Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Beliczky második gólja igazi klasszis

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Persze nem azt mondom, hogy ez volt a leglátványosabb bunda, amit valaha láttam, mert az a 2010-es MTK-Újpest 4-5 volt.
Kampman
hát igen, magabiztos első hely, 2. helyen meg beliczky mesterhármasa áll, milyen meglepő az is ellenünk.
eaglesmcnabb
Egy igazi trilógia volt, tegyük hozzá

 www.magyarfutball.hu/hu/merkozes/5580
 www.magyarfutball.hu/hu/merkozes/5568
 www.magyarfutball.hu/hu/merkozes/5560
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Persze nem azt mondom, hogy ez volt a leglátványosabb bunda, amit valaha láttam, mert az a 2010-es MTK-Újpest 4-5 volt.
Kampman
hát igen, magabiztos első hely, 2. helyen meg beliczky mesterhármasa áll, milyen meglepő az is ellenünk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
sztem a kiugratást nem nézik majd vissza
csak a "bent van - nincs bent" szitukat
Negritis
A múltkori Francia-Spanyolon tesztelték ugye a videóbírót és ott nem adott meg egy gólt a spori les miatt, viszont a visszanézés után látszott, hogy nem volt szabálytalan, így módosították is. Mondjuk azon a meccsen volt tesztelve rendesen az új cucc, de jól is működött.


 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztralia-oriasi-ujitas-a-labdarugasban-ilyen-mashol-nincs-2559941

Ausztraliban nem lesz assisztens. Valahol jo,de ahogy kommentben is irtak, azert assisztens, mert bizonyos szitukban csak rahagyatkozva dont a jatekvezeto. Esetleg a bedobasok szabalyosak-e..szogletek..

Masik cikk:
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018/vb-2018-az-erintettek-elegedettek-kell-e-a-videobiro-2560501

"A játékvezető négy szituációban hagyatkozhat a videobíróra, nem ő kéri a segítséget, automatikusan a fülére mondják a helyes ítéletet. A négy eset pedig:

• ha gól volt, vagy nem volt gól
• ha büntető volt, vagy nem volt büntető
• ha a játékos egyből piros lapot kap
• ha a játékvezető másnak ad sárga lapot, mint akinek járt volna."

Na most pl. Kiugratnak egy jatekost a kaputol 30meterre, de lesen megallitjak, pedig 1-1-ben ment volna a kapura, de visszajatszasbol latszik, hogy az asszistens nagyon benezte akkor ez igy fair?Vagy mindent akciot vegigengednek?
Hogy fog ez mukodni?😊
ZoliMP
Egyébként ez a "lefújjuk-e egyből a lest, mert úgy is vissza tudjuk nézni" dolog pont olyan, mint az NFL-ben, amikor úgy van fumble, hogy kérdéses elindult-e a QB keze előre. A pályán lefújják, mert incomplete volt, utána visszanézik, módosítják fumblere, de a falember aki felvette a labdát és besétálhatott volna vele az endzoneba baszhatja a TD-t, mert a spori nem várt ki a kétes szituval, hanem lefújta a playt tévesen. Elég dühítő dolog egyébként.

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
sztem a kiugratást nem nézik majd vissza
csak a "bent van - nincs bent" szitukat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztralia-oriasi-ujitas-a-labdarugasban-ilyen-mashol-nincs-2559941

Ausztraliban nem lesz assisztens. Valahol jo,de ahogy kommentben is irtak, azert assisztens, mert bizonyos szitukban csak rahagyatkozva dont a jatekvezeto. Esetleg a bedobasok szabalyosak-e..szogletek..

Masik cikk:
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018/vb-2018-az-erintettek-elegedettek-kell-e-a-videobiro-2560501

"A játékvezető négy szituációban hagyatkozhat a videobíróra, nem ő kéri a segítséget, automatikusan a fülére mondják a helyes ítéletet. A négy eset pedig:

• ha gól volt, vagy nem volt gól
• ha büntető volt, vagy nem volt büntető
• ha a játékos egyből piros lapot kap
• ha a játékvezető másnak ad sárga lapot, mint akinek járt volna."

Na most pl. Kiugratnak egy jatekost a kaputol 30meterre, de lesen megallitjak, pedig 1-1-ben ment volna a kapura, de visszajatszasbol latszik, hogy az asszistens nagyon benezte akkor ez igy fair?Vagy mindent akciot vegigengednek?
Hogy fog ez mukodni?😊
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Az Újpest-Vasas meg van bundázva.
Kampman
Itt mentem el a stadion előtt, miről maradtam le?😀
Vrij6
Mindhárom gól látványos potya volt, plusz az egyik Újpest-védő röplabdás mozdulattal kezezett a saját tizenhatosán belül, majd az ellenfél olyan szarul rúgta a büntetőt, amennyire csak lehet.

Persze nem azt mondom, hogy ez volt a leglátványosabb bunda, amit valaha láttam, mert az a 2010-es MTK-Újpest 4-5 volt.

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Az Újpest-Vasas meg van bundázva.
Kampman
Itt mentem el a stadion előtt, miről maradtam le?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Az Újpest-Vasas meg van bundázva.
Kampman
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Az Újpest-Vasas meg van bundázva.
Kampman
A mindenki Ferencvárosa meg nagy nehezen csak behúzta mert ne hogy már ne úgy legyen.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Az Újpest-Vasas meg van bundázva.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Van értelme hozzászólásokat olvasni bármilyen oldalon?
Klaci79
Ja, ezen az oldalon is csak a hülyeséget olvasod. 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Az egészben az a legszebb, hogy voltam olyan mazochista és beleolvastam fb-n ilyen hvg és hasonló förmedvények hozzászólásaiba. Kb ilyenek: örülök, hogy kikaptak a focisták, idióta Orbán, meg Orbán kedvenc fociszurkolói megmutatták magukat és hasonló idiótaságok voltak. Basszus ha Magyarország tök mindegy, hogy Gyurcsány vagy Orbán vagy Kádár vagy Rákosi, akkor is hajrá MI!
NB2
Van értelme hozzászólásokat olvasni bármilyen oldalon? Eleve ki az aki kommentál ilyen híreket. Én olvasok hvg-t meg ilyeneket és mégse jutott eszembe, hogy másnak szurkoljak. Kicsit olyan, mintha szándékosan akarnád felidegesíteni magad.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Viszont a Felcsútot azt szidom úton útfélen mint a bokrot😊
NB2
Mondjuk ez a minimum 😀
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Az egészben az a legszebb, hogy voltam olyan mazochista és beleolvastam fb-n ilyen hvg és hasonló förmedvények hozzászólásaiba. Kb ilyenek: örülök, hogy kikaptak a focisták, idióta Orbán, meg Orbán kedvenc fociszurkolói megmutatták magukat és hasonló idiótaságok voltak. Basszus ha Magyarország tök mindegy, hogy Gyurcsány vagy Orbán vagy Kádár vagy Rákosi, akkor is hajrá MI!
NB2
10-0-ra nyertünk volna akkor meg azt írták volna, hogy Orbán lefizette a bírókat, az UEFA-t, a Portugál válogatottat, sőt az összes portugáliai lakost, mert így akar további stadionokat építetni. Szóval az ilyen kommentekkel nem kell foglalkozni. Nekik csak az kell, hogy tudják szidni Orbánt.
Tejesember
Viszont a Felcsútot azt szidom úton útfélen mint a bokrot😊
több mint 7 éve
Tejesember 256
Az egészben az a legszebb, hogy voltam olyan mazochista és beleolvastam fb-n ilyen hvg és hasonló förmedvények hozzászólásaiba. Kb ilyenek: örülök, hogy kikaptak a focisták, idióta Orbán, meg Orbán kedvenc fociszurkolói megmutatták magukat és hasonló idiótaságok voltak. Basszus ha Magyarország tök mindegy, hogy Gyurcsány vagy Orbán vagy Kádár vagy Rákosi, akkor is hajrá MI!
NB2
10-0-ra nyertünk volna akkor meg azt írták volna, hogy Orbán lefizette a bírókat, az UEFA-t, a Portugál válogatottat, sőt az összes portugáliai lakost, mert így akar további stadionokat építetni. Szóval az ilyen kommentekkel nem kell foglalkozni. Nekik csak az kell, hogy tudják szidni Orbánt.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
Hatalmas:
 index.hu/sport/futball/2017/03/28/aki_funchalba_utazik_a_cristiano_ronaldo_repteren_szall_le/
A vilag egyik legveszelyesebb reptere 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Akit esetleg érdekel az u19
 www.youtube.com/watch?v=YVZX1GqfOjY
Kenny
A meccs jelenete:
 www.youtube.com/watch?v=eHEPVUerbcg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Az egészben az a legszebb, hogy voltam olyan mazochista és beleolvastam fb-n ilyen hvg és hasonló förmedvények hozzászólásaiba. Kb ilyenek: örülök, hogy kikaptak a focisták, idióta Orbán, meg Orbán kedvenc fociszurkolói megmutatták magukat és hasonló idiótaságok voltak. Basszus ha Magyarország tök mindegy, hogy Gyurcsány vagy Orbán vagy Kádár vagy Rákosi, akkor is hajrá MI!
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
Ne csak a magyar szurkolokat szidjuk.
A portugal kollegam meselte, hogy a benfica nem akar tobb valogatott meccset a satdionjaban, mert portugal szurkolok szidtak a benfica jatekosokat (persze nem benfica drukkerek)
Nem tudom, hany emberrol van szo 10 vagy 500, de hulyek mindenhol vannak illetve meglepett ez, hogy sajat nemzetbeli jatekost szidnak. Magyar valogatott meccsen nem nagyon hallunk, olyat h kapd be Bode szar fradista. Anno 97-ben a green monsters es uvb drapik kint logtak es egyutt szurkoltak a svajci meccsen
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
csehek már vezetnek, szóval...😕
ozibozi
Mekkora kár azért a kihagyott büntetőért a csehek ellen 😕
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
csehek már vezetnek, szóval...😕
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Akit esetleg érdekel az u19

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
 ultrasinfo.com/laszlo-csabanak-hivnak-nem-maskent/

Tisztelet!

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
még drága jó Szusza Feri bácsiról is feljegyezték annak idején, hogy olyan nem volt, hogy a pályára lépés előtt még egyszer meg ne fésülködjön. 😊

Mindig jövőre