Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Dzsudzsák nyilatkozatának olvasása közben kinyílt a bicska a zsebemben. Kissé el van tévedve a gyerek, nem is értem, hogy volt mersze egy ilyen nyilatkozattal előrukkolni a gyalázatos romániai leszereplés árnyékában.


@KJuraszik
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
pedig elég egyszerű, ha összejön a bravúr, akkor lehet mondani, hogy csak kisiklás volt és várni a pótselejtezőt, ha meg nem, akkor elzavarni az országból is a csürhét

a "minden relatív" meg a magyarok ellenfeleire tökéletesen illik... a megítélésük minden esetben attól függ, hogy épp milyen eredményt érünk el, de akkor ezek szerint múlt pénteken a mindig, B-csapattal is hajtó hollandok játszottak döntetlent egy hót szar, falusi válogatottal, érdekes mérkőzés lehetett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79

ennyi a különbség, én ha focista lennék mindent megtennék hogy ne hozzak szégyent a hazámra.
Érdemes megnézni a magyar válogatottat és a románt a himnuszok alatt... Ég és föld volt a 2

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
De az a vicc, hogy ti misztifikáljátok túl. Drága kenyérről vagy hogy sokkal jobb mindenkinek senki nem beszélt. Tudod mennyivel lett volna jobb, annyiban hogy ha nyerünk akkor örülünk, ha vesztünk akkor meg nem. Te soha semminek nem szurkoltál még gondolom csak olcsóbb legyen a kenyérnek...Toca
annyit kértünk, hogy egy olyan vereség után, mint a románok elleni, add ki a dühödet, jogosan, majd lépj tovább, aztán mikor jön a következő meccs, foglalkozz azzal... tegnap tudtommal 5-1-re megvertük a hollandokkal 2-2-t játszó észteket, a következő meccsen pedig győzelemmel szinte garantált a második hely a csoportban

ez a helyzet most, erre kellene fókuszálnijjncaa
Megvertünk egy hót szar,falusi válogatottat,ennek kéne örülni?
Ezek előtt meg kikaptunk azoktól akik lenyúlták az országunk majdnem a felét,és történetesen a legnagyobb ellenségeink.
Míg élek nem fogom elfelejteni ezt a 3-0-t.Megalázták az országunkat azok a játékosok akik felvették pénteken a válogatott mezét.Ezt nem lehet elfelejteni soha.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
De az a vicc, hogy ti misztifikáljátok túl. Drága kenyérről vagy hogy sokkal jobb mindenkinek senki nem beszélt. Tudod mennyivel lett volna jobb, annyiban hogy ha nyerünk akkor örülünk, ha vesztünk akkor meg nem. Te soha semminek nem szurkoltál még gondolom csak olcsóbb legyen a kenyérnek...Toca
annyit kértünk, hogy egy olyan vereség után, mint a románok elleni, add ki a dühödet, jogosan, majd lépj tovább, aztán mikor jön a következő meccs, foglalkozz azzal... tegnap tudtommal 5-1-re megvertük a hollandokkal 2-2-t játszó észteket, a következő meccsen pedig győzelemmel szinte garantált a második hely a csoportban

ez a helyzet most, erre kellene fókuszálnijjncaa
Szép erdemény ami önmagában semmit nem ér. Szerintem kiszopunk a hollandoktól mint a huzat , de én szurkolok mutassák meg hogy kevesebb pofa több alázattal eltudják verni a hollandokat ennyi. Nem állok már pozitívan hozzá mert semmit nem mutattak, hogy kiérdemeljék ennyi.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
AZ ÁLLÁS
1. Hollandia 8 7 1 – 24–4 +20 22
2. Magyarország 8 4 2 2 18–12 +6 14
3. Törökország 8 4 1 3 14–7 +7 13
4. Románia 8 4 1 3 13–12 +1 13
5. Észtország 8 2 1 5 6–16 –10 7
6. Andorra 8 – – 8 0–24 –24 0

Olyan kérdésem lenne, hogy pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmények vagy a gólkülönbség rangsorol először?HanSolo
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-csak-hollandiat-es-andorrat-kell-megverni-a-2-helyert-2278681


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
AZ ÁLLÁS
1. Hollandia 8 7 1 – 24–4 +20 22
2. Magyarország 8 4 2 2 18–12 +6 14
3. Törökország 8 4 1 3 14–7 +7 13
4. Románia 8 4 1 3 13–12 +1 13
5. Észtország 8 2 1 5 6–16 –10 7
6. Andorra 8 – – 8 0–24 –24 0

Olyan kérdésem lenne, hogy pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmények vagy a gólkülönbség rangsorol először?
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Más téma, mert engem nem tud érdekelni a tegnapi FÖLÉNYES győzelem.

Az E csoportot hogyan sikerült összehozni? Svájc, Izland, Szlovénia, Ciprus, Albánia, Norvégia?tüsi91
1. kalap:
Spanyolország, Hollandia, Németország, Anglia, Portugália, Olaszország, Horvátország, Norvégia, Görögország

2. kalap:
Franciaország, Montenegró, Oroszország, Svédország, Dánia, Szlovénia, Törökország, Szerbia, Szlovákia

3. kalap:
MAGYARORSZÁG, Svájc, Izrael, Írország, Belgium, Csehország, Bosznia-Hercegovina, Fehéroroszország, Ukrajna

4. kalap:
Bulgária, Románia, Grúzia, Litvánia, Albánia, Skócia, Észak-Írország, Ausztria, Lengyelország

5. kalap:
Örményország, Finnország, Észtország, Ciprus, Lettország, Moldova, Macedónia, Azerbajdzsán, Feröer-szigetek

6. kalap:
Wales, Liechtenstein, Izland, Kazahsztán, Luxemburg, Málta, Andorra, San Marino

Azt nem tudom Norvégia, h került az első kalapba, gondolom jól választottak ellenfelet a barátságos meccseken (mondjuk mi is így kerültünk a harmadikba).
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
JJ és főleg te nagyon sötét Sobri! Nézzétek meg a szlovák vs bosnyák összefoglalót kezdve a himnuszokkal....aztán a végén mondjátok,hogy a véleményetek mindenhol elfogadott arról, hogy amikor igazán nagy tét van ki mennyire akar,hajt, küzd a cìmeres mezben.....peach
És én nem ezt mondom?
Ha a kozmopolita milliomosok, akik szerinted egy "nemzetet" képviselnek szarnak az egészre, akkor nem hülye az, aki komolyan veszi azt a szórakozásnak nehezen nevezhető fostengert amiben a miliiomosok milliomosokká váltak?
Szerintem teljesen, szerinted nem.


Miért tenném szemtől-szembe, ha ez egy fórum?
Ha egy filmről írok kritikát, attól még nem tervezem, hogy felhívjam mondjuk Bay-t vagy Scott-ot, és megdumcsizzam velük telón. De ha mégis, akkor meg nem fogom kiírni a fórumra.
Valamint egzakt tény a következő: mindenféle asszisztálás ehhez a gurulósfocinak titulált foshoz azokat minősíti, akik asszisztálnak. Én meg őket.Sobri Jóska
Teljesen igazad van. Ez egy fórum. Lehet arctalanul névtelenül pocskondiázni embereket. Nem filmről írsz kritikát a soccer topicban, hanem emberek életéről mondod meg a tutit, arra az "egzakt" tényre alapozva, hogy ami szerinted fos, az bizony más szerint is legyen az, különben szánalmas lúzer. Egy avatar és egy rabló neve mögé bújva osztod az észt, tehát a te életed is lehet szánalmas, és egy elveszett lúzer vagy, aki itt éli ki magát, ahol nincs kitéve semmi veszélyes dolognak. Ez is egy egzakt tény, mert mindenféle fos vélemény azokat minősíti aki leírja. Én meg őket.apeszos
Pontosan.
Ha valakinek fontos egy nyilvánvalóan még az abban dolgozók számára is lényegtelen szempont, azzal saját magából csinál bohócot.
Akinek az az élete csúcspontja, hogy egy szórakozásnak nevezett fostengert egy másik ország színeiben játszó milliomosainak legyőzésébe vízionál, arról hagy gondoljam már azt, hogy valami a saját életében nincs rendben.
Hogy se sikerélménye, se intelligens szórakozása, se valós közösséghez tartozása nincs.
És mindezt azon döntésére alapozom, hogy 2013-ban azt hiszi, hogy attól lesz harmonikusabb, kiegyensúlyozottabb, boldogabb, hogy egy másik lélektelen, iparos tuzenegy fölött az, amelyiket magáének érez győzelmet arat. Nekem ez komikus, akár fórumon, akár élőben.

Tényleg szórakoztató olvasni, hogy 2013-ban, az Európai Unióban, amikor határátkelő, vagy ellenőrzés nélkül el lehet autózni akár Madridig, mindenkinek okosteló, tabletek, ugyanazok a márkás ruhák vannak, azt vélelmezik sokan, hogy egy játékban, milliomosoknak számítanak olyan anakronisztikus fogalmak, mint "haza", "címeres mez", stb.
Egy prolinak Kaposvár külvárosában, vagy egy gimisnek Újpesten, akinek nincs ezekhez a dolgokhoz kapcsolata, és bele van ragadva a 20 évvel ezelötti valóságba lehet fontos egy játékban egy másik "ország" fölött aratott győzelem, de azoknak a profi játékosoknak, akiknek ez egyfajta megélhetés, munka, mondhatni tökmindegy.
És felesleges ezt megítélni, pláne érzelmi síkon.
2013-ban technikailag az EU-ban nincsenek nemzetállamok.
Pl. mit nem lehet csinálni Romániában (vagy akár Franciaországban, Belgiumban, stb.) amit Magyarországon lehet?
Alapíthatsz céget, nyithatsz bankszámlát, kontroll nélkül jöhetsz-mehetsz, vehetsz házat, válallhatsz munkát, házasodhatsz, stb.
Pláne mi a különbség egy kozmopolita életmódot folytató milliomos számára?
Az égvilágon semmi.
Az meg valóban nem az ő problémájuk, ha valami zserencsétlen drukker többet lát egy meccsbe, mint amit az valójában jelent.
Ha valakinek az az élete csúcspontja, ha mondjuk a magyar gurulósfoci válogatott kijut egy világeseményre - hát annak az élete finoman szólva is röhejes, de mindenképpen ingerszegény, felszínes és proli.
Persze mindenkinek szíve joga annak örülni aminek akar, ahogy nekem is megszólni azokat, akik ezzel az igénytelen szórakozással (gurulósfoci-drukkerség) legtizimálják azt a töménytelen haszontalan fost, ami "foci" név alatt évtizedek óta zajlik Magyarországon.Sobri Jóska
Elmondom neked, hogy attól hogy te nem vagy büszke arra hogy magyar vagy nagy unióba hanem csak egy uniós polgárnak vallod magad, attól még más büszke lehet. Magyarság nem 20 évvel ezelőtti valóságban létezett hanem most is és később is fog. És elmondom neked hogy az EU-ban is a legtöbb országban büszkék arra, hogy ők spanyolok/görögök/stb. és igen is hajtanak a címeres mezért. Itt vannak az észtek, belüket kihajtották a Hollandok ellen, vagy stb. Attól hogy te annyira tudod ledegradálni a magyarságot , hogy az van az útleveled be írva az senkit nem érdekel, azért még a legtöbb ember büszkének kéne rá lennie és az is, mégha bizonyos erők próbálják is ezt kiölni az emberekből.
És emberek szeretnek a hazájukért szorítani/szurkolni mégha ilyen szánalmas kis foshalmazok vannak ott mint a Dzsudzsik király egy autót nem tudok elvezetni, legjobb magyar játékos vagyok, de egy kurva cselt nem tudok megcsinálni az általam csak teknikátlan szar románok ellen sem...
Toca
Nem vallom magam uniós polgárnak se, csak egy embernek, aki próbálja kihozni magából a maximumot, próbál hasznos lenni, normálisan élni. És ebben eléggé nevetséges lenne, ha attól gondolnám magam többnek, hogy minek születtem, nem pedig attól, hogy mit értem el, valósítottam meg a céljaim közül.
Viszont abban tévedsz, hogy a magyarság nekem az útlevél nemzetiség rovata csupán.
Nekem a magyarság, Munkácsy, Sinkovits Imre, Őze Lajos, Moldova, Lázár Ervin, Hofi, Cseh Tamás vagy a Balcsi, a Belváros, a gulyáslevesrántotthúsrosejbni, de akár Czibor, Egerszegi vagy Darnyi.
De kurvára nem az, hogy "szőröstalpú geciromán" vagy "mocskos cigány/zsidó/tót/oláh", vagy egy szórakoztató sportnak csúfolt, illendőségből megtartott milliomosmatiné.
Az emberek meg a hazájukért ne szorítsanak, hanem tegyenek.
Például azzal, hogyha külföldre mennek, ne úgy viselkedjenek, mint egy utolsó tapló.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Böde Dani gólja azért szép volt na.dande
a nyilatkozata is szép volt...látszik nem egy futballqrva!! 😛
ejj ha a orangenak is verne egy, de inkább 2 ilyet.... 😊

|
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy biztos, Szalainak már nem szerethető Sanyibá 😀 még vesszenek össze Zsuzsival (vele nem fognak azért...) Gerával megint, aztán lesz igazán szerethető a csapat 😛
Amúgy gratula a szerencsés körülmények mellett azért csak végig kellett sétálni ezt a 90 percet a románok ellen is lehetett volna kicsit tempósabban. Böde Dani gólja azért szép volt na.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
picurka:
„Nem akarok vádaskodni, de maguk szerint nem furcsa, hogy a bukaresti 0–3 után most 5–1-re nyertek a magyarok a hollandokkal döntetlent játszó észtek ellen? Még Andorrának is nehéz ötöt lőni"

ennyi, TIPPSZMIKSZ!4!

|
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 951
Látom nem sikerült megfogni a leglényegesebb dolgokat. Ne szurkoljunk és engem csak a kenyér ára érdekel.
Ja és soha senkinek szurkoltam.

Nem beszélt magasztos dolgokról, de az írások tartalma, hangneme igencsak arra hagy következtetni.

Nem ezt írtam, persze örültem volna ha nyerünk és tök mindegy ki lett volna az ellenfél pénteken. Örültem volna, mert szeretem a sportot és sikert😊, de ennél többet nem ér semmilyen sport. Max akkor ha a részese vagy bent a pályán vagy kispadon. De ezek mind múló dolgok és nem befolyásolják a mindennapi életet.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
De az a vicc, hogy ti misztifikáljátok túl. Drága kenyérről vagy hogy sokkal jobb mindenkinek senki nem beszélt. Tudod mennyivel lett volna jobb, annyiban hogy ha nyerünk akkor örülünk, ha vesztünk akkor meg nem. Te soha semminek nem szurkoltál még gondolom csak olcsóbb legyen a kenyérnek...Toca
annyit kértünk, hogy egy olyan vereség után, mint a románok elleni, add ki a dühödet, jogosan, majd lépj tovább, aztán mikor jön a következő meccs, foglalkozz azzal... tegnap tudtommal 5-1-re megvertük a hollandokkal 2-2-t játszó észteket, a következő meccsen pedig győzelemmel szinte garantált a második hely a csoportban

ez a helyzet most, erre kellene fókuszálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Más téma, mert engem nem tud érdekelni a tegnapi FÖLÉNYES győzelem.

Az E csoportot hogyan sikerült összehozni? Svájc, Izland, Szlovénia, Ciprus, Albánia, Norvégia?tüsi91
A hat csapat tolt egy kis zsét, már melegítették is a golyókat; úgy gondolták elrendezik egymás között a szürke csoportot.Nem akartak a nagyoknak bekavarni 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Én valahol Sobrival értek egyet.
Megint elő fog jönni a fanatizmusról való véleményem, amibe sokan belekötöttek.
Engem is bosszantott a Románok elleni vereség, főleg a játék miatt,no aztán az is bosszantott, hogy még kedd délután is az Észt meccset előtt a fantasztikus blogokon megjelent vagy 2.3 írás péntekről.
Ahogy írtam korábban, ha magyarok játszanak remegve nézem ( klub független vagyok)

Kérdés? Mitől jobb nekünk szurkolóknak, ha pl nyertünk volna Romániában? Visszakapjuk Erdélyt? A GDP megemelkedik? Kevesebb adó lesz? Netán egy halálos beteg rokonunk meggyógyul?
A válasz nem? Önbecsülés? Magyarországon annyi románnal találkozunk , hogy naponta jó lesz majd az orruk alá dörgölni? Nem otthon élek illetve jelenelg egy olyan cégnél dolgozom ami a sport igencsak körbeleng a profil miatt, A kollégáim Svéd, Észt, Angol, Spanyol, Német....Ez akkora téveszme, hogy a foci több, mint egy sport..Szerintetek engem megbélyegeznek bent azért, mert Magyar vagyok és foss a focink?! Vagy kinevetnek?Nem beszélgetnek velem? Baromság. Annyi téveszme fut át az emberek agyán, h hihetetlen.
Ahogy anno írtam meghalnék a szeretett klubbomért. Minek mit ad neked? Előléptetést, mennyivel jobb odadörgölni az újpesti haverodnak, hogy bazz nyertünk 1-0-ra?! Jobban fogsz aludni?

A másik: Annyira minősítetlen hangot üt meg egy-két ember. Igaz, nem a "fórumtársak" felé, de számomra akkor is egy bizonyítvány az, hogy így dögölj meg, a k anyád stb....Nem is értem, mitől van ennyi agresszió az emberekben? Jó mondjuk értem, de számomra ez már ijesztő. Hol a tisztelet?! Neked jól esne ha ilyeneket írnának Rólad?

Bizto sok fórumos tudna regélni, h Ő mennyivel jobb focista volt és Neki ott lenne a helye a nemzetiben.
Én is tudnék mesélni, de bazzz emberek 10-15 éve volt gondolom. Kelj fel és járj, minek ezen sírni?

Pénteken, nem hiszem, hogy nem akartak nyerni! Guzmics?! Hibázott, más is hibázott már, de utána talán felfele lógott ki a fossból, de itt mindenki anyázza....

Lehet megkapom, hogy nem vagyok Magyar, ami vicces lenne😊

Nem azt mondom, hogy jó ami otthon folyik , mint foci, de ez van. Nem a focitól lesz kenyér az asztalon.ZoliMP
De az a vicc, hogy ti misztifikáljátok túl. Drága kenyérről vagy hogy sokkal jobb mindenkinek senki nem beszélt. Tudod mennyivel lett volna jobb, annyiban hogy ha nyerünk akkor örülünk, ha vesztünk akkor meg nem. Te soha semminek nem szurkoltál még gondolom csak olcsóbb legyen a kenyérnek...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem zárjuk be ezt az egész fórumot mert tök felesleges bármelyik csapatnak szurkolni, hisz attól nem lesz olcsóbb a kenyér ha nyernek.
Meg az is szégyelje magát aki szurkolt bármelyik olimpikonunknak.
Én marha azt hittem, ha szurkolok az Újpestnek a hétvégén akkor meggyógyul az egyik halálos beteg rokonom.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Csak" kurvára örültünk volna, ennyi. Nem lett volna olcsóbb a kenyér, nem lett volna több a fizetésünk, a suliban jobb jegyet sem kaptunk volna, de nem is ezért nézzük. Meccsnézés közben nem ezekre gondol az ember ez szórakozás. Hogy mitől lett volna jobb? Legyőztük volna az egyik közvetlen rivális nemzetet és hetekig rohadtul örültünk volna neki. Akik pedig kinn voltak nekik lehet élete legjobb túrájuk lett volna (bár román rendőrök biztos beleköptek volna a levesbe). Ha meg már fanatizmus, akkor azt is illik megnézni, hogy néha eredménykövetőben mi szokott menni NFL-el kapcsolatban...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 951
Én valahol Sobrival értek egyet.
Megint elő fog jönni a fanatizmusról való véleményem, amibe sokan belekötöttek.
Engem is bosszantott a Románok elleni vereség, főleg a játék miatt,no aztán az is bosszantott, hogy még kedd délután is az Észt meccset előtt a fantasztikus blogokon megjelent vagy 2.3 írás péntekről.
Ahogy írtam korábban, ha magyarok játszanak remegve nézem ( klub független vagyok)

Kérdés? Mitől jobb nekünk szurkolóknak, ha pl nyertünk volna Romániában? Visszakapjuk Erdélyt? A GDP megemelkedik? Kevesebb adó lesz? Netán egy halálos beteg rokonunk meggyógyul?
A válasz nem? Önbecsülés? Magyarországon annyi románnal találkozunk , hogy naponta jó lesz majd az orruk alá dörgölni? Nem otthon élek illetve jelenelg egy olyan cégnél dolgozom ami a sport igencsak körbeleng a profil miatt, A kollégáim Svéd, Észt, Angol, Spanyol, Német....Ez akkora téveszme, hogy a foci több, mint egy sport..Szerintetek engem megbélyegeznek bent azért, mert Magyar vagyok és foss a focink?! Vagy kinevetnek?Nem beszélgetnek velem? Baromság. Annyi téveszme fut át az emberek agyán, h hihetetlen.
Ahogy anno írtam meghalnék a szeretett klubbomért. Minek mit ad neked? Előléptetést, mennyivel jobb odadörgölni az újpesti haverodnak, hogy bazz nyertünk 1-0-ra?! Jobban fogsz aludni?

A másik: Annyira minősítetlen hangot üt meg egy-két ember. Igaz, nem a "fórumtársak" felé, de számomra akkor is egy bizonyítvány az, hogy így dögölj meg, a k anyád stb....Nem is értem, mitől van ennyi agresszió az emberekben? Jó mondjuk értem, de számomra ez már ijesztő. Hol a tisztelet?! Neked jól esne ha ilyeneket írnának Rólad?

Bizto sok fórumos tudna regélni, h Ő mennyivel jobb focista volt és Neki ott lenne a helye a nemzetiben.
Én is tudnék mesélni, de bazzz emberek 10-15 éve volt gondolom. Kelj fel és járj, minek ezen sírni?

Pénteken, nem hiszem, hogy nem akartak nyerni! Guzmics?! Hibázott, más is hibázott már, de utána talán felfele lógott ki a fossból, de itt mindenki anyázza....

Lehet megkapom, hogy nem vagyok Magyar, ami vicces lenne😊

Nem azt mondom, hogy jó ami otthon folyik , mint foci, de ez van. Nem a focitól lesz kenyér az asztalon.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ez a tegnapi meccs olyan volt, mint a régi vicc csattanója:
Két elégtelen után még volt kedved énekelni?
A teljes viccet nem írnám le, aki ismeri, az tudni fogja, hogy miről szól.
Annyiban egyébként igaza van Sobri fórumtársnak, hogy ezeknek az elkényeztetett milliomosoknak/Zsuzsi & co/ szinte semmit sem jelent a címeres mez.
Elsősorban azért, mert nem itt akasztják le a nagy lét.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Tényleg szórakoztató olvasni, hogy 2013-ban, az Európai Unióban, amikor határátkelő, vagy ellenőrzés nélkül el lehet autózni akár Madridig, mindenkinek okosteló, tabletek, ugyanazok a márkás ruhák vannak, azt vélelmezik sokan, hogy egy játékban, milliomosoknak számítanak olyan anakronisztikus fogalmak, mint "haza", "címeres mez", stb.
Egy prolinak Kaposvár külvárosában, vagy egy gimisnek Újpesten, akinek nincs ezekhez a dolgokhoz kapcsolata, és bele van ragadva a 20 évvel ezelötti valóságba lehet fontos egy játékban egy másik "ország" fölött aratott győzelem, de azoknak a profi játékosoknak, akiknek ez egyfajta megélhetés, munka, mondhatni tökmindegy.
És felesleges ezt megítélni, pláne érzelmi síkon.
2013-ban technikailag az EU-ban nincsenek nemzetállamok.
Pl. mit nem lehet csinálni Romániában (vagy akár Franciaországban, Belgiumban, stb.) amit Magyarországon lehet?
Alapíthatsz céget, nyithatsz bankszámlát, kontroll nélkül jöhetsz-mehetsz, vehetsz házat, válallhatsz munkát, házasodhatsz, stb.
Pláne mi a különbség egy kozmopolita életmódot folytató milliomos számára?
Az égvilágon semmi.
Az meg valóban nem az ő problémájuk, ha valami zserencsétlen drukker többet lát egy meccsbe, mint amit az valójában jelent.
Ha valakinek az az élete csúcspontja, ha mondjuk a magyar gurulósfoci válogatott kijut egy világeseményre - hát annak az élete finoman szólva is röhejes, de mindenképpen ingerszegény, felszínes és proli.
Persze mindenkinek szíve joga annak örülni aminek akar, ahogy nekem is megszólni azokat, akik ezzel az igénytelen szórakozással (gurulósfoci-drukkerség) legtizimálják azt a töménytelen haszontalan fost, ami "foci" név alatt évtizedek óta zajlik Magyarországon.Sobri Jóska
Elmondom neked, hogy attól hogy te nem vagy büszke arra hogy magyar vagy nagy unióba hanem csak egy uniós polgárnak vallod magad, attól még más büszke lehet. Magyarság nem 20 évvel ezelőtti valóságban létezett hanem most is és később is fog. És elmondom neked hogy az EU-ban is a legtöbb országban büszkék arra, hogy ők spanyolok/görögök/stb. és igen is hajtanak a címeres mezért. Itt vannak az észtek, belüket kihajtották a Hollandok ellen, vagy stb. Attól hogy te annyira tudod ledegradálni a magyarságot , hogy az van az útleveled be írva az senkit nem érdekel, azért még a legtöbb ember büszkének kéne rá lennie és az is, mégha bizonyos erők próbálják is ezt kiölni az emberekből.
És emberek szeretnek a hazájukért szorítani/szurkolni mégha ilyen szánalmas kis foshalmazok vannak ott mint a Dzsudzsik király egy autót nem tudok elvezetni, legjobb magyar játékos vagyok, de egy kurva cselt nem tudok megcsinálni az általam csak teknikátlan szar románok ellen sem...

Bazzeg megint Sobrira reagálok uncsi az óra 😀
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért tenném szemtől-szembe, ha ez egy fórum?
Ha egy filmről írok kritikát, attól még nem tervezem, hogy felhívjam mondjuk Bay-t vagy Scott-ot, és megdumcsizzam velük telón. De ha mégis, akkor meg nem fogom kiírni a fórumra.
Valamint egzakt tény a következő: mindenféle asszisztálás ehhez a gurulósfocinak titulált foshoz azokat minősíti, akik asszisztálnak. Én meg őket.Sobri Jóska
Teljesen igazad van. Ez egy fórum. Lehet arctalanul névtelenül pocskondiázni embereket. Nem filmről írsz kritikát a soccer topicban, hanem emberek életéről mondod meg a tutit, arra az "egzakt" tényre alapozva, hogy ami szerinted fos, az bizony más szerint is legyen az, különben szánalmas lúzer. Egy avatar és egy rabló neve mögé bújva osztod az észt, tehát a te életed is lehet szánalmas, és egy elveszett lúzer vagy, aki itt éli ki magát, ahol nincs kitéve semmi veszélyes dolognak. Ez is egy egzakt tény, mert mindenféle fos vélemény azokat minősíti aki leírja. Én meg őket.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Más téma, mert engem nem tud érdekelni a tegnapi FÖLÉNYES győzelem.

Az E csoportot hogyan sikerült összehozni? Svájc, Izland, Szlovénia, Ciprus, Albánia, Norvégia?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
én nem írtam sehol, hogy mindenhol ez az elfogadott, sőt, a szurkolók számára sehol sem az, csak az a bökkenő, hogy ez a nagy érzelmesség a nemzeti 11 körül általában csak az ő fejükben létezik

válogatott meccseket bundáznak meg, és még mindig tartja magát valami évtizedekkel ezelőtti álomkép, kész röhej (amúgy érdekes módon pont ezzel vádolták meg páran az észteket is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
JJ és főleg te nagyon sötét Sobri! Nézzétek meg a szlovák vs bosnyák összefoglalót kezdve a himnuszokkal....aztán a végén mondjátok,hogy a véleményetek mindenhol elfogadott arról, hogy amikor igazán nagy tét van ki mennyire akar,hajt, küzd a cìmeres mezben.....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...