Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Pont hogy általánosságban azért kell hogy az 5.rugód a legjobb legyen mert általában az a legkiélezettebb kör, ha van előny azt a végén kell biztossá tenni vagy ha nem hibázott még senki akkor az is hatalmas nyomás
davemayer
Na jó, de ha nem a legjobbat rakod előre, könnyebben előfordulhat, hogy el se jutsz az 5. körig.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Vki edző mondta 1x, hogy a 11-es párbajban a legjobb rúgókat elsőnek és utolsónak kell tenni. Az első megdobja az utánajövők morálját, míg ha eljutnak az utolsóig akkor ott lesz a legnagyobb a nyomás, így oda is kell a biztos láb. Vannak dolgok, amikért lehet ekézni CR-t, ez sztem nem ilyen.
empty taxi
pontosan.
ráadásul a tizenegyespárbaj is olyan, hogy csak akkor van igaza az edzőnek, ha továbbjutnak. ha nem, akkor bármit csinált, az rossz volt.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Vki edző mondta 1x, hogy a 11-es párbajban a legjobb rúgókat elsőnek és utolsónak kell tenni. Az első megdobja az utánajövők morálját, míg ha eljutnak az utolsóig akkor ott lesz a legnagyobb a nyomás, így oda is kell a biztos láb. Vannak dolgok, amikért lehet ekézni CR-t, ez sztem nem ilyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Pont hogy általánosságban azért kell hogy az 5.rugód a legjobb legyen mert általában az a legkiélezettebb kör, ha van előny azt a végén kell biztossá tenni vagy ha nem hibázott még senki akkor az is hatalmas nyomás

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Megy ám a Gossip Girls 😀

A 11es rúgás pont az, ahova kis túlzással én is odaállhatnék. Hagyott már ki ő is fontos tizit (mint sok nagy játékos)

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha elsőként rúg, akkor biztos nem az ő lövése lesz az utolsó. Az egója pedig megköveteli, hogy ő lője tovább a csapatot. Ennyi. Eljátszotta ezt már korábban a spanyolok elleni elődöntőben, ott se került sorra.
gabokocka
hát ezaz, neki kell lenni annak akinek a nyakába ugrik mindenki mikor belövi az utolsót. és a médiában is az lesz hogy ő rugta tovább a csapatot, ő a király.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ha elsőként rúg, akkor biztos nem az ő lövése lesz az utolsó. Az egója pedig megköveteli, hogy ő lője tovább a csapatot. Ennyi. Eljátszotta ezt már korábban a spanyolok elleni elődöntőben, ott se került sorra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 950
CR-re megint nem került sor...
NB2
én pl ezt sosem értettem. legjobb rugóm az első legyen mindig, mert az magabiztossá teheti a csapatot. a többivel lehet már taktikázni. de itt nem tudom, hogy edzői döntés vagy egyszerűen CR követeli az 5. rugót hátha akkor utána tud vetkőzni. nem lepődnék meg az utóbbin.
csebi
Az nso forumon gyavazzak C Roni-t😊 no meg h biztos vetkozott volna.
Oszinten, akik eloszor lottek, ok sem nyeretlen ketevesek, sot!

Inkabb a kerdes a videobiro szerepe. "Csile"-tol egy jogos buntetetot vettek el. En azt hittem, hogy a birotol fuggetlenul megneznek minden kerdeses esetet.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
CR-re megint nem került sor...
NB2
én pl ezt sosem értettem. legjobb rugóm az első legyen mindig, mert az magabiztossá teheti a csapatot. a többivel lehet már taktikázni. de itt nem tudom, hogy edzői döntés vagy egyszerűen CR követeli az 5. rugót hátha akkor utána tud vetkőzni. nem lepődnék meg az utóbbin.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
CR-re megint nem került sor...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Portugália - Chile
Felment a szilva ára 😀😀😀 ez most megölt
Borbinho
szegény srác 42 percig várta,hogy bemondhassa.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Portugália - Chile
Felment a szilva ára 😀😀😀 ez most megölt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Lanza marad, Danilo jött, baszki erősödtünk a BL selejtezőre, nagy pénzben erre sem fogadtam volna 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Én még látnék is fantáziát ebben a Fradiban, már csak egy JÓ edző kellene nekik, aki képes tényleg felépíteni egy játékost. De hát szolipali bebetonozta Dollpapát 2019-ig, ügyesen, okosan 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos
empty taxi
valahol irták,hogy 20 ezer eurót keresett anno a Clujban amikor BL-ben játszottak.Egy tizest itt is simán zsebre vág prémiumok nélkül szerintem.
Mondjuk a statisztikái igencsak nevetségesek. Dehát bízzunk benne,hogy majd Priskin bebassza azt amit a bolgár fiúk nem.
Kenny
a srácról ugye azt írják, hogy a csatár mögötti poszt a legjobb neki, ha kontrára van beilleszkedve a csapat. ami megint azt jelenti, hogy rossz igazolás, mer a magyar bajnokságban a meccsek 90%-n nem mi leszünk beilleszkedve kontrára, az EL selejtezőben meg max a 2. körben, de tovább úgysem megyünk. ne legyen igazam, de lehet megint rossz igazolás volt ő.
csebi
Szerintem ő a dánok ellen lehet nagyon jó majd HA túl jutunk a letteken.Az igazolások után én jónak érzem a csapatot.Bár egy KH még elférne,sőt.Az is látszik,hogy ez Doll utolsó utáni dobása,ha most se lesz legalább harmadik kör/playoff és bajnoki cím akkor menni fog.
Kenny
a dél-amerikai gyerek szted jó lesz VKP-nak?
igen, csak ezt mondom, ha továbbjutunk akkor ott jó lehet. de a magyar bajnokságban már kérdéses, és egy feltételes meccs miatt igazolni vkit picit túlzás.
csebi
Néztem róla elég sok felvételt,mert érdekelt, hogy milyen stílusban játszanak Dél Amerikában és azt mondom,ha nem szürkül bele mint(persze ugye tudjuk,hogy hogyan hat a Dél Amerikai játékosokra a Pesti éjszaka) Dilaver/Moutari akkor az év igazolása lehet itthon. Nagyon régóta kellett már nekünk egy ilyen pitbull stílusú játékos oda középre,aki nem fél belemenni a test a test elleni párharcokba. Előre várom a Lazovic-Gorriaran párharcot pl. Szerintem élmény lesz nézni a srácot.
Simán bejárhatja azt az utat amit Besic,csak ugye most őt nem kell felépíteni hanem insant upgrade a csapatnak,szóval én bizakodó vagyok.Aztán csütörtökön lehet majd mást mondok a meccs után 😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos
empty taxi
valahol irták,hogy 20 ezer eurót keresett anno a Clujban amikor BL-ben játszottak.Egy tizest itt is simán zsebre vág prémiumok nélkül szerintem.
Mondjuk a statisztikái igencsak nevetségesek. Dehát bízzunk benne,hogy majd Priskin bebassza azt amit a bolgár fiúk nem.
Kenny
a srácról ugye azt írják, hogy a csatár mögötti poszt a legjobb neki, ha kontrára van beilleszkedve a csapat. ami megint azt jelenti, hogy rossz igazolás, mer a magyar bajnokságban a meccsek 90%-n nem mi leszünk beilleszkedve kontrára, az EL selejtezőben meg max a 2. körben, de tovább úgysem megyünk. ne legyen igazam, de lehet megint rossz igazolás volt ő.
csebi
Szerintem ő a dánok ellen lehet nagyon jó majd HA túl jutunk a letteken.Az igazolások után én jónak érzem a csapatot.Bár egy KH még elférne,sőt.Az is látszik,hogy ez Doll utolsó utáni dobása,ha most se lesz legalább harmadik kör/playoff és bajnoki cím akkor menni fog.
Kenny
a dél-amerikai gyerek szted jó lesz VKP-nak?
igen, csak ezt mondom, ha továbbjutunk akkor ott jó lehet. de a magyar bajnokságban már kérdéses, és egy feltételes meccs miatt igazolni vkit picit túlzás.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos
empty taxi
valahol irták,hogy 20 ezer eurót keresett anno a Clujban amikor BL-ben játszottak.Egy tizest itt is simán zsebre vág prémiumok nélkül szerintem.
Mondjuk a statisztikái igencsak nevetségesek. Dehát bízzunk benne,hogy majd Priskin bebassza azt amit a bolgár fiúk nem.
Kenny
a srácról ugye azt írják, hogy a csatár mögötti poszt a legjobb neki, ha kontrára van beilleszkedve a csapat. ami megint azt jelenti, hogy rossz igazolás, mer a magyar bajnokságban a meccsek 90%-n nem mi leszünk beilleszkedve kontrára, az EL selejtezőben meg max a 2. körben, de tovább úgysem megyünk. ne legyen igazam, de lehet megint rossz igazolás volt ő.
csebi
Szerintem ő a dánok ellen lehet nagyon jó majd HA túl jutunk a letteken.Az igazolások után én jónak érzem a csapatot.Bár egy KH még elférne,sőt.Az is látszik,hogy ez Doll utolsó utáni dobása,ha most se lesz legalább harmadik kör/playoff és bajnoki cím akkor menni fog.
Kenny
Ki ez a KH? Kémeth Hrisztián?
HanSolo
 www.transfermarkt.co.uk/kai-havertz/profil/spieler/309400


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos
empty taxi
valahol irták,hogy 20 ezer eurót keresett anno a Clujban amikor BL-ben játszottak.Egy tizest itt is simán zsebre vág prémiumok nélkül szerintem.
Mondjuk a statisztikái igencsak nevetségesek. Dehát bízzunk benne,hogy majd Priskin bebassza azt amit a bolgár fiúk nem.
Kenny
a srácról ugye azt írják, hogy a csatár mögötti poszt a legjobb neki, ha kontrára van beilleszkedve a csapat. ami megint azt jelenti, hogy rossz igazolás, mer a magyar bajnokságban a meccsek 90%-n nem mi leszünk beilleszkedve kontrára, az EL selejtezőben meg max a 2. körben, de tovább úgysem megyünk. ne legyen igazam, de lehet megint rossz igazolás volt ő.
csebi
Szerintem ő a dánok ellen lehet nagyon jó majd HA túl jutunk a letteken.Az igazolások után én jónak érzem a csapatot.Bár egy KH még elférne,sőt.Az is látszik,hogy ez Doll utolsó utáni dobása,ha most se lesz legalább harmadik kör/playoff és bajnoki cím akkor menni fog.
Kenny
Ki ez a KH? Kémeth Hrisztián?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos
empty taxi
valahol irták,hogy 20 ezer eurót keresett anno a Clujban amikor BL-ben játszottak.Egy tizest itt is simán zsebre vág prémiumok nélkül szerintem.
Mondjuk a statisztikái igencsak nevetségesek. Dehát bízzunk benne,hogy majd Priskin bebassza azt amit a bolgár fiúk nem.
Kenny
a srácról ugye azt írják, hogy a csatár mögötti poszt a legjobb neki, ha kontrára van beilleszkedve a csapat. ami megint azt jelenti, hogy rossz igazolás, mer a magyar bajnokságban a meccsek 90%-n nem mi leszünk beilleszkedve kontrára, az EL selejtezőben meg max a 2. körben, de tovább úgysem megyünk. ne legyen igazam, de lehet megint rossz igazolás volt ő.
csebi
Szerintem ő a dánok ellen lehet nagyon jó majd HA túl jutunk a letteken.Az igazolások után én jónak érzem a csapatot.Bár egy KH még elférne,sőt.Az is látszik,hogy ez Doll utolsó utáni dobása,ha most se lesz legalább harmadik kör/playoff és bajnoki cím akkor menni fog.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos
empty taxi
valahol irták,hogy 20 ezer eurót keresett anno a Clujban amikor BL-ben játszottak.Egy tizest itt is simán zsebre vág prémiumok nélkül szerintem.
Mondjuk a statisztikái igencsak nevetségesek. Dehát bízzunk benne,hogy majd Priskin bebassza azt amit a bolgár fiúk nem.
Kenny
a srácról ugye azt írják, hogy a csatár mögötti poszt a legjobb neki, ha kontrára van beilleszkedve a csapat. ami megint azt jelenti, hogy rossz igazolás, mer a magyar bajnokságban a meccsek 90%-n nem mi leszünk beilleszkedve kontrára, az EL selejtezőben meg max a 2. körben, de tovább úgysem megyünk. ne legyen igazam, de lehet megint rossz igazolás volt ő.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 950
 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-oriasi-bravurral-kezdett-a-gibraltari-bajnok-2577445

bravur?sejtheto volt.igaz a gibraltari keretben 2 hazai volt abbol 1 kezdo. 75%spanyol, a maradek argentin es ghanai aki a szomszedom volt😊

a regi szep emlekek mikor az europa fc rangadojan lengettem mikor kvazi dontot jatszottak a feljutasert.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos
empty taxi
valahol irták,hogy 20 ezer eurót keresett anno a Clujban amikor BL-ben játszottak.Egy tizest itt is simán zsebre vág prémiumok nélkül szerintem.
Mondjuk a statisztikái igencsak nevetségesek. Dehát bízzunk benne,hogy majd Priskin bebassza azt amit a bolgár fiúk nem.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Van pénz szarásig.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/fradi-bl-multtal-rendelkezo-tamadot-igazolt-hivatalos


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
 index.hu/sport/2011/05/15/akiket_kicsinalt_a_szivtelen_kupeckedes/
Kampman
basszus, ezt sikerült úgy elolvasnom, hogy fel sem tűnt, hogy hat éves cikk 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19399928_1650624904996418_8904552540262854612_n.jpg?oh=a948bd7d4760ea049e59bf4c5e24405f&oe=59DDCC54

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."