kérdezem, tényleg érdekel, mert én sem tartom a csapat legjobbjának, csak harmadik legjobbnak. |
Mikey
lehet, hogy Dembele jobban tud védekezni, és jobb a fizikuma is?
slowmotion
Nem, csak nem sérülékeny. Dembélé játékstílusa egyébként pont nem illik a Barcába. Ő önző, és hiába óriási zseni, amikor 2-3-4. számú „sztárként” kell villognia, meg azért nagyon alá kell magát rendelnie a csapatnak, sokat passzolni, az az ő erényeit szerintem meg fogja ölni.

Coutinhót fittebbnek tartom a Barca rendszerébe, de én egyébként jobb játékosnak is tartom őt, csak sérülékenynek is, ami nálam nagy hátrány. Valamint számomra az, hogy egy 20 éves kis szarcsimbók egy top klubbal baszakodni kezdjen, meg merjen húzni olyat, hogy nem jár edzésre és így viselkedik, az leírja a karakterét. Én ilyen játékosra egyszerűen nem építeném a csapatom. Mondom ezt úgy, hogy Dembélé játékáért teljesen odáig vagyok, óriási királynak tartom, de számomra ezzel együtt is leírta magát.

Ő az, aki nem tehet meg egy ilyet egyetlen klubbal sem. És itt most teljesen mindegy, higy a háttérben a barcelona vette-e rá, hogy így viselkedjen, vagy önszántából döntött-e így.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Az Inter elnöke összekeverte a két milánói klubot
Nagyon csúnyát bakizott Erick Thohir, az Internazionale egykori tulajdonosa és jelenlegi elnöke.

Az indonéz üzletembert arról kérdezték egy interjúban pénteken, hogy amikor 2013-ban megvette a milánói klubot, miért éppen az Interre esett a választása.

Azóta vagyok az Inter szurkolója, hogy a holland trió a csapatba igazolt – felelte Thorir a kérdésre.
Lolcsika.
Mikey
Vagy csak holland-hater, és az igazolást követően jusztis a másik milánói csapatnak drukkol.
Vagy simán csak így tudta elhelyezni az időgrafikonon.
Sobri Jóska
Nyilván.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
A heti focis dolgokra reagalva:

A BL csoportok egyike sem halal. Van ket nagyon eros csapat mindenhol. Ha a papirforma nem borul, akkor kemeny kiesesi szakasz lesz😊 Azert a papirforma biztos borulni fog itt-ott.

EL? Durva, hogy tenyleg erdektelen a nevek alapjan.

Vidi?
Sokkolo volt ez a 0-4 es felfoghatatlan, hogy a 6. percben hogy lehet olyan, hogy az ellenfel 4 a 2-ben viszik a labdat rank. Azt sem ertem, hogy van 3 jo csatara a vidinek a 4. es a 5. szamu meg hozzajuk kepest klasszissal gyengebb. En nem jatszatnam vagy nem mindig jatszathnam a 3 legjobbat kezdokent. Most valtani kellett volna es nem tudott, mert csak gyengebbek ultek a kispadon.

Ez van, szornyu, hogy a penz es a siker nincs aranyban. Rossz volt latni, hogy milyen orszagok csapatai jutottak be az EL-be.
ZoliMP
Egy döntésről utólag könnyű véleményt mondani. Utólag okosnak lenni pont annyit ér, mint előre hülyének.
A Vidi megpróbálta letámadni a Partizant és 4-5 apró góllal az elején eldönteni a meccset.
Ez nem jött be.
Tökös taktika volt, de balul ütött ki.
Utólag úgy tűnik - írták is itt páran, hogy - a 0-0-t kellett volna játszani, és találni egy gólt. Amire ugyanúgy nem volt garancia, mint a rájuktámadunk sikerére.
Ez most nem jött be.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Nem értem miért Dembele-t és Coutinho-t hasonlítgatjátok össze...

Di Maria <-> Coutinho összevetés már sokkal érdekesebb lenne. Mármint Barca szempontból, pletyka szinten. Szerintem mondjuk az argentin ellen csak a kora szól, amekkora futóbolond, bőven bejátszhatja a katalánok középpályáján lévő orbitális vakfoltot.
flzoli
meg az is tuti, hogy a Real után elmenne a Barcába
slowmotion
Őszintén amit a Real művelt vele és Messi miatt simán elmehet, én is elmennek a helyébe.
Legnagyobb király volt abban az idényben Madridban és kikukaztuk hogy az azóta folyton sérült Balenek legyen helye.
Azóta is idegesít.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Az Inter elnöke összekeverte a két milánói klubot
Nagyon csúnyát bakizott Erick Thohir, az Internazionale egykori tulajdonosa és jelenlegi elnöke.

Az indonéz üzletembert arról kérdezték egy interjúban pénteken, hogy amikor 2013-ban megvette a milánói klubot, miért éppen az Interre esett a választása.

Azóta vagyok az Inter szurkolója, hogy a holland trió a csapatba igazolt – felelte Thorir a kérdésre.
Lolcsika.
Mikey
Vagy csak holland-hater, és az igazolást követően jusztis a másik milánói csapatnak drukkol.
Vagy simán csak így tudta elhelyezni az időgrafikonon.
Pl. én is azóta drukkolok a németeknek, amióta az argentínok Maradona kezezése után VB-t nyertek.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 978
A heti focis dolgokra reagalva:

A BL csoportok egyike sem halal. Van ket nagyon eros csapat mindenhol. Ha a papirforma nem borul, akkor kemeny kiesesi szakasz lesz😊 Azert a papirforma biztos borulni fog itt-ott.

EL? Durva, hogy tenyleg erdektelen a nevek alapjan.

Vidi?
Sokkolo volt ez a 0-4 es felfoghatatlan, hogy a 6. percben hogy lehet olyan, hogy az ellenfel 4 a 2-ben viszik a labdat rank. Azt sem ertem, hogy van 3 jo csatara a vidinek a 4. es a 5. szamu meg hozzajuk kepest klasszissal gyengebb. En nem jatszatnam vagy nem mindig jatszathnam a 3 legjobbat kezdokent. Most valtani kellett volna es nem tudott, mert csak gyengebbek ultek a kispadon.

Ez van, szornyu, hogy a penz es a siker nincs aranyban. Rossz volt latni, hogy milyen orszagok csapatai jutottak be az EL-be.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Az Inter elnöke összekeverte a két milánói klubot
Nagyon csúnyát bakizott Erick Thohir, az Internazionale egykori tulajdonosa és jelenlegi elnöke.

Az indonéz üzletembert arról kérdezték egy interjúban pénteken, hogy amikor 2013-ban megvette a milánói klubot, miért éppen az Interre esett a választása.

Azóta vagyok az Inter szurkolója, hogy a holland trió a csapatba igazolt – felelte Thorir a kérdésre.
Lolcsika.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem miért Dembele-t és Coutinho-t hasonlítgatjátok össze...

Di Maria <-> Coutinho összevetés már sokkal érdekesebb lenne. Mármint Barca szempontból, pletyka szinten. Szerintem mondjuk az argentin ellen csak a kora szól, amekkora futóbolond, bőven bejátszhatja a katalánok középpályáján lévő orbitális vakfoltot.
flzoli
meg az is tuti, hogy a Real után elmenne a Barcába
slowmotion
Miért gondolod, hogy az ott töltött időszak automatikusan hithű madridistát nevel mindenkiből? Ronaldo-nál se nagyon emlegette fel senki, hogy megfordult a Barca-ban és aztán pár évvel később a Realban.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Nem értem miért Dembele-t és Coutinho-t hasonlítgatjátok össze...

Di Maria <-> Coutinho összevetés már sokkal érdekesebb lenne. Mármint Barca szempontból, pletyka szinten. Szerintem mondjuk az argentin ellen csak a kora szól, amekkora futóbolond, bőven bejátszhatja a katalánok középpályáján lévő orbitális vakfoltot.
flzoli
meg az is tuti, hogy a Real után elmenne a Barcába
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem miért Dembele-t és Coutinho-t hasonlítgatjátok össze...

Di Maria <-> Coutinho összevetés már sokkal érdekesebb lenne. Mármint Barca szempontból, pletyka szinten. Szerintem mondjuk az argentin ellen csak a kora szól, amekkora futóbolond, bőven bejátszhatja a katalánok középpályáján lévő orbitális vakfoltot.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Akárhogy is van, még szokni kell, hogy egy 20 éves játékos 100+ millió euróért vált csapatot.
 twitter.com/SquawkaNews/status/901098167625818112
Mikey
ez egy nagyon jó deal. Én jobbnak tartom mint Coutinhot.Hosszútávon ez jobb üzlet mint a Coutinho féle,remélem ő nem fog jönni.Hozzák el Serit(bár ha minden igaz PSG közbeszólt ott is),meg Laporte-t és megleszünk.
Kenny
Miért vagy ennyire Coutinho ellen?
| Nem kötözködésként kérdezem, tényleg érdekel, mert én sem tartom a csapat legjobbjának, csak harmadik legjobbnak. |
Mikey
lehet, hogy Dembele jobban tud védekezni, és jobb a fizikuma is?
slowmotion
speciel elég megkérdőjelezhető a mentalitása. Ez egy 105 milliós boom or bust.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Akárhogy is van, még szokni kell, hogy egy 20 éves játékos 100+ millió euróért vált csapatot.
 twitter.com/SquawkaNews/status/901098167625818112
Mikey
ez egy nagyon jó deal. Én jobbnak tartom mint Coutinhot.Hosszútávon ez jobb üzlet mint a Coutinho féle,remélem ő nem fog jönni.Hozzák el Serit(bár ha minden igaz PSG közbeszólt ott is),meg Laporte-t és megleszünk.
Kenny
Miért vagy ennyire Coutinho ellen?
| Nem kötözködésként kérdezem, tényleg érdekel, mert én sem tartom a csapat legjobbjának, csak harmadik legjobbnak. |
Mikey
Nem vagyok Coutinho hater az az elején leszögezném,sőt kifejezetten jó játékosnak tartom. De ha szembe állítjuk a két játékost talán csak a rutin szólni Coutinho mellett.Ha valakit vihetnék a Poolból azonnal akkor az Emre Can lenne.(meg persze Mané ofc). Fiatalabb,fizikailag jobb állapotban van(erre igazáb szüksége van egy playmakernek a spanyol ligában,jó tudom mintha Angliában nem lennének favágók),technikailag szerintem képzettebb mint Coutinho,emellett védekezésben hasznosabb talán.97-es születésű szóval ő egy projectnek is tökéletes.
Most nagyon úgy tűnhet mintha utálnám Coutinhot de nem így van,ha elhozzuk még is én örülni fogok neki,de ennyiért amennyiért adnák rohadtul nem éri meg.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Akárhogy is van, még szokni kell, hogy egy 20 éves játékos 100+ millió euróért vált csapatot.
 twitter.com/SquawkaNews/status/901098167625818112
Mikey
ez egy nagyon jó deal. Én jobbnak tartom mint Coutinhot.Hosszútávon ez jobb üzlet mint a Coutinho féle,remélem ő nem fog jönni.Hozzák el Serit(bár ha minden igaz PSG közbeszólt ott is),meg Laporte-t és megleszünk.
Kenny
Miért vagy ennyire Coutinho ellen?
| Nem kötözködésként kérdezem, tényleg érdekel, mert én sem tartom a csapat legjobbjának, csak harmadik legjobbnak. |
Mikey
lehet, hogy Dembele jobban tud védekezni, és jobb a fizikuma is?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Akárhogy is van, még szokni kell, hogy egy 20 éves játékos 100+ millió euróért vált csapatot.
 twitter.com/SquawkaNews/status/901098167625818112
Mikey
ez egy nagyon jó deal. Én jobbnak tartom mint Coutinhot.Hosszútávon ez jobb üzlet mint a Coutinho féle,remélem ő nem fog jönni.Hozzák el Serit(bár ha minden igaz PSG közbeszólt ott is),meg Laporte-t és megleszünk.
Kenny
Miért vagy ennyire Coutinho ellen?
| Nem kötözködésként kérdezem, tényleg érdekel, mert én sem tartom a csapat legjobbjának, csak harmadik legjobbnak. |
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Akárhogy is van, még szokni kell, hogy egy 20 éves játékos 100+ millió euróért vált csapatot.
 twitter.com/SquawkaNews/status/901098167625818112
Mikey
ez egy nagyon jó deal. Én jobbnak tartom mint Coutinhot.Hosszútávon ez jobb üzlet mint a Coutinho féle,remélem ő nem fog jönni.Hozzák el Serit(bár ha minden igaz PSG közbeszólt ott is),meg Laporte-t és megleszünk.

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
akárhogy is, nem ez a jó irány.
Ha így akarják játszani, akkor tényleg két lépcsős BL kell majd.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Akárhogy is van, még szokni kell, hogy egy 20 éves játékos 100+ millió euróért vált csapatot.
 twitter.com/SquawkaNews/status/901098167625818112
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!



😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Kicsit sem érdekes, hogy az "ismerjük a szerbeket", "nagyon jól ismerem a Partizant", "most a Vidi sikeréért teszek meg mindent", "jobb helyzetben vagyunk", "nemcsak nekünk, hanem a magyar focinak és a magyaroknak is fontos" stb. mondatok után egy ilyen kicseszett, retkes, mocskos taktika és alibi játékot kap az ember 12 óra munka után.
Elegem van bazzeg. Ne mondja nekem senki azt hogy a Vidi szerb különítménye mindent megtett a csoportkörért a LEGKICSESZETTEBBÜL FONTOS PÁRHARCBAN.
Lehet majd királykodni a Fradi ellen vasárnap... érdekes mód, akkor majd csúsznak-másznak...
Nikolics meg leírta magát végleg. Öngyilkos taktika, nem hiába folyik ereiben szerb és partizan vér...
Tudjátok, hogy szeretem az összeesküvés-elméleteket, és soknak semmi valóságalapja, de ez a tegnapi botrány volt...botrány..
JC6
Aki szabin volt tegnap, vagy iskolába jár, az is ezt a játékot kapta. Nem miattad van, no para.
Egyébként meg a játék lehet, hogy szar volt (pl. a Honvéd elleni utolsó bajnokin se volt jobb vagy rosszabb), de a végeredmény hűen tükrözte a csapatok közti különbséget.
Vagyis igazságos eredmény született.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
NSO-ról:

„Megőrülök, amikor egy játékos, akivel alkudozunk, azt mondja, szívesen jönne hozzánk, csak azért nem akar aláírni, mert nem vagyunk ott a Bajnokok Ligájában. Kiborít. Vagy amikor valamelyikük azért nem akar hosszabbítani, mert nem vagyunk ott az európai porondon. Mi a f.sz? Mégis mit gondolnak? Az a munkád, hogy velünk együtt elérd ezeket a célokat. Ha a BL-ben akarsz játszani, akkor játssz úgy, hogy a csapat eljusson a BL-ig. Szerencsére ezt a labdarúgóim is felfogták végre, és beért tizennégy hónap munkája, ott vagyunk a legjobbak közt!” – mondta az Anfield Roadon tartott sajtótájékoztatón a Liverpool mestere.
Negritis
Mikor volt ez a sajtótájékoztató?

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 426 — The Mathematician
NSO-ról:

„Megőrülök, amikor egy játékos, akivel alkudozunk, azt mondja, szívesen jönne hozzánk, csak azért nem akar aláírni, mert nem vagyunk ott a Bajnokok Ligájában. Kiborít. Vagy amikor valamelyikük azért nem akar hosszabbítani, mert nem vagyunk ott az európai porondon. Mi a f.sz? Mégis mit gondolnak? Az a munkád, hogy velünk együtt elérd ezeket a célokat. Ha a BL-ben akarsz játszani, akkor játssz úgy, hogy a csapat eljusson a BL-ig. Szerencsére ezt a labdarúgóim is felfogták végre, és beért tizennégy hónap munkája, ott vagyunk a legjobbak közt!” – mondta az Anfield Roadon tartott sajtótájékoztatón a Liverpool mestere.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Komolyan mikor lesz már stabil EL-es csapatunk????????????
NB2
Menj el Arsenal-szurkolonak, akkor lesz. 8-P
Stez
El ne kiabáld.