Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Nikolics közben újabb két gól, ezúttal a Vancouver ellen. 18 meccs, 16 gól.
Mikey
Vajon van bármi esély,hogy visszaigazoljon egy normális bajnokságba egy ilyen szezon után?
Kenny
német vonalat látom reálisnak
Negritis
pedig Katarba már bejáratott útvonal van
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Nikolics közben újabb két gól, ezúttal a Vancouver ellen. 18 meccs, 16 gól.
Mikey
Vajon van bármi esély,hogy visszaigazoljon egy normális bajnokságba egy ilyen szezon után?
Kenny
német vonalat látom reálisnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Nikolics közben újabb két gól, ezúttal a Vancouver ellen. 18 meccs, 16 gól.
Mikey
Vajon van bármi esély,hogy visszaigazoljon egy normális bajnokságba egy ilyen szezon után?

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Nikolics közben újabb két gól, ezúttal a Vancouver ellen. 18 meccs, 16 gól.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Eppel ügyről csak annyi jut eszembe, hogy valamikor réges régen volt egy Kuttor nevű játékos az NB1-ben. Nem volt éppen egy nagy spíler (és akkor finoman fogalmaztam), de utolsó évei környékén elég jól ment neki az MTK-ban. Kifejezetten jól játszott egyébként az akkori MTK (össze sem hasonlítható a maival). Akkor emlékszem volt egy meccsük, ahol Kuttor nem játszott és a lelátón ült a szurkolók között. Egy ismerősöm beszélgetett vele (olyan akinek nyugodtan hihetek is) és Kuttor akkor azt mondta neki, hogy igazából most harmincvalahány éves korára (pontosan már nem emlékszem) mondta el neki valaki, hogy mit is várnak el egy centerhalftól. Az aki ezt "megtanította" neki, egy bizonyos Henk Ten Cate volt.
Nem mondom, hogy ez túl pozitív egy magyar válogatott labdarúgóra nézve, de rohadtul sok múlik az edzőkön, akik felkészítik a játékosokat. Eppelben is több van, mint amit eddig kihoztak belőle. Lehet nem nagy spíler, de magyar szinten azért bőven elmegy a játéka. Csak eddig nem jó kezekben volt. Sajnos ez az egész magyar labdarúgásra rányomja a bélyeget.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 www.vasasfc.hu/hirek/eliteljuk_a_beitar_elleni_meccsel_kapcsolatos_gyanusitgatast_-2613

Ne 😀
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 950
a jeg hatan is
 index.hu/sport/alapvonal/2017/06/30/carlos_kaizer_futball_szelhamos/

sajnos ebbol semmi sem lesz
 index.hu/sport/futball/2017/06/30/uefa_fizetesi_plafon/?token=3394cb6a8885e7658e299ba92086a2ce

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
iktriad: könyörülj rajtam és fejtsd ki kérlek, hogy Eppel miért lett ennyire felkapva? Komolyan érdekel.. ezt olvasom mindenhol, csak Eppel el ne menjen.
Ez az ember nemzetközileg egy nagy nulla. Eddig. És ne haragudj... megnéztem azt a csodás 10-en x NB1-es gólját a most lefutott szezonban, na hagyjuk. A kihagyott helyzeteiből és a technikai hibáiból hosszabb videót lehetett volna összevágni, mint a góljai.

Hogy vegyek komolyan egy olyan embert, aki KOMOLYAN lenyilatkozza a nagy nemzetünk dicső narancsos újságjának, hogy 25 éves korában jött rá, milyen sokat ad a plusz edzés és a helyes táplálkozás.
Gólkirály és bajnok lett.
Magyar futball? NB1?
Nincs több kérdésem.
JC6
az nembaj hogy szipus Gera már 13 évesen ivott cigizett, szipuzott, csak az hogy Eppel 25 éves korára jött rá hogy komolyabb erőfeszítésekkel komolyabb eredményeket lehet elérni... Remili 30 éves korára jött rá, és mi van akkor? a jelenlegi forma számít...
Nem értem mi bajod van Eppellel, volt két szar válogatott meccse, de azon kívül tényleg nem értem nálad ezt a nagy Eppel utálatot. Vidi elleni sorsdöntő meccsen gondolom nem láttad a gólját...
Szerintem magyar szinten fizikálisan top kategória, mégsem olyan tohonya mint mondjuk Böde. Vicces hogy pont a kihagyott helyzeteket hozod fel, mikor a helyzetkihasználása az egyik , ha nem a legjobb idehaza.

Azt meg ne kelljen már megmagyarázni hogy vajon egy bajnoki címvédő szurkolói miért ragaszkodnak a gólkirályukhoz. Komolyan nevetséges :d
eaglesmcnabb
Zolinak ott volt Németh Sanyi bácsi,Eppelnek vajon ki szólt,hogy "te fiam egyé má' egy kis csirkerizst a pizza helyett"

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 950
iktriad: könyörülj rajtam és fejtsd ki kérlek, hogy Eppel miért lett ennyire felkapva? Komolyan érdekel.. ezt olvasom mindenhol, csak Eppel el ne menjen.
Ez az ember nemzetközileg egy nagy nulla. Eddig. És ne haragudj... megnéztem azt a csodás 10-en x NB1-es gólját a most lefutott szezonban, na hagyjuk. A kihagyott helyzeteiből és a technikai hibáiból hosszabb videót lehetett volna összevágni, mint a góljai.

Hogy vegyek komolyan egy olyan embert, aki KOMOLYAN lenyilatkozza a nagy nemzetünk dicső narancsos újságjának, hogy 25 éves korában jött rá, milyen sokat ad a plusz edzés és a helyes táplálkozás.
Gólkirály és bajnok lett.
Magyar futball? NB1?
Nincs több kérdésem.
JC6
en onnan kozelitenem meg h akkor az utanpotlasnal es a felnotteknel mi folyik h csak 25 evesen jott ra.persze jobb kesobb mint soha?
En mikor neves egyesuleteknel nevelkedtem arra sem keszitettek fel h mondjuk "lelkileg" vagy "fejben" mikent kell a kapusoknak kezelni bizonyos szituaciokat a palyan es azon kivul.illetve ne tartsanak kvazi lelkiterrorban a gyereket 10x evesen.

Jelenleg nem tudom milyen a szinvonal itthon de a walesi FA alatt szerzett tanulmanyom es egy nem reg latott hazai foci torna a man utd -vel megerositett abban h nem az eredmeny szamit hanem biztatni kell a gyereket h probalja megcsinalni azt amit erez tapasztalja ki mit tud.


anno a fradinal kezdtem 7 evesen.kispalya.a palyan lecseleztem mindenkit erre leszidott az edzo h hejjj csapatjatek.passzolj.Utana mar csak passzoltam.Mondjuk nem voltam Messi tehetsegu de sztem erzitek a dolgot
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Elnézést kérek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hangnemben kapok választ..
JC6
.. mégis mit vártál?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Elnézést kérek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hangnemben kapok választ..
JC6
Hülye kérdés, hülye válasz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Elnézést kérek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hangnemben kapok választ..
több mint 6 éve
Tejesember 256
Arról nem Eppel tehet, hogy már pusztán ennyivel ki tud emelkedni az NB1 mezőnyéből.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
iktriad: könyörülj rajtam és fejtsd ki kérlek, hogy Eppel miért lett ennyire felkapva? Komolyan érdekel.. ezt olvasom mindenhol, csak Eppel el ne menjen.
Ez az ember nemzetközileg egy nagy nulla. Eddig. És ne haragudj... megnéztem azt a csodás 10-en x NB1-es gólját a most lefutott szezonban, na hagyjuk. A kihagyott helyzeteiből és a technikai hibáiból hosszabb videót lehetett volna összevágni, mint a góljai.

Hogy vegyek komolyan egy olyan embert, aki KOMOLYAN lenyilatkozza a nagy nemzetünk dicső narancsos újságjának, hogy 25 éves korában jött rá, milyen sokat ad a plusz edzés és a helyes táplálkozás.
Gólkirály és bajnok lett.
Magyar futball? NB1?
Nincs több kérdésem.
JC6
az nembaj hogy szipus Gera már 13 évesen ivott cigizett, szipuzott, csak az hogy Eppel 25 éves korára jött rá hogy komolyabb erőfeszítésekkel komolyabb eredményeket lehet elérni... Remili 30 éves korára jött rá, és mi van akkor? a jelenlegi forma számít...
Nem értem mi bajod van Eppellel, volt két szar válogatott meccse, de azon kívül tényleg nem értem nálad ezt a nagy Eppel utálatot. Vidi elleni sorsdöntő meccsen gondolom nem láttad a gólját...
Szerintem magyar szinten fizikálisan top kategória, mégsem olyan tohonya mint mondjuk Böde. Vicces hogy pont a kihagyott helyzeteket hozod fel, mikor a helyzetkihasználása az egyik , ha nem a legjobb idehaza.

Azt meg ne kelljen már megmagyarázni hogy vajon egy bajnoki címvédő szurkolói miért ragaszkodnak a gólkirályukhoz. Komolyan nevetséges :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
iktriad: könyörülj rajtam és fejtsd ki kérlek, hogy Eppel miért lett ennyire felkapva? Komolyan érdekel.. ezt olvasom mindenhol, csak Eppel el ne menjen.
Ez az ember nemzetközileg egy nagy nulla. Eddig. És ne haragudj... megnéztem azt a csodás 10-en x NB1-es gólját a most lefutott szezonban, na hagyjuk. A kihagyott helyzeteiből és a technikai hibáiból hosszabb videót lehetett volna összevágni, mint a góljai.

Hogy vegyek komolyan egy olyan embert, aki KOMOLYAN lenyilatkozza a nagy nemzetünk dicső narancsos újságjának, hogy 25 éves korában jött rá, milyen sokat ad a plusz edzés és a helyes táplálkozás.
Gólkirály és bajnok lett.
Magyar futball? NB1?
Nincs több kérdésem.
JC6
Hát lehet, hogy ő szar, de akkor mit mondasz a magyar bajnokság többi csatáráról? Csak azért mert náluk több gólt lőtt. És nyilván, nemzetközi szinten nulla, de sajnos a magyar csapatok a magyar bajnokságban kénytelen indulni. Így a nemzetközi szint annyira nem mérvadó, mivel ha két-három kört mennek a nemzetközi kupákban, akkor már örömünnep van. És igen, vicces, hogy 25 évesen jött rá, hogy mi kell ahhoz, hogy profi sportoló legyen, de megtette, és látszik is az eredménye. Emellett egyetemre jár, kifejezetten értelmes srác, és én se szeretném hogy eligazoljon, mert ebben a szar magyar bajnokságban meghatározó játékos. Ugyanakkor ha eligazolna normális helyre, akkor lenne esélye továbblépni, annak is tudnék örülni.

De amúgy neked mi azt elvárásod? Nyilván, tisztában vagyunk azzal, hogy az egész magyar foci egy rakás szar, de csak ezért nem kell azt is lehúzni, aki ebből valamelyest kicsit ki tud emelkedni. Ha itt játszana Messi és CR7 akkor nyilván nem kéne Eppel, de mivel ők nem itt fociznak, így Eppel a legjobbunk, és mi őt szeretjük.

Egyébként gratula a tegnapi produktumért a csapatoknak, egész jól sikerült, kár, hogy a Vasas nyomott egy Matt Ryant a végén....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
iktriad: könyörülj rajtam és fejtsd ki kérlek, hogy Eppel miért lett ennyire felkapva? Komolyan érdekel.. ezt olvasom mindenhol, csak Eppel el ne menjen.
Ez az ember nemzetközileg egy nagy nulla. Eddig. És ne haragudj... megnéztem azt a csodás 10-en x NB1-es gólját a most lefutott szezonban, na hagyjuk. A kihagyott helyzeteiből és a technikai hibáiból hosszabb videót lehetett volna összevágni, mint a góljai.

Hogy vegyek komolyan egy olyan embert, aki KOMOLYAN lenyilatkozza a nagy nemzetünk dicső narancsos újságjának, hogy 25 éves korában jött rá, milyen sokat ad a plusz edzés és a helyes táplálkozás.
Gólkirály és bajnok lett.
Magyar futball? NB1?
Nincs több kérdésem.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Scepovic is nagyot ment...tudja, hogy tizenegyesből és fél méterről üres kapura nem illik... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
500 szoros szorzó volt a 87. percben a Beitarra. Van még kérdés?
Vrij6
Igen. Mivan ha a bíró a 90.ben lefújja?
Hagyjuk ezt a bunda dolgot.
gordon
Egy jó bundázásban a bíró is be van avatva, lásd Sasköy. 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 778 — Слава Україні! Героям слава!
500 szoros szorzó volt a 87. percben a Beitarra. Van még kérdés?
Vrij6
Igen. Mivan ha a bíró a 90.ben lefújja?
Hagyjuk ezt a bunda dolgot.
gordon
Pont ez az, miért fújta volna le a 90.ben? 😊

Megnéztem a gólokat, nálam ez akkor is az...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
500 szoros szorzó volt a 87. percben a Beitarra. Van még kérdés?
Vrij6
Igen. Mivan ha a bíró a 90.ben lefújja?
Hagyjuk ezt a bunda dolgot.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A német B/C válogatott meg közben besétált a Konföderációs Kupa döntőjébe..

Lanza marad, Danilo jött, baszki erősödtünk a BL selejtezőre, nagy pénzben erre sem fogadtam volna 😀
gabokocka
Csak Eppelt el ne vigyék. Plusz Danilo nem tudom mekkora erősítést jelent. Mégiscsak fél éve volt csapat nélkül. Igaz, korábban ha a pályán volt, mindig befújak nekünk minimum egy tizit. 😊 Az mondjuk nem semmi, hogy az Öreg szerint a Honvéd kvázi befejezettnek tekinti a nyári átigazolási szezont 2 hónappal a határidő előtt. 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 778 — Слава Україні! Героям слава!
500 szoros szorzó volt a 87. percben a Beitarra. Van még kérdés?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
kemények a máltaiak, kéne a gól hogy megtörjenek. ugyanaz szerintem mint andorra ellen. talál egy gólt a Balzan...
Heisman Trophy
Felcsút olyan, mint a szovjeteknek volt Sztálingrád. Nem vehetik be, ezt nem!!!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
kemények a máltaiak, kéne a gól hogy megtörjenek. ugyanaz szerintem mint andorra ellen. talál egy gólt a Balzan...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Nah, európa most a legszebb európai stadionra vesd a szemed! ( csak nehogy essen 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...