Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
Leicester picit visszavehetne, mert elfognak ilyen iramban fáradni. Kegyetlen nagy iramot tolnak, ha nem húznak el 3-0-ra, akkor bajuk lehet a végén...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
WES

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Angliában nincs külön a bajnoki és kupa eltíltás? (pl az IBRA miatt)
ozibozi
Nincs. Szerintem ami az FA alá tartozik, ott mindenhol érvényes a dolog.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Angliában nincs külön a bajnoki és kupa eltíltás? (pl az IBRA miatt)
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 673 — Illegális gyakorló
Megvan Nikó 1. gólja Csikágóban, vagy 1 méteres les volt, de megadták 😊
empty taxi
Ellenféltől kapott labda volt, nem volt les.

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 286
Megvan Nikó 1. gólja Csikágóban, vagy 1 méteres les volt, de megadták 😊
empty taxi
Nem volt les.

Szerkesztette: Jughead
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Megvan Nikó 1. gólja Csikágóban, vagy 1 méteres les volt, de megadták 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Szerdzsó a kuplung?
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
mondjuk most a bíróra se lehet egy szavunk sem.
Olyan a tizenegyes a barcánál mint a realnal ramos. Ha gáz van jön a meccs végén.
eaglesmcnabb
mondtam :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én azt mondom idén nagyon nem lenne istenkáromlás egy Ramos aranylaszti az év végén.
Ilyen clutch player a világon nincs....

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
Úgy tűnik Kane szezonjának vége 😕
Remélem sikerül ezt a Spurst együtt tartani és simán bajnokok lehetnek jövőre.
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Szép volt nagyon, bár sok jó megmozdulása nem igazán volt előtte a meccsen sajnos. A maradék fél órában mondjuk már értékelhetőt nyújtott legalább.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 447 — The Mathematician
biztos velem van a baj, de nem értem a pool minek trükközget ezekkel a szabadokkal
nem sok előnyt láttam belőle, sőt
Negritis
De végre egy ilyen felállt kis csapatok ellen hoztunk egy távoli gólt, ami kéne ilyenek ellen.
Egyébként pedig, Sturridge hány meccsen volt bevethető idén? Imádom, de így el lesz adva, mert sajnos mi nem fizetünk neki annyit amennyit ilyen teljesítményért, pedig kéne a hosszú pad, hogy onnan is értelmes játékosok álljanak be.
kristóf17
Stu-t imádom de menjen a picsába most már azzal hogy nem tud egészséges maradni
Can viszont szép gólt vágott

 twitter.com/LiverpoolGifs/status/840975454370697216

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
biztos velem van a baj, de nem értem a pool minek trükközget ezekkel a szabadokkal
nem sok előnyt láttam belőle, sőt
Negritis
De végre egy ilyen felállt kis csapat ellen hoztunk egy távoli gólt, ami kéne a hasonlók ellen.
Egyébként pedig, Sturridge hány meccsen volt bevethető idén? Imádom, de így el lesz adva, mert sajnos mi nem fizetünk neki annyit amennyit valszeg majd szeretne ilyen teljesítményért, pedig kéne a hosszú pad, hogy onnan is értelmes játékosok álljanak be.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 447 — The Mathematician
biztos velem van a baj, de nem értem a pool minek trükközget ezekkel a szabadokkal
nem sok előnyt láttam belőle, sőt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 373
Ezt a Denis Suarezt honnan szerezte a barca...még a honvédba se férne be olyan szar 😊
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 447 — The Mathematician
kiscsapat az ellenfél és máris szarokv agyunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kassai vak volt??? Tiszta tizi a Kispestnek elmaradt...
NB2
Hát mondjuk ez olyan szitu volt amit a harmadik lassításnál lehetett kb biztosra megmondani.
(Az volt egyébként.)
Bazzani
Alapvonali bíró meg csak díszlet? Kassait pont kitakarták, de ő meg pont a legjobb helyen volt.
Matthew99
Pont Lanzafame tolta olyan irányba a labdát mintha Balajcza ütötte volna el. Nehéz szitu volt, neki látnia kellett volna szerintem is.

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Kassai vak volt??? Tiszta tizi a Kispestnek elmaradt...
NB2
Hát mondjuk ez olyan szitu volt amit a harmadik lassításnál lehetett kb biztosra megmondani.
(Az volt egyébként.)
Bazzani
Alapvonali bíró meg csak díszlet? Kassait pont kitakarták, de ő meg pont a legjobb helyen volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kassai vak volt??? Tiszta tizi a Kispestnek elmaradt...
NB2
Hát mondjuk ez olyan szitu volt amit a harmadik lassításnál lehetett kb biztosra megmondani.
(Az volt egyébként.)

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Kassai vak volt??? Tiszta tizi a Kispestnek elmaradt...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 984
a szurkoloi busszu a psg jatekosokon.Vicc h egy jatek ami az ember eletere nincs kozvetlen hatassal ilyen indulatokat szul.Kisebb emberek a psg fanatikusok mert kiestek?elegge silany elet lehet ez.De idevehetjuj az osszes fanatikust az egesz vilagrol.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Kizárta az MLSZ a Tatabányát az NB III-ból. Hosszú évek óta tudni lehetett, hogy idáig fog jutni a klub, most meg is történt... egészen elképesztő volt, ami itt ment...
Mikey
Plotár, Kiprich, Vincze Pilu... és aztán idáig jutottunk...
NB2
bizony, a bányászklubok az iparággal együtt kihaltak szép lassan.
Dorog, Tatabánya, Komló, Siófok, Nagykanizsa... nagy pénz, kis foci - kis pénz, nincs foci.
slowmotion
Siófokon mit bányásztak?
Pontyot?
Sobri Jóska
semmit. de attól még Olajbányász volt a csapat neve. ez még akkoriban volt, amikor másodosztályúként megnyerték a kupát.
slowmotion
És pont ezért nem bányászklub, mint Dorog, Tatabánya vagy Komló. 😉
Sobri Jóska
hát már semmiképpen sem az, mivel a Bodajk licencével indulnak már elég régóta. a Bányász licencét Diósgyőrbe vitt át a tulajdonos. de hát nincs is min csodálkozni, amikor a Pécs meg tulajdonképpen Agárd volt, szóval...

magyar focika. 'nuff said.
több mint 7 éve
Tejesember 256
Bezzeg a Barcánál még kurvák és kokó is van 😀
 index.hu/sport/futball/2017/03/09/ferencvaros_jatekvezetok_parkolas_mlsz/
Matthew99
Tudom, nem kellene már meglepődnöm a Fradi vezetésének a húzásain, de először azt hittem, hogy ez csak valami vicc. Utána rájöttem a Fradi vezetéséről van szó, így simán elképzelhető az egész.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Bezzeg a Barcánál még kurvák és kokó is van 😀
 index.hu/sport/futball/2017/03/09/ferencvaros_jatekvezetok_parkolas_mlsz/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.