Soccer
41 feliratkozó
6 hónapja
Ha ezen a Chelsea-Arsenalon nem lesz kiállítás akkor soha.
6 hónapja
Közben a Honvéd meccsen már a legveszélyesebb eredménnyel vezetünk. Bocsi Löfli.Ja, azon már nem is izgatom magam, majd reggel megnézem mennyire kaptunk ki.
Szokásos remek hétvége, kikapott a Vasas, a Leeds, a Düsseldorf.És még hátravan a Broncos - Commando meccs
warr_b
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Közben a Honvéd meccsen már a legveszélyesebb eredménnyel vezetünk. Bocsi Löfli. Szokásos remek hétvége, kikapott a Vasas, a Leeds, a Düsseldorf.És még hátravan a Broncos - Commando meccs
warr_b
6 hónapja
Szokásos remek hétvége, kikapott a Vasas, a Leeds, a Düsseldorf.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Közben vezet a Honvéd Löfliék ellen.
6 hónapja
oké de ezt felmondás helyett írtaez joelőbb olvasok el egy Szöllősi összest, mint egy Moncz cikket.
www.nemzetisport.hu/magyar-valogatott/2025/11/illuziok-helyett-moncz-attila-publicisztikaja
YoungZeeZee
Kenny
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
6 hónapja
Az Újpest jól halad afelé, hogy 2020 után ismét a bentmaradásért kelljen izgulni a végéig.nembaj, csak ne hatvanba kelljen megint menni az osztályozóra
Kampman
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
6 hónapja
Szép volt, fiúk!
6 hónapja
Megint nyert a Vasas.. ja nem..
6 hónapja
Szobonak nem állt jól ez a szélső szerep, sokkal kombinatívabb volt igy a pool.
6 hónapja
Kivàncsi leszek mennyi lesz a ráadás most
6 hónapja
Szalai Attika megint alkotott, haza kéne jönni a Fradiba, más lehetőség nincs.
6 hónapja
Mennyi ész kell ehhez? ez nagyob bunda szagú hogy csak azért is kiállíttatom magam, lehet utána néznék az illetékesek helyébenPaqueta és a lapokra történő fogadás jó spanok am
remontada
Poloska vagyok.
6 hónapja
Amikor a Kisvarda -UTE-ra mind a ket csapat golt lot fogadsz es ezt csinalja az UTE... Hat gyalogoljanak inkabb haza Vardarol...A mennyeire fogadni igazi szerencsejáték. Most találd ki, hogy ők mit bundáztak össze...
Toto21
6 hónapja
Mennyi ész kell ehhez? ez nagyob bunda szagú hogy csak azért is kiállíttatom magam, lehet utána néznék az illetékesek helyében
6 hónapja
Ilyen hülye pirosat is rég láttam már
6 hónapja
Ez az Isak ér 150 millatforintban.
Nomac
built for this shit
6 hónapja
Ez az Isak ér 150 millatNem ér ott 100 felett egyik sem, de ha adják elfogadják
Nomac
6 hónapja
Wirtztől indult szép gól
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Ez az Isak ér 150 millat
6 hónapja
Sajnos azt is látom 😕Gakpo is pihenhetne egy kicsitIlyen indifferens apróságokkal foglalkozol, amikor az Ajka vezet a Vasas ellen?
ozibozi
nagylaza, főpohárnok
6 hónapja
Gakpo is pihenhetne egy kicsitIlyen indifferens apróságokkal foglalkozol, amikor az Ajka vezet a Vasas ellen?
ozibozi
6 hónapja
Gakpo is pihenhetne egy kicsit
6 hónapja
Az Újpest jól halad afelé, hogy 2020 után ismét a bentmaradásért kelljen izgulni a végéig.allitolag 2-3 even belul csoportkorosek lesznek. 😂
Kampman