Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Csiripelik a madarak hogy 40 milliónál többet a Bayern nem akar adni Sané-ért. Akkor ez veszett ügy, Pep meg ennyiért sztem nem fogja odaadni.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
zavi27
szerencsénk volt.. én nem látom a nagy szakértelmet egyelőre és ez a keret nem lesz erősebb jövőre......régóta követem a csapatot láttam egy két tálentumot de a Perosevics-Bacsa duót akkor sem tenném a keretbe ha csak két csere ülne a padon..
gordon
a probléma az lesz, hogy megint kulcs emberek távoznak, és nem tudni kik érkeznek majd. Rogan amúgy lehet, hogy jó motiváló meg jól mutat Levi's polóban és farmerdzsekiben, de mikor egész szezonra kell taktikát kitalálni, akkor gondban lesztek főleg azok után, amihez hozzá voltatok szokva. sztem az egyik legjobb védekezéssel rendelkeztetek az mb1ben beleértve a kutasokat és minket is. sosem volt egyszerű feltörni titeket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
zavi27
szerencsénk volt.. én nem látom a nagy szakértelmet egyelőre és ez a keret nem lesz erősebb jövőre......régóta követem a csapatot láttam egy két tálentumot de a Perosevics-Bacsa duót akkor sem tenném a keretbe ha csak két csere ülne a padon..
több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
zavi27
Azért ilyen szintű szerencséje 5 év alatt nincs egy csapatnak,amennyi most az Újpestnek volt az elmúlt pár meccsen.Kíváncsian várom mi lesz ha majd nem jönnek a 96.percben szerzett gólok.
JoeyPorter
Nincs szerencse.kuzdottek.
ZoliMP
A Kaposvár is küzd minden meccsen még is kiestek.

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Dió már nem eshet ki?
#JC6
Lesz egy Paks Debrecen a végén, így az egyik biztosan nem lehet 41 pontos, tehát a Diósgyőr már a Debrecen meccs előtt tuti bentmaradó volt. Ez is erősíti a bubdagyanút.
bcsarli
Bunda???? Miről beszélsz?
csebi
Semmiről. Csak gyanú 😊

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
zavi27
Azért ilyen szintű szerencséje 5 év alatt nincs egy csapatnak,amennyi most az Újpestnek volt az elmúlt pár meccsen.Kíváncsian várom mi lesz ha majd nem jönnek a 96.percben szerzett gólok.
JoeyPorter
Nekem azt tanítottak a jó csapatnak van szerencséje.
Mivel Magyarországon az összes csapat szar, így nem a szerencsén múlik 😀
Toca
nekem azt hogy aki megdolgozik érte 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
zavi27
Azért ilyen szintű szerencséje 5 év alatt nincs egy csapatnak,amennyi most az Újpestnek volt az elmúlt pár meccsen.Kíváncsian várom mi lesz ha majd nem jönnek a 96.percben szerzett gólok.
JoeyPorter
Nekem azt tanítottak a jó csapatnak van szerencséje.
Mivel Magyarországon az összes csapat szar, így nem a szerencsén múlik 😀
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 842
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
zavi27
Azért ilyen szintű szerencséje 5 év alatt nincs egy csapatnak,amennyi most az Újpestnek volt az elmúlt pár meccsen.Kíváncsian várom mi lesz ha majd nem jönnek a 96.percben szerzett gólok.
JoeyPorter
Nincs szerencse.kuzdottek.
több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
zavi27
Azért ilyen szintű szerencséje 5 év alatt nincs egy csapatnak,amennyi most az Újpestnek volt az elmúlt pár meccsen.Kíváncsian várom mi lesz ha majd nem jönnek a 96.percben szerzett gólok.

több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
A pikáns soccercsemegére vágyóknak ajánlom a ma 17:30-kor kezdődő szlovén kupadöntőt, ahol a Mura találkozik a magyar állam által pénzelt, másodosztályú határmenti Naftával (Muraszombat vs Lendva)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 842
Kovesd - dvsc epona.
Remelem nagy meccs lesz.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dió már nem eshet ki?
#JC6
Lesz egy Paks Debrecen a végén, így az egyik biztosan nem lehet 41 pontos, tehát a Diósgyőr már a Debrecen meccs előtt tuti bentmaradó volt. Ez is erősíti a bubdagyanút.
bcsarli
Évek óta ezt csinálják, valahogy mindig megmenekülnek az utolsó 2-3 fordulóban... a legszebb az volt, mikor 3 éve a tölténygyáriak kb az ifi 2-vel álltak ki ellenük.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Dió már nem eshet ki?
#JC6
Lesz egy Paks Debrecen a végén, így az egyik biztosan nem lehet 41 pontos, tehát a Diósgyőr már a Debrecen meccs előtt tuti bentmaradó volt. Ez is erősíti a bubdagyanút.
bcsarli
Bunda???? Miről beszélsz?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Dió már nem eshet ki?
#JC6
Lesz egy Paks Debrecen a végén, így az egyik biztosan nem lehet 41 pontos, tehát a Diósgyőr már a Debrecen meccs előtt tuti bentmaradó volt. Ez is erősíti a bubdagyanút.

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Dió már nem eshet ki?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Szóval a Kövesd eddig cummantott mindenkitől, a Vidi meg fórban nem veri meg őket nyilván. Én vagyok a hülye hogy ezt még nézem.
petey
Én meg azt mondom, hogy ha már bunda van, akkor legyen látványos.
Az olasz bundák jellemzően 0-0, 1-0-ás, nézhetetlen szar meccsek.

Itthon felismerték, hogy ha már nincs színvonal és nincs teljesítmény, viszont van csalás, akkor legalább legyen élvezhető. Sokgólos meccsek, utolsó perces győztes gólok, nagy fordítások/egyenlítések, a kiesőjelölt tavaszi hősies feltámadása, utolsó fordulóban eufórikus bentmaradás (Diósgyőr 2018) vagy szívszaggató kiesés (Balmaz 2018). Látványos meccs végi jelenetek, pályára berohanó csapat, nagy érzelmek.

A magyar futball előtt egyetlen út áll, az amerikai pankráció stílusában, mindenki által tudottan előre megrendezett cirkusz, de a pontos végeredményt előre ugyanúgy nem tudjuk, ahogy egy új film sztorijának végét se, hacsak el nem spoilerezi valaki.
Kampman
😊
Kampman
Ami az utóbbi 2 fordulóban történik itthon az valami nevetséges eredmények terén 😀

Lényeg, hogy bent maradnak a lilák, nem kedvelem őket ,de kell az a 6 meccs egy évben, amit komolyan lehet venni.
Kenny
Ugyanígy gondolom, jók ezek a derbik főleg amíg nyerünk 😊

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 726 — Amerikai sportok rajongója
Huh, újabb hatalmas küzdéssel, motiváltan megvan a három pont és a bentmaradás is ezzel szinte biztosan. Első félidőben még kifejezetten jól is játszottunk. Kellett még időben ez az edzőcsere nagyon, szimpatikus és eredményes ez a Rogan.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 842
Az újpesti kapus most lehet, hogy bent tartja a lilákat.

Tetszik ez a ZTE mez, az újrakezdés óta kb. csak ebben játszanak.
Kampman
Nekem a kaposvar meze tetszik a neon zolddel.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Szóval a Kövesd eddig cummantott mindenkitől, a Vidi meg fórban nem veri meg őket nyilván. Én vagyok a hülye hogy ezt még nézem.
petey
Én meg azt mondom, hogy ha már bunda van, akkor legyen látványos.
Az olasz bundák jellemzően 0-0, 1-0-ás, nézhetetlen szar meccsek.

Itthon felismerték, hogy ha már nincs színvonal és nincs teljesítmény, viszont van csalás, akkor legalább legyen élvezhető. Sokgólos meccsek, utolsó perces győztes gólok, nagy fordítások/egyenlítések, a kiesőjelölt tavaszi hősies feltámadása, utolsó fordulóban eufórikus bentmaradás (Diósgyőr 2018) vagy szívszaggató kiesés (Balmaz 2018). Látványos meccs végi jelenetek, pályára berohanó csapat, nagy érzelmek.

A magyar futball előtt egyetlen út áll, az amerikai pankráció stílusában, mindenki által tudottan előre megrendezett cirkusz, de a pontos végeredményt előre ugyanúgy nem tudjuk, ahogy egy új film sztorijának végét se, hacsak el nem spoilerezi valaki.
Kampman
😊
Kampman
Ami az utóbbi 2 fordulóban történik itthon az valami nevetséges eredmények terén 😀

Lényeg, hogy bent maradnak a lilák, nem kedvelem őket ,de kell az a 6 meccs egy évben, amit komolyan lehet venni.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Szóval a Kövesd eddig cummantott mindenkitől, a Vidi meg fórban nem veri meg őket nyilván. Én vagyok a hülye hogy ezt még nézem.
petey
Én meg azt mondom, hogy ha már bunda van, akkor legyen látványos.
Az olasz bundák jellemzően 0-0, 1-0-ás, nézhetetlen szar meccsek.

Itthon felismerték, hogy ha már nincs színvonal és nincs teljesítmény, viszont van csalás, akkor legalább legyen élvezhető. Sokgólos meccsek, utolsó perces győztes gólok, nagy fordítások/egyenlítések, a kiesőjelölt tavaszi hősies feltámadása, utolsó fordulóban eufórikus bentmaradás (Diósgyőr 2018) vagy szívszaggató kiesés (Balmaz 2018). Látványos meccs végi jelenetek, pályára berohanó csapat, nagy érzelmek.

A magyar futball előtt egyetlen út áll, az amerikai pankráció stílusában, mindenki által tudottan előre megrendezett cirkusz, de a pontos végeredményt előre ugyanúgy nem tudjuk, ahogy egy új film sztorijának végét se, hacsak el nem spoilerezi valaki.
Kampman
😊

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Az újpesti kapus most lehet, hogy bent tartja a lilákat.

Tetszik ez a ZTE mez, az újrakezdés óta kb. csak ebben játszanak.
Kampman
Gyerekek, így kell jinxelni.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Az újpesti kapus most lehet, hogy bent tartja a lilákat.

Tetszik ez a ZTE mez, az újrakezdés óta kb. csak ebben játszanak.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Fúbazdmeg, Szignyevics helyett nem lehetne inkább Csontos meg Csonkát kezdetni MB1-ben? Magyarok meg fiatalok.
petey
Jönnek majd új Ignácok, Hablatyok, Tökmagok, Izraelek és Szomáliák.
Fast Willie
Mondjuk ebből a névsorból Haratin,Tökmag,Isael pont húzóember.
Haratin megkocáztatom, hogy az NB1 talán legjobb középpályása a posztján.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Fúbazdmeg, Szignyevics helyett nem lehetne inkább Csontos meg Csonkát kezdetni MB1-ben? Magyarok meg fiatalok.
petey
Csontos amúgy meglepően faszán szált be. Intelligensen játszott, jókat húzott meg, azt hiszem egy eladott labdája volt, kiváncsi leszek az instat adatokra.
Mocorog benne valami, tetszett a játéka, hogy nem volt befosva.
Kenny
Sztem nem véletlen h Rebrovek anno felhoztak viszonylag fiatalon

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Fúbazdmeg, Szignyevics helyett nem lehetne inkább Csontos meg Csonkát kezdetni MB1-ben? Magyarok meg fiatalok.
petey
Csontos amúgy meglepően faszán szált be. Intelligensen játszott, jókat húzott meg, azt hiszem egy eladott labdája volt, kiváncsi leszek az instat adatokra.
Mocorog benne valami, tetszett a játéka, hogy nem volt befosva.